Close
 • Ana
 • /
 • Fitness Teknolojisi
 • /
 • Uygun fiyatlı Polar H9 göğüs kemeri, HIIT antrenmanları sırasında bile kalp atış hızını hassas bir şekilde takip eder

Uygun fiyatlı Polar H9 göğüs kemeri, HIIT antrenmanları sırasında bile kalp atış hızını hassas bir şekilde takip eder

Birçoğumuz için egzersiz sırasında kalp atış hızını izlemek, çalışan bir saat takmak anlamına gelir. Ve bu iyi,en iyi koşu saatleriOrtalama kalp atış hızına baktığınız ve seans sırasında en düşük veya en yüksek kalp hızlarına bakmadığınız sürece kalp atış hızınızı makul ölçüde doğru izleyebilen yetenekli optik sensörlere sahip olun. Fitbit Versa 2 ve Apple Watch 5 gibi giyilebilir cihazlar, güçlü egzersizi izlemek istemediğiniz sürece nispeten hassastır.


Ancak, bir süre boyunca gerçek kalp atış hızınızla ilgileniyorsanıztam vücut HIIT egzersiziörneğin, farklı bir cihaza ihtiyacınız olabilir. Ve şanslısınız, Polar'ın yeni kalp atış hızı monitörü Polar H9 kalp atış hızı sensörü sadece hassas değil, aynı zamanda ortalama fitness akıllı saatinizden çok daha ucuzdur.

• Polar H9 kalp atış hızı sensörünü doğrudan Polar'dan satın alın

Polar H9, giyilebilir cihazınıza bağlanmak için Bluetooth ve ANT + teknolojisini kullanır - benimGarmin Fenix ​​6 Prosaat GPS'i almadan önce Polar H9'dan sinyal aldı - ancak birfitness takipçisiya da harcama yüklerini haklı çıkaramaz.en iyi triatlon izle, ücretsiz Polar Beat uygulamasını kullanarak, Polar H9 ve telefonunuzdan başka hiçbir şey yapmadan egzersizlerinizi takip edebilirsiniz.

Ayrıca Polar H9'u kullanarak iç mekan egzersizi yapmayı planlıyorsanızturbo eğitmenler, gibiWahoo Kickr Snap Bisiklet Eğitmeni: ayrıca ücretsiz Wahoo uygulamasını kullanan Polar H9 tarafından izlenen kalp atış hızı, akıllı antrenörden zaten toplanan ölçümleri tamamlar.


Günümüzün en iyi Polar H9 Kalp Atış Hızı Sensörü fiyatları POLAR H9 Kalp Atış Hızı Sensörü –... Amazon Prime 59,95 $ Görüntüle Bugünün en iyi kalp atış hızı sensörü fırsatları Düşük Stok İndirimli Fiyat POLAR H10 HR SENS BLE BLK. .. POLAR H10 Kalp Atış Hızı Sensörü ve Pro Göğüs Kemeri Amazon 93,99 $ 86,29 $ GörüntüleyinTüm fiyatları görünGarmin Forerunner 35 İzle ... Garmin HRM-Tri Amazon $ 108 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin HRM-Swim Nabız ... Garmin Swim Amazon $ 99.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
 • En iyi egzersiz bisikleti: daha az etkili ev kardiyo antrenmanları
 • En iyi koşu ayakkabıları: tüm yeteneklere sahip erkekler ve kadınlar için yol koşu eğitmenleri ile yola hükmedin
 • Yeni Polar H9'unuzu bununla deneyinSAS dayanıklılık antrenmanıbu, gücü artıracak ve aynı zamanda vücudunuzdaki yağı eritecek

Polar H9 kalp atış hızı sensörü: Polar H9 giyen erkekler

(Resim kredisi: Polar)

Polar H9 kalp atış hızı sensörü nasıl çalışır?

Bilekten kalp atış hızı monitörlerinde kullanılan optik kalp atış hızı sensörlerinden farklı olarak Polar H9, tıpkı modern dijital tartıların vücut yağ yüzdesini ölçtüğü gibi vücudunuza elektrik sinyalleri göndererek nabzınızı ölçer.

Polar H9'dan gelen bilgiler daha sonra Bluetooth veya ANT + kullanılarak bağlı cihazınıza (akıllı telefon, koşu saati vb.) Gönderilir. Kullanmaya başlamadan önce Polar H9'u açmanıza gerek yoktur, göğüs kayışını takmadan önce sensörün altındaki kayışın arkasının biraz nemli olduğundan emin olun.


İnce su tabakası bir aktarım ortamı görevi görecek ve böylece Polar H9, takıldıktan hemen sonra kalp atış hızını daha doğru okuyabilir. Antrenman sırasında kayışı ıslatmanıza gerek yoktur, antrenmanınız zorlaştıkça (muhtemelen) kısa sürede terlemeye başlayacaksınız.

Günümüzün en iyi Polar H9 Kalp Atış Hızı Sensörü fırsatları POLAR H9 Kalp Atış Hızı Sensörü –... Amazon Prime 59,95 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Polar H9 kalp atış hızı sensörü: Sabit bisiklet kullanan Polar H9 giyen kadın


(Resim kredisi: Polar)

Polar H9 kalp atış hızı sensörü göğüs kayışını neden satın almalısınız?

Birincisi, Polar H9 kalp atış hızı sensörü ekonomiktir; 55 £ / 60 $ civarında, bir fitness takipçisinden biraz daha pahalı ama yüz kat daha kullanışlı. Kesinlikle yeni bir koşu saati satın almaktan daha ucuzdur, sadece bir fitness akıllı saati bile ve size ihtiyacınız olan en önemli ölçümü sağlar: doğru kalp atış hızı ölçümleri.


Polar H9'da bir ekran veya herhangi bir optik sensör bulunmadığından, pil ömrü ekstra uzundur: Her gün bir saat boyunca kullansanız bile bir yıldan fazla dayanır, ki muhtemelen kazanıyorsunuz '' t. Polar, web sitesinde Polar H9'un pil ömrünün 400 saate kadar olduğunu belirtiyor.

• Polar H9 kalp atış hızı sensörünü doğrudan Polar'dan satın alın

Polar H9 kalp atış hızını güvenilir şekilde izlediğinden, bu da daha doğru kalori yakma tahminleri alacağınız anlamına gelir. Kayış ayrıca kalbe yakın durur ve güvenli bir şekilde sabitlenir, bu nedenle diğer egzersiz türlerinin yanı sıra yoğun HIIT antrenmanları için idealdir.

Polar H9, Bluetooth ve / veya ANT + teknolojisini kullanan herhangi bir uyumlu uygulama veya cihazla eşleştirilebilir. Elbette ücretsiz Polar Beat uygulamasını kullanarak milyonlarca farklı egzersizi, bu egzersizler sırasında kalp atış hızınızı takip edebilirsiniz. Kadansı izlemek için bisikletiniz için bir Polar Kadans Sensörü almak isteyebilirsiniz. Koşu gücünü (bilekte) ölçmek istiyorsanız, birPolar Vantage V.

Ancak doğru kalp atış hızı ölçümleri almak istiyor ve yük harcamak istemiyorsanız Polar H9 kalp atış hızı sensörü harika bir seçimdir.

Günümüzün en iyi Polar H9 Kalp Atış Hızı Sensörü fırsatları POLAR H9 Kalp Atış Hızı Sensörü –... Amazon Prime 59,95 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pingtwitter ❤️ çalışıyor

 • Yarı maraton eğitimi: koşu saati takmak sizi nasıl daha iyi bir koşucu yapabilir?
 • 500 kelimeyle '5K'ya Kanepe': ilk 5'imizyeni başlayanlar için koşu ipuçlarıkoşmaya başlamak istemek
 • 5 nedenneden koşmaya başlamalısınve ihtiyacınız olan en iyi koşu teçhizatı
 • En iyi kış koşu takımı: en iyi kış koşu ayakkabıları, kış koşu üstleri ve daha fazlasıyla hava koşullarının üstesinden gelin
 • en iyi tam vücut HIIT egzersizi: koşucular ve diğer herkes için ekipman gerekmez
Günümüzün en iyi kalp atış hızı sensörü fırsatları Düşük Stok İndirimli Fiyat POLAR H10 HR SENS BLE BLK ... POLAR H10 Kalp Atış Hızı Sensörü ve Pro Göğüs Kemeri Amazon 93,99 $ 86,29 $ GörüntüleyinTüm fiyatları görünGarmin Forerunner 35 İzle ... Garmin HRM-Tri Amazon $ 108 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin HRM-Swim Nabız ... Garmin Swim Amazon $ 99.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz