Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • Pingtwitter Hype: bu hafta yayınlanan en iyi teknoloji; Android Nougat 7.1.2, Asus 4K Tinker Board, LG Signature OLED TV ve daha fazlası

Pingtwitter Hype: bu hafta yayınlanan en iyi teknoloji; Android Nougat 7.1.2, Asus 4K Tinker Board, LG Signature OLED TV ve daha fazlası

Çeşitli duyurular üzerinde çok sayıda ayrı hikaye yapmak yerine, bunları size yalnızca en önemli şeyleri getirmek için filtreleyeceğiz ve okuma zevkiniz için her Cuma güncelleyeceğiz.Bu hafta Android Nougat 7.1.2, Asus 4K Tinker Board, LG Signature OLED TV ve daha fazlasına sahibiz.

Android Nougat 7.1.2

Güçlü Google, beta programı aboneleri için Android mobil işletim sisteminin Nougat sürümüne en son güncellemesini yayınladı. Android Nougat 7.1.2, şu anda yalnızca şirketin kendi Pixel ve Pixel XL akıllı telefonlarında Android Beta Programına kaydolanlara yönelik güncellemeler için kullanılabilir.


Güncelleme, telefonlara daha yüksek hızlar ve çeşitli hata düzeltmeleri getiriyor.


Google'ın Pixel telefonlarında yeni Android betalarını şimdi edinin

Asus 4K Tinker Kurulu

Asus'un Tinker Board adını verdiği mini bilgisayarın kendi versiyonu olduğu için Raspberry Pi'ye dikkat edin. Bu, etkileyici bir şekilde, dört çekirdekli ARM işlem gücü ve Mali-T764 GPU sayesinde 55 £ 'a 4K video çıkışı yapabiliyor.


Asus, Şubat ayı sonu için planlanan bir çıkış tarihi olan Tinker Board için kendi özel işletim sistemini bile yarattı.


Asus'un yeni Raspberry Pi tarzı Tinker Board, 4K video oynatma ve 24 bit ses desteği sunuyor

LG Signature OLED TV ve daha fazlası

Nihayet, LG'nin Signature OLED TV'de sunduğu en iyi TV teklifi, bu ayın sonlarında İngiltere'de satın alınabilecek. TV'ye, Signature Buzdolabı ve Signature Çamaşır Makinesi gibi diğer LG Signature serisi ürünler de katılacak.LG Signature OLED TV, 65 inçlik model için 4.599 £ 'dan başlıyor. LG Signature serisindeki her şey bu ayın sonunda satışa sunulacak.


LG'nin şık Signature serisi nihayet İngiltere kıyılarını vuruyor

Nerf Nitro MotoFury Hızlı Ralli seti

Nerf tamamen yumuşak dart atma eğlencesiyle ilgili, ya da şimdiye kadar arabaları da kovma işine girdiği yerdeydi. Nerf Nitro otomobil serisinin lansmanında 48 araç olacak. 24 parçalık set MotoFury Rapid Rally olarak adlandırılır, ancak ayrıca iki fırlatıcı DuelFury Demolition seti de vardır. Fiyatlandırma hala onaylanacak.

Nerf'in yeni Nitro serisinin oyun zamanı silah / dublör yarış karışımıyla aşırı hızda ateş edin