Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Anma Günü Satışlarındaki en iyi 5 çim biçme makinesi

Anma Günü Satışlarındaki en iyi 5 çim biçme makinesi

Yaz geliyor ve çimler uzuyor amaAnma Günü satışlarıyardım etmek için burada. Yepyeni bir çim biçme makinesinde şu anda yapılacak harika fırsatlar var. Aradığınız birgazla çalışan çim biçme makinesiveya çevre dostu bir elektrik teklifi, hemen satın alarak ciddi para tasarrufu yapabilirsiniz.


Akülü çim biçme makineleriSize çok daha fazla özgürlük verdikleri için, en küçük çimler dışında herkes için en iyi seçimdir. Ancak, bu artık sizi gazla çalışan bir teklifle sınırlamaz. En yeni elektrikli modeller, size büyük bir çimenliği kaplayacak kadar uzun süre dayanacak büyük pil paketleri ile birlikte gelir.

Bahçenizin boyutuna bağlı olarak, yapmanız gereken koşu sayısını en aza indirmek için biçme makinenizin kesme genişliğini dikkate almak isteyeceksiniz. Ayrıca kesme yüksekliği ve çanta seçenekleri de var - hepsini çantada toplamak mı yoksa malçlamak mı istiyorsunuz?

Şu anda Anma Günü satışlarında çim biçme makineleriyle ilgili en iyi fırsatları topladık, ancak bunlar sonsuza kadar sürmeyecekleri için hızlı davranın.

Anma Günü İndiriminde en iyi 5 çim biçme makinesi


Beast 26 inç 208 cc Gazlı 3'ü 1 Arada Geniş Alan Kendinden Tahrikli Çim Biçme Makinesinin Arkasında Yürüyüş
Şimdi: 579$ | Oldu: $799 | Tasarruf: 220$ (%28) indirim
Beast 26 inç çim biçme makinesi, daha küçük ünitelerden daha hızlı ve verimli bir şekilde zemini kaplayacağından daha büyük alanlar için idealdir. Torba, malç ve yandan boşaltma seçenekleri sunar ve 1 inç ile 4 inç arasında kesme yüksekliğine sahiptir.Fırsatı Görüntüle


Kobalt 40 Volt Max Fırçasız 20 inç İtmeli Akülü Elektrikli Çim Biçme Makinesi
Şimdi: 249$ | Oldu: 299$ | Tasarruf: 50$ (%17) indirim
Kobalt'ın kablosuz elektrikli çim biçme makinesi, tek bir şarjla 40 dakikalık bir çalışma süresine sahiptir – bu, 1/2 akreye kadar bir alanı kaplamak için yeterlidir. 1,37 ila 3,75 inç arasında değişen yedi konumlu bir yükseklik kolu vardır ve kesim genişliği 19,25 inçtir.Fırsatı Görüntüle


Sun Joe 21 inç 100 Volt Akülü Akülü Yürüyen Arkadan Yürüyen Kendinden Tahrikli Çim Biçme Seti
Şimdi: $629 | Oldu: $849 | Tasarruf: 220$ (%26) indirim
Sun Joe'nun 21 inçlik elektrikli çim biçme makinesi, 90 dakikaya kadar çalışma süresi için yüksek kapasiteli 100 Volt pile sahiptir. Maksimum 20 inç kesme genişliğine ve 1,2 ila 3,75 inç arasında yedi ayarlanabilir yükseklik ayarına sahiptir. Bu model ayrıca bir pil ve şarj cihazı ile birlikte gelir.Fırsatı Görüntüle

Snapper 82 Volt Fırçasız 21 inç Kendinden Tahrikli Akülü Elektrikli Çim Biçme Makinesi
Şimdi: $549 | 699 $ | Tasarruf: 150$ (%21) indirim
21 inçlik bir biçme tablası ve torbalamak, malçlamak veya boşaltmak için 3'ü 1 arada tasarımıyla Snapper elektrikli çim biçme makinesi sağlam bir seçimdir. 60 dakikalık bir çalışma süresi ve 1,4 ila 3,7 inç arasında kesme yükseklikleri sağlamak için çift pil içerir.Fırsatı Görüntüle


Kobalt 80 Volt Max Fırçasız 21 inç Kendinden Tahrikli Akülü Elektrikli Çim Biçme Makinesi
Şimdi: 499$ | Fiyatı: 599$ | Tasarruf: 100$ (%17) indirim
Kobalt'ın bu 80 Volt modeli, 80 dakikaya kadar çalışma süresine sahiptir ve bir pil ve şarj cihazı ile birlikte gelir. Değişken hız kontrolüne, üç kesme seçeneğine (torba, malç, boşaltma) sahiptir, 20,5 inç kesme genişliğine ve 1,38 ila 3,75 inç kesme yüksekliğine sahiptir.Fırsatı Görüntüle

Çim biçme makinesi satın almak için en iyi zaman ne zaman?

Yazdan önce satın almak en iyisidir ve şu anda geçen yılın modellerinde biraz pazarlık yapabilirsiniz. Anma Günü satışlarında, çim biçme makineleri de dahil olmak üzere dış mekan ürünleri ve aletlerinde çok sayıda harika fırsat var, bu yüzden fırsatınız varken onları alın.

Biçme makineleri yılın hangi zamanında satışa çıkıyor?

Mağazalar stoklarını temizlemeye çalışırken, sezon dışında çim biçme makinelerinde en iyi fırsatları bulacaksınız. Bununla birlikte, şu anda birçok yeni model çıkıyor, bu nedenle eski modellerin Anma Günü satışlarında bazı harika indirimlerin yanı sıra yeni modellerde birkaç özel indirim var.


Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Lowe'un Anma Günü indirimi 2021- ev aletleri ve ev bolca fırsatlar
  • Best Buy Anma Günü indirimi 2021– Teknoloji sitesi genelinde Anma Günü fırsatları

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl belli oldu. Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.

  • Anma Günü İndirimi'nde Wayfair'den daha fazla buzdolabı görün