Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Tempur-Fit Yatak Koruyucu incelemesi: süper ince ancak koruyucu

Tempur-Fit Yatak Koruyucu incelemesi: süper ince ancak koruyucu

Eski bir yatağı canlandırmak veya yeni yatağınızın yepyeni kalmasını sağlamak istiyorsanız, aşağıdakilerden birine yatırım yapın. best-mattress-us-2020-protectorsbir zorunluluktur ve Tempur Fit yatak koruyucu, işi ekstra hacim eklemeden etkili bir şekilde yapmak için tasarlanmıştır.

Tempur Fit Yatak Koruyucu süper incedir ve nefes alabilen doğal liflerden yapılmıştır. Lüks ve saran bir uyku yüzeyine sahip markanın kendi yatakları için özel olarak tasarlanmıştır.Tempur yatak incelemesidaha fazlası için), ancak herhangi bir şilte üzerinde kullanılabileceği anlamına gelen çeşitli boyutlarda gelir.

Yatak koruyucular yatağınızı temiz, hijyenik ve rahat tutmalıdır. İdeal olarak, herhangi bir dökülme için su geçirmez veya en azından suya dayanıklı, ayrıca toz akarlarına ve diğer alerjenlere karşı dayanıklı bir şey de istersiniz. Daha da önemlisi, yatak koruyucuları harika bir gece uykusu sağlamak için nefes alabilir ve rahat olacaktır.

Bunlardan birine yatırım yaptıysanızen iyi yataklar, yatağınızın çıkarılabilir ve yıkanabilir bir üst kılıfı olsa bile, satın alma işleminizi korumak için her zaman bunlardan birini eklemenizi öneririz. Yatak koruyucuları, dolgu yerine koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır - uyku yüzeyinizin hissini değiştirmek ve engebeli eski bir yatağı daha rahat hale getirmek için daha kalın bir şey istiyorsanız, best-mattress-us-2020-topperbunun yerine toparlayın.


Tempur'un tasarımının iyi bir gece uykusu için tam olarak ne kadar dayanıklı ve rahat olduğunu öğrenmek için test ettim. Tempur Fit yatak koruyucu incelemem için okumaya devam edin.

Tempur Fit Yatak Koruyucu incelemesi: tasarım

Tempur kaliteli yatak ürünleri ile tanınır ve Tempur Fit Yatak Koruyucu da bir istisna değildir. Ultra ince olacak şekilde tasarlanan koruyucu, pamuktan daha fazla nefes alabilen ve süper serinletici olduğu söylenen doğal liflerden yapılmıştır. Bu 'akıllı membran' (Tempur'un dediği gibi), %100 tencel ve %100 poliüretan katmanlarından yapılmıştır. Her türlü nemi emerek yatağın kendisinden güvenli bir şekilde uzak tutar - sabah kahvesi dökülmeleri ve hatta yatağınızda kaza yapmaya meyilli küçük çocuklar için bile harika! Ayrıca toz akarlarına ve alerjenlere karşı dirençli olmasının yanı sıra 60 derecede yıkanabilir (yani toz akarlarını öldürecek ve alerjenleri giderecek kadar sıcak) olması benim gibi alerjisi olanlar için bir bonus.


Yıkamak, nevresimleriniz kadar basittir ve hemen yatağınıza geri koymak için beklemek istemiyorsanız, çamaşır kurutma makinesine bile atabilirsiniz. Yatak koruyucu esnek ve sağlamdır, bu nedenle isterseniz doğrudan üzerinde uyuma veya ekstra koruma sağlamak için çarşafınızın altına ekleme seçeneğine sahipsiniz.

Tempur-Fit Yatak Koruyucu incelemesi


(İmaj kredisi: Savaş)

Tempur Fit Yatak Koruyucu incelemesi: performans

Tempur Fit Yatak Koruyucu, karşılaştığımız en ince yatak koruyucu türüdür, ancak şaşırtıcı derecede güçlüdür ve dayanıklı hissettirir. Kenarlar süper esnektir ve King boy yatağımın köşelerine biraz düzleştirme ile kolayca sarılır ve koruyucu, yatağın üzerindeki konumunu iyi tutar. Ben geceleri dönüp duran o kıpır kıpır uyuyanlardan biriyim ve bu yüzden bu ferahlatıcıydı. Elbette nefes alabilen tabakası sayesinde daha serin bir gece uykusu sunan yatak koruyucusu da olabilir. Rahat bir uyku uyuyabildim ve rahat bir uyku çektim.

Kenarlar esnek olsa da, üst katman pek bir şey vermez ve dokunuşu en ipeksi olmasa da kırışık veya cızırtılı hissettirmez ve doğal lifler üzerine uzanmayı 'sessiz' hale getirir ( bu, bazı suya dayanıklı veya su geçirmez koruyucularla ilgili bir sorun olabilir).

Şimdi su testi için. Bu koruyucunun su geçirmezden ziyade suya dayanıklı olduğu söyleniyor, ancak böyle ince bir yatak koruyucunun dağınık su spreyleriyle nasıl başa çıkacağını özellikle merak ediyordum. Elbette bir miktar suyun sızmasına izin verir mi? Yanlış! Suyu ne kadar iyi tuttuğunu ve hemen kuruduğunu görünce şaşırdım. Yatağa bir damla su gitmedi. Bu, dökülmelere karşı koruma sağlamanın yanı sıra, terin yatak yüzeyinize emilmesini durdurmak açısından genel hijyen açısından da iyi bir şeydir.

Herhangi bir sorun yaşarsanız, Tempur Fit Yatak Koruyucu, daha fazla gönül rahatlığı için 3 yıllık iyi bir garanti ile gelir.


Tempur Fit Yatak Koruyucu incelemesi: karar

Üzerine atılan hemen hemen her şeyle (kelimenin tam anlamıyla!) başa çıkabilen ve rahatlık sunan iyi tasarlanmış bir yatak koruyucusu arıyorsanız, Tempur Fit Yatak Koruyucu idealdir. Sırrı, nemi etkili bir şekilde yatağınızdan uzak tutan, aynı zamanda nefes alabilen, toz akmasına karşı dayanıklı ve geceleri sizi serinletecek tencel ve poliüretanın birleşimidir. Tek potansiyel dezavantajı, tamamen su geçirmez olmaktan ziyade suya dayanıklı olmasıdır, bu nedenle bu bir öncelikse, bunun yerine Nektar yatak koruyucusunu düşünmenizi öneririz. Fiyatlandırma açısından, benzer yatak koruyucularından daha maliyetlidir, ancak ihtiyacınız olan her şeyi bir koruyucudan ve daha fazlasından alırsınız, bu nedenle değerli bir yatırım olabilir.