Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Pingtwitter Ödülleri 2020: Neff N 70, Bake Off şampiyonumuzdur

Pingtwitter Ödülleri 2020: Neff N 70, Bake Off şampiyonumuzdur

Jüri üyeleri hemfikir: Neff N 70 B57CR22N0B,en iyi fırınbugün satın alabilirsin ve bizimPingtwitter Ödülleri 2020şampiyon. Her tür yemek için harikadır veözellikleüzerinde görmüş olabileceğiniz akıllı ve kullanışlı Slide & Hide kapısı sayesinde pişirme için idealdir.Great British Bake Off.


Bugünün en iyi NEFF N 70 B57CR22N0B fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'a bakın En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

71 litrelik iç kısma hızlı ve kolay erişim bir şeydir, ancak NEFF N 70 B57CR22N0B en etkileyici olan pişirme işini halletme şeklidir. NEFF’in kendi CircoTherm ısıtma sistemi, hızlı, hassas ve verimli pişirme yapmanız anlamına gelir. Fırının içindeki ısı seviyesini gerçekten etkileyici bir doğrulukla ayarlamanıza ve ince ayar yapmanıza olanak tanıyan kontrollerle bunun pişirme için en iyi sonucu verdiğini düşünüyoruz.

Bunun merkezinde, Neff’in ShiftControl adı verilen 2,5 inç TFT ekranı var. 12 farklı ısıtma seçeneği ile hızlı bir toplama yöntemi sunar. Pişirmeniz üzerinde hassas kontrole sahip olmak, bahsettiğimiz gibi, NEFF N 70 B57CR22N0B'yi zorlu kek tarifleri, hamur kabartma ve ekmek pişirme için süper kullanışlı hale getirir.

Bununla birlikte, etkileyici ızgara yetenekleri ve yavaş pişirme ile makinenin düşük ısı yönleri, NEFF'in çok yönlü olmasa da, çok düzenli olduğunu kanıtlıyor. Eklenti hızlı ısıtma işlevi ve bir Sabbath ayarı ve son derece yetenekli bir cihazınız var. Ayrıca bu fırının sessizliğinden de sürekli olarak etkilendik, öyle ki taktığınızı neredeyse unutmuşsunuzdur.

Bu nedenle, bir gün dışarı çıkarsanız ve NEFF'inizi belirli bir pişirme süresinden sonra çıkacak şekilde programlayıp programlamadığınızı tam olarak hatırlayamıyorsanız, otomatik kapanma özelliğinin çok güven verici olduğunu düşünüyoruz. Örneğin, birkaç saat sonra kapanacağı için yüksek ateşe ayarladıysanız endişelenmeyin.


Pingtwitter Ödülleri 2020- şimdiye kadarki tüm duyurular.