Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Teva Terra Fi Lite sandalet incelemesi: dayanıklı, rahat ve ayarlanabilir

Teva Terra Fi Lite sandalet incelemesi: dayanıklı, rahat ve ayarlanabilir

Teva'nın sandaletleri, açık hava dünyasında biraz kült bir favoridir, ancak en çok satan Classic sandaleti gerçekten yürüyüş için tasarlanmamıştır. Markanın üç bantlı tasarımını alan ve onu yürüyüş ve kıyı maceraları için ideal kılan sağlam bir kauçuk taban ve kalıplanmış bir ayak tabanı ekleyen Teva Terra Fi Lite'a girin. Erkekler ve kadınlar için mevcuttur (ikincisini test ettik) veen iyi yürüyüş sandaletleridenedik. Tam Teva Terra Fi Lite incelememiz için okumaya devam edin.


Daha rahat bir şey ister misin? bizim başımızayürüyüş için en iyi parmak arası terlikrehberlik etmek. Veya daha fazla destek ve koruma için aşağıdakilerden bazılarını deneyin.en iyi bayan yürüyüş ayakkabısı.

Teva Terra Fi Lite sandalet incelemesi: tasarım

Terra Fi Lite, Teva'nın klasik üç bantlı sandalet tasarımını alır ve ayak ve ayak bileği çevresinde tümü Velcro ile tamamen ayarlanabilen geniş dokuma kayışlara sahip özel yürüyüşçüler için geliştirir. Sandaletin kalın kauçuk tabanı, destek için yükseltilmiş bir kemer, yastıklı bir topuk ve tabana kadar kavrayan bir taban ile yürüyüşçüler düşünülerek tasarlanmıştır. Terra Fi Lite, kapalı bir 'shandal' yerine bir sandalettir - iyi tarafı, başarınızın nefes alabilmesi ve sandaletlerin uzun mesafelerde size ağırlık yapmamasıdır, ancak dezavantajı, ayak parmaklarınızın ve topuklarınızın ' t Suda veya kayalık yüzeylerdeyken korunur.

Teva'nın tüm sandaletleri gibi, Terras da çekici görünümleriyle dikkat çekiyor ve bu tasarımın hem yürüyüş şortlarıyla hem de daha şık elbiselerle giyilebileceğini düşünüyoruz, ki bu kesinlikle piyasadaki tüm kadın yürüyüş sandaletleri için söylenemez. Terras'ı yaz şehir tatilleri ve hafta sonları için, gezi ve keşif yaparken kilometrelerce yol kat edeceğiniz, aynı zamanda barlara uğrayacağınız veya akşam yemeği için dışarı çıkacağınız - kumaş kayış versiyonu ve daha pahalı deri enkarnasyonu - paketlerdik. Terra Fi Lite, hafif eşya taşıyorsanız, kullanışlı bir tekli seyahat sandaleti yapar.

Teva Terra Fi Lite incelemesi: performans ve konfor

Yürüyüş sandaletleri söz konusu olduğunda sıkı ve destekleyici bir uyum çok önemlidir ve Terra Fi Lite'ın geniş Velcro kayışları bu ayakkabıyı hızlı ve kolay bir şekilde giyip, tüm gün boyunca sabit kalacak şekilde kişiye özel bir uyum için bağlamayı kolaylaştırır. Kumaş kayışlar bir veya iki gün boyunca bir dokunuş hissi veriyor, ancak kullandıkça yumuşar. Sandaletin topuğu, Teva'nın Shoc Pad teknolojisine sahiptir ve yürürken kesinlikle fark edilir bir yastıklama ve rahatlık katar - test ettiğimiz daha düz yürüyüş sandaletlerine kıyasla tüm gün yürüyüşte sandaletleri giydikten sonra farkı hissedebiliyorduk ve Terra, ayakları üzerinde uzun saatler geçiren veya iyi bir kemer desteğine ihtiyaç duyan herkes için ideal olacaktır.


Teva Terra Fi Lite incelemesi

(Resim kredisi: Teva)

Terras, düz, kumlu bir plajda veya göl tabanındaysanız suda yüzmek ve giymek için iyi bir iş çıkarsa da, daha fazla teknik karıştırma için yeterli tutuş veya parmak koruması sağlamazlar. Terras'ın yürüyüş sandaletleri olarak gerçek bir dezavantajı, ıslak veya kuru herhangi bir zorlu araziyle başa çıkmak için yeterince iyi kavrama sunmamasıdır - zorlu işler için başka bir tasarım seçer ve bunları daha bakımlı yollarda giymeye devam ederiz. ve düz su altı yüzeyleri. Bununla birlikte, Fi Lites'ın sırt çantanıza takmak veya kamp yapmak için hala ideal olduğunu düşünüyoruz. Terras'ı bir yıldan fazla maceralarla test edebildik ve sıcak iklimlerde onlarda kilometrelerce yürüdük - rahatlıkları ve hafiflikleri onları daha köklü patikaların üstesinden gelmek için mükemmel hale getirdi.


Teva Terra Fi Lite sandalet incelemesi: karar

Dayanıklı, güzel, rahat ve ayarlanabilir olan Teva Terra Fi Lite, yürüyüş sandaleti olarak pek çok kutumuzun hakkını veriyor. Yalnızca daha bakımlı, rahat yürüyüş parkurlarında ve engelsiz suda çalışmak için yeterli tutuş ve koruma sağlar, ancak zorlu arazilerden uzak durursanız harika bir sandalet ve hemen hemen her yerde harika görünen bir sandalet - ne zaman hafif paketlemek için ideal sıcak iklimlerde seyahat etmek.