Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Telegram artık sohbetleri WhatsApp'tan taşımanıza izin veriyor: işte bunu nasıl yapacağınız

Telegram artık sohbetleri WhatsApp'tan taşımanıza izin veriyor: işte bunu nasıl yapacağınız

Telegram, insanları WhatsApp'tan uzaklaştırmak için tasarlanmış hizmetler sunmaya devam ediyor. Bugün popüler uygulama, kullanıcılarına artık diğer hizmetlerden mesajları içe aktarabileceklerini söyleyen bir mesaj gönderdi. Aynı zamanda oldukça basit bir süreç, şükürler olsun. Bu önemlidir, çünkü insanların WhatsApp'ı bırakmak istememelerinin büyük bir kısmı mevcut sohbetler nedeniyledir - bu işlem geçmişinizi taşımayı kolaylaştırır, bu da şüphecileri bunun büyük bir güçlük olmadığına ikna etmelidir.


Bu, yalnızca WhatsApp'ta çalışmaz, diğer uygulamalar konuşmaları taşıyabilecek şekilde listelenir - Line ve KakaoTalk'u içerir. Signal şu ​​anda şifreli mesajların dışa aktarılmasına izin vermemektedir, bu nedenle sohbetleri oradan taşımak mümkün değildir.

Bu yeni özelliğe ek olarak Telegram, insanları platforma çekmek için tasarlanmış çok sayıda özellik ekledi ve işe yaradı - şirket, Ocak ayında 100 milyon kullanıcı eklediğini iddia ediyor. Sohbetleri taşımanın yanı sıra, grup aramalarındaki kişilerin ses seviyesini ayarlamanıza olanak tanıyan gelişmiş sesli sohbetler de eklendi.

Sohbetleri nasıl taşıyacağınız aşağıda açıklanmıştır

Sohbet dışa aktarma işleminin kendisi basittir, ancak iOS ve Android'de biraz farklıdır.

Android kullanıcıları, taşımak istediğiniz bir kişiyle bir WhatsApp sohbeti açın, sağdaki üç noktaya basın, “daha fazla” menüden ve dışa aktarmayı göreceksiniz. Telegram'ı yüklediğiniz sürece, Telegram'ın paylaşım simgesini kullanarak grafiği doğrudan dışa aktarabilirsiniz.


Apple cihazlarında, sohbetin ortasındaki kişi adına basmanız gerekir, ayarlar listesini aşağı kaydırın ve “dışa aktar” en altta. İşlem, Android'de olduğu gibi, herhangi bir karışıklık olmadan doğrudan Telegram ile paylaşmanıza izin vermelidir.

Sohbetlerin Telegram'da başarılı bir şekilde taşınması için, sohbetini taşıdığınız kişinin sizi oraya eklemiş olması gerekir. Olmadıysa, bir hata mesajı alırsınız.


Bunlardan herhangi biri net değilse,Telgraf bloguyardımcı olacak bazı güzel videolar var. Yeni, uygun fiyatlı bir telefon pazarındaysanız, şuraya göz atın:en ucuz akıllı telefon rehberi.

Kaynak:Telgraf Blogu