Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • En iyi Amazon Echo fırsatları: tüm cihazlarda en ucuz Alexa fırsatları

En iyi Amazon Echo fırsatları: tüm cihazlarda en ucuz Alexa fırsatları

Kimse tam fiyat ödemeyi sevmez, bu yüzden işte Echo Dot anlaşmalarından indirimli bir Echo Studio'yu paketlemeye kadar her şeyi kapsayan en iyi Amazon Echo fırsatları. Bir Amazon Echo'da en iyi fiyatın peşindeyseniz, bu her zaman doğrudan Amazon'un kendisine gitme durumu değildir, çünkü bunlar üçüncü şahıslar aracılığıyla da satılır, bu nedenle tüm web'i keşfedeceğimiz için gözlerinizi bu sayfada tutun. en düşük fiyatlar için.


Piyasada bir zamanlar olduğundan çok daha fazla Echo konuşmacısı var ve şimdi akıllı ekranlarla katılan hoparlörler; peşindeyseniz ayrı bir rehberimiz varbest Echo Fiyatları göster. Bununla birlikte, dördüncü nesil belirli bir modelin yol kenarına düştüğünü gördü: Akıllı hub ana Amazon Echo'ya yuvarlanan Echo Plus için artık yer kalmadı. Şimdilik listemizin bir parçası olarak tuttuk çünkü bazı perakendecilerin hala stokları var, ancak yakında düşecek.

  • Sizin için en iyi Amazon Echo cihazı hangisi?
  • Eviniz için doğru akıllı hoparlörü nasıl seçersiniz?

Şimdi dördüncü versiyonunda, Amazon Echo serisi akıllı hoparlörler hakkındaki düşüncelerimizi değiştirdi. Akıllı ev hakkında düşünme şeklimizi değiştirdi, evdeki iletişim şeklimizi değiştirdi, müzik çalma veya gerçekleri keşfetme şeklimizi değiştirdi. Amazon Echo hoparlörlerinde en iyi fırsatları aramanıza şaşmamalı.

Bu akıllı araçlar, evinizdeki her tür cihazı kontrol edebilir ve yetenekleri üçüncü taraf uygulamalar ve hizmetler ile genişletilebilir. İster pizza ister taksi sipariş edin, Amazon Echo'nuz size yardımcı olabilir. Bu tür fiyatlarda, bir (veya iki) yatırım yapmak çok mantıklıdır.

En iyi Amazon Echo Dot fırsatları

Amazon Echo Dot 4. nesil


Amazon Echo Dot

(Resim kredisi: Amazon)

Dinky Amazon Echo Dot, ses kalitesi açısından en iyisi değil, ancak dördüncü nesil olarak eskisinden daha iyi. Ayrıca, gerekirse daha büyük bir hoparlöre de takabilirsiniz. Yine de etraftaki en kompakt ve en şirin Yankıdır ve evdeki herhangi bir odaya mükemmel şekilde uyum sağlayabilir. Yakın zamanda yerini alan üçüncü nesil modeldeki anlaşmaları göz ardı etmeyin: 4. nesil küre kadar iyi çalışan havalı, kompakt bir küçük hoparlör.


Bugünün en iyi Amazon Echo Dot (4. nesil) fırsatları İndirimli Fiyat Yepyeni Echo Dot (4. ... Amazon Prime £ 49.99 £ 29.99 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Amazon All-New Echo Dot (4Th ... very.co.uk £ 49.99 29,99 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle AMAZON Echo Dot (4. Nesil) -... Currys PC World £ 49.99 £ 29.99 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Amazon All-New Echo Dot (4Th ... Littlewoods £ 64.99 £ 39.99 Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Biz En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol edin

En iyi Amazon Echo fırsatları

Amazon Echo (4. nesil)

Amazon Echo


(Resim kredisi: Amazon)

Standart Amazon Echo, size Dot'tan çok daha iyi ses çıkışı sağlar. Şimdi üç hoparlörlü bir diziye sahip, elbette bunun için biraz daha fazla ödemeniz gerekecek (ve içine koymak için biraz daha büyük bir alan bulmalısınız). Dördüncü nesilden itibaren, akıllı bir hub da içeriyor, ancak üçüncü nesil model, ucuz bir tane bulabilirseniz, hala iyi bir satın alma.

Bugünün en iyi Amazon Echo fırsatları Amazon Echo (4. Nesil) - Siyah BT Mağazası 89,98 TL Teklifi Görüntüle Tüm yeni Echo (4. nesil) ... Amazon Prime 89,99 TL Teklifi Görüntüle AMAZON Echo (4th Gen) -... Currys PC World £ 89,99 Teklifi Görüntüle Amazon Echo (4. Nesil) ile ... JD Williams 89,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Amazon Echo Studio fırsatları

En İyi Amazon Echo Fırsatları: Echo Studio 2020

(Resim kredisi: Amazon)

Echo Studio, Amazon'un hi-fi kalitesinde müzik oyunudur - diğer Echo cihazlarından daha büyüktür ve bu nedenle daha dolgun, daha net müzik için çok daha güçlü hoparlörlere sığar. Ayrıca, kulağa gerçekten etkileyici gelen uyumlu parçalarla 3D ses için akıllı mühendisliğe sahiptir. Yine de her şey müzik için mükemmel ve Alexa elbette her zamanki gibi çalışıyor.

Bugünün en iyi Amazon Echo Studio fırsatları Echo Studio Tanıtımı | ... Amazon Prime 189,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Alexa ile Amazon Echo Studio ... very.co.uk £ 189.99 Anlaşmayı Görüntüle Amazon Echo Studio Smart ... John Lewis & Partners189,99 Anlaşmayı GörüntüleAMAZON Echo Studio - Black, ... Currys PC World £ 189.99 Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En iyi Amazon Echo Dot (Üçüncü nesil) fırsatları

Amazon Echo Dot 3. Nesil


(Resim kredisi: Amazon)

Amazon hala etrafta dolaşan çok sayıda üçüncü nesil Noktaya sahip gibi görünüyor ve çok az parayla evinizin etrafına bir dizi düğüm dağıtmak istiyorsanız harika bir akıllı hoparlör - aslında satın alabileceğiniz en ucuz Echo hoparlörü bizim hesabımıza göre.

Günümüzün en iyi Amazon Echo Dot (3. Nesil) fırsatları 655 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Echo Dot (3. Nesil) - Akıllı ... Amazon Prime 39,99 £ 24,99 £ Teklifi Görüntüle Amazon Echo Dot (3Rd Gen) ... very.co.uk 39,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Amazon Echo Dot (3. Nesil) JD Williams 49,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Amazon Echo Dot (3. Nesil) Jacamo 49,99 £ Anlaşmayı Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Amazon Echo Plus fırsatları

En İyi Amazon Echo Fırsatları: Amazon Echo Plus Fiyatları 2020

Amazon Echo Plus

Amazon Echo Plus, biraz daha büyük olması, biraz daha iyi hoparlörlere sahip olması dışında eski Amazon Echo modelleri gibidir ve Zigbee akıllı ev standardıyla çalışır - bu, esasen diğer akıllı ev cihazlarının kontrolünün daha otomatik olduğu anlamına gelir. Şu anda durdurulmuş olsa da, hala hisse senedi olan perakendecilerin oldukça cazip teklifler sunması muhtemeldir; orijinal fiyatının yarısından daha azını gördük.

Günün en iyi Amazon Echo Plus (2. Nesil) fırsatları 34 Amazon müşteri yorumu Amazon Echo Plus (2. Nesil) Sadece 139,99 TL Olun Teklifi Görüntüle Amazon Echo Plus (2. Nesil) JD Williams 139,99 TL Fırsatı Görüntüle Amazon Echo Plus (2. Nesil) Jacamo 139,99 TL Anlaşmayı Görüntüle Echo Plus (2. Nesil), Heather ... Amazon Prime 139,99 £ Anlaşmayı Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Amazon Echo Plus fırsatları 2 Amazon müşteri yorumu Amazon Echo Plus - ... Amazon Prime £ 139,99 Teklifi Görüntüle Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz