Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • TAG Heuer Connected Golf Edition, gelişmiş haritalama ve bir kulüp tavsiye aracı içerir

TAG Heuer Connected Golf Edition, gelişmiş haritalama ve bir kulüp tavsiye aracı içerir

TAG Heuer, Connected Golf Edition akıllı saatine, geliştirilmiş haritaların dünya prömiyeri ve yenilikçi bir kulüp tavsiye aracı dahil olmak üzere yeni özelliklerin geldiğini duyurdu.


Bunlardan biri olan akıllı saaten iyi golf saatlerisatın alabilirsiniz, ultra hafif 45 mm siyah titanyum kasaya sahiptir ve özel bir seyahat çantası ve golf aksesuar kutusu ile birlikte gelir.

Yeşil dikişli ve golf topunun desenini andıran dokulu özel beyaz kauçuk kayış ile her gün, golf dışı kullanımlar için siyah delikli kauçuk alternatifi ile sunuluyor. smartwatchpara satın alabilir.

Profesyonel golfçü ve TAG Heuer marka elçisi Tommy Fleetwood, 'Bu saati hem sahada hem de saha dışında takmayı seviyorum. Özellikler gerçekten iyi düşünülmüş, oyunu daha hassas hale getiriyor ve oyunundan fayda sağlamayacak bir golfçü düşünemiyorum. Benim için öne çıkan bir özellik seçebilseydim, uzaktan şut özelliğinden gerçekten zevk alıyorum, oynadığım gerçek koşulları dikkate alarak golf sahasında sürüşümün nasıl performans gösterdiğini görüyorum, bunun zamanlaması benim için mükemmel çalıştı çünkü yeni kulüplerimi test ediyordum.”

Aşağıda Tag Heuer Connected Golf Edition'a gelen yeni güncellemelerin bir listesi bulunmaktadır:


Tag Heuer Bağlantılı Golf Sürümü

(İmaj kredisi: TAG Heuer)

Geliştirilmiş 2B ve 3B haritalama

Connected Watch artık ormanlar ve tek tek ağaçlar da dahil olmak üzere daha fazla ayrıntıyla yükseltilmiş 2D haritaları gösteriyor.


Tüm dokular (su, engebeli, çimenli yol, vb.) ve varlıklar (ağaçlar, duvarlar, vb.) yükseltildiğinden, mobil uygulama hem Android hem de iOS'ta 3D harita iyileştirmeleri ile birlikte gelir.

TAG Heuer, iOS cihazlarda, 3D görüntüleri her zamankinden daha ayrıntılı hale getirmek için Apple'ın en son yüksek seviyeli 3D grafik çerçevesi olan SceneKit'i kullanarak yenilik yaptı.


Bir IOS kullanıcısıysanız, telefonunuzda daha iyi tur sonrası görselleştirme için simüle edilmiş bir atış yörüngesinin keyfini çıkarabileceksiniz, bu nedenle tıpkı profesyonel turnuvaların yayınlarında görülen görseller gibi hissettiriyor. Bu işlemeler TAG Heuer Golf'e özgüdür.

Tag Heuer Bağlantılı Golf Sürümü

(İmaj kredisi: TAG Heuer)

Kulüp tavsiyesi

Akıllı saatin en heyecan verici yeni özelliklerinden biri, yenilikçi kulüp tavsiye aracıdır. Hedefi harita üzerinde hareket ettirirken, mesafeye göre doğru sopa size tavsiye edilir.

Önce her sopanız için mesafeler ayarlayabilirsiniz, ardından saat daha iyi bir öneri için kaydettiğiniz çekimleri dikkate alacaktır.


Gelişmiş puanlama

Yenilenen puanlama uygulaması artık vuruş sayısı, Stableford veya maç maçlarında skorun görselleştirilmesini sağlayarak saati hem hazırlık maçları hem de müsabakalar için mükemmel bir arkadaş haline getiriyor.

Bluetooth bağlantısı artık daha hızlı senkronizasyona izin veriyor, bu da bir tura başlarken veya skorları ve atışları senkronize ederken daha da sorunsuz bir deneyim sunuyor.

Bugünün en iyi TAG Heuer Connected Golf Edition fırsatları Tag Heuer Connected Golf... Amazon 2.780,93 $ Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?

  • smartwatch
  • En iyi golf topları