Close
  • Ana
  • /
  • Küçük Ev Aletleri
  • /
  • Tefal Actifry Genius XL 2in1 incelemesi: aynı zamanda anında pişirici olan parlak ve büyük hava fritözü

Tefal Actifry Genius XL 2in1 incelemesi: aynı zamanda anında pişirici olan parlak ve büyük hava fritözü

• Tefal Actifry Genius XL 2'si 1'i Amazon'da (İngiltere) 299 £ 'a satın alın


Tefal Actifry Genius XL 2in1 - Tefal YV970840, arkadaşları için harika bir fritöz olabilir, ancak gerçek dehası, aynı zamanda neredeyse bir hazır pişirici olarak ikiye katlanmasıdır. Severizhavalı fritözlerve Anında Pot tarzıdüdüklü tencerelerPingtwitter.com'da, mevcut en iyi seçimlerimizden anlayabileceğiniz gibi, ancak her iki dünyanın da en iyilerini birleştiren bir cihaza sahip olmak, işte o zaman bu harika!

Bununla birlikte, şaşırtıcı pişirme seçenekleri dizisine ve genel çok yönlülüğüne rağmen dezavantajı, birçok cihazdan daha hantal bir cihaz olmasıdır, bu nedenle ona bir ev vermek için iyi bir çalışma alanı ve sıcak havanın da dağılması için bir alan isteyeceksiniz. İle karşılaştırıldığında bilePhilips XXL hava fritöz, tıknaz bir canavar. Bunu bir karavanla denemeyeceğiz, orası kesin.

Tefal Actifry Genius XL 2in1: nedir?

Tefal Actifry Genius XL 2in1

Tefal Actifry Genius XL 2in1, havada kızartmanın yanı sıra köriler gibi 'ıslak' yemekler de yapabilir


(Resim kredisi: Tefal)

Soğanlı Tefal Actifry Genius XL 2in1 için bir yuva bulabilecek kadar şanslıysanız, şu anda var olan en esnek ve uyarlanabilir mutfak gereçlerinden biri tarafından ödüllendirileceksiniz. Havalı fritözler, mutfak tezgahınıza oturan ve bir elektrik fişi ile çalışan mini fırınlar gibidir.

Tefal’in Actifry Genius XL 2in1’i bu işi yapar, hiç terletmez, ancak çok daha çok yönlüdür. Bu onu rekabetten ayırır. Ortalama ailelerin çoğu için yeterli olan 1700 watt güce ve 1,2 kg pişirme kapasitesine sahiptir. Herhangi bir mutfak becerisine olan ihtiyacı ortadan kaldıran dokuz otomatik program vardır, ancak isterseniz manuel rotayı da kullanabilirsiniz.


Sıcaklıklar 70 ile 210 ° C arasında herhangi bir yerde ayarlanabilir, ayrıca biraz daha sonra yemek istiyorsanız, gecikme işlevine sahip 60 dakikalık bir zamanlayıcı vardır.

Tefal Actifry Genius XL 2in1: İyi mi?

Hiç şüphe yok ki Tefal Actifry Genius XL 2in1, sofistike bir kit parçası olsa da, ilk korku kullanımının daha zor olacağıdır. Özellikle minimum düzeyde düşünme ve hatta daha az manuel girdi gerektiren diğer havalı fritözlerle karşılaştırıldığında. Aslında, cihaz güçlü işlevselliği ile etkileyicidir ve kontroller şaşırtıcı derecede kolaydır. Otomatik karıştırma çarkı, ek bir bonus olan malzemelerin içine dalma ve kendi başınıza yardımcı olma ihtiyacını ortadan kaldırır.


Piyasadaki daha kötü hava fritözlerinin aksine, Tefal Actifry Genius XL 2in1, güçlü ve kullanışlı bir aksesuarla birlikte gelir. Kesin miktarlarda yağı ölçmek için bir kaşık var ki bu, ihtiyacınız olan küçük miktarlar düşünüldüğünde aslında düşündüğünüzden daha yararlıdır. Bir saate kadar giden zamanlayıcı yararlıdır ve dijital ekran, kızartma işlemi bittiğinde ortaya çıkan kızartma kadar nettir. Kızartmadan bahsetmek; Tefal öldürücü cipsler pişiriyor ama aynı zamanda tavuk budu, kanat ve but gibi diğer fritöz zımbalarında da harikadır.

Bu açık başlık da büyük bir fark yaratıyor. Çoğu, aklımıza gelen tüm hava fritözleri olmasa da içeriklerinizi saklama eğilimindedir. Birini kullanma becerisine sahip olana kadar, bu sizi yemeğinizi kavurma konusunda endişelendirebilir ve sonuç olarak, ilerlemeyi kontrol etmek için çekmeceyi kaydırmaya devam edebilirsiniz. Tefal Actifry Genius XL 2'si 1 arada, büyük kase tasarımının sınırları içinde her şey göz önünde olduğu için öyle değil.

Ve tabii ki, köriler ve güveçler gibi 'ıslak' yiyeceklerin yanı sıra cips ve kanat gibi 'kuru' yemekleri pişirebilmek bu devasa gadget'ın kapsamını genişletiyor. Aslında çok büyük değil, ancak bir mutfağınız varsa, onu sıkıcı bulabilirsiniz. Biraz garip şeklin yardımcı olmadığı bir gerçek.

Tefal Actifry Genius XL 2in1: Karar

Tefal Actifry Genius XL 2in1


Tefal'ın Actifry Genius XL 2in1'i büyük ve soğanlı olduğundan, bunun için biraz alana ihtiyacınız olacak

(Resim kredisi: Tefal)

Oldukça etkileyici tasarımı, 6,84 kg ağırlığı ve çalışma sırasındaki gürültü seviyeleri nedeniyle bir Tefal Actifry Genius XL 2in1'e sahip olduğunuzu bileceksiniz. Ancak bunlar, potansiyelini keşfettikten hemen sonra birlikte yaşamayı öğrenebileceğiniz görece küçük homurdanmalar.

Tefal Actifry Genius XL 2in1 güçlüdür ve neredeyse her şeyi pişirebilir. İki seviyeli üniteden başka bir özgürlük düzeyi sağlayan manuel kontrolleri keşfetme çabasına değdiğini gördük.

Aynı şekilde, hızlı ve kolay bir akşam yemeği çözümü arıyorsanız, otomatik bir işlev seçin. Tefal MyActiFry uygulamasına bir fırsat vererek potansiyelinden çok daha fazlasını sağın; yaptık.

• Amazon'da (İngiltere) Tefal Actifry Genius XL 2in1 satın alın

Günün en iyi Tefal YV970840 Actifry Genius XL 2in1 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Tefal Actifry Genius XL fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol ediyoruz Kontrol ediyoruz En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürün