Close

Kamp için en iyi hava yatakları 2020

Evden uzakta bir gece geçirdiyseniz, muhtemelen iki farklı kamptan birine giriyorsunuz: 'Kendi yatağıma döndüğüm için mutlu olacağım' sözlerini söyleyenler ve geçirmemiş insanlar 't - henüz (hepimize gelir).

Ancak, tüm kutuları işaretleyen bir kamp hava yatağınız varsa, bir sonraki 'eğlenceli' kamp hafta sonunuzda düzgün bir gece uykusu çekmek bir kabus olmak zorunda değildir. Unutmameşale alya!

  • En iyi kamp bıçakları

Aradığınız yatak büyük ölçüde kullanıma bağlıdır: Bir çadıra ve dolayısıyla bir araba bagajına veya sırt çantasına mı sığdırmak için?

Yoksa bu, çocukların yatıya kalmalarına veya kayınpederlerin kalmasına hazır olarak dolapta tutmak için mi?


Sizin için en iyi kamp yatağı nasıl alınır

Hızlı ve kolay kurulum için kolay taşıma ve pille çalışan pompalar veya ikincisinde kendi kendine şişen pompalar için ilkinde kompaktlık ve hafiflik arayın. Konfor, ne için olursa olsun, elbette çok önemlidir, ancak her şeyin, çocuklarınızın arkadaşlarını veya eşinizin ebeveynlerini ne kadar sevdiğinize bağlı olduğunu varsayıyoruz.

Uykumuzu çok ciddiye aldığımızı söylemeye gerek yok ve haklı olarak. Yoldayken huysuz sabahları ve kötü sırtları önlemek için iyi bir şişme yatak önemlidir, bu nedenle en iyiler listemizi okumaya devam edin.


Bugün satın alınabilecek en iyi kamp yatakları için rehberimiz

1. Outwell Dreamboat

Rüya teknesinde konforlu bir gece uykusu standarttır

Teknik Özellikler
Şunun İçin En İyisi: Evden Evde Konfor Boyut: Çift, Tek Pompa Dahil: Yok Fiyat: RRP £ 259,00
Satın alma nedenleri
+ Ergonomik tasarım + Deflasyona dayanıklı
Kaçınılması gereken nedenler
- Çok pahalı BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR Düşük Stok 137,47 £ Blacks'de 149,99 £ Amazon'da Görüntüle 175,85 £ Amazon'da Görüntüle