Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Bu videodaki Apple Watch Round Serisi dudak uçuklatacak kadar güzel

Bu videodaki Apple Watch Round Serisi dudak uçuklatacak kadar güzel

GibiMayıs 2018 kadar geriPingtwitter müthiş bir yeniApple Watch Series 4yuvarlak bir saat yüzü ile gelebilirdi ve şimdi dudak uçuklatan yeni bir video sayesinde akıllı saatin ne kadar güzel olabileceğine dair baştan çıkarıcı bir bakış elde ettik.

Söz konusu video, Apple Watch Round Serisini tanıtıyor.Apple Watch Series 3Çarpıcı akıllı saati her açıdan ve çeşitli renk gruplarında gösterir.

  • Apple Watch, şimdiye kadarki en büyük güncellemesini yarın alacak
  • Yeni iPhone X 2018: Bizi uçuracak 5 sürpriz
  • Bu, beklediğiniz katlanabilir yeni iPhone videosu

Ağız sulandıran video, ticari teknoloji endüstrisi tasarımcısının izniyle geliyorMuhsin M. Belaal Auckburaully, resmi olmasa da çoğu zaman gerçekten harika görünen ve teknoloji meraklılarının ideal olarak neyi görmek istediğini gösteren, çok istenen yeni cihazların yüksek kaliteli konseptlerini üretme konusunda uzmanlaşmış.

Bu videoda, baştan sona kadar uzanan bir ekrana sahip çarpıcı yuvarlak bir yüze sahip olmanın yanı sıra, aynı zamanda sadece birinci sınıf ve şık bir çığlık atan hoş bir ince yeni profil sunan yeni bir Apple Watch gösteriliyor.


İşte tam olarak Apple Watch Round Serisi videosu:

Apple Watch Series 4 böyle görünecek mi? Kısa cevap hayır, çünkü bir akıllı saati bu kadar ince ve tam yüz ekranlı hale getirecek teknoloji henüz ticari olarak ana akım için uygun değil.


Ancak bu, Apple'ın yuvarlak yüzlü bir Apple Watch Series 4'ü piyasaya süremeyeceği anlamına gelmez, sadece 2018'de birkaç gerçek dünyadan taviz vermesi gerekirdi. Nitekim, Apple'ın yuvarlak yüzlü bir Apple Watch üzerinde çalıştığına dair pek çok söylenti var, ancak piyasaya sürüldüğünde bu kadar fütüristik görünmesini beklemiyoruz.

Ve rüyalarımızın bu Apple Watch'una baktıktan sonra, kendisini kolayca prestijimizin zirvesine yerleştirebilecek bir akıllı saat smartwatchsatın alma rehberi, Apple'ın serinin geleneksel dikdörtgen ekranından uzaklaşan muhteşem bir yuvarlak yüzlü model sunduğunu görmeyi kesinlikle çok isteriz.


Yuvarlak yüzlü bir Apple Watch Series 4, Kuzey Amerikalı üreticinin Samsung'un yeni modelinin meydan okumasından kurtulmasına da yardımcı olacaktır.Galaxy İzle.

Apple'ın 12 Eylül'deki büyük etkinliğiyeterince erken gelemiyorum ...

  • Samsung Galaxy Watch vs Apple Watch: En iyi akıllı saat hangisi?

Potansiyel müşteri resmi kredisi:Muhsin M. Belaal Auckburaully / DBS Tasarımı

Üzerinden:BGR