Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • En iyi 32 inç TV'ler: mükemmel yatak odası, ofis ve mutfak TV'leri

En iyi 32 inç TV'ler: mükemmel yatak odası, ofis ve mutfak TV'leri

Listemiz doğru olsa daen iyi televizyonlarbüyük ev sineması canavarlarının hakimiyetinde olma eğilimindeyken, insanların hayatındaki en iyi 32 inç televizyonlar için hala yer olduğunu biliyoruz. Gerçekten, bazen varbir tekhayatınızda 32 inç TV için yer var, işte tam da bu yüzden bu küçük setler ideal olabilir.


Xbox Series X nereden satın alınır?vePS5

Bazıları aşağıdakilerden birine uyabilirkenen iyi 43 inç televizyonlaryatak odasında, genellikle bu boyutta ve daha büyük (ör.en iyi 48-50 inç TV'ler,en iyi 55 inç TV'lerveya daha büyük) oturma odasına yönelecek. Yatak odaları, çocuk odaları, ofisler ve mutfaklar için 32 inç TV'lerin yerleştirilmesi genellikle çok daha kolaydır.

Bununla birlikte, pek çok insanın hala olabildiğince az olan veya olabildiğince düşük maliyetli bir oturma odası TV'si istediğini biliyoruz, bu nedenle en iyi 32 inç TV'ler de harika bir seçimdir. Sonuç olarak, daha küçük Full HD TV'ler için hala güçlü bir talep var, bu nedenle sizi en iyi seçeneklerin neler olduğuna götüreceğiz.

En iyi 32 inç TV: Bu sizin için doğru boyutta mı?

32 inçlik bir TV'nin bir zamanlar devasa kabul edildiğine inanmak zor, ancak bu günlerde bu ekran boyutu ikinci TV statüsüne indirildi. Alanın önemli olduğu veya ekranı yakından görmek istediğiniz yerlerde kullanılırlar: bu, mutfaklar, ofisler, banyolar ve spor salonları anlamına gelir. Ancak daha küçük bir alana sığacak akıllı bir ekran isteyenler için mütevazı 32 inç Full HD TV ideal seçimdir.


Açıkçası, gerçekten istediğiniz şey sinematik heyecan ve teknolojinin yüksekliğiyse, birini seçmeyin - burada odak noktasının iyi net fotoğraflar elde etmek olduğu konusunda gerçekçi olalım.

Onları tam kalitede görmek istiyorsanız, yaklaşık altı metre uzakta oturmayı hedefliyor olacaksınız.


En iyi 32 inç TV: Ne aranmalı

32 inç TV, Full HD'nin son kalesidir, bu nedenle bu boyuttaki ekranlarda herhangi bir 4K panel bulmayı beklemeyin. Bu pek de büyük bir kayıp değil: Ultra HD, bu kadar küçük bir görüntüyle sizi pek şaşırtmayacak

Bununla birlikte, bazı 32 inç TV'ler yine de size genel olarak daha iyi bir görüntü sağlayan HDR desteği sunar. Yapabiliyorsanız, bu özellikle bir tane almanızı öneririz, çünkü görüntülerin daha gerçekçi ve zengin görünmesine yardımcı olur - bu, küçük ekranlarda büyük ekranlar kadar etkili olan son TV teknolojisi iyileştirmelerinden biridir. Netflix, Amazon Prime Video gibi akış hizmetleri veDisney +tümü filmler ve TV için HDR desteği sunar.


Aksi takdirde, bu boyuttaki TV'ler, özellikler açısından oldukça sadeleştirilme eğilimindedir, ancak bu, ana video akış hizmetlerini destekleyen düzgün bir akıllı platformun keyfini çıkaramayacağınız anlamına gelmez.

Akıllı özelliklerinizle daha kapsamlı olmak istiyorsanız (veya kullanmak istediğiniz akış uygulamaları eksikse),en iyi medya yayıncıları- bu küçük kutular HDMI bağlantı noktasına takılır ve çok sayıda uygulama ekler ve 40 £ / 40 $ 'ın altından başlar.

En iyi 32 inç TV'ler: liste

En iyi 32 inç TV: LG 32LM6300

(Resim kredisi: LG)

1. LG 32LM6300

Genel olarak en iyi 32 inç TV

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel akıllı platform + Full HD çözünürlük + HDR desteği + 3x HDMI girişi
Kaçınılması gereken nedenler
-Bu fiyata hiçbir şey BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 229,99 Currys PC World'de Görüntüle 239,95 £ Amazon'da Görüntüle 249 £ Hughes'da Görüntüle

En iyi 32 inç TV'ler söz konusu olduğunda, LG LM63, ekran küçük olduğu için özelliklerden ödün vermenize gerek olmadığının kanıtıdır. Bu Full HD LCD TV, bir stand veya duvara montaj seçeneği sunan basit ama sofistike bir tasarıma sahiptir. Üç HDMI girişi, iki USB bağlantı noktası ve dahili Wi-Fi ile bağlantı sıkıntısı yoktur.


İyileştirilmiş görüntü yükseltme, daha net görüntüler ve daha doğru renkler için doğrudan arka ışık ve dört çekirdekli işlem vardır. Ayrıca tam kalibrasyon kontrolleri ve oyun için düşük giriş gecikmeli birini içeren bir dizi resim modu vardır. LM63, BBC iPlayer tarafından kullanılan HDR10 ve HLG'yi bile destekler.

LG'nin ödüllü webOS akıllı platformuyla övünen bu 32 inç TV, video akış hizmetleriyle en güçlü konumunda. Bu duyarlı ve sezgisel sistem, Netflix, Amazon, YouTube, Apple TV + ve İngiltere'deki tüm yakalama hizmetleri dahil olmak üzere kapsamlı bir hizmet seçeneği sunar.

LM63'te ayrıca Freeview HD ve uydu ayarlayıcıları vardır ve en sevdiğiniz yayın programlarının keyfini çıkarmanızı sağlar. Dolby Audio ve sanal bir surround modu bile var, bu da bu küçültme yıldızı 32 inçlik akıllı TV'yi yenilecek hale getiriyor.

En İyi 32 inç TV: Samsung UE32N5300

(Resim kredisi: Samsung)

2. Samsung UE32N5300

En iyi akıllı TV özellikleriyle dolu

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel akıllı özellikler + Tam HD çözünürlük + Oyun özellikleri
Kaçınılması gereken nedenler
-HDR desteği yok Bugünün en iyi Samsung UE32N5300 fırsatları Amazon İngiltere