Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Pingtwitter Ödülleri 2020: Kablolu kulaklık şampiyonumuz, gerçekten heyecan verici Grado SR325e ile kulaklarınızı şımartın

Pingtwitter Ödülleri 2020: Kablolu kulaklık şampiyonumuz, gerçekten heyecan verici Grado SR325e ile kulaklarınızı şımartın


en iyi kablolu kulaklık2020? Grado’nun üstün SR325e’den başka bir yere bakmayın. Kulaklık dinleme keyfi konusunda ciddi olan herkes, hem rahat hem de kristal berraklığında, güçlü, aynı zamanda ince ayarlı, dinamik ve hassas bir çift kutu ister. Pekala, bu Gradolar tüm bu kutuları işaretliyor ve muhtemelen aklımıza gelmeyen bazı diğer kutuları, başımızın üstünde. İşte bu yüzden zafere koştularPingtwitter Ödülleri 2020!


Günün en iyi Grado SR325e fırsatları 2 Amazon müşteri yorumu GRADO SR325e Stereo ... Amazon Prime 295 $ Grado SR325e Prestige Series ... Crutchfield 295 $ Grado Prestige SR 325e -... Walmart'ı Görüntüle407,11 ABD doları GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bazı rakipler kadar meşe süslemeli bir savaş gemisi gibi inşa edilmemiş olsalar da, hoş bir şekilde hafif ağırlıklarının önerdiği kadar dayanıksız değillerdir. Benzer şekilde, tasarım 'son teknoloji' veya 'zengin' diye bağırmasa da, retro esintili ağ ve metal stilini takdir ediyoruz.

En önemlisi, Grado tüm uzmanlığını gerçekten olağanüstü ses ve beklediğinizden çok daha az parayla sunmaları için kullanmıştır. Genellikle yaklaşık 250 £ karşılığında satın alınabilir.

Kuşkusuz, son derece cesur ve / veya bir sosyopat değilseniz, Gradolar otobüs için değildir. Bunlar arkası açık kulaklıklardır ve tüm cinsleri gibi çok fazla ses sızdırırlar. Bununla birlikte, evde tamamen solo ses mutluluğu havasında olduğunuzda, bu tür bir fiyat noktasında açık ara en iyi seçenek onlardır.

Dürüst olmak gerekirse, çok daha fazla para harcamadan daha iyi bir kulaklık bulmak için mücadele edeceğinizi düşünüyoruz. Özellikle hassas akustik müzikte iyidirler, ancak daha güçlü bir şey istediğinizde çok fazla etki vardır. Çoğu Grado telefonunda olduğu gibi, zayıf kaynak materyale karşı oldukça acımasız olabilirler, ancak onlara bir Tidal HiFi akışı veya bir plak plakası besleyin ve SR325e kulaklarınıza tatlı sevişecektir.


Grado SR325e kulak üstü kulaklıklar şimdiden ödüllerin adil payını kazandı ve koleksiyona bir ödül daha eklemekten mutluluk duyuyoruz. Herkesin en prestijli ödülü, birçok insan derdi! Yapmazdık; biz çok mütevazıyız.

•Pingtwitter Ödülleri 2020- şimdiye kadarki tüm duyurular.