Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Amazon Fire 7 Kids Edition Tablet şu anda %30 oranında azaltıldı

Amazon Fire 7 Kids Edition Tablet şu anda %30 oranında azaltıldı

Her yıl Amazon, çocuklara yönelik mükemmel tabletleri için ödüller ve övgüler alıyor ve Amazon Fire 7 Çocuk Sürümü, tartışmasız en ünlüsü.

Kompakt, taşınabilir ve sağlam bir çocuk tableti sunan Fire 7, tam özellikli bir deneyim ve çocuklara karşı 2 yıllık endişesiz garantiyle gelen bir deneyim sunar. Çocuk tableti kırarsa Amazon değiştirir.

Fire 7 Kids Edition ayrıca binlerce uygulama, oyun, video, kitap ve sesli kitap sunan ve kullanıcısının yapacak işlerinde hiçbir zaman eksiklik olmamasını sağlayan bir hizmet olan 1 yıllık ücretsiz Fire for Kids Unlimited ile birlikte gelir.

İşte bu yüzden, bu harika Amazon Fire 7 Çocuk Sürümü Tablet anlaşması, ödüllü listeyi %30'luk bir fiyat indirimi ile sunduğu için burada Pingtwitter'te göze çarpıyordu. Anlaşmanın tüm detayları aşağıda görülebilir:


Amazon Fire 7 Çocuk Sürümü Tableti| NS£ 99,99| Şimdi £69,99 | Tasarruf: £30 (%30)
Çocuklar için mükemmel bir öğrenme ve eğlence aracı olan Amazon Fire 7 Kids Edition Tablet, bugün piyasadaki en iyi tabletlerden biridir. Ve burada, Amazon'daki bu cazip tablet anlaşmasında yüzde 30 oranında düşürüldü, fiyatının 99,99 £ 'dan çok daha cüzdan dostu 69,99 £' a düştüğünü gören bir gerçek.


Şu anda kendilerini çocuklarla iç içe bulan ve onları eğitmek ve eğlendirmek için harika bir yola ihtiyaç duyan herkes için, Fire 7 Kids Edition'ın harika bir seçenek olduğunu düşünüyoruz. Bir oyuncaktan başka bir şey değildir ve Ebeveyn Kontrol Paneli sayesinde ebeveynlere mükemmel güvenlik ve kullanım seçenekleri sunar. Bu, kullanım için zaman sınırlarının belirlenmesine, eğitim hedeflerinin belirlenmesine ve uygulamaların ve oyunların kapatılmasına veya açılmasına izin verir.

Daha da harika sayfalar için, Pingtwitter'leri kontrol ettiğinizden emin olun.en iyi tabletlerveçocuklar için en iyi tabletleren iyi seçeneklerle dolu satın alma rehberleri.


Bugünün en iyi Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü fırsatları 3 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü Amazon $199.99 Fırsatı Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Disney Plus İngiltere fırsatları