Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • 2020'de WhatsApp, Facebook ve daha fazlasının engelini kaldıran en iyi 5 Çin VPN hizmeti

2020'de WhatsApp, Facebook ve daha fazlasının engelini kaldıran en iyi 5 Çin VPN hizmeti

Sıkı internet sansürü rejimi sayesinde Çin, en büyük pazarlardan biridir.en iyi VPNve eğer ülkeye seyahat ediyorsanız, yolculuğunuzu kolaylaştırmak için harika bir Çin VPN'ine yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

YaparımGerçekten miyine de ihtiyacın var mı? 'diye soruyor olabilirsiniz. Facebook, Twitter, Google, YouTube, Instagram, WhatsApp, Gmail, Wikipedia, Pinterest, Pornhub, The New York Times, BBC, Slack, Dropbox ve kelimenin tam anlamıyla binlerce başka site ve hizmet olmadan yapabileceğinizi düşünüyorsanız kabul et, iyi olacaksın. Onlara erişmek istiyorsanız, cevabın 'evet' olması oldukça muhtemeldir.

Mart 2020'de Çin, VPN'leri devre dışı bırakarak, sözde Çin'in Büyük Güvenlik Duvarı içinden erişimi çok daha zor hale getirdi. Hepsi uygulama mağazalarından gitmiş ve sağlayıcı web siteleri engellenmiştir. Ancak, uçağa binmeden önce silahı atlarsanız ve kendinize bir Çin VPN'i kurarsanız, yine de bir düğmeye dokunarak dünyanın en katı İnternet sansüründen kurtulabilirsiniz.

Çin'de VPN nasıl kullanılır:

Çin'i tatilde ziyaret eden veya orada yaşamaya giden düzenli halk için, kitlesel sansür büyük bir acıdır. Sevdiklerinizi eve geri çağırmak için WhatsApp'ı kullanamayacaksınız. Instagram'da Çin Seddi'nin resimlerini paylaşamayacaksın. Ve Wikipedia'da totalitarizmin tanımına bakamayacaksınız.


Öyleyse, gerçekten kıçınızı hazırlamanız ve bir Çin VPN'e kaydolmanız gerekiyorönceuçarsınız - ama Çin'de kullanmak için ideal VPN'i nasıl seçersiniz?

Mükemmel müşteri desteğine sahip hizmetlere kesinlikle öncelik vermelisiniz. Elbette, çok ucuz seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz, ancak bu, VPN'iniz kesinti yaşadığında ve nasıl çalışmaya başlayacağınızdan emin olmadığınızda size pek iyi gelmez.


Büyük çocuklardan birini seçmek, yalnızca Çin'de çalışma sürenizin en üst düzeye çıkarılmasını sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda işler yolunda gitmediğinde size yardımcı olmak için 7/24 müşteri desteğine sahip olmanızı sağlayacaktır.

Çin'de kullanım için önerdiğimiz en iyi VPN'lerin küçük bir bölümünü seçtik - ve unutmayın,kaydol ve yükleöncegit!


1.ExpressVPN - bugünün en iyi Çin VPN'i
Güçlü, gizlenmiş sunucuları, çok çeşitli konumları, mükemmel uygulamaları ve mükemmel desteği,ExpressVPNsansürden kaçınmak için en iyi Çin VPN. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ve yıllık planda üç ay ücretsiz olacaksınız.Anlaşmayı Görüntüle

go.nordvpn.net/aff_c

2. go.nordvpn.net/aff_c
Desteği o kadar kapsamlı olmasa da,NordVPNayrıca mükemmel bir Çin VPN çözümü sunar. Harika hızlar sunan çok sayıda gizlenmiş sunucuya sahip olacaksınız.Ayda 3,71 dolar, çok değerli. go.nordvpn.net/aff_c


3.Surfshark - sahip olmaya değer en ucuz Çin VPN
Çin'i kısıtlı bir bütçeyle geziyorsanız,Surfsharken iyi seçeneğiniz olabilir. SadeceAyda 2,49 ABD doları, en ucuz Çin VPN'dir, ancak iki kat pahalı birçok hizmetten daha iyi performans gösterir. Suları 30 günlük garanti ile de test edebilirsiniz.Anlaşmayı Görüntüle

ExpressVPN En İyi VPN Pingtwitter Ödülleri 2020

(Resim kredisi: ExpressVPN)

1. ExpressVPN

ExpressVPN basitçe en iyi Çin VPN'dir - sizi hayal kırıklığına uğratmaz

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: Çin yakınındaki 3.000+ Sunucu konumu: Hong Kong, Japonya, Singapur, Makao, Tayvan Desteklenen cihazlar: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Fire Stick ve daha fazlası Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5
Satın alma nedenleri
+ Pek çok farklı cihazda mevcuttur + Çin'de bağlanmak için özel rehber + Dünyayı + 30 günlük deneme süresi boyunca mükemmel hızlandırır
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz daha pahalı, ancak uzun vadede BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINA ÖZEL -% 49 TASARRUF EDİNExpress VPN 12 aylık 6,67 $ / ay Express VPN 6 aylık Ayda 9,99 $ Express VPN 1 ay 12,95 $ / ay Siteyi ziyaret et Express VPN'de

ExpressVPN, genel olarak en çok puan alan VPN'imizdir ve bu kısmen, İnternet sansürünün büyük bir sorun olduğu Çin gibi ülkelerdeki mükemmel performansı sayesinde.

ExpressVPN'i bir Çin VPN'i olarak kullanmaya başlamak için sitedeki destek bölümüne gitmeye değer. Orada, Express'in uygulamanızı tam olarak nasıl kuracağınızı ve hangi sunucuların en iyi performansı alacağının ana hatlarını verdiğini göreceksiniz. (Spoiler uyarısı: Bunlar Hong Kong - 4; Japonya - Yokohama; Singapur - Marina Körfezi; ve ABD - Los Angeles - 5.)

Bu oldukça karmaşık görünse de, ExpressVPN aynı zamanda devam etmeyi çok kolaylaştırır. En basit haliyle, tek yapmanız gereken büyük açma / kapama düğmesine basmaktır ve korunacaksınız. Protokoller, bir kill switch, split tunneling ve biraz kazı yapmaktan hoşlandığınız bir DNS sızıntı test cihazı gibi birçok yapılandırılabilir araç var.

Bir Çin VPN'i için önemli olan, ExpressVPN, seyahatlerinizde sorunla karşılaşırsanız son derece yararlı olan mükemmel 7/24 canlı sohbet desteği sunar.

Sizi Çin'de minimum izinsiz giriş ve maksimum kullanılabilirlikle çevrimiçi hale getirecek bir hizmet olarak, Express'e başka hiçbir VPN yaklaşamaz.

Özel teklif -% 49 tasarruf edin: bir yıllığına kaydolduğunuzda üç ay ücretsiz kazanın


go.nordvpn.net/aff_c

go.nordvpn.net/aff_c

Büyük Güvenlik Duvarını atlamada harika performans

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: Çin yakınındaki 5,400+ Sunucu konumu: Hong Kong, Japonya, Singapur Desteklenen cihazlar: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Fire Stick ve daha fazlası Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 6
Satın alma nedenleri
+ Gizlenmiş Asya sunucuları Çin'de bağlantıyı güvenli kılar + İyi hızlar + Pek çok cihaz için uygulamalar
Kaçınılması gereken nedenler
-Destek kılavuzları, Çin'de BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Özel -% 68 tasarruf edin go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c

NordVPN, bir Çin VPN'i için başka bir mükemmel seçimdir ve bir şirket olarak, Büyük Güvenlik Duvarını aşmaya ve Doğu Asya eyaletinde İnternet özgürlüğüne izin vermeye kendini adamıştır.

Aslında, Çin, İran ve hatta Suudi Arabistan da dahil olmak üzere, web sitesini engelleyen ülkeleri engellemeye adamış koca bir ekip var - ancak sitede bahsedilmese de, Express'in de öyle olduğundan eminiz. performansı.

Nord, çalışırken mükemmel, ancak maalesef kılavuzları biraz zayıf. Yine de bu çok fazla bir sorun olmamalı, çünkü herhangi bir şey olması durumunda sizi desteklemek için 7/24 canlı sohbete sahip olacaksınız.

Sektördeki en büyük ismi kullanmak ve ExpressVPN'e kıyasla birkaç kuruş tasarruf etmek istiyorsanız, Nord, Çin VPN'i söz konusu olduğunda kesinlikle iyi bir seçenektir.

go.nordvpn.net/aff_c


Surfshark En İyi Çin VPN

(Resim kredisi: Surfshark)

3. Surfshark

Mükemmel değerde Çin VPN

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: Çin yakınlarındaki 1.700+ Sunucu konumu: Hong Kong, Japonya, Singapur, Tayvan Desteklenen cihazlar: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Fire Stick ve daha fazlası Desteklenen maksimum cihaz: Sınırsız
Satın alma nedenleri
+ Tüm Asya Pasifik sunucularında kamuflaj modu + Mükemmel değer + Sınırsız bağlantı
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 3 ay ekstra ücretsiz bireysel sunucu seçimiSurfshark 24 Aylık 2,21 $ / aySurfshark 6 Aylık 6,49 $ / aySurfshark 1 Ay 12,95 $ / ay Siteyi ziyaret et Surfshark'ta

Surfshark en iyilerden biridirucuz VPNpiyasadaki hizmetler, ancak bunun sizi ikinci sınıf bir rakip olduğunu düşünmeye ikna etmesine izin vermeyin. Aslında, testlerimizde, kendisini en iyilerden biri olarak kanıtladı ve bir dizi daha pahalı rakibi geride bıraktı - ve aynısı Çin VPN performansı için de geçerli.

Surfshark, gizlenmiş sunucularını 'Kamuflaj Modu' olarak adlandırıyor, bu da esas olarak bir VPN'den geliyormuş gibi algılanamayacakları anlamına geliyor. Çin'de VPN benzeri olarak algılanan bağlantılar engellendiği için bu kullanışlıdır. Diğer sağlayıcıların mücadele etmesinin ana nedeni budur.

Çin'de internetin engelini kaldırmanın yanı sıra, Surfshark yayın izleme için de mükemmeldir; bu, Pekin gezinizdeyken en sevdiğiniz Netflix şovlarını izleyebileceğiniz anlamına gelir.

Bir dezavantaj bulacak olsaydık, Surfshark'ın genel olarak ExpressVPN veya NordVPN kadar çok sunucusu olmadığı gerçeği olurdu ve en kötü senaryoda, bu daha yavaş bağlantılar veya hiç kapsam olmaması anlamına gelebilir. Neyse ki, 30 günlük garanti kapsamında olacaksınız ve bunun geçmişte bir sorun olduğunu hiç duymadık.

Surfshark web sitesinde şimdi kaydolun


Vyprvpn en iyi Çin VPN

(Resim kredisi: Shutterstock)

4. VyprVPN

Süper güvenli bir Çin VPN joker kartı

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: Çin yakınındaki 700'den fazla Sunucu konumu: Hong Kong, Japonya, Singapur, Tayvan Desteklenen cihazlar: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Fire Stick ve daha fazlası Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5
Satın alma nedenleri
+ Tamamen denetlenmiş kayıt tutmama politikası + Bukalemun protokolü sansürden kaçınmak için mükemmeldir + Mükemmel bir Çin VPN'i sayılır
Kaçınılması gereken nedenler
- Nispeten az sayıda sunucu - Uygulama, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI mükemmel değil2 yıl 2,50 $ / ay 1 yıl $ 3,75 / ay 1 ay 12,95 $ / ay Siteyi ziyaret et VyprVPN'de

VyprVPN, hükümet sansüründen kaçınmak için harika bir VPN olarak bilinir ve son yıllarda bu güvenlik öncelikli tutum etrafında oldukça iyi bir isim oluşturmuştur.

Surfshark'ın Kamuflajı gibi, Çin'in VPN algılamasından kaçınabilen ve Derin Paket İncelemesinden (DPI) kaçınabilen Chameleon adlı tescilli bir protokole sahiptir.

Doğu Asya'daki birçok sunucu konumu ile, aralarından seçim yapabileceğiniz iyi bir seçiminiz olacak, ancak yalnızca yaklaşık 700 ayrı sunucuya erişime sahip olacak. Yine, VyprVPN'in bir Çin VPN'i kadar iyi çalıştığını pek çok kaynaktan sadece iyi şeyler duymuş olsak da, Chameleon teknolojisi tespit edildiğinde sunucu eksikliğinin bir sorun haline gelebileceğini söyleyebiliriz.

Bununla birlikte, fiyat için, Vypr mükemmel bir seçenektir ve özellikle güvenlik ve gizlilik konusunda özellikle sıcak olup olmadığınızı araştırmak için kesinlikle bir tane.

VyprVPN web sitesine şimdi kaydolun


trk.aclktrkr.com/aff_c

trk.aclktrkr.com/aff_c

Cidden hızlı, ancak birkaç sorun var

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: Çin yakınındaki 1.800+ Sunucu konumu: Çin, Hong Kong, Japonya, Singapur, Tayvan Desteklenen cihazlar: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Fire Stick ve daha fazlası Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5
Satın alma nedenleri
+ Çin sunucu konumu + Catapult Hydra protokolü ile inanılmaz hızlar + Faydalı uygulamalar
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı günlük kaygıları-Uygulamalar, BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI tutarlı değilPureVPN 5 yıl 1,32 $ / ay PureVPN 6 ay Ayda 8.33 $ Saf VPN 1 ay $ 10.95 / ay Siteyi ziyaret et PureVPN'de

Hotspot Shield en çokücretsiz VPN, ancak tüm çabayı gösterirseniz ve ücretli bir plan için dışarı çıkarsanız, oldukça kullanışlı bir Çin VPN'i de elde edersiniz.

Bu listedeki gerçekte Çin'de bulunan bir sunucuya sahip olan tek VPN olan Hotspot, Çin vatandaşlarının ülkeyi terk etmesi için harika bir seçenektir, ancak yine de başka yerde bulunmayan tüm Çin medyasını izlemek istiyor. Ayrıca, Çin'e gelen gezginler ülke dışında bir sunucu seçebilecek ve sınırsız bir İnternete erişebilecek.

Bununla birlikte, Hotspot Shield, bağlanma süresi, ziyaret edilen alanlar, IP adresiniz ve daha fazlası dahil olmak üzere istediğimizden biraz daha fazla kullanıcı bilgisi kaydeder. Gizlilik bilinci için, bu bir kırmızı bayrak olacak.

Bir VPN tarafından korunurken hem Çin içinde hem de dışında görünebilmek isteyenler için, Hotspot Shield muhtemelen en iyi seçeneğinizdir.

trk.aclktrkr.com/aff_c


Çin'de WhatsApp, Facebook, Wikepedia ve diğer internet hizmetleri nasıl kullanılır:

Yukarıda belirtildiği gibi, çoğu küresel platform, hizmet ve sosyal ağ Çin'de engellenmiştir. Pratikte bu, onlara erişmeye çalışırsanız erişiminizin reddedileceği anlamına gelir.

VPN, bu sorunun cevabıdır. Seçtiğiniz VPN hizmetine giriş yaparak, tüm internet trafiğiniz otomatik olarak şifrelenir, bu da Çinli sansürcülerin neye bakıp neye bakmadığınızı söyleyemeyeceği anlamına gelir.

Bu, telefonunuzda bir VPN kullanarak WhatsApp veya Facebook'u kullanabileceğiniz anlamına gelir - ayrıca akış için bir VPN arıyorsanız (veya özellikle arıyorsanız),en iyi Netflix VPNveen iyi Fire Stick VPNkılavuzlar.

  • Daha fazla VPN kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Bunları kontrol et
  • En iyisiWindows 10 VPN
  • En iyisitorrent VPN
  • En iyisiAndroid VPN
Spesifikasyonlara göre en iyi Çin VPN hizmetlerini karşılaştırın: Express VPN 12 aylıkTam incelemeyi okuyunNordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyun2 yılTam incelemeyi okuyunSurfshark 24 AylıkTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırma6,67 $ / ay Görünüm-deExpress VPN24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_c24 ay2,50 $ / ay Görünüm-deVyprVPN24 ay2,21 $ / ay Görünüm-deSurfsharkHer Şey İçin En İyi - # 1 en iyi VPN Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Performans ve güvenlik Uyumlu Cihazlar MacOS ChromeFirefox, Konum Sayısı ile Çalışır 160 55 70 60 Eşzamanlı Bağlantılar 5 6 4 999999 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Dağıtımı Orta YüklemeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni Deneme Dönemi