Close
 • Ana
 • /
 • Bilgi Işlem
 • /
 • Her yerden program ve film izlemek için 2020'nin en iyi 5 Netflix VPN'i

Her yerden program ve film izlemek için 2020'nin en iyi 5 Netflix VPN'i

en iyi VPNson birkaç yılda abone olunabilecek en popüler çevrimiçi hizmetlerden biri haline geldi ve bunun pek çok nedeninden biri Netflix. Netflix aboneliğinizi ödeseniz de, dünyanın neresinde olursanız olun izleyemeyeceğiniz içerik var. Netflix VPN, her şeye erişmenin tek yoludur ve bu aylık aboneliği çok daha ileri götürür.


Bunun nedeni, küresel içerik lisanslamasının karmaşık meselesidir. Ayrıntılara girmeyeceğiz, ancak Netflix Orijinalleri her yerde mevcutken, diğer şovlar pek öyle değil.

Pratikte bu, örneğin ABD'deyseniz ancak Avustralya'ya tatildeyseniz, havaalanında binging yapmaya başladığınız serinin uçağa adım attığınızda kullanılamayabileceği anlamına gelir. Bunların hepsi sizin IP adresinize bağlıdır - bir Netflix VPN'in sizi tekrar izlemenizi sağlamak için ülkenize kolayca taklit edebileceği bir şey. Daha maceraperest olanlar için, bunun tersi de mümkündür - Netflix VPN'inizi alıp başka bir ülkeye taşınmak çok önemli.

Burada, bu amaçla bir Netflix VPN kullanmanın yasa dışı olmadığını, ancak Netflix'in hesap feshi ile cezalandırılabilecek hüküm ve koşullarına aykırı olduğunu belirtmeliyiz. Daha önce hiç rapor edilmemiş olsa da, riski size ait olmak üzere bir Netflix VPN kullanırsınız.

Netflix için VPN nasıl kullanılır

Netflix VPN'inizi kullanmak için, izleyeceğiniz cihazdaki uygulamayı açın - ister Fire TV Stick, PC, Mac, telefon, tablet veya oyun konsolunuz olsun - ve izlemek istediğiniz ülkedeki bir sunucuyu seçin itibaren. Bazı daha düşük sağlayıcılarda, bu başarısız olabilir ve bu yüzden ilk seferde çalışmazsa, aynı ülkede başka bir sunucuyu denemelisiniz.


Ancak, 1 numaralı hizmetimiz gibi premium bir VPNExpressVPNHala mücadele ediyorsanız deneyebileceğiniz sayısız sunucuya ve mükemmel müşteri desteğine sahip olacak.

Gerçekte, Netflix muhtemelen herkesin her yerde her şeyi izlemesinden memnun olacaktır, ancak VPN kullanımı konusunda sert bir tavır almak zorundadır. Bu, kısıtlanmış içeriğe erişmek için bir IP'nin kullanıldığını algıladığında, IP adresini engelleyeceği anlamına gelir. Yalnızca en iyi hizmetler, bu engellemenin önüne geçecek miktarda sunucuya ve insan gücüne sahiptir.


Temelde, güvenilir bir Netflix VPN istiyorsanız, genel olarak en iyi hizmetlerden birine ihtiyacınız olacak ve ikinci sınıf bir sağlayıcı bunu yapmayacaktır. Ancak bu, burundan ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Hemen aşağıda Netflix için piyasadaki en iyi VPN'leri araştıracağız - peki ne bekliyorsunuz?

Bir bakışta en iyi Netflix VPN'leri


1.ExpressVPN - mevcut en iyi Netflix VPN'i
Piyasadaki en iyi Netflix VPN'in peşindeyseniz, ExpressVPN piyasadaki en hızlı, en güvenli ve en güvenilir seçenektir. 94 ülkede 3.000'den fazla sunucuyla, istediğinizi izlemenizi sağlayacak menzile sahiptir. Artı, Pingtwitter okuyucuları artıküç ay ücretsizExpressVPN'in 12 aylık planda.Anlaşmayı Görüntüle

2.Surfshark - üst düzey bir VPN için inanılmaz değer
Ayda 2,50 dolardan daha düşük bir fiyata en iyi Netflix VPN'i istiyorsanız,Surfsharken iyi bahsiniz. Dünya çapında birçok sunucu ve mükemmel hızlarla ihtiyacınız olan tek şey bu olabilir. Ve ayda 2,49 dolara tartışmak zor.Anlaşmayı Görüntüle


3.CyberGhost - ilginç akış özellikleri + tonlarca sunucu
EğerCyberGhostherhangi bir şey için ilk üç yarışmacıdan biri, Netflix yayınlıyor. Erişmek istediğiniz her şey için tam olarak hangi sunucunun en iyi olduğunu söyleyen benzersiz filtreler içeren gerçekten kullanışlı bir arayüz elde edeceksiniz. Artı, birayda 2.75 $ pazarlık, neredeyse Surfshark kadar ucuz.Anlaşmayı Görüntüle

Şu anda alabileceğiniz en iyi beş Netflix VPN seçeneği

ExpressVPN - En İyi Netflix VPN

(İmaj kredisi: Gelecek)

1. ExpressVPN

ExpressVPN, çok yönlü en iyi VPN hizmetidir ve Netflix için harikadır

Teknik Özellikler
Netflix için iyi: Evet Sunucu sayısı: 3.000+ Sunucu konumu: 160 IP adresi: 30.000 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5
Satın alma nedenleri
+ Tüm cihazlarınızda mevcut + 7/24 inanılmaz müşteri desteği + İnanılmaz derecede yüksek hızlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğerlerinden biraz daha pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ÖZEL -% 49 TASARRUF EDİNExpress VPN 12 aylık 6,67 $ / ay Express VPN 6 aylık Ayda 9,99 $ Express VPN 1 ay 12,95 $ / ay Siteyi ziyaret et Express VPN'de

ExpressVPN, 2020'de Netflix için en iyi genel VPN olarak en iyi tavsiyemizdir. VPN hizmetlerinin Apple'ıdır - yani, premium ve derin cepleri vardır! Bu, Netflix'te size konumlar arasında atlama yeteneğini inkar edecek insanlarla düello yapabileceği anlamına gelir.

Örneğin test ettiğimizde, bazı konumların tanındığını ve diğerlerinin çalışırken 'engellendiğini' gördük - neyse ki Express VPN'in 7/24 müşteri desteği var, bu yüzden sizi en iyi yönteme yönlendirmek için her zaman hazır olacaklar. Bazen biraz deneme yanılma olur, ancak Express sonunda sizi oraya götürür.

ExpressVPN size aynı anda beş canlı bağlantıya izin verir, bu da aynı hesabı kullanarak bir kişinin Netflix ABD'yi, birinin Netflix Kanada'yı ve diğerinin de Netflix İngiltere'yi aynı anda izleyebileceği anlamına gelir. Hevesli gezginlerden oluşan bir ailedeyseniz oldukça kullanışlı.

Android ve iOS'taki uygulamaların kullanımı da çok kolaydır, bu nedenle hiçbir noktada kafanız karışmaz - gerçekten çok basittir. ExpressVPN, 30 günlük para iade garantisi sunar, böylece ikinci düşünceleriniz varsa veya hizmetten memnun değilseniz, deneyip iptal edebilirsiniz - soru sormadan.

Özel teklif -% 49 tasarruf edin: Pingtwitter okuyucuları ayrıca tüm yıllık ExpressVPN planlarıyla birlikte 3 ay ücretsiz alır. 12 ay fiyatına 15 ay!

Bugünün en iyi ExpressVPN fırsatları Express VPN ÖZEL -% 49 TASARRUF EDİNExpress VPN 12 aylık 6,67 $ / ay Görünüm-deExpress VPN Express VPN 6 aylık Ayda 9,99 $ Görünüm-deExpress VPN Express VPN 1 ay 12,95 $ / ay Görünüm-deExpress VPN

Surfshark En İyi Netflix VPN

(Resim kredisi: Surfshark)

2. Surfshark

Ucuza mükemmel Netflix performansı

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 1.700+ Sunucu konumu: 63 ülke IP adresleri: N / A Desteklenen maksimum cihazlar: Sınırsız
Satın alma nedenleri
+ Sınırsız cihaz kapsamı + Hızlı bağlantılar + Mükemmel akış gücü
Kaçınılması gereken nedenler
İleri düzey kullanıcılar için biraz basit olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 3 ay ekstra ücretsizSurfshark 24 Aylık 2,21 $ / aySurfshark 6 Aylık 6,49 $ / aySurfshark 1 Ay 12,95 $ / ay Siteyi ziyaret et Surfshark'ta

ExpressVPN, Netflix VPN'lerinin altın standardı olsa da, Surfshark kuruş para için oldukça lezzetli bir alternatif sunuyor. 63 ülkede 1.700'den fazla sunucuyla, aralarından seçim yapabileceğiniz adil bir seçim var ve onunla herhangi bir kütüphaneye erişirken hiçbir zaman sorun yaşamadık.

Surfshark ayrıca Netflix yeteneklerini yerinde tanıtır, bu da geliştirme ekibi için büyük olasılıkla bir öncelik olacağı anlamına gelir - sonuçta, kullanıcılarınızın yarısı bu iddia sayesinde ürününüzü satın alırsa ve tüm erişimi kaybederse, yapmazsınız. çok mutlu bir müşteri kitlesine sahip.

Netflix dışında bile Surfshark güçlü bir VPN'dir. Bir kill switch, split tunneling, double VPN ve hatta HackLock ve BlindSearch gibi bazı ekstralar gibi gerekli tüm gizlilik özelliklerine sahip olacaksınız.

Yine de neredeyse tüm rekabeti geride bırakan şey, Surfshark'ın sınırsız bağlantı politikasıdır. Bu, tek bir planda VPN'i istediğiniz kadar cihazda kullanabileceğiniz anlamına gelir - ister 5 ister 50 olsun. Girişleri evinizin çevresinde de paylaşabilirsiniz, böylece herkes harekete geçebilir.

Bu nedenle, Express kadar kapsamlı olmasa da, Surfshark bunun için çok şey yapıyor ve asgari harcamaya değer.

Surfshark'a şimdi ayda sadece 2,49 $ ödeyerek kaydolun

Bugünün en iyi Surfshark fırsatları Surfshark 3 ay ekstra ücretsizSurfshark 24 Aylık 2,21 $ / ay Görünüm-deSurfsharkSurfshark Surfshark'ta 6 Aylık 6,49 $ / ay GörünümüSurfshark 1 Ay 12,95 $ / ay Görünüm-deSurfshark

CyberGhost VPN - En İyi Netflix VPN

(Resim kredisi: Shutterstock)

2. CyberGhost

Netflix engelini kaldırmanın ve izlemenin basit yolu

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 6.600+ Sunucu konumu: 110+ IP adresi: N / A Desteklenen maksimum cihazlar: 7
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı çok kolay ve basit + Mükemmel performans seviyeleri + Garantili ABD erişimi
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Arayüzüyle ilgili birkaç endişe ve sorun Süper ucuz sınırlı süreli teklifCyberGhost 3 Yıl 2,25 $ / ay CyberGhost 1 yıl $ 3,99 / ay CyberGhost 1 Ay 12,99 $ / ay Siteyi ziyaret et CyberGhost'ta

Uluslararası alanda çok kullanılan ve popüler bir hizmet,CyberGhost Netflix engelinin kaldırılması söz konusu olduğunda mükemmel bir seçimdir. Yalnızca ABD'ye erişimi garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda 110 konuma yayılmış 6.600'den fazla sunucuya sahiptir, bu da çok çeşitli ülkelerin Netflix'ine erişebileceğiniz anlamına gelir.

Aynı zamanda süper basit ve anlaşılırdır, bu nedenle ister VPN acemi ister deneyimli bir kullanıcı olun, kullanımı kolay bulacaksınız. Windows, Mac, iOS ve Android için uygulamalara sahiptir, bu nedenle cihazlarınızdan birinin onunla uyumlu olması muhtemeldir.

Bununla birlikte, gerçekten sevdiğimiz bir şey, CyberGhost'un sunduğu benzersiz filtreleme sistemidir. İster akış ister torrent için olsun, aktiviteye göre filtreleyebilecek ve mümkün olan en iyi Netflix VPN sunucusunu elde edebileceksiniz. Diğer VPN'lerle ilgili yorucu deneme yanılma durumlarından kaçınmak istediğinizde bu gerçekten yorucu.

Diğer sağlayıcıların sahip olduğu canlı müşteri desteği seviyelerine sahip olmasa da, CyberGhost çok yönlü özelliklere ve hizmetlere sahiptir - bu kadar yüksek sıralamamızın ana nedenlerinden biri!

Bu etkili, uygun fiyatlı VPN'i edinmek için CyberGhost web sitesine gidin

Günümüzün en iyi cyberghost fırsatları Cyberghost Süper ucuz sınırlı süreli teklifCyberGhost 3 Yıl 2,25 $ / ay Görünüm-deCyberGhost CyberGhost 1 yıl $ 3,99 / ay Görünüm-deCyberGhost CyberGhost 1 Ay 12,99 $ / ay Görünüm-deCyberGhost
go.nordvpn.net/aff_c

go.nordvpn.net/aff_c

Netflix izlemek için süper güvenli bir VPN

Teknik Özellikler
Netflix için iyi: Evet Sunucu sayısı: 5.400+ Sunucu konumu: 58 IP adresi: Yok Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 6
Satın alma nedenleri
+ Ciddi güvenlik + Aynı anda altı cihaz kullanın + Zahmetsiz Netflix engelini kaldırma
Kaçınılması gereken nedenler
-Mobil uygulamalar biraz komik BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Özel -% 68 tasarruf edin go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c

NordVPNharika bir Netflix VPN - rekabet çok sert olduğu için ancak bu kadar aşağı. Yalnızca piyasadaki en güvenli VPN'ler arasında değil, aynı zamanda otomatik bir kill switch, özel IP adresleri, güçlü DNS sızıntı koruması ve Bitcoin ile ödeme yapabilme özelliği (gerçekten anonim kalmak isteyenler için mükemmel bir haber).

Aynı anda altı cihaza kadar bağlanmanıza izin verir, bu da bir öğrenci evi veya uluslararası Netflix bağımlılarından oluşan bir aile için harikadır.

go.nordvpn.net/aff_c

Bugünün en iyi nordvpn fırsatları NordVPN Exclusive - 3 ay ekstra ücretsiz% 68 tasarruf edin go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_c

IPVanish VPN - En İyi Netflix VPN

(İmaj kredisi: Gelecek)

4. IPVanish

Güçlü ve hızlı Netflix VPN

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 1.500+ Sunucu konumu: 75 IP adresi: 40.000+ Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Sınırsız
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda sunucu mevcut + Hızlı canlı sohbet desteği + Sınırsız cihaz destekli
Kaçınılması gereken nedenler
-Uygulamalar oldukça karmaşık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI İlk yıl süper ucuzIPVanish 1 Yıl 2,34 ABD doları / ay IPVanish 1 Ay $ 3,49 / ay Siteyi ziyaret et IPVanish VPN'de

Derecelendirmemizin birçok nedeni varIPVanishBir süredir ve bunlardan sadece birkaçı, 70'den fazla ülkede 1.700 sunucusu, sınırsız P2P trafiği ve 40.000 paylaşılan IP'ye sahip olduğu gerçeğini içeriyor.

Aynı anda istediğiniz kadar cihazda kullanabileceğinizi düşünürsek, paranızın tam karşılığını alır, bu nedenle yalnızca bir aboneliğe ihtiyacınız vardır! Burada sadece Surfshark buna uyabilir.

En önemlisi, elbette, testlerimiz Netflix'in kolayca kilidini açtığını ve aklınıza takılan her türlü soru veya sorunuz için 7/24 müşteri desteği aldığını gösterdi.

IPvanish'e şimdi kaydolun

Bugünün en iyi Ipvanish fırsatları IPVanish Süper ucuz ilk yılIPVanish 1 Yıl 2,34 ABD doları / ay Görünüm-deIPVanish VPN IPVanish 1 Ay $ 3,49 / ay Görünüm-deIPVanish VPN

Başka bir şey mi arıyorsunuz? Diğer VPN kılavuzlarımıza göz atın:

 • En iyi Android VPN uygulamaları
 • En iyi Mac VPN
 • En iyi iOS, iPhone ve iPad VPN
 • En iyi torrent VPN'i
 • En iyi Samsung Smart TV ve Galaxy telefonlar VPN
 • En iyi Windows 10 VPN
 • Çin için en iyi çalışan VPN'ler
Spesifikasyonlara göre en iyi genel VPN hizmetlerini karşılaştırın: ExpressVPNNordVPNSurfshark SurfsharkIPVanishCyberGhost VPN Express VPN 12 aylıkTam incelemeyi okuyunExpressVPNNordVPNSurfshark SurfsharkIPVanishCyberGhost VPN NordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNNordVPNSurfshark SurfsharkIPVanishCyberGhost VPN Surfshark 24 AyTam incelemeyi okuyunExpressVPNNordVPNSurfshark SurfsharkIPVanishCyberGhost VPN IPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırma6,67 $ / ay Görünüm-deExpress VPN24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_c24 ay2,21 $ / ay Görünüm-deSurfshark12 ay2,34 ABD doları / ay Görünüm-deIPVanish VPNHer Şey İçin En İyi - 1 numaralı VPN Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Torrenting ve P2P trafiği Uyumlu Cihazlar MacOS ChromeFirefox, Konum Sayısı ile Çalışır 160 55 60 60 Eşzamanlı Bağlantılar 5 6 999999 5 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Dağıtımı Orta İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni Deneme Süresi

Netflix için VPN nasıl kullanılır

VPN'inizi Netflix izlemek için kullanmak için, izleyeceğiniz cihazdaki uygulamayı açın - ister Fire TV Stick, dizüstü bilgisayar, Mac, telefon, tablet veya oyun konsolunuz olsun - ve istediğiniz ülkedeki bir sunucuyu seçin 'dan izlemek' için. Bazen bu vurulabilir ve kaçırılabilir, bu nedenle ilk kez çalışmazsa, aynı ülkede başka bir sunucuyu denemelisiniz.

Gerçek şu ki, Netflix muhtemelen bunun olmasına izin vermekten mutluluk duyacaktır, ancak içerik lisansı sahipleri ve yayıncıları kesinlikle bunu yapabilmenizi istemiyor ve bu nedenle Netflix, VPN kullanımına karşı biraz savaş açmak zorunda kalıyor. Aslında, birini kullanmanın Koşullar ve Koşullar ile doğrudan çelişki içinde olduğunun farkında olmalısınız.

Ara sıra bir VPN sunucusu veya IP adresi tanımlandıktan sonra, onu kullanarak Netflix sunucularını 'kandırmak' imkansız olacaktır. Bu, yalnızca Netflix için VPN'leri eskisinden daha az kullanışlı ve daha sinir bozucu hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda Netflix için bir VPN'e kaydolacaksanız, doğru VPN'e kaydolduğunuzdan emin olmanız gerektiği anlamına da gelir.

Pratikte bunun anlamı, sürekli olarak yeni sunucular kurmayı, IP adreslerini değiştirmeyi ve yenilemeyi karşılayabilen ve genel olarak etkinliklerini etkisiz hale getirme çabalarını engelleyebilen büyük hizmetlerden birine kaydolmaktır. Bu nedenle, bu kullanım için ucuz VPN hizmetlerinden birine gitmek tavsiye edilmez - bu nedenle, şu anda indirip kullanabileceğiniz en iyi Netflix için hazır VPN hizmetleri için en iyi önerilerimizi burada bulabilirsiniz.