Close

2020 torrent için en iyi 5 VPN

Torrent indirmek riskli bir iş olmaya devam ediyor ve torrent kullanan bir VPN, P2P paylaşmayı planlıyorlarsa herkesin araç setinin bir parçası olmalıdır. Hükümetler, İnternet servis sağlayıcıları ve içerik oluşturucuları buna engel olurken, gittikçe daha fazla torrent kullanıcısıen iyi VPNyardım etmek.


Açıkçası, müzik, TV şovları, filmler ve oyunlar indirmek için torrent web sitelerini kullanmanın yasal sorunları var ve korsan içeriği indirmek göz yummadığımız bir şey. Ancak yasal dosyaları indirirken bile, siber saldırıların kurbanı olma veya kişisel verilerinizi çevrimiçi olarak ifşa etme gibi gerçek bir risk de vardır.

En iyi torrent VPN'leri internet trafiğinizin her zaman şifrelenmesini sağlar, IP adresinizi gizler ve hatta ağ kısıtlamasından kaçınarak büyük P2P dosyalarını indirmeyi daha hızlı hale getirir. Bununla birlikte, torrent için doğru VPN'i seçmek, burada çok fazla olduğu için zor olabilir, bu yüzden en iyi beşi topladık - tek yapmanız gereken kaydırmaya devam etmek.

1.ExpressVPN - bugünün en iyi torrent VPN'i
ExpressVPNen iyi torrent VPN'dir, nokta. 3000'den fazla sunucusunun her biri P2P için optimize edilmiştir ve hızlar kartın tamamında olağanüstüdür. Basit uygulamalar ve kayıt tutmama politikası ile tam pakettir ve artık Pingtwitter okuyucuları hak iddia edebilirherhangi bir 12 aylık planda üç ay ücretsiz.Anlaşmayı Görüntüle


go.nordvpn.net/aff_c

2. go.nordvpn.net/aff_c
NordVPN

burada çok yakın bir ikinci ve aynı zamanda güçlü bir torrent VPN'dir. Tüm cihazlarınız için uygulamalar ve mega şifreleme ile, bunun güvenli ve emniyetli olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca, denemek için 30 günlük para iade garantisi de alacaksınız. go.nordvpn.net/aff_c


3.Surfshark - sahip olmaya değer en ucuz torrent VPN
SurfsharkGerçekten birinci sınıf bir özellik setinin yanı sıra en düşük fiyatın benzersiz kombinasyonunu sunar. İçinayda sadece 2,49 dolar, torrent kullanırken korunmanın en ucuz yolu ve yine, 30 günlük garanti de alacaksınız, böylece sizin için doğru olduğundan emin olabilirsiniz.Anlaşmayı Görüntüle


2020'deki en iyi torrent VPN seçenekleri:

ExpressVPN en iyi torrent VPNPingtwitter Ödülleri 2020

(İmaj kredisi: Gelecek)

1. ExpressVPN

Torrent için en iyi genel VPN'i (ve daha fazlasını) kesin

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 3.000+ Sunucu konumu: 160 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5
Satın alma nedenleri
+ Etkileyici güvenlik özellikleri + Çok sayıda sunucu + Kayıt tutmama doğrulandı + İyi sunucu hızları
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI ÖZEL REKABETDEN biraz daha pahalı -% 49 TASARRUF EDİNExpress VPN 12 aylık 6,67 $ / ay Express VPN 6 aylık Ayda 9,99 $ Express VPN 1 ay 12,95 $ / ay Siteyi ziyaret et Express VPN'de

P2P'ye gelince,ExpressVPNtacı en iyi çok yönlü torrent VPN hizmeti olarak alıyor. Torrentleri daha hızlı ve daha güvenli hale getirecek bir dizi özellik sunar.

İlk olarak, ExpressVPN'in ne kadar hızlı olduğunu belirtmekte fayda var. Testlerimiz sırasında, şimdiye kadar incelediğimiz en hızlı ve güvenilir VPN bağlantılarından bazılarını deneyimledik. Bu nedenle, büyük dosyaları indirirken herhangi bir sorunla karşılaşmamalısınız. 94 ülkede 3.000'den fazla sunucuya bağlanabilirsiniz ve her biri P2P için sınırsız bant genişliğine sahiptir.

Güvenlik konusunda hayal kırıklığına uğramayacaksınız. ExpressVPN, AES-256 şifrelemesi, güvenli sunucu DNS'si, farklı protokol seçenekleri ve sıfır günlük politikası sunar. Ayrıca hem masaüstü hem de Android cihazlar için bir acil anahtar vardır (iOS uygulamasında bulunmasa da). Dahası, ExpressVPN, Bitcoin ödemelerine izin verir, sınırsız bant genişliği ve kullanıcıların torrent istemcilerini korumasını sağlayan bölünmüş tünelleme özelliği ile birlikte gelir.


Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, ExpressVPN'in 7/24 canlı sohbet veya e-posta yoluyla tüm soruları yanıtlayacağını öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Ayrıca şirketin web sitesinde bir sürü nasıl yapılır kılavuzu da mevcuttur. Fiyat açısından, ExpressVPN rakiplerinden daha pahalıdır, ancak kesinlikle sunar.

Özel teklif -% 49 tasarruf edin: Pingtwitter okuyucuları ayrıca tüm yıllık ExpressVPN planlarında 3 ay ücretsiz


go.nordvpn.net/aff_c

go.nordvpn.net/aff_c

Güvenlik ve gizliliğe odaklanan güçlü bir VPN

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 5.400+ Sunucu konumu: 55+ Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 6
Satın alma nedenleri
+ Ekstra güvenlik için çift VPN + Üçüncü taraf kayıt tutmama denetimleri + Mükemmel performans
Kaçınılması gereken nedenler
-UI, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Özel -% 68 tasarruf edin go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c

Torrent kullanan bir web sitesinde bulunduysanız, muhtemelenNordVPNve Güvenliği ilk sıraya koyan ve torrent için mükemmel hale getiren güvenli bir sağlayıcıdır. Yeni başlayanlar için IKEv2 / IPsec, OpenVPN, PPTP ve L2TP protokolleri arasından seçim yapabilirsiniz, bu da bağlantılarınızın her zaman güvenli olması gerektiği ve elinizdeki görev için en iyi protokolü seçebileceğiniz anlamına gelir.

& Ldquo; Çift VPN & rdquo; özelliğiyle, verileriniz güvenliği artırmak için yalnızca bir yerine iki şifreli VPN sunucusu üzerinden gönderilecektir. Ekstra gizlilik için VPN üzerinden Onion desteği mevcuttur.

Diğer birçok premium VPN uygulaması gibi, Nord'un da katı bir kayıt tutmama politikası vardır - ancak bu, dışarıdan bir denetçi tarafından doğrulanmıştır. Etkileyici detay.

Ve Nord burada bitmiyor. Ayrıca düzenli olarak üçüncü taraflardan hizmetlerinin güvenliğini analiz etmelerini ister ve ayrıca bir hata ödül programı sunar, bu sayede bulan herkesi ödüllendirir ve ardından güvenlik sorunlarını bildirir.

Dahası, P2P uyumluluğu (ancak her sunucuda değil), otomatik kill switch, DNS sızıntı koruması, kripto desteği ve 59 ülkede 5000'den fazla sunucu mevcuttur. Çok yıllı plan paranın karşılığını en iyi şekilde verir, ancak aynı zamanda 30 günlük para iade garantisi de vardır.

go.nordvpn.net/aff_c


Surfshark en iyi Amazon Fire Stick VPN

(İmaj kredisi: Gelecek)

3. Surfshark

Paranızın tam karşılığını veren torrent VPN

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 1.700+ Sunucu konumu: 100+ Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Sınırsız
Satın alma nedenleri
+ Son derece uygun fiyatlı + CleanWeb özelliği güzel + Sınırsız bağlantı
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha fazla gelişmiş seçenekler, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 3 ay ekstra ücretsizSurfshark 24 Aylık 2,21 $ / aySurfshark 6 Aylık 6,49 $ / aySurfshark 1 Ay 12,95 $ / ay Siteyi ziyaret et Surfshark'ta

Surfsharksure, sloganı ile güvenlik ve mahremiyet konusunda da ciddi olduğunu bilmenizi istiyor: 'Dijital yaşamınızı koruyun'.

Ana özelliklerinden biri, reklamları, izleyicileri, kötü amaçlı yazılımları ve kimlik avını engelleyen CleanWeb'dir ve torrentleri indirirken kesinlikle faydalıdır. Bunun yanı sıra, bir kayıt tutmama politikası, DNS sızıntı koruması, bir kill switch, AES-256-GCM şifreleme ve farklı protokol seçenekleri vardır.

Sunucular açısından, bağlanabileceğiniz 1.700'den fazla cihaz var ve hizmetle istediğiniz kadar cihazı kullanabilirsiniz. Herhangi bir premium VPN uygulaması gibi, Surfshark, canlı sohbet ve e-posta yoluyla 7/24 müşteri desteği sağlar. Ayda 2,50 ABD Doları / 2 İngiliz Sterlini'nin altında başlayan aboneliklerle, büyük bir değer elde edersiniz.

Surfshark web sitesine gitmek için tıklayın


torrent için cyberghost VPN

(Resim kredisi: Shutterstock)

4. CyberGhost

Torrent severler için çok yetenekli bir VPN

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 6.200+ Sunucu konumu: 110+ Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 7
Satın alma nedenleri
+ Otomatik olarak bir P2P sunucusuna bağlanır + Torrentleri hızlı ve güvenli hale getirir + Geniş sunucu ağı
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı sunuculardan yavaş bağlantı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Süper ucuz sınırlı süreli teklifCyberGhost 3 Yıl 2,25 $ / ay CyberGhost 1 yıl $ 3,99 / ay CyberGhost 1 Ay 12,99 $ / ay Siteyi ziyaret et CyberGhost'ta

CyberGhosttorrent için mükemmel bir VPN'dir. Bu uygulamayla ilgili seveceğiniz şey, cihazınızı otomatik olarak bulup bir P2P sunucusuna bağlamasıdır, böylece torrentleri destekleyen bir tane bulmak için bir ton sunucu arasında zorlanmanıza gerek kalmaz.

İşleri daha da kolaylaştırmak için CyberGhost, indirmelerin olabildiğince hızlı ve güvenli olması için belirli ayarları açacaktır. VPN, bağlandıktan sonra torrent programlarını da açar. Büyük bir & ldquo; Anonim Torrent & rdquo; olduğu gerçeğini seviyoruz. düğmesi, bu nedenle bunun torrentler için iyi bir VPN olup olmadığı konusunda kesinlikle endişelenmeyeceksiniz.

89'dan fazla ülkede 6.000'den fazla mevcut olan geniş bir küresel sunucu ağından yararlanacaksınız ve mükemmel hızlar ve sınırsız bant genişliği sağlıyorlar. Diğer artı noktalar arasında kayıt tutmama politikası, çoklu protokoller, DNS ve IP sızıntı koruması, 256 bit AES şifreleme ve bir kill switch bulunur. Ne yazık ki, tek bir abonelikle yalnızca 7 cihaza kadar bağlayabilirsiniz (bu listedeki birkaç cihazdan daha az), ancak kesinlikle paranızın karşılığını verir.

CyberGhost web sitesine gitmek için tıklayın


IPVanish torrent VPN

(İmaj kredisi: Gelecek)

5. IPVanish

Torrent için sağlam bir VPN uygulaması

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 1.500 Sunucu konumu: 75 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Sınırsız
Satın alma nedenleri
+ Cazip güvenlik işlevleri + Sınırsız bağlantı + Ücretsiz bulut depolamasına atar
Kaçınılması gereken nedenler
-PAHALI BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI İlk yıl süper ucuzIPVanish 1 Yıl 2,34 ABD doları / ay IPVanish 1 Ay $ 3,49 / ay Siteyi ziyaret et IPVanish VPN'de

IPVanishtorrentleri indirmek için mükemmel olan çok yönlü bir VPN hizmetidir. Güvenlik açısından, 256 bit AES şifrelemesi, IKEv2, OpenVPN ve L2TP / IPsec VPN protokolleri ve kayıt tutmama politikası alıyorsunuz.

Bu VPN ile torrentleri indirmek için IPVanish'in bir SOCKS5 Proxy Sunucusuna sahip olduğunu öğrenmekten memnuniyet duyacaksınız. Bu, verilerinizin her zaman anonim kalmasını sağlar, böylece ISS'niz veya başka herhangi bir taraf torrent kullandığınızı göremez ve ayrıca torrent indirmelerinizi hızlandırır.

Dahası, 1.500'den fazla küresel sunucuya bağlanabilir, sınırsız bant genişliği sağlanır ve herhangi bir sorunuz olursa 7/24 desteğe erişebilirsiniz. 30 günlük para iade garantisi olmasına rağmen abonelikler oldukça pahalıdır. Ve değer katmak için, yazı yazarken ayrıca ücretsiz bir bulut depolama aboneliği de alacaksınız.

IPVanish web sitesine gitmek için tıklayın


Cep telefonunuz için ideal VPN'i mi istiyorsunuz? O zaman en iyi kılavuzlara göz atıniPhone VPNveAndroid VPN.

VPN ile torrent kullanmak güvenli midir?

Pekala, kesinlikle güvenlidır-dir.

Müzik, video ve oyun indirmek için torrent sitelerini kullanıyorsanız, birinci sınıf bir torrent VPN'e yatırım yapmak hiç akıllıca değildir. IP adresinizi gizledikleri için, internette anonim olarak gezinebilirsiniz ve her çevrimiçi hareketinizden sonra üçüncü şahıslar için endişelenmenize gerek kalmaz.

Sonuç olarak, İSS'ler torrent kullandığınızı göremeyecek ve sonuç olarak bağlantınızı kısacak. Dahası, VPN, internet trafiğinizin açıkta kalmamasını sağlar, böylece bilgisayar korsanları kişisel verilerinizi toplayamaz veya cihazlarınızı hackleyemez.

İSS'm torrent kullandığımı nasıl anlar?

Bir VPN uygulaması olmadan, ISS'lerin torrent indirip indirmediğinizi algılaması çok daha kolaydır. İnternet bağlantınızı kasıtlı olarak yavaşlatabilecekleri veya bağlantınız kesilip para cezasına çarptırılabileceğiniz için bu risk almak isteyeceğiniz bir şey değildir.

Torrent kullanan bir web sitesi kullanıyorsanız ve bir VPN hizmeti yüklemediyseniz, ISS'niz muhtemelen internet kullanımınızdaki değişikliklerden şüphelenecek ve torrent kullandığınız sonucuna varacaktır. Ayrıca, torrent sağlayıcısı IP adresinizi görebilir, bu nedenle şu veya bu şekilde bu bilgiler muhtemelen ISS'nize ulaşacaktır.

Hoşunuza gidebilecek daha fazla VPN rehberi:

  • Genel olarak en iyi VPN'i edinin.çevrimiçi en iyi VPN
  • Daha az ödeyerek prime gidinucuz VPNkılavuz
  • 'Flix'in büyük hayranı. İle daha fazla içeriğin kilidini açınNetflix VPN