Close

Tentsile Connect Tree Tent yüzer, böylece havada uyuyabilirsiniz

Ağaçlar arasında kamp yapmak mı? Ya da güzel bir derenin veya havuzun üzerinde asılı kalmaya ne dersiniz? Standart çadırlardan sıkıldıysanız, bir cankurtaran arboreal sizin için bir şey olabilir ve çarpıcı Tentsile Connect Ağaç Çadırı tam da bunun yapılabileceği çadırdır.


Yalnızca instagram dostu nihai kamp aksesuarı değil, maceracılar için akıllı bir sırt çantasıyla ve yürüyüş çadırıdır. Esasen, büyük boy bir kamp hamak ve birsırt çantasıyla çadırTentsile Tree Connect, herhangi bir yükseklikte (bağlantı noktaları olarak üç uygun ağaç verildiğinde) eğilebilir ve oldukça rahat, yaylı yatak tarzı bir uyku deneyimi sunar.

Yeşim ağacından yapılmış Tentsile Connect Ağaç Çadırı, üç ağaç gövdesinin arasına sabitlenmiş, böylece bir ormanda yerin üstünde yüzüyormuş gibi görünüyor.

(Resim kredisi: Tentsile)

Yerleşik bir sineklik ile ortalarından güvende olacaksınız, ancak yıldızların eşsiz manzarasıyla eğleneceksiniz. Sağlam sineklik, gökyüzü açık olsa bile en kötü havayı dışarıda tutmalıdır.

Yerden uzak olmak, böceklerin ve hayvanların da uzakta tutulması anlamına gelir - hatta bir merdiven aksesuarı da vardır.Gerçekten miyüksek.


Tek başına maceraperestler, çiftler ve arkadaşlardan, üç Connect Tree Çadırını altı kişilik dev bir ağaç evde birbirine bağlayan Trilogy Süper Çadırına kadar herkese uyacak çeşitli boyutlar vardır.

Galeri: Tentsile Connect Ağaç Çadırı tüm ihtişamıyla

Resim 1/3


(Resim kredisi: Tentsile, Kohrong)
Resim 2/3

(Resim kredisi: Tentsile, Nate Wyeth)
Resim 3/3


(Resim kredisi: Tentsile)

Sırt çantasıyla gezmek ve kamp yapmak için dört mevsim çadır

Tentsile Connect Ağaç Çadırı, dört mevsimlik bir derecelendirmeye sahiptir ve zaten soğuk zeminde olduğunuz için geleneksel çadırlardan çok daha sıcaktır. Yüksek rüzgarlarda bu biraz değiş tokuş olabilir. Ancak, engebeli ve ıslak zeminde kamp yapmakla karşılaştığınızda, bu havada ikamet eden çadır, kuru ve sıcak kalmanız için en kolay yolu sunar.

Saklama için çok çeşitli iç cepler, iki metre uzunluğunda bir yatak ve hatta açık havada kutu setinde tıkanma için bir tablet tutucusu ile bu askıya alınmış ev sadece harika görünmekle kalmayacak, aynı zamanda pazarlıkta kendinizi iyi dinlenmiş hissetmenizi sağlayacaktır.

Küçük bir gölün veya gölün kıyısında eğimli ve toz düştüğünde bir kamp feneriyle aydınlatılan Tentsile Tree Connect, dünyanın en vahşi yerlerine fotojenik glamping getiriyor.

Günümüzün en iyi Tentsile Connect Tree Tent fırsatları 38 Amazon müşteri yorumu Benzer Amazon US Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz