Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • En iyi 65 inç TV'ler: Bu 4K ve 8K OLED ve QLED TV'lerle büyük ekrana geçin

En iyi 65 inç TV'ler: Bu 4K ve 8K OLED ve QLED TV'lerle büyük ekrana geçin

En iyi 65 inç TV'ler, gerçekten büyük ekran deneyiminin başladığı yerdir. O kadar büyükler ki, tüm oturma odaları onları barındıramayacak kadar büyük.en iyi 43 inç televizyonlarveya50-inç televizyonlarve çok daha sinematikler.en iyi 55 inç TV'ler- ekstra 10 inç,çokdaha fazla ekran alanı, eğer ayrıca sıkıştırılacak çok daha fazla TV.


PS5 ön siparişleri- kaçırmadan içeri gir!

Ancak 65 inç TV pazarının son yıllarda hızla büyümesinin tam da nedeni budur (yalnızcaen iyi 75 inç TV'lerbüyüme hızı için), çünkü yüksek çözünürlüklü ekranlardan, OLED ve QLED gibi yeni ekran teknolojilerinden ve HDR gibi görüntü geliştirme özelliklerinden gerçekten en iyi şekilde yararlanırlar.

OLED ve QLED: bunlar nedir ve hangisi sizin için en iyisidir
En iyi ses çubukları: TV'nize kolay yoldan gürleyen sesler ekleyin

Geçmişte, bu kadar büyük bir ekran çok fazla yer kaplıyordu (şimdi olduğundan daha fazla), bir servete mal oluyordu ve standart tanımlı içerikle berbat görünüyordu. Tüm bunlar değişti ve artık her ihtiyaca uygun en iyi 65 inç 4K akıllı TV'lerden birini bulabilirsiniz.


En iyi 65 inç TV: Bu sizin için doğru boyutta mı?

En iyi 65 inç 4K TV'ler büyüktür, ancak daha ince tasarımlar ve küçülen çerçeveler sayesinde, kimse tüm odayı olduğu gibi ele geçiremez.en iyi 80 inç televizyonlarolur. Aslında, doğru büyüklükte bir yaşam alanına sahip olduğunuzu varsayarsak, 65 inçlik bir HDR TV sadece bilet olabilir.

Bir şey için, genellikle yerden tasarruf sağlayan duvara monte edebilirsiniz ve 4K'nın sunduğu artan çözünürlük nedeniyle, pikselleri görmeden sinema deneyimi için önerilen 14 fitlik izleme mesafesinden biraz daha yakın oturabilirsiniz.


Bugün satın alabileceğiniz en iyi 65 inç TV'ler

En iyi 65 inç TV

(Resim kredisi: Samsung)

1. Samsung QE65Q950TS

8K sayesinde çarpıcı HDR ve inanılmaz ayrıntılar için en iyi 65 inç TV

Satın alma nedenleri
+ Üstün HDR performansı + 4K'dan daha iyi ayrıntılar + Harika akıllı platform
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Dolby Vision veya Atmos yok Amazon'a bakın

• Tamamı okuyunSamsung Q950TS incelemesi


Samsung Q950TS, şirketin şu anki amiral gemisi TV'si olup, yalnızca hiper ayrıntılı bir 8K ekran sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Samsung'un en gelişmiş arka aydınlatma teknolojisini de sunar, bu nedenle diğer her şeyden daha parlaktır ve aynı zamanda arka ışığının kontrollü mikro karartmasını sağlar. Göz alıcı kontrast söz konusu olduğunda OLED TV'lere paralarının karşılığını veren derin siyahlar.

HDR performansı söz konusu olduğunda, bu etraftaki en göz kamaştırıcı TV çünkü OLED TV'leri bir yana, ortalama LCD setinizden birkaç kat daha parlak parlayabilir. QLED panelinin zengin renkleriyle karıştırıldığında, inanılması için gerçekten görülmesi gerekiyor - hiçbir şey bu kadar gerçekçi görünmemişti.

Bu, videoların 8K ekranında harika görünmesi için yükseltilmesi için Samsung'un yapay zeka tabanlı işlemesi ile eşleştirildi. Şu anda izlenecek doğal bir 8K görüntü yok, ancak bu TV, bir 8K ekranın neden çekilmeye değer olduğunu ortaya koyuyor - 4K videonun, 4K TV'lerden çok daha iyi görünmesini sağlıyor, 'kadar keskin görünmeseler bile gerçek '8K video. Etki, bu boyutta, bu TV'nin daha büyük boyutlarında olduğu kadar belirgin değildir, ancak 4K ile 8K arasındaki farkı tespit etmek zor olsa bile, yine de test ettiğimiz CD ekranlarının en iyi HDR performansını elde edersiniz. bir yıl oldu ve aynı zamanda HD videoyu yükseltme konusunda da harika.

Bu son teknoloji ürünü 65 inç Smart TV, Netflix, Amazon, YouTube, Apple TV +, Disney + ve daha birçok yakalama ve yayın hizmetini içerir. SmartThings uygulamasını kullanarak kolay kurulum ve Amazon Alexa veya Google Assistant ile çalışma becerisinin yanı sıra seçim yapmanıza yardımcı olacak bir Evrensel Kılavuz bulunmaktadır.


Bu TV'nin aynı görüntü kalitesine sahip Q900TS adında bir versiyonu da var, ancak Q950TS'nin tüm bağlantılarını (HDMI, USB vb.) Ekrana tek bir kabloyla bağlı ayrı bir kutuda var. Q900TS'nin bağlantıları ekranın arkasında yer alıyor, bu da onu biraz daha kalın ama aynı zamanda daha ucuz yapıyor.

En iyi 65 inç TV

(Resim kredisi: Panasonic)

2. Panasonic TX-65HZ2000

Görüntü kalitesi için en iyi 65 inç OLED TV

Satın alma nedenleri
+ Üstün görüntü doğruluğu + Dolby Vision ve HDR10 ++ Dolby Atmos desteği
Kaçınılması gereken nedenler
-Yeni nesil oyunlar için harika değil-Disney yok + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Tamamı okuyunPanasonic HZ2000 incelemesi

Panasonic HZ2000, OLED TV'leri yeni bir seviyeye taşıyor ve yalnızca teknolojinin bilindiği derin siyahları değil, aynı zamanda diğer OLED setlerinin yönetebileceğinden daha parlak HDR zirveleri sağlıyor. Bu, Panasonic'in Professional Edition Master OLED paneli sayesinde, diğer OLED TV'lerin kullandığı aynı türden gerçek pikseller, ancak temelde onu daha fazla parlaklığı artırmak için aşırı hızda çalıştırarak her şeye daha gerçekçi bir görünüm kazandırıyor.

Panasonic'in panellerinin dengesini, filmler oluşturulurken Hollywood'da kullanılan ekranlara uyacak şekilde sağlama saplantısıyla birleştiğinde, bu, size orijinal amaca en yakın görüntüyü veren, piyasadaki en sinematik TV.

Renkler tamamen gerçekçi, karanlık sahnelerdeki nüans iş dünyasının en iyisidir, parlamayan derin siyahlardan sadece bir piksel uzakta parıldayan vurgulara sahip olma yeteneği şaşırtıcıdır ve mükemmel işleme, izlediğiniz her şeyi almanızı sağlar. 4K ekranın tam avantajı - yerel 4K video son derece ayrıntılıdır ve HD ikna edici bir şekilde yükseltilir.

Hoparlörler bile, Technic tarafından TV'nin altında ayarlanan ileri ses veren hoparlörleri gerçek Dolby Atmos yüksekliği sağlayan upfiring hoparlörlerle karıştırarak yukarıdan kesilmiş.

Akıllı TV platformu sağlam, ancak şu anda Disney + 'dan yoksun. Ayrıca, ultra premium fiyatı göz önüne alındığında utanç verici olan 120 fps'de değişken yenileme hızı veya 4K gibi belirli PS5 ve Xbox Series X özelliklerine de sahip değil. Ancak oyundan çok filmlere odaklandıysanız, bu piyasadaki en sinematik TV'dir.

En İyi 65 inç TV: LG CX

(Resim kredisi: LG)

3. LG OLED65CX

Çoğu insan (ve oyun) için en iyi 65 inç OLED TV

Satın alma nedenleri
+ Harika, zengin OLED görüntüler + Dolby Vision ve Dolby Atmos + Mükemmel oyun özellikleri
Kaçınılması gereken nedenler
HDR10 + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATI YOK3.947 $ Billy Guyatts'ta görüntüle 3960 $ Appliance Central'da Görüntüle 4.199 ABD doları APPLIANCE GIANT'ta görüntüle

• Tamamı okuyunLG CX incelemesi

LG CX, OLED TV satın almayı düşünen birçok kişi için varsayılan bir seçimdir ve bu çok iyi bir nedenden ötürü: en üst düzey görüntü kalitesi sunar, ancak çok makul bir orta sınıf fiyatla (bu orta sınıf OLED açısından, bazı LCD modellerinden daha diktir).

CX, 48 inçten 77 inç'e kadar çeşitli boyutlarda gelir ve 65 inçlik model gerçekten 4K'nın ayrıntılarını ve OLED'in harika kontrast becerilerinin nüansını sağlar. CX, ister zengin renkler ister koyu gölgeler olsun, bir sahnedeki her gölgeyi size vermede harikadır - olan her şeyi her zaman görebilirsiniz.

LG'nin işleme teknolojisi, 4K videonun çözünürlükten tam olarak yararlanmasını sağlamakta mükemmeldir ve hareketin takibini bir aplomb ile kolaylaştırır. Yükseltme de gerçekten etkileyicidir - bu tıpkı evde HD akışında olduğu gibi 4K görüntülerken olduğu gibi, ne izlerseniz izleyin harika.

120 fps'de 4K desteği, giriş gecikmesini azaltmak için Otomatik Düşük Gecikme Modu, oyunların daha akıcı görünmesini sağlamak için Değişken Yenileme Hızları ve aynısını yapmak için Nvidia G-Sync ile bir TV gibi bir sonraki oyunlar için iyi donanımlıdır. PC'lerle.

CX, LG'nin en iyi panellerini alıp işleyip orta sınıf bir pakete yerleştiren nihai OLED'dir. Tek zayıf nokta hoparlörler, ancak iyi bir ses çubuğu, hazır olduğunuzda bunu zaten çözecektir.

Tüm boyutlarda LG CX'te bugünün en iyi fiyatları OLED55CXPTA LG 55 INCH 4K ...LG OLED55CXPUACihaz Merkezi2890 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünLG 65 'OLED 4K Akıllı TV -...LG OLED65CXPUABilly Guyatts3.947 $ Görünüm Tüm fiyatları görünLG 77 'OLED 4K Akıllı TV -...LG OLED77CXBilly Guyatts7.366 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi 65 inç TV

(Resim kredisi: Samsung)

4. Samsung QE65Q90T

En iyi 65 inç 4K QLED TV

Satın alma nedenleri
+ Parlak, çarpıcı HDR görüntüler + Harika akıllı platform + Üstün ayrıntı ve işleme
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Dolby Vision yok Amazon'u Kontrol Edin

• Tamamı okuyunSamsung Q90T incelemesi

Bu, markanın bilinen her şeyi bir araya getiren Samsung'un amiral gemisi 4K TV'si: güçlü renkler, canlı ayrıntılar, iyi kullanılabilirlik ve keskin tasarım. Ayrıca görüntü kalitesi için aynı olan, ancak düzenlilik uğruna bağlantıları ayrı bir kutuda bulunan ve bu nedenle biraz daha pahalı olan Q95T adlı bir varyant modeli de var.

Buradaki görüntü kalitesi oldukça muhteşem, OLED TV'lerin başarabileceğinin çok ötesinde parlaklık seviyelerine ulaşıyor, bu da güçlü güneş ışığına sahip odalarda bile hala parlak ve gür göründüğü anlamına geliyor. Sahnelerin karanlık alanlara sahip olduğu yerlerde bu parlaklığı azaltmak için doğrudan arka ışığının yerel karartmasını ve dikkatli güç yönetimini kullanır ve bu konuda oldukça etkilidir, yani HDR için gerçek bir mucize - elde edebileceği parlaklık ve karanlık ölçeği tek bir karede inanılmaz.

Bunların hepsi, her şeyi 4K'ya yükseltmek ve 4K öğelerin olabildiğince gerçekçi ve dokulu görünmesini sağlamak için mükemmel bir iş çıkaran AI tabanlı işlemeyle eşleştirilmiştir. Ayrıca, isteyebileceğiniz her büyük akış uygulamasına sahip olmanın yanı sıra, gezegende kullanımı en kolay olan akıllı bir platform.

Renkleri yumuşatmadan akıllara durgunluk veren HDR sunan bir 4K TV istiyorsanız, şu anda piyasadaki en iyisi budur.

Philips OLED805

(Resim kredisi: Philips)

5. Philips 65OLED805

Mükemmel görüntü kalitesi ve benzersiz bir ekstra özellik ile uygun fiyatlı bir OLED

Satın alma nedenleri
+ Dolby Vision ve HDR10 ++ Mükemmel görüntü kalitesi + Ambilight harika
Kaçınılması gereken nedenler
Oyun oynamak için harika değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Tamamı okuyunPhilips OLED805 incelemesi

Philips, sektördeki en canlı OLED TV'lerden bazılarını halihazırda üretti, ancak bu yıl oyununu hızlandırdı, aynı güçlü HDR renklerini ve kontrastı cilt tonları gibi alanlarda gelişmiş gerçekçilikle karıştırırken, ayrıntı ve hareketin daha iyi işlenmesini de sağladı. hiç olmadığı kadar.

Sonuç, Philips'in yeni yapay zeka paketleme işlemcisinin bir sonucu olan gezegendeki en çarpıcı görüntü kalitesinden bazılarıdır. 65 inçte, özellikle yükseltilmiş HD videoda özellikle daha doğal ayrıntıların tadını çıkarmanıza izin veren büyük ekranla gerçekten parlama şansı yakalıyor.

Akıllı sağlamak için Android TV'niz var, bu da kapsamlı akış uygulamalarının kullanıma hazır olduğu anlamına geliyor. Ve Philips'in benzersiz Ambilight teknolojisi, ekrandaki renklerle duvarlara uyan renkleri yaymak için TV çerçevesi üzerindeki ışık şeritlerini kullanarak daha da sinematik bir his veriyor.

Buradaki tek dezavantajı, oyun veya yeni nesil bağlantı için iyi donanımlı olmamasıdır. HDMI üzerinden 120 Hz 4K desteği yok, VRR desteği yok ve ses çubuklarına ve surround sistemlere yüksek çözünürlüklü ses çıkışı için eARC yok.

Odak noktanız filmler ve müzikse, bu harika bir fiyata çarpıcı görüntü kalitesi sunar.

En iyi 65 inç TV

(Resim kredisi: Sony)

6. Sony KD-65XH9505 / XBR65X950H

Fiyat aralığındaki en iyi 65 inç LCD TV

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel HDR görüntüler + Dolby Vision ve Dolby Atmos + Üstün işleme ve hareket
Kaçınılması gereken nedenler
-HDR10 + desteği yok -GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI En ince akıllı platform değil Amazon'u kontrol edin

• Tamamı okuyunSony XH95 / X950H incelemesi

Doğrudan LED arka ışığı ve yerel karartma bölgeleri ile donatılmış olan bu LCD, Sony'nin mükemmel işleme özelliği sayesinde parlak, otantik HDR resimler vermek ve bunu herhangi bir kaynakta yapmak için yapılmıştır. Yukarıdaki iki isim, Avrupa ve ABD'de mevcut olan versiyonlara atıfta bulunmaktadır - aynı model, sadece farklı şekilde adlandırılmıştır.

Fiyat aralığındaki diğer TV'lere kıyasla parlak HDR için gerçekten göz kamaştırıcı ve arka ışık kontrolü sayesinde daha pahalı LED TV'ler kadar rafine edilmemiş (ve elbette OLED'in ne kadar kontrollü olabileceğine yakın değil), bunu hiç umursamayacaksınız - karikatürize olmasıyla çok zengin ve eğlenceli.

Sony'nin 4K'dan daha düşük malzemeyi yükseltme ve SDR renklerini HDR'ye yakın bir şeye dönüştürmedeki mükemmelliği, 65 inç boyuttan en iyi şekilde yararlandığı için TV'ye de gerçekten fayda sağlıyor. Hareket işlemenin de harika olması önemlidir ve Sony'nin en iyisi olduğu için spor ve aksiyon sahnelerinde olup biten her şeyi gerçekten görebilirsiniz.

Hatta ekranın kendisini bir hoparlör olarak kullanan akıllı dahili ses sistemi sayesinde ortalama bir TV'den çok daha iyi ses çıkarır. Bir ses çubuğunda size biraz para kazandırabilir.

Derin, sinematik görüntüler söz konusu olduğunda, aynı fiyat aralığındaki OLED TV'ler daha fazla zarafete sahiptir, ancak o kadar parlak olamazlar (Sony'yi daha parlak odalar için daha iyi hale getirir) ve hareket ve renkler söz konusu olduğunda, bu sadece nefis.

Android TV akıllı TV platformu uygulamalar için iyidir, ancak LG'nin ve Samsung'un sistemlerine kıyasla biraz kullanışsızdır.

Sony XH95 / X950H'de tüm boyutlarda Sony - KD-55X9500H - 55 'için bugünün en iyi fiyatları ...Sony KD-55XH9505Bing Lee2.145 $ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi 65 inç TV

(Resim kredisi: Sony)

7. Sony KD-65XH9005 / XBR-KDX900H

Görüntü kalitesi ve fiyat dengesi için en iyi 65 inç TV

Satın alma nedenleri
+ Dolby Vision ve Dolby Atmos + Mükemmel HDR ve görüntü kalitesi + Harika oyun özellikleri (güncelleme yoluyla)
Kaçınılması gereken nedenler
- HDR10 +, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI desteklemez2.495 $ Ebay'de görüntüle 2.495 $ The Good Guys'da görüntüle 2.495 $ Ebay'de görüntüle

• Tamamı okuyunSony XH90 / X900H incelemesi

Yukarıdaki Sony'ye benzer, ancak daha ucuz ve aslında oyun oynamak için daha donanımlı bir TV mi istiyorsunuz? Peki ya… Sony'nin kendi orta sınıf modeli? Bu TV, kuşkusuz, daha pahalı versiyon kadar çarpıcı olmasa da, harika HDR için yerel karartmalı doğrudan bir arka ışık sağlıyor - ancak yine de fiyat için en iyilerden biri.

Sony'nin fantastik hareket işleme ve iyileştirmesini elde edersiniz; bu boyuttaki TV'lere geldiğinizde yine çok önemlidir çünkü kusurlar daha büyük ekranlarda daha belirgindir. Ancak burada bozulmamış görüntüler elde edersiniz ve Sony'nin canlı renkleriyle birleştiğinde, yine de büyüleyici bir TV.

Ve bu TV resmi olarak Sony tarafından 'PlayStation 5'e Hazır' olarak tanımlanmıştır, yani oyun oynamak için gerçekten düşük gecikmeyi (7,2 ms'nin altında) destekleyeceği ve HDMI üzerinden 120 fps'de 4K video gösterebileceği anlamına gelir. Aynı zamanda değişken yenileme oranını da destekleyerek, ona PS5 ve Xbox Series X desteği için düzenlenmiş TV'lerde aradığımız özelliklerin hat numaralarını verecek. Ancak, burada gelecek zamanı kullanıyoruz çünkü henüz bunların hepsini yapmıyor - Sony bir güncellemenin bu özellikleri getireceğini söylüyor, bu yüzden henüz desteği garanti edemiyoruz.

Fiyatına göre mükemmel bir TV ve şimdiden bazı fiyat indirimleri görüyoruz, bu da onu daha da pazarlık yapıyor!

Her boyutta Sony XH90 / X900H'de bugünün en iyi fiyatları Sony KD55X9000H 4K Ultra HD ...Sony KD-55XH9005Ebay1.795 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünSony - KD-65X9000H - 65 'Dolu ...Sony XH 90 65 'Ebay2.495 $ Görünüm Tüm fiyatları görünSony - KD-75X9000H - 75 'Dolu ...Sony KD-75XH9005Ebay2935 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi 65 inç TV

(Resim kredisi: Panasonic)

8. Panasonic TX-65HX800

Özellikle sinemaseverler için çok değerli bir 65 inç TV

Satın alma nedenleri
+ Dolby Vision ve HDR10 + desteği + Dolby Atmos ses + Mükemmel, sinematik görüntüler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Ortalama parlaklık Amazon'u kontrol edin

• Tamamı okuyunPanasonic HX800 incelemesi

Bu fiyat düzeyinde, Panasonic'in HX800 serisinden elde ettiğinizden daha güçlü bir görüntü kalitesi bulamazsınız. Bu LED TV, hem dinamik HDR formatlarını destekler hem de Panasonic'in Hollywood ayrıntılarına yönelik gözüyle ayarlanmıştır: renk doğruluğu mükemmeldir ve çoğu TV'nin daha düşük bütçeli bir şekilde toparlamakta zorlayacağı her şeyde göz alıcı, sinematik bir parlaklık vardır ... ancak HX800 değil.

Kenar tabanlı bir arka ışığı vardır (daha pahalı LCD ekranların doğrudan dizi arka ışığı yerine), bu da parlaklığının amiral gemisi TV'lere kıyasla sınırlı olduğu anlamına gelir, ancak fiyat için mükemmeldir ve ekran boyunca bile çok önemlidir. hala harika görünüyor. Yerel karartma, özellikle kapsamlı HDR format yetenekleriyle birleştirildiğinde etkili kontrast getirmeye yardımcı olur.

Büyük boyutunda gerçekten ayrıntılı görüntüler sunmak için hem büyütme hem de hareketi iyi bir şekilde işleyişi de iyidir. Elbette, son derece düşük giriş gecikmesi ve bir konsolun girişine geçtiğinizde otomatik olarak oyun moduna geçme desteği sayesinde oyun oynamak için de çok yetenekli.

En iyi 65 inç TV

(Resim kredisi: Samsung)

9. Samsung QE65Q60T

En ucuz 65 inç QLED TV

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel ayrıntı ve yükseltme + Harika akıllı platform + Renkli ve zengin görüntüler
Kaçınılması gereken nedenler
-Dolby Vision ve Dolby Atmos yok-Zayıf hoparlörler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI1.742 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle 1.895 ABD doları Mwave'de görüntüle 1.895 ABD doları Bing Lee'de görüntüle

• Tamamı okuyunSamsung Q60T incelemesi

Samsung'un en düşük fiyatlı QLED TV'si, büyük ekran bir TV'de size büyük renkler ve büyük ayrıntılar sunmak için hassas bir şekilde tasarlanmıştır. Q60T ve Q65T olmak üzere iki versiyonu mevcuttur, ancak tek fark kozmetiktir. Mağazalar bir modeli veya diğerini stoklayacaktır, ancak kalite açısından aynıdırlar.

Daha pahalı QLED TV'lerin aksine, karanlık sahnelerin hala karamsar görünmesini sağlamak için yerel karartma ile kenar tabanlı arka aydınlatma (yukarıdaki Panasonic'e benzer) kullanır. Bu, Samsung'un üst düzey setleri kadar parlak olmadığı anlamına gelir ve bu nedenle renkler oldukça cesur ve keskin değildir, ancak yine de o benzersiz QLED canlılığı vardır.

Yine de, tüm önemli şeyleri doğru yapıyor: Bahsettiğimiz gibi, ister 4K içerik isterse yükseltilmiş HD olsun, ayrıntı harika. Birincisinden gerçekçi bir netlik elde ediyor ve yükseltme kalitesi gerçekten etkileyici, bu harika çünkü akış hizmetlerinde ve yayında olanların büyük bir kısmı HD olacak. Aynı zamanda mükemmel bir akıllı platforma sahiptir - kullanımı kolay ve sorunsuzdur.

Zayıf bir ses sistemine sahip, bu yüzden kesinlikle bununla bir ses çubuğu yükseltmesini tavsiye ediyoruz. Ayrıca Samsung'un, HDR10 + desteklemesine rağmen, görüntülerinden her kalite damlasını elde etmesine yardımcı olacak Dolby Vision'ı hala benimsemeyi reddetmesi utanç verici.

Samsung Q60T'de bugünün en iyi fiyatları tüm boyutlarda İndirimli Fiyat Samsung 55 Inch Q60T 4K UHD ...Samsung Q60T QLED TV 43 'Cihazlar Çevrimiçi1.729 1.266 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Samsung 65 Inch Q60T 4K UHD ...Samsung Q60T QLED TV (QN65Q60TAFXZA)Cihazlar Çevrimiçi2.199 $ 1.742 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Sizin için en iyi 65 inç TV nasıl seçilir

65 inç 4K TV pazarı, amiral gemisi modellerin etki alanıdır - buradaki seçimlerimiz, listemizdeki modellerle dolugenel olarak en iyi TV'ler- ama daha ucuz seçenekler de var. Neredeyse tamamıen iyi OLED TV'lerBu boyutta bir TV sunuyoruz ve çok sayıda amiral gemisi 65 inç LCD / QLED TV var.

Bununla birlikte, nihai olarak bir OLED veya QLED TV seçseniz de, yapay zeka ile geliştirilmiş görüntü işleme, HDR desteği, Dolby Atmos, son teknoloji akıllı platformlar ve PS5 ve Xbox Series X için hazır oyun özellikleri aramanız gerekir - kılavuzumuzda bunlar hakkında daha fazla bilgi varen iyi oyun TV'leri.

En iyi 65 inç TV seçeneklerini ararken, 8K TV'lerin ciddi bir seçenek olarak içeri girmeye başladığı yer burasıdır. Bazılarıen iyi 8K TV'lerbu boyutta modellere sahip olun (ancak burada daha büyük boyutlar hala normaldir). Bu boyutta 8K çözünürlükten en iyi şekilde yararlanamayacaksınız (garip bir şekilde yakın oturmadığınız sürece 4K kolayca yeterlidir), ancak 8K TV'ler aynı zamanda TV teknolojisinin mutlak zirvesini de içerir, bu yüzden değer bakıyorum çünkü görüntü kalitesigenelEkstra piksel çözünürlüğü istemeniz yerine mükemmel olacaktır.