Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Hedef Kara Cuma fırsatları 2020: Hedefin Kara Cuma önizleme indirimi şimdi başladı

Hedef Kara Cuma fırsatları 2020: Hedefin Kara Cuma önizleme indirimi şimdi başladı

Hedefin Kara Cuma Önizleme İndirimişu anda ve Kasım ayı boyunca, alışveriş yapanlar her hafta Black Friday tekliflerinden yararlanabiliyor.


Amazon cihazları, 4K TV'ler ve diğer popüler teknoloji ürünlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunan 40'tan fazla anlaşma şimdiye kadar kapılmaya hazır. Büyük güne birkaç hafta kala, Hedefin en iyisiBlack Friday fırsatlarıdaha yeni başlıyor.

Hedef Kara Cuma Fırsatları 2020
4K Akıllı TV'lerde, Amazon cihazlarında, kulaklıklarda ve daha fazlasında Black Friday'in ilk fırsatlarını hemen Target'ın Black Friday Önizleme Satışında bulun. Yeni anlaşmalar her hafta düşüyor, bu nedenle Kasım ayı boyunca Target'ta daha erken Black Friday anlaşmalarını kontrol ettiğinizden emin olun.Anlaşmayı Görüntüle

Target'ın Black Friday gizli zirvesi, kulaklıklar, TV'ler ve akıllı ev teknolojisi ile ilgili fırsatlar sunan çeşitli elektronik cihazlar sunar. Pazarlık avcıları, belirli ürünlerde% 50'ye varan indirimler bulabilir.


Şimdiye kadarki popüler Beats Studio3 kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar -şimdi sadece 174,99 $- Amazon'un Echo Dot 3rd Gen. ile birlikte en düşük fiyat noktasına geri döndü.

Alışveriş yapanlar artık Prime Day fiyatıyla eşleşiyorAmazon'un en popüler akıllı hoparlörünü sadece 18,99 dolara alabilir. Diğer Amazon cihazları da Prime Day fiyatlarına geri döndü.Sadece 44,99 $ 'a Echo Show 5 dahil.


Kontrol edebilirsinHedefin tam Black Friday anlaşmaları teklifiyeni teklifler için her hafta, ancak şu ana kadar mevcut olan en iyi fırsatları aşağıda bulacaksınız!

Hedefin bugünkü en iyi Kara Cuma fırsatları


Amazon Echo Alexa ile 5 Akıllı Ekran Göster| Oldu: 89,99 $ | Şimdi: 44,99 $ | Tasarruf: 45 $ (% 50)
Şimdi Prime Day'den bu yana en düşük fiyatı ile eşleşen Amazon'un Echo Show 5 akıllı ekranını Target'ın Kara Cuma Önizleme İndirimi sırasında% 50 indirimli alın. Daha düşük olmayacak, bu yüzden bu yıl birinin istek listesindeyse satın alma zamanı.Anlaşmayı Görüntüle

LG 81 Serisi 55 'NanoCell UHD 4K Smart TV ve HDR| Oldu: 699,99 $ | Şimdi: 499.99 | Tasarruf: 200 $ (% 29)
200 $ 'lık ağır bir fiyat indirimi alan LG'nin 81 Serisi 55' NanoCell 4K Smart TV'si, vazgeçilmemesi gereken bir pazarlık. Tam özellikli bir Smart TV deneyimi ile inanılmaz görüntü kalitesi ve detaylar sunan LG'nin NanoCell Smart TV serisi hayal kırıklığı yaratmaz.Anlaşmayı Görüntüle


Bose Frames Audio Güneş Gözlüğü| Oldu: 199,99 $ | Şimdi: 149,99 $ | Tasarruf: 50 $ (% 25)
Bluetooth bağlantılı güneş gözlüğü? Bose Frames, kullanıcıların çağrıları yanıtlamasına, en sevdikleri melodileri dinlemesine ve daha fazlasını benzersiz bir stille yapmasına olanak tanır. Şimdi 50 $ indirim, bugünkü Hedefin Kara Cuma satışında% 25 tasarruf edin.Anlaşmayı Görüntüle

Samsung Galaxy Buds Canlı Kablosuz Kulaklıklar| Oldu: 169,99 $ | Şimdi: 139,99 $ | Tasarruf: 30 $ (% 18)
Samsung'un AirPod alternatifi Galaxy Buds Live, Target'ın Black Friday satışında bir süre en büyük fiyat indirimini elde etti. Şimdi sadece 139,99 $, bu sizin için veya yeni kulaklıklara ihtiyaç duyan arkadaşınız için bir çift kapmak için mükemmel bir fırsat.Anlaşmayı Görüntüle

Kara Cuma Satış Kılavuzları

Şimdi 27 Kasım'a kadar Pingtwitter,en iyi Black Friday indirimlerisezonun en büyük perakendecileri için eksiksiz rehberlerle yılın. Aşağıdaki kapsamlı anlaşma kılavuzlarımızdan birkaçına zaten göz atabilirsiniz!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehber! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.