Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple tabletiniz için 2021'de en iyi 5 iPad VPN uygulaması

Apple tabletiniz için 2021'de en iyi 5 iPad VPN uygulaması

Apple ekosistemine kilitlendi ve sonrasındaen iyi VPNiPad'inize yüklemek için? Ne yazık ki, Apple'ın kendi özel aracı yok, ancak iPadOS'a sorunsuz bir şekilde uyum sağlayacak en iyi iPad VPN hizmetlerinin bir listesini derledik.

Apple deneyiminin önemli bir unsuru olan arayüz ile, sizin için en iyi iPad VPN'i aramada önemli olan daha pratik yönlerin olacağını biliyoruz. Örneğin, Apple'ın daha taşınabilir cihazlarından biri olarak, birçoğunun iPad'lerini hareket halindeyken hem çalışmak hem de yayın yapmak için kullanacağını varsaymak adil bir varsayımdır. Bu görevlerin her ikisi de genel, güvenli olmayan ağlara bağlanırken güvenlik açığı sunar. Ancak, bir VPN ile tüm hassas bilgilerin güvende olacağından, çevrimiçi etkinliğinizin meraklı gözlerle algılanamayacağından emin olabilirsiniz.

Akış açısından, seyahat ederken - özellikle yurt dışında - ülkenizdeki içerik kitaplıklarına sorunsuz bir şekilde erişebileceksiniz. Coğrafi kısıtlamalar geçmişte kaldı, kendi ülkenizdeki bir sunucuya kolayca bağlanabiliyor ve Netflix'in beğenilerine veya diğer herhangi bir akış hizmetine kolaylıkla erişebiliyor.

Estetik açıdan hoş bir kullanıcı arayüzünden, coğrafi kısıtlamalı, konum kilitli içeriği zahmetsizce atlamaya kadar, size herhangi bir uyumlu, güncel modele yüklemeye uygun en iyi iPad VPN'i getiriyoruz. Size uygun olanı bulmak için okumaya devam edin.1.ExpressVPN – bugünün en iyi iPad VPN'i
En iyi VPN söz konusu olduğunda,ExpressVPNcihazınızda doğrudan bir kurulum sunan iPad VPN uygulaması ve en iyi performans gösteren özelliklere sahip sezgisel bir arayüz de dahil olmak üzere tüm kutuları işaretler. Daha da iyisi, iOS kullanıcıları size uygun olup olmadığını görmek için 7 günlük ücretsiz denemeden yararlanabilir veya ExpressVPN'in güncel sürümünü almak için burayı tıklayabilir.3 ay ücretsiz promosyon.
Fırsatı Görüntüle


2.Özel İnternet Erişimi - mükemmel iPad arkadaşı
Apple cihazlarıyla mükemmel bir uyum içinde çalışan Private Internet Access, iPad'e iyi bir şekilde yerleşir. Beklediğiniz tüm temel güvenlik özelliklerine sahip olmakla birlikte, aynı zamanda bir kapatma anahtarı ve bir Ağ Yönetim aracı da sunar.
Fırsatı Görüntüle


go.nordvpn.net/aff_c

3. go.nordvpn.net/aff_c
ExpressVPN'den biraz daha uygun bir oranda güvenlik önceliğinizse,NordVPNhala en iyi VPN tavsiyelerinden biri olarak orada. Özellikle güvenlik, hız ve satın alınabilirlik açısından çok yönlü olduğunu düşündüğünüzde. go.nordvpn.net/aff_c

2021'deki en iyi iPad VPN seçimleri:

ExpressVPN En İyi iPad VPN


(Resim kredisi: ExpressVPN)

1. ExpressVPN

Basitçe söylemek gerekirse, genel olarak en iyi iPad VPN uygulaması

Özellikler
Sunucu sayısı: 3.000+ Sunucu konumu: 160 Desteklenen maksimum cihaz: 5 Özel iOS uygulaması?: Evet App Store puanı: 4,5
Satın alma nedenleri
+Basit istemci kurulumu+Temiz, kullanımı kolay arayüz+Otomatik bağlantı özelliği+İnanılmaz derecede hızlı performans
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz daha pahalı-iOS öldürme anahtarı yok

Üstün hüküm süren,ExpressVPNen iyi VPN ve - bu örnekte - en iyi iPad VPN olma unvanını güçlü tutmaya devam ediyor.


Uzman araçlarını Apple'ın en taşınabilir cihazlarından birine getiren ExpressVPN, kendisini iOS için şık bir uygulamaya dönüştürüyor. ExpressVPN'in güvenli bir şekilde gezinmek için güvenli bir yol sunma becerisinin bir devamı olmakla kalmayıp, sağlayıcı aynı zamanda Kaliforniyalı teknoloji devinin iOS'u için de sezgisel ve estetik açıdan hoş bir arayüz getiriyor. Küçük bir başarı değil, arzu edilenden daha az görünen bir uygulama önermek, potansiyel müşterileri ilk engelde geri çeviren şey olabilir.

VPN, özellikle kullanımınızın çoğu ev dışında halka açık Wi-Fi üzerinden ve aslında ülke dışında gerçekleşiyorsa, iPad kullanıcılarının indirmesi için şık bir araçtır. Bir VPN'nin ana öncülü, kısaltması olan - sanal bir özel ağ oluşturma - olduğu için, halka açık Wi-Fi'ye bağlandığınızda bağlantınızın daha güvenli olmasını sağlar. O zaman sizi gözetleyen kimse uçtan uca şifreleme ile çok uzağa gidemez

160'tan fazla konumda 3.000'den fazla sunucuyla, geniş ürün yelpazesi, iPad'lerinde akış yapmak ve daha büyük form faktöründen yararlanmak isteyen herkes için idealdir. Yayıncılar için en iyi seçeneklerden biri olan ExpressVPNiPlayer, Netflix vb. gibi coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini başarıyla kaldırır, ülke dışında olduğunuzda erişim sağlar.

ExpressVPN'i denemek isterseniz, uygulama mağazasından 7 gün ücretsiz edinebilirsiniz. Veya daha da iyisi, aboneliğinizde fazladan 3 ay ücretsiz almak ve ilk 30 gün içinde tam bir geri ödeme seçeneğine sahip olmak için ExpressVPN web sitesine tıklayın ve kaydolun.


Özel İnternet Erişimi iPad

(İmaj kredisi: Gelecek)

2. Özel İnternet Erişimi (PIA)

iPad'iniz için çok sayıda sunucu ve özellik içeren VPN arkadaşı

Özellikler
Sunucu sayısı: 25.000+ Sunucu konumu: 77 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 10 Özel iOS uygulaması?: Evet App Store puanı: 4,6
Satın alma nedenleri
+Bir tekne dolusu özellik+Ağ Yönetim aracı harika+iOS kullanıcıları için Siri kısayolları+Özel öldürme anahtarı+Harika istemci kurulumu
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazıları kadar hızlı değil-Tüm akış hizmetlerinin engellemesini kaldıramaz-Canlı sohbet desteği yok

VPN sağlayıcıları ve iOS muadilleri söz konusu olduğunda, birçok özelliğin genellikle boşluklar arasında kaydığını ve Apple kullanıcılarının daha eksiksiz Windows ve Android tekliflerinin barebone deneyimiyle kaldığını söylemek doğru olur. Belki o zaman, orasıÖzel İnternet Erişimi (PIA)gevşekliği almak istiyor.

77 ülkede 24.000'den fazla sunucuya sahip - aynı anda 10 cihaza kadar yükleme seçeneği ile - PIA, temiz, kolay kurulumlu bir istemcinin yanı sıra WireGuard, OpenVPN, IKEv2, UDP ve TCP gibi bir dizi protokol sunar. bağlantı, özel bağlantı noktalarının üstünde. İkincisi, verilerinizi nasıl şifreleyeceğiniz konusunda daha ince ayarlı bir yaklaşıma sahip olmanızı sağlar ve güvenliği iyi ve gerçekten elinize verir. Genellikle hareket halindeyken iPad'leriyle çalışanlar için bu, tüm kanalların hassas bilgilerle birlikte kilit altında olmasını sağlar.

Ağ Yönetimi aracı da harikadır ve iOS kullanıcılarının hangi ağlara güvenilip güvenilmeyeceğini seçmesine olanak tanır. Güvenilir olmayan ağlar için, ileriye dönük PIA, güvenli bir bağlantı sağlamak için otomatik olarak bir sunucuya bağlanacaktır.

Kendini Apple'ın ekosistemine dahil ederek, PIA ile Siri kısayolları bile oluşturabilirsiniz, bu da sesinizi kullanarak Siri'yi manuel olarak yapmadan tercih ettiğiniz sunucuya bağlanmasını istemek için kullanmanıza olanak tanır. Tabii ki çok fazla çaba sarf etmiyor, ancak özellik varsa neden bundan en iyi şekilde yararlanmıyorsunuz? Tıpkı sesinizle ışıkları açmanız gibi, yenilik de nadiren söner.


go.nordvpn.net/aff_c

go.nordvpn.net/aff_c

Şık güvenlik özelliklerine sahip uygun fiyatlı bir iOS VPN uygulaması

Özellikler
Sunucu sayısı: 5.600+ Sunucu konumu: 59+ Desteklenen maksimum cihaz: 6 Özel iOS uygulaması?: Evet App Store puanı: 4,5
Satın alma nedenleri
+iOS için karanlık mod+Özel sunucu listesi+Güçlü şifreleme +Kullanışlı Siri kısayolu
Kaçınılması gereken nedenler
-Cunky harita arayüzü

iOS ve iPad ile sorunsuz entegrasyon söz konusu olduğunda,NordVPNtam orada. Yeni başlayanlar için, yerel olmayan Apple uygulamalarına çok yavaş beslenen ve ciddi bir coşkuyla karşılanan bir özellik olan iOS için Karanlık Mod ile birlikte gelir. Açıkça hiçbirimiz karanlık saatlerde retinamızı yakmaktan hoşlanmayız. Bu, bir Siri kısayolu oluşturma yeteneğinin yanı sıra.

Mobil cihazlarda bazen hantal harita arayüzü açısından, NordVPN'in iOS sürümü daha iyi ele alınmış gibi görünüyor. Ne kadar uzaklaştırabileceğiniz sınırlıdır, bu da konum işaretçilerinin üst üste binmesini önleyerek gayrimenkulün daha iyi kullanılmasını sağlar. iPad'de patlatılan harita arayüzü çok daha okunaklı. Harita arayüzü beğeninize göre çok karmaşık görünüyorsa, NordVPN yukarı kaydırırken alternatif bir normal ülke listesi sunar.

En iyi VPN seçimlerimizden (WireGuard NordLynx, OpenVPN, IKEv2) beklediğiniz protokollere sahip olan NordVPN ayrıca Double VPN, P2P, Onion over VPN desteği ve Obfuscated ve Dedicated IP sunucularını içeren özel bir sunucu listesi sunar. Aslında, iOS kullanıcıları için NordVPN'in Windows ve Android seçeneklerinden çok daha fazla protokol ve sunucu seçeneği alıyorsunuz.

Elbette NordVPN, uygun 'Hızlı Bağlantı' düğmesinin yanı sıra, herhangi bir kötü amaçlı web sitesini işaretleyecek ve daha fazla devam etmeden önce onları engelleyecek CyberSec'i de içerir.


IPVanish iPad

(İmaj kredisi: Gelecek)

4. IPVanish

Her alanda etkileyici performans sunan iPhone VPN uygulaması

Özellikler
Sunucu sayısı: 1.600+ Sunucu konumu: 75 Desteklenen maksimum cihaz: Sınırsız Özel iOS uygulaması?: Evet App Store puanı: 4,2
Satın alma nedenleri
+iOS için kullanışlı favoriler listesi+Çok görsel kullanıcı arayüzü+Sadece biraz daha fazlası için SugarSync ile birlikte gelir
Kaçınılması gereken nedenler
-iOS uygulaması düzenli olarak güncellenmiyor-Ayarlarda sınırlı kontrol

IPVanishgörsel odaklı iOS uygulamasıyla kesinlikle daha büyük ekran deneyiminden en iyi şekilde yararlanıyor - özellikle iPad için mükemmel. Nasıl? IPVanish'in iOS uygulaması açısından benzersiz özelliklerinden biri, bir sunucuya bağlandığınızda size sunduğu gerçek zamanlı internet trafik grafiğidir; alışılmadık ama hoş bir yaklaşım. Ve uygulamanın geri kalanı, navigasyonu doğrudan ileriye götüren kesintisiz, net ve görsel olarak çekici bir format izler.

Bunu harika bir iPad VPN seçimi yapan bir başka avantaj, yalnızca iOS uygulamasında bulunan 'Favori' özelliğidir. Sunucuları 'favorileştiren' bir yıldıza dokunarak, daha kolay erişim ve daha hızlı bağlantı için kendi özel listenizi oluşturabilirsiniz. Benzer bir dalga boyunda IPVanish, güvenilir ve güvenilmez kablosuz ağları işaretlemenize de olanak tanır. Gelecekte, bu işaretli ağlardan herhangi birine bağlanırken, ekstra güvenlik katmanına ihtiyacınız olup olmadığına bağlı olarak VPN otomatik olarak açılır ve kapanır.

IPVanish, iOS kullanıcıları için eksiksiz bir deneyim sunma açısından birçok VPN sağlayıcısının yapmadığını kesinlikle yapıyor. Bununla birlikte, bir düşüşü, özellikle iOS uygulamasında seyrek güncellemeler olduğunu söyledi. VPN uygulamalarının genellikle ayda en az bir kez güncelleme almasıyla, hataları yakalamaya ve kullanıcı deneyimini daha iyi iyileştirmeye yardımcı olurken, IPVanish'in boru hattında daha düzenli sürümleri olmasını umuyoruz.


sörf köpekbalığı iPad

(İmaj kredisi: Gelecek)

5. Sörf Köpekbalığı

Daha uygun fiyatlı olsa da, bu VPN iPhone uygulaması kaliteden ödün vermez

Özellikler
Sunucu sayısı: 3.200+ Sunucu konumu: 65+ Desteklenen maksimum cihaz: Sınırsız Özel iOS uygulaması?: Evet App Store puanı: 4,5
Satın alma nedenleri
+Harika paranızın karşılığı+Reklamlardan, izleyicilerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve kimlik avından koruma+iOS kullanıcıları için 7 günlük ücretsiz deneme
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğer iPad VPN'leri daha fazla özellik sunar

Kuşkusuz,sörf köpekbalığıneredeyse diğer iPad VPN'lerinden bazıları kadar çok özellik sunmuyor. Aslında, 7 günlük ücretsiz deneme, belki de Surfshark'ın iOS uygulamasına özgü getirdiği birkaç tuhaflıktan biridir. Bununla birlikte, hız ve güvenlik sunan bir VPN olarak, bir VPN'den beklediğiniz temel işlevsellik açısından kötü bir iş çıkarmaz.

Tek bir abonelikle sınırsız sayıda cihaza yüklenebilen Surfshark, 100'den fazla farklı konum arasından seçim yapabileceğiniz 3.200'den fazla sunucu sunar; bu da, bunu genel bir ağda gezinirken veya şifrelemek isterken optimum güvenliği sağlamak için mükemmel bir şekilde kabul edilebilir bir seçenek haline getirir. çevrimiçi olarak daha hassas görevleri yerine getirirken bilgi. Bu tekne dolusu konumla da, yurtdışındayken coğrafi kısıtlamalı içeriğin kilidini açabileceksiniz.

Surfshark'ın lehine çalışan bir diğer faktör, diğer birçok en iyi iPad VPN girişimize kıyasla ne kadar uygun fiyatlı olmasıdır. Karşılamak için sıkı bir bütçeniz varsa, Surfshark tam size göre olabilir.


En İyi iPad VPN

(İmaj kredisi: Shutterstock)

Neden bir iPad VPN kullanmalısınız?

Kullandığınız platform ne olursa olsun, cihazınızı şık bir VPN ile donatmak için birçok neden vardır. Yine de, bir iPad kullanıcısı olarak ihtiyacınızı sorguluyor olabilirsiniz, çünkü Apple ürünleri Windows ve Android benzerlerinden çok daha güvenli olma ününe sahiptir. Güvenlik artışının yanı sıra, iPad'iniz için bir VPN'i gerekli kılan bir dizi başka avantaj da var.

Bir iPad kullanıcısının resmini çizerken, bu cihazın hareket halindeyken çok fazla kullanıldığını hayal etmek zor değil. Tam teşekküllü bir MacBook veya Mac masaüstünün tüm gücünü ve işlevselliğini sunan iPad, daha geleneksel dizüstü bilgisayar hissi için bir Akıllı veya Sihirli Klavye ekleyebilme avantajlarıyla çok daha hafif, taşınabilir bir seçenektir.

Hareket halindeyken çalışmak, halka açık ücretsiz Wi-Fi ağlarından yararlanmak anlamına gelebilir. İnanılmaz derecede kullanışlı olsa da, bu halka açık ağlar nadiren kendi evimizde sahip olduğumuz kadar güvenlidir. Güvenlik açısından, o zaman, birSeyahat ederken VPNİnternet etkinliğinizin yalnızca gözleriniz için olmasını sağlamak için.

Aynı dalga boyunda, yedekte iPad'inizle A'dan B'ye seyahat ederken, kendinizi bir yayın hizmetinde bir veya iki saat öldürmek için bir şeyler izlemek isterken bulabilirsiniz. Özellikle iş için seyahat ediyorsanız veya sadece tatilde güneşleniyor olsanız bile,Akış için VPNayrıca coğrafi olarak kısıtlayıcı engellerin üzerinden atlamanıza da yardımcı olabilir. Dünyanın neresinde olursanız olun, kendi ülkenizdeki bir sunucuya geçerek ve en son TV takıntınızla saatlerce uğraşırken Netflix kitaplığınıza erişin. Aynı şey, içeriklerini belirli konumlara kilitleyen Prime Video, Hulu, iPlayer ve diğer birçok akış hizmetinin beğenileri için de söylenebilir.


Apple hangi iPad VPN'i önerir?

Apple'ın en iyi iPad VPN savaşlarının yanı sıra Mac ve iPhone cihazları için de ağırlığını koyması Apple kullanıcıları için işleri kesinlikle kolaylaştıracak olsa da, kısa cevap Apple'ın hangi iPad VPN sağlayıcılarının sunduğu konusunda özellikle tavsiye vermemesidir. ürünleri için en iyi deneyim.

Ancak, her VPN'yi zorlu testlerden geçirerek ve farklı cihazlar arasındaki performanstaki bu küçük farklılıkları not ederek devreye girdiğimiz yer burasıdır.

Buradaki Pingtwitter'teki diğer Apple cihazları için VPN kılavuzlarıyla, iPad, iPhone ve Mac'in tek bir marka altında bulunabilmesine rağmen, bunun her platformda tutarlı bir VPN deneyimi anlamına gelmediğini vurguluyoruz. Örneğin, Surfshark en iyi iPad VPN için ilk beşimizin altında yer alırken, Mac için ikinci sırada debriyajda geliyordu.

iPad VPN

(İmaj kredisi: paikong / Shutterstock.com)

Safari'de yerleşik bir VPN var mı?

Kısa cevap hayır. Apple ürünleri ne yerleşik bir VPN ile gelir ne de markanın kendisi kendi sağlayıcı tavsiyesi hakkında bağırmaz.

Bununla birlikte, Mac, iPad veya iPhone'unuzda bir VPN kurarken, Ağ tercihlerinize yapılandırma ayarlarını girmeniz gerekecek. Çoğunlukla, istemci kurulumunu kullanmayı seçerseniz, bu sizin için otomatik olarak yapılır - şifrenizi girerek veya Touch veya Face ID'yi kullanarak erişime izin vermeniz yeterlidir.

Hangi tür bağlantı protokolünü seçmek istediğiniz dahil olmak üzere VPN ayarlarınız üzerinde daha fazla kontrole izin vererek VPN'nizi manuel olarak yapılandırma seçeneği de vardır.

Hangi kurulum yolundan giderseniz gidin, çoğu VPN sağlayıcısı, yüklemenize ve seçtiğiniz cihazda çalışmanıza yardımcı olmak için çevrimiçi olarak çeşitli yardım ve destek belgeleri sunar.


iPad VPN kullanmak yasa dışı mı?

Bizi ne için alıyorsunuz? VPN kullanmak kesinlikle yasa dışı değildir, ancak ülkenizin belirli kararlarının yanı sıra VPN'inizle gerçekleştirmeyi planladığınız görev türlerini de gözden geçirmeye değer.

İnternet bağlantınıza ekstra bir güvenlik katmanı ekleyen VPN'ler, akış hizmetlerinde coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek için de kullanılabilir, bu da yurtdışındayken evinizin rahatlığına erişmenize veya hatta diğer ülkelerden Netflix kitaplıklarına girmenize olanak tanır. Tabii ki, birçok akış hizmetinin bu tür kullanımı yasaklayan ve hesapların feshedilmesiyle tehdit eden hüküm ve koşulları vardır. Bununla birlikte, böyle bir önlemin alındığına dair herhangi bir rapor olmamıştır. O zaman, coğrafi olarak kilitlenmiş sınırları denemek ve atlamak isteyip istemedikleri gerçekten kullanıcıların takdirine bağlıdır.

Bununla birlikte, bir VPN kullanımı yasa dışı olmasa da, bir kişinin VPN kullanırken gerçekleştirebileceği herhangi bir yasa dışı faaliyeti kesinlikle silmediğini vurgulamakta fayda var. Ve verilerinizi şifreleyebilmesine rağmen, VPN sağlayıcıları hükümet düzenlemelerinin tamamen üzerinde değildir ve faaliyetlerinizi ifşa etmeleri istenebilir. O zaman düz ve dar olana bağlı kalmak en iyisi, diye düşünüyoruz.


Netflix için en iyi iPad VPN hangisi?

En iyi seçimimize adanmış tam bir satın alma rehberimiz olsa daNetflix VPN'iAkış, iPad kullanıcıları - özellikle de VPN isteyenler için - öncelikli olduğunu düşündüğümüz bir şey olduğundan, en iyi iPad VPN girişlerimizin tümü, nerede olursanız olun Netflix'in engellemesini başarıyla kaldırabilir.

Tabii ki, Netflix'in kendisi VPN kullanımını belirlemeye ve kapatmaya çalıştığından, farklı sunuculara atlamanın bazı deneme yanılmaları olabilir. Ancak, ExpressVPN'den Surfshark'a kadar beşinin de işi halledeceğine güveniyoruz.

ExpressVPN, beş yıldızlı derecelendirme ile ödüllendirilen tek VPN sağlayıcısı olarak önermek için favorimiz olmaya devam ediyor. Yapabilme30 günlük para iade garantisi ile risksiz deneyin, hiç akıllıca değil.

Hoşunuza gidebilecek daha fazla VPN kılavuzu:

  • Mac kullanıcısı mı? Buradaen iyi Mac VPN
  • için seçeneklerimize göz atın.en iyi iPhone VPNtam burada
  • Bir iOS VPN aramıyor musunuz? göz atınAndroid VPN'irehberlik etmek