Close
  • Ana
  • /
  • Bahçıvanlık
  • /
  • Terratek 20V vs Ego ST1510E: Sizin için doğru biçici hangisi?

Terratek 20V vs Ego ST1510E: Sizin için doğru biçici hangisi?

Yaz mevsimi güzel ve gerçekten buradayken, bahçenizi kontrol altında tutmanın daha kolay yollarını düşünüyor olabilirsiniz. Size yardımcı olmak için, bulmak için saatler harcadık.en iyi düzeltici(ileportmanto'ip' ve 'düzeltici'), ulaşılması zor kenarları hızlı bir şekilde kesmenin en hızlı ve en basit yolu.


İster büyük bir bahçeniz, ister küçük bir çimenlik alanınız olsun, konukların, belki de barbekü yapmak için geldikleri zamanlar için düzenli olmasını sağlamak gerçekten önemlidir. Bir çim biçme makinesi sizi ancak bir yere kadar götürebilir,en iyi kablosuz çim biçme makineleri, çünkü hala uymayı reddeden bazı arsız kenarlar olacak. Kesiciye girin.

Bugün, piyasadaki en yüksek puan alan iki modeli karşılaştırıyoruz: Terratek 20V ve Ego ST1510E. Her ikisi de ihtiyacınız olabilecek hemen hemen her şeyi sunar: geniş bir kesme alanı, kablosuz çalışma ve hafif ve taşınabilir tasarım. İkisinden (veya her ikisinden) memnun kalacağınızı düşünüyoruz, ancak bazı önemli farklılıkları vurgulamak istedik.

O halde lafı daha fazla uzatmadan, o bahçeyi uzak tutmaya yardımcı olacak şu anda mevcut olan en iyi çim biçme makinesini bulmak için karşılaştırma özelliğimize geçelim.

Bugünün en iyi Terratek 20V Akülü Strimmer fırsatları Benzer Amazon ABD'yi Görüntüle Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi EGO ST1510E-K1252 Line Trimmer fırsatları Benzer Amazon'u Görüntüleyin ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Ediyoruz Kontrol ediyoruz En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürün

Terratek 20V Akülü Strimmer


(İmaj kredisi: Terratek)

Terratek 20V ve Ego ST1510E: özellikler

Bu biçicilerin her ikisinin de çok ortak noktası var. Bahsettiğimiz gibi, ikisi de kablosuz, ulaşılması zor kenarlar söz konusu olduğunda büyük bir avantaj; her ikisi de oldukça hafif olduğu için uzun süreli kullanımlarda rahattır; ve her ikisi de size söz verdiğimiz işi yapacak.

Ancak bazı önemli farklılıklar vardır ve bunlar daha akıllıca bir karar vermenize yardımcı olabilir.


Birincisi en temel olanlardan biridir. Terratek, harekete geçmek için bir sürü tel sarmak zorunda kalmama avantajına sahip olan ve aynı zamanda sizi şirkete birazcık borçlu kılan kendi tescilli bıçak teknolojisini kullanır. Öte yandan, Ego's standart bir 2,4 mm naylon ip kullanır ve başlangıçtaki pek çok şeyi ortadan kaldıran kullanışlı bir otomatik makara özelliği ile birlikte gelir.

Başka yerlerde, iki biçici pil kullanır (kablosuz her şey için bir zorunluluktur) ve biraz farklı çalışma süreleri sunar: Terratek için yaklaşık 40 dakika (veya birlikte verilen pilleri kullandığınızda 90 dakika) ve daha güçlü 7.5Ah Ego için 90 dakika.


Dürüst olmak gerekirse, çok fazla insanın bir saatlik kırpma süresini aşması gerektiğini hayal edemeyiz, ancak bunu yaparsanız, güçlü Ego modeli yenmek için bir seçimdir.

Bazı son şeyler: Ego'da 38 cm'ye kıyasla Terratek'te 25 cm'lik bir kesme alanı; her ikisi de net, temiz çizgiler için çim kenarlarını destekler; ve her ikisi de oldukça taşınabilir, Terratek için 2 kg ve Ego için 3,2 kg.

ego ST1510E

(İmaj kredisi: Ego)

Terratek 20V ve Ego ST1510E: tasarım ve kullanım

Kapsamlı testlerimizde hem Terratek 20V'nin hem de Ego ST1510E'nin kullanımı gerçekten basit ve sezgisel olduğunu, en zorlu ve en uzun yabani otları ve çimenleri bile hızlı bir şekilde işleyebildiğini gördük.


İki kesici, çoğunlukla farklı kesme teknolojisine bağlı olarak farklı bir his veriyor: Terratek'te bıçaklar ve Ego'da oldukça standart bir ip. Nihai sonuçlar olsa da, oldukça benzerdi. Tek küçük endişemiz, bıçakları yalnızca Terratek'in satması ve bu da sizi onlara uzun vadede biraz borçlu olmasıyla ilgili olacaktır.

Fiziksel olarak, iki biçici çok benzer, belki de işlevselliklerinin bir gerçeği. Terratek'teki destek kolu daha yükseğe yerleştirilmiştir ve tüm shebang'ı çalıştıran motor, Terratek'teki bıçakların üzerine ve Ego'nun tepesine farklı şekilde yerleştirilmiştir.

Her ikisi de testlerimizde son derece rahattı ve Ego'daki ekstra ağırlık bile güzel dengeli tasarımla dengelendi, yani bunu neredeyse hiç fark etmedik.

ego ST1510E

(İmaj kredisi: Ego)

Terratek 20V vs Ego ST1510E: karar

Doğru, pirinç çiviler: Bu ikisi arasındaki en büyük fark ve belki de en önemli özellik fiyattır. Paramız için, Ego ST1510E daha iyi bir kesicidir, değiştirilmesi kolay ve standartlaştırılmış daha standart bir çizgi düzeltme sistemi sunar.

Ancak Ego, Terratek 20V'den çok daha pahalı ve bu nedenle Terratek'i dengede önermek zorundayız. Bıçaklar tamamen optimal olmasa da, diğer her şey gerçekten sağlam ve Ego'nun yaklaşık yarısı kadar maliyeti var.

Eğer ayıracak fazladan paranız varsa, daha abartılı Ego almanızı tavsiye ederiz, ancak sonuçta muhtemelen yeni çim biçme makinenizi nadiren kullanacaksınız ve bu nedenle daha mütevazı ama yine de yüksek kaliteli bir model muhtemelen işi yapacaktır. iyi.

Bugünün en iyi Terratek 20V Akülü Strimmer fırsatları Benzer Amazon ABD'yi Görüntüle Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi EGO ST1510E-K1252 Line Trimmer fırsatları Benzer Amazon'u Görüntüleyin ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Ediyoruz Kontrol ediyoruz En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürün