Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Beats Neighbourhood Collection, şehirden bazı yeni renklerle karşılıyor

Beats Neighbourhood Collection, şehirden bazı yeni renklerle karşılıyor

Gibi markaların alışılmadık ve mevsimsel renk kombinasyonlarına yanıt vermekB&O Play
veNihai KulaklarBeats by Dre, The Neighbourhood Collection adlı yeni bir renk setini ortaya çıkardı.


Yeni renk grupları, 'yükselişteki dünyanın en ilginç mahallelerinin canlı ortamlarını temsil etmek' için tasarlandı.

Bunu istediğinizi yapın, ancak renklerin isimleri oldukça faydacı - Beats, göz kamaştırıcı mavi ve orkide grisi gibi çiçekli renk adları için son akıllı telefon trendinden kaçındı, bunun yerine şehir temalarını tercih etti; Tuğla Kırmızısı, Çim Yeşili, Asfalt Grisi ve Kırma Mavisi.

Yeni renkler, Beats'in koleksiyonundaki üç tanınmış galipte mevcuttur; muhteşem Apple W1 çipli Solo3 Wireless, süper eğitim arkadaşı Powerbeats3 Wireless ve küçük ama güçlü Pill + Bluetooth kablosuz hoparlör.


Pill + için zayıf bir noktamız olsa da (bu bizim mutfak hoparlörümüzdür), Solo3 Wireless ise 40 saatlik bir pil ömrü sunar - işe gidip gelirken günlük kullanım için harika.


Solo3 Wireless(249,95 £) vePowerbeats3 Wireless(169,95 £) Tuğla Kırmızısı, Çim Yeşili, Asfalt Grisi ve Break Blue renklerinde veHap +(£ 179.95) Çim Yeşili ve Asfalt Grisi renklerinde gelir.

Mahalle Koleksiyonu,Beats 'Balmain özel üretim kulaklıkayrıca.


Günümüzün en iyi Solo3 Wireless, Beats Pill + ve Beats Powerbeats 3 fırsatları Beats Solo3 Wireless On-Ear ... Beats Solo 3 Wireless Amazon £ 119 GörüntüleTüm fiyatları görünBeats Pill + Taşınabilir Kablosuz ... Beats Pill + Amazon £ 179 GörüntüleTüm fiyatları görünBeats by Dre PowerBeats 3 ...Powerbeats 3'ü yenereBay63,99 Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz