Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Şu anda gerçekleşen en iyi 5 Prime Day TV fırsatı

Şu anda gerçekleşen en iyi 5 Prime Day TV fırsatı

2021 Prime Day'e ulaştık ve beklendiği gibi Amazon, TV anlaşmaları ve teklifleri söz konusu olduğunda hayal kırıklığı yaratmıyor. Bu hafta sonu yüzlerce kategoride yayınlanmayı planlayan bir milyondan fazla teklifle Amazon Prime Day her zamankinden daha büyük olacak ve Prime Day TV fırsatları da istisna değil.


Samsung LG, Sony ve daha fazlasından gelen bazı harika teklifler sayesinde, bu Prime Day yeni bir 4K TV'yi ucuza almak için mükemmel bir fırsat olabilir. BazılarıEn iyi Prime Day fırsatlarıbu yıl Amazon'un Insignia ve Toshiba Fire TV serisini merkez alıyor. Bunlardan biri şimdiden sadece 99,99$'a satışta – %41'lik bir fiyat düşüşü ve şimdiye kadarki en ucuz fiyatı.

Kendinize göz atmak ister misiniz?🌟Bugün burada en iyi Amazon Prime Day TV fırsatlarını satın alın!🌟

Ancak bu hafta sonu bazı indirimler alan tek ekranlar Fire TV'ler değil. Premium OLED TV'ler Sony ve LG'den satılıyor ve bazıları neredeyse 500 $ indirimle Prime Day'e layık düşüşler alıyor. Alışveriş yapanlar ayrıca bu yıl Prime Day boyunca 219,99 dolardan başlayan 4K TV fırsatlarını bulacaklar, yani artık 4K dünyasına atlamak için hiçbir bahane yok.

Bu nedenle, anlaşma sayfalarını kendiniz kazmak yerine, size biraz zaman ve güçlük kazandırmamıza izin verin. Prime Day 2021'den önce devam eden yüzlerce anlaşmayı inceledik.en iyi televizyonlarsatışta, ancak alışverişi kendiniz yapmak için her zaman yukarıdaki bağlantıyla doğrudan Amazon Prime Day'e gidebilirsiniz. İlgilenenler için, bugünün en iyi beş Prime Day TV fırsatı için seçeneklerimiz burada.


En iyi 5 Amazon Prime Day TV fırsatı

Insignia F30 Serisi 50' UHD 4K Fire TV
Şimdi: $349.99 | Şuydu: 499,99 $ | Tasarruf: 150$ (%30)
Fire TV modellerinin çoğu, pano genelinde indirimler alırken, bu, aldığınız ekran türü için muhtemelen en iyi değeri sunuyor. Şu anda ucuza satılan birkaç 4K Fire TV'den biri, bu yüzden tükenmeden alın!


LG C1 Serisi 55' OLED UHD 4K Akıllı TV
Şimdi: $1,496,99 | Oldu: $1,799.99 | Tasarruf: 303$ (%17)
LG'nin C1 Serisi OLED ekranları, mümkün olan en gerçek görüntü için bir milyardan fazla renk sunarak oyun ve ev sineması için mükemmel bir deneyim sunar. Yeni bir OLED TV izliyorsanız, ekstra 200 dolarlık indirim, bunu mutlaka görülmesi gereken bir üründen satın alınması gereken bir şeye itiyor.
Fırsatı Görüntüle


Sony X950H 75' UHD 4K Akıllı TV
Şimdi: $1,998 | Şuydu: 2.599,99$ | Tasarruf: 601,99$ (%23)
Sony X950H 75 inç ekrandan 600 doların üzerinde bir indirim, bu şeyin genellikle 2500 doların biraz üzerinde olduğu düşünülürse, cazip bir teklif. Bununla birlikte, bu indirim onu ​​2.000 doların biraz altına düşürür ve bu süreçte sizi biraz kurtarır. Yeni PS5 için muhteşem bir ev sineması TV veya oyun TV'si! Teklifi Görüntüle

Samsung Kristal UHD 82 '4K Akıllı TV
Şimdi: $1,197,99 | Oldu: $1,499.99 | Tasarruf: 302$ (%30)
Bu fiyata 82 inçlik bir ekran delilik, özellikle de Samsung olduğunda. Crystal UHD ekran serisi inanılmaz derecede ayrıntılıdır ve mükemmel bir görüntüleme deneyimi sağlar. Fiyat için, bu boyut ve kalitenin sergilenmesinde bir eşi yok. Hemen satın alın.Fırsatı Görüntüle


VIZIO P Serisi Quantum 75' UHD 4K Smart TV
Şimdi: $1,479 | Şuydu: 1,699,99 $ | Tasarruf: 220,99$ (%13)
VIZIO'nun bugüne kadarki en iyi TV'lerinden biri, Prime Day sırasında 200 dolarlık sağlam bir indirim alıyor. Karşılaştırılabilir 4K TV setlerine göre %120 daha fazla renk aralığı sunan bu, ucuza birinci sınıf bir ekrana ihtiyacınız varsa verdiğiniz paraya değecek bir fırsat.

Amazon Prime Day'de TV'ler indirime giriyor mu?

Kesinlikle yapıyorlar! Prime Day indirimleri akla gelebilecek hemen hemen her ürüne odaklanırken, TV'ler gerçekten de tasarruf etkinliği sırasında indirime giriyor. Ancak, Başbakan Günüolumsuzlukyılın en iyi TV fırsatlarını göreceğimiz zaman.

Bunlar genellikle etrafta bulunurKara Cumave Siber Pazartesi. Dikkatli bir şekilde alışveriş yapanlar Prime Day boyunca TV'lerde hala harika fırsatlar bulabilirler, sadece onları nerede ve nasıl arayabileceklerini bilmeleri gerekir. Neyse ki, buradaki en iyi beş rehberimiz, bugün mevcut olan daha iyi Prime Day TV fırsatlarından bazılarında size yardımcı olacaktır.


Editörün Önerileri