Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Anma Günü Satışlarında en iyi 5 buzdolabı fırsatı

Anma Günü Satışlarında en iyi 5 buzdolabı fırsatı

NSAnma Günü satışlarıBazı büyük tasarruflar yapmak için bir fırsat olduğundan, ertelediğiniz büyük satın alımları yapmak için harika bir zaman. seçmek best-fridge-2020-from-under-counter-fridges-tall-standing-behemoths-freezerEvinizdeki en önemli cihazlardan biri olduğu için anahtardır - yiyeceklerimizi taze ve içeceklerimizi soğuk tutmak. Ve burada ABD'de, onları daha geniş bir profille veya mümkünse çift kapıyla güzel ve büyük seviyoruz.

Yapılması gereken başka seçimler de var. Buz yapıcılar ve su sebilleri gibi eklentiler gerçekten kullanışlı olabilirken, en üst modellerde buzdolabınızın içinde ne olduğunu gösteren ve hatta yeniden doldurmanıza yardımcı olan ekranlar bulunur.

Ev aletlerinde şimdiye kadarki satışlar çılgın olmasa da, hala yapılması gereken bazı harika fırsatlar var. Aşağıda sizin için şu anda mevcut olan en iyi beş fırsatı seçtik, ancak yaklaşan çok daha fazlası var. Çoğu satış 2 Haziran'da sona ereceği için onları hızlı bir şekilde alın.

Anma Günü İndiriminde en iyi 5 buzdolabı


Çift Buz Yapıcılı Samsung 28-cu ft Fransız Kapılı Buzdolabı
Şimdi: $2099 | Fiyatı: 2749 $ | Tasarruf: 650 $ %24 indirim
Bu dört kapılı buzdolabı, ekstra geniş bir kapasiteye sahiptir ve dört farklı sıcaklık ayarına sahip bir FlexZone çekmecesine sahiptir. Paslanmaz çelik kaplamaların tamamı parmak izine dayanıklıdır ve sıcaklığı izlemek için bir uygulamaya bağlanır.Fırsatı Görüntüle


GE 27.8-cu ft Buz Yapıcılı Fransız Kapılı Buzdolabı
Şimdi: $1998 | Oldu: $3029 | Tasarruf: $1031 %34 indirim
Bu Fransız kapılı buzdolabı, LED aydınlatmaya ve ön tarafında hem buz hem de su pınarına sahiptir. Alt dondurucu çekmecesi kullanışlı bir saklama sistemine sahiptir ve ana çekmeceler ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir.Fırsatı Görüntüle


LG InstaView Akıllı Wi-Fi Etkinleştirilmiş 21,9 cu ft Fransız Kapılı Buzdolabı
Şimdi: $2299 | Oldu: 3149$ | Tasarruf: 850$ %27 indirim
Özelliklerle dolu üç kapılı bir buzdolabı olan bu LG, kapıyı açmadan içeriyi görmek için InstaView kapıdan içeri panele sahiptir. Bu arada ThinkQ teknolojisi, ayarları herhangi bir yerden kontrol etmenize izin vermek için bir uygulamaya bağlanır.Fırsatı Görüntüle

Haier 33' Energy Star Sayacı Derinlik Yan Yana 16.4 cu. ft. Buzdolabı
Şimdi: 999$ | Şuydu: 1599$ | Tasarruf: 600 $ %38 indirim
Bu dört kapılı buzdolabı-dondurucu, tüm yiyeceklerinizi saklamak için 16.4 fit küp alana sahiptir. Yüksek ve düşük nemli sebzelik bölmeleri, bulaşmaya karşı dayanıklı kaplama ve kapı aralık alarmına sahiptir.Fırsatı Görüntüle


Zirve Cihazı İnce Hat 22' Karşı Derinlik Üst Dondurucu 8.8 cu. ft. Buzdolabı
Şimdi: $509.99 | Oldu: $820 | Tasarruf: 310 $ %38 indirim
Summit'in ince hat koleksiyonundaki bu tek genişlikli buzdolabı, daha küçük mutfaklar için idealdir. Üst dondurucu bölümü ve ters çevrilebilir paslanmaz çelik kapılar ile 8,8 fit küp kapasiteye sahiptir.Fırsatı Görüntüle

Anma Günü beyaz eşya satın almak için en iyi zaman mı?

Anma Günü İndirimlerinde buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi gibi cihazlarda büyük tasarruflar var. Bazı modellerde %40'a varan indirimler elde edebilirsiniz, bu nedenle fırsatların olduğu yere gitmeye istekliyseniz, iyi miktarda para biriktirebilirsiniz.

Cihazları bir paket halinde satın almak daha mı iyi?

Bazı mağazalar, birden fazla cihaz satın alıyorsanız daha fazla indirim sunar, bu nedenle tüm mutfağınızı yenilemek için harika bir zaman. Yeni bir buzdolabı satın almak istiyorsanız, onu ocak, bulaşık makinesi ve mikrodalga ile birleştirmek size daha da fazla para kazandırabilir.


Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Lowe'un Anma Günü indirimi 2021- ev aletleri ve ev bolca fırsatlar
  • Best Buy Anma Günü indirimi 2021– Teknoloji sitesi genelinde Anma Günü fırsatları

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl belli oldu. Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.