Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Acer Swift 3, Amazon'daki bu Kara Cuma dizüstü bilgisayar anlaşması sayesinde en ucuzunda

Acer Swift 3, Amazon'daki bu Kara Cuma dizüstü bilgisayar anlaşması sayesinde en ucuzunda

Amazon, Kasım ayı boyunca Black Friday fırsatlarını erken sunarken, Acer Swift 3'te bir başka harika Black Friday dizüstü bilgisayar anlaşmasını düşürdüler. Şimdi pazarlık avcıları, taşınabilir dizüstü bilgisayarı Amazon'da yalnızca 625 $ karşılığında alabilirler.


Acer Swift 3 SF314-42-R9YN 14 'Dizüstü Bilgisayar (Gümüş)| Oldu: 679.99 $ | Şimdi: 624.17 $ | Tasarruf: 55 $ (% 40)
Bu katil Acer Swift 3 14 'FHD dizüstü bilgisayarı şu anda sadece 625 $' a satın alın. Kişisel ve okul kullanımına uygun sağlam, her yönden bir dizüstü bilgisayar olan Acer's Swift 3, bu fiyata kesinlikle çalınacak. Gitmeden önce alın!
Teknik Özellikler: AMD Ryzen 7 4700U (4,1 GHz) | 8 GB DDR4 RAM | 512 GB SSD | 14 inç FHD IPS 1920x1080Anlaşmayı Görüntüle

Acer Swift 3'ü aşağıdakilerden biri olarak değerlendirdik:en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarları, mükemmel bir uygun fiyat ve performans dengesi sunar. Hafif ve kompakt tasarımı, onu iş ve okul için mükemmel bir arkadaş yapar.

Bir AMD Ryzen 7 4700U işlemciden güç alan Acer Swift 3, bol miktarda depolama için 8 GB DDR4 RAM ve 512 GB SSD'ye sahiptir. Yerleşik Wi-Fi, USB Type-C bağlantısı ve 14 'FHD IPS arkadan aydınlatmalı ekran, bu kompakt dizüstü bilgisayarı hesaba katılması gereken bir güç merkezi haline getiriyor.


Bu kadar düşük bir fiyata harika bir dizüstü bilgisayar ve inanılmaz bir fiyata sahip oluyorsunuz. Amazon'un fiyat düşüşü şunlardan birini sunuyor:en ucuz dizüstü bilgisayar fırsatlarıBugün uygun.

Bugünün en iyi Acer Swift 3 (2020) fırsatları Acer Laptop Swift 3 ... Newegg647,99 Anlaşmayı GörüntüleAcer Swift 3 İnce ve Hafif ... Amazon Prime $ 679,99 Anlaşmayı Görüntüle Acer Swift 3 İnce ve Hafif ... Amazon Prime 691,98 $ Anlaşmayı Görüntüle Acer Swift 3 (2020) Acer 699,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar

Kara Cuma Satış Kılavuzları

Şimdi 27 Kasım'a kadar Pingtwitter,en iyi Black Friday indirimlerisezonun en büyük perakendecileri için eksiksiz rehberlerle yılın. Aşağıdaki kapsamlı anlaşma kılavuzlarımızdan birkaçına zaten göz atabilirsiniz!


Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehber! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.