Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Amazon Fire 7 Kids Edition Tablet şu anda% 35 azaldı

Amazon Fire 7 Kids Edition Tablet şu anda% 35 azaldı

Yıllar geçtikçe Amazon, çocuklar için mükemmel tabletleri için ödüller ve takdirler kazanıyor ve Amazon Fire 7 Çocuk Sürümü tartışmasız hepsinden en ünlüsü.

Kompakt, taşınabilir ve sağlam bir çocuk tableti sunan Fire 7, tam özellikli bir deneyim sunar ve çocuklar için 2 yıllık endişesiz garantiyle birlikte gelir. Çocuk tableti kırarsa, Amazon onu değiştirir.

Fire 7 Çocuk Sürümü ayrıca, binlerce uygulama, oyun, video, kitap ve sesli kitap sunan ve kullanıcılarının yapabileceği hiçbir şey sıkıntısı yaşamamasını sağlayan bir hizmet olan 1 yıllık Fire for Kids Unlimited ile birlikte gelir.

Tüm bunlar, bu müthiş Amazon Fire 7 Çocuk Sürümü Tablet anlaşmasının, ödüllü listeyi% 35'lik fiyat indirimi ile sunduğundan, Pingtwitter'te bizim için öne çıkmasının nedenidir. Anlaşmanın tüm detayları aşağıda görülebilir:


Amazon Fire 7 Çocuk Sürümü Tablet | Oldu99,99| Şimdi £ 64.99 |Şu an müsait
Çocuklar için mükemmel bir öğrenme ve eğlence aracı olan Amazon Fire 7 Kids Edition Tablet, bugün piyasadaki en iyi listelerden biridir. Ve burada, Amazon'daki bu cazip tablet satışında yüzde 35 oranında düşürüldü, bu da fiyatının 99,99 sterlin'den çok daha cüzdan dostu bir 64,99 sterline düştüğünü görüyor.

Şu anda kendilerini çocuklarla birlikte bulan ve onları eğitimli ve eğlendirmenin harika bir yoluna ihtiyaç duyan herkes için Fire 7 Çocuk Sürümü'nün harika bir seçenek olduğunu düşünüyoruz. Bu bir oyuncaktan başka bir şey değildir ve Ebeveyn Kontrol Paneli sayesinde ebeveynlere mükemmel güvenlik ve kullanım seçenekleri sunar. Bu, kullanım için zaman sınırlarının belirlenmesine, eğitim hedeflerinin belirlenmesine ve uygulamaların ve oyunların kapatılmasına veya açılmasına izin verir.


Daha fazla harika seçenek listesi için Pingtwitter'leri kontrol ettiğinizden emin olunen iyi tabletlerveçocuklar için en iyi tabletlerEn iyi seçeneklerle dolu satın alma rehberleri.

Bugünün en iyi Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü fırsatları 374 Amazon müşteri yorumu Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü Amazon 199,99 $ Teklifi Görüntüle Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Disney Plus İngiltere fırsatları