Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Apple TV 4K geldi - yutturmaca kadar yaşıyor mu? Öğrenmek için Tamamen Derecelendirilmiş'i izleyin

Apple TV 4K geldi - yutturmaca kadar yaşıyor mu? Öğrenmek için Tamamen Derecelendirilmiş'i izleyin

Tamamen Derecelendirilmişteknoloji ve oyun dünyasında nelerin popüler ve nelerin olmadığı hakkında incelemeler ve görüşler sunar.

Sektördeki önde gelen oyunları bir araya getirerek, piyasadaki en yeni oyunları ve ürünleri inceleyen ve derecelendirenlerden ilk elden haber alıyoruz.

Bu haftaki bölümde, Biomutant sizi POST sonrası kıyamet dünyasına götürüyor ve Apple yeniApple TV 4K.

Totally Rated programını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:


İlk olarak, Biomutant ile oyun oynama nihayet PS4, Xbox One ve PC'de yayınlandı.

İlk olarak 2017'de duyurulan Biomutant, gecikmelerle boğuştu, ancak ne yazık ki 2021'de piyasaya sürülmesinden fayda görmedi.


GamesRadar'dan Sam Loveridge, belirli unsurları formüle etti; “Biomutant'ta gerçekten bir anın tadını çıkardığınız her an, sizi hayal kırıklığına uğratma kapasitesini bulur.

“Diyalogların, yan görevlerin ve gizli alanların sonsuz tekrarı gibi.


“Kabileleri birleştirmeye çalışırken gerçekleştirdiğiniz saldırılar son derece kalıplaşmıştır. Yine de, buz silahını kullanmak, düşmanları bir Ratchet and Clank macerasından bir alıntı gibi yerde savurmak gibi, oyunun ayrıntılara verdiği önemin harika olduğu anlar vardır.

'Çok yazık çünkü burada harika bir oyun var.

“Biomutant'ın dünyası ve karakterleri harika ve zekice aptalca, ancak bu unsurlar ana hikayenin daha ciddi unsurlarından bazılarıyla çatışıyor.

“Yoğun kalıplaşmış ve tekrarlayan anlar, başınızla onay vermenize veya tuhaflığına gülmenize neden olacak harika anlardan dikkatinizi dağıtır.


“Ve her şey, tam olarak ne olduğunu veya ne olmak istediğini gerçekten bilmediği gerçeğine bağlı. Biomutant'ı indirimde aldıysanız üzülmezsiniz, ancak tam fiyatlı bir teklif olarak, kolayca tavsiye edemeyecek kadar kafa karıştırıcı geliyor.”

PC Gamer'dan James Davenport daha azdı: 'Biomutant, cazibesiyle hayatta kalan sıkıcı bir oyun.

'Başka hangi açık dünya oyununda dövüş sanatlarında uzmanlaşmış iki ayaklı bir mutant kedi-şeyi var? Bu, grotesk, sırıtan atınızdan sıçrayabileceğiniz, düşmanlarınızı nemli bir çene kırıcıdaki karıncalar gibi yuvarlamak için etrafınıza bir mukus yumağı toplayabileceğiniz, mukusu 'patlatarak' onları uçurabileceğiniz ve yavaş bir atışla bitirebileceğiniz bir RPG'dir. -Motion Max Payne-esque bir namlu için trompet boynuzlu bir silahtan elektrikli mermi voleybolu.

'Öyleyse, içi boş ilerleme ve aralıksız bir anlatıcının Biomutant'taki neşeyi bu kadar emmesi trajik.

'Biotmutant çok daha fazlası olacak gibi görünüyor, ancak pratikte hiçbir yere gitmeyen sonsuz bir yeni fikir akışı ve fotoğraf modunu kullanmak için bir bahane dışında sunacak çok az şeyi olan güzel, zehirli manzaralar - 127 ekran görüntüsündeyim ve sayıyorum .

“Özellikle hayal kırıklığı yaratıyor çünkü Biomutant'ın kıyamet sonrası hakkındaki kayıtsız, iyimser vizyonu, Fallout'taki her faşist yamyam imparator için Elvis gibi giyinmiş bir gelincikle, son zamanların canlandırıcı bir yorumu.

'Fakat çetrefilli, cana yakın kuklaları çıkarırsanız, geriye kalan tek şey, aynı renk eşleştirme yapbozunun döner bir telefon veya mikrodalga üzerine sıvanmış başka bir ucuz riff dışında keşfedilecek çok az şeyi olan kırık bir açık dünya RPG'sidir. En azından harika görünüyor.”

Teknolojide, Apple'ın Apple TV 4k'nin 2021 versiyonu çıktı ve orijinalinde çok sayıda ince ayar var.

Tom's Guide'dan Kelly Woo şunları söyledi: 'Dışarıda, yeni Apple TV 4k orijinaline benziyor.

“Her şeyin değiştiği yer içeride. Daha fazla güç ve daha hızlı performans sağlayan yeni bir A12 çipine sahiptir. Artık 60 fps'de yüksek kare hızlı HDR'yi destekliyor, böylece video daha da ayrıntılı olarak daha sorunsuz oynatılıyor.

“Yeni Apple TV 4k'nin en iyi yanı, yeni Siri uzaktan kumandasıdır. Eski uzaktan kumandanın çok hassas olan korkunç bir dokunmatik yüzeyi vardı. Yeni uzaktan kumanda, hareketleri destekleyen ancak gerçek düğmeleri olan yeni bir tıklama alanına sahiptir.”

TechRadar'dan Carrie-Ann Skinner, yeni özellikleri, özellikle de yeni uzaktan kumandayı hemen övdü: 'Apple TV 4K (2021), HDR ve Dolby Vision'da 4K video oynatabilen ve yüksek kare- Hızlı aksiyon ve sporların pürüzsüz ve net görünmesini sağlamak için HDR'yi derecelendirin.

“Yenilenmiş Siri uzaktan kumandayı kullanmak bir zevktir ve çoklu kullanıcı desteği ve TV'nizin renk dengesini otomatik olarak ayarlayabilme gibi birçok küçük ama kullanışlı özellik vardır.

'Pahalı olduğu inkar edilemez, ancak akıllı bir ev merkezini ikiye katlayarak film ve TV şovlarını izlemenin bir yolundan daha fazlasıdır.'

Günümüzün en iyi Apple TV 4K (2021) fırsatları 2021 Apple TV 4K (64GB) Amazon Prime 189 £ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz