Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • En iyi Amazon Echo Aralık 2020 için fiyatları göster

En iyi Amazon Echo Aralık 2020 için fiyatları göster

En son Amazon Echo Show 5 ve Amazon Echo Show 8'deki fiyatlar da dahil olmak üzere bu ayın en iyi Amazon Echo fırsatlarına yönelik Pingtwitter rehberine hoş geldiniz. Bunun nedeni, Amazon Echo Show'da yalnızca en iyi fırsatları bulmak için interneti taradık. cihazlar.


Elbette, perakendeci düzenli olarak Echo akıllı cihazlarında da cazip indirimler sunduğundan, genellikle en ucuz fiyatı Amazon'da bulabilirsiniz. Amazon Echo Show cihazlarındaki en iyi fırsatlardan bazılarıyla eşleşen satışlara sahip oldukları için diğer perakendecilerdeki fiyatları da incelemeye değer.

Kalabalık bir akıllı hoparlör (veya akıllı ekran?) Pazarında bile, Echo Show, kısmen çok yönlülüğü nedeniyle paketin ön tarafına çok yakın kalıyor. Kendini bir dijital fotoğraf çerçevesine (web'den çekilen resimlerle), bir karaoke makinesine, bir güvenlik kamerası görüntüleyicisine ve çok daha fazlasına dönüştürebilir.

Bir normalin tüm işlevlerine sahiptir.Amazon Echo, artı o ekran - yemek tarifi talimatlarını, video klipleri, video görüşmelerini ve daha fazlasını göstermenin bir yolu. Görüntülü ve sesli görüşme özellikle etkileyicidir, arkadaşlarınızla çok kolay iletişim kurmanızı sağlar.

  • ABD'de Amazon Echo Show'u Satın Alın
  • İngiltere'de Amazon Echo Show'u Satın Alın

10 inçlik dokunmatik ekran, orijinal Echo Show'daki 7 inçlik ekrandan bir yükseltmedir ve tüm cihaz artık ikinci nesil enkarnasyonunda çok daha iyi görünüyor (ve daha fazla kumaş kullanıyor). Bundan çıkarabileceğiniz ses de sağlamdır, ancak muhtemelen yakın zamanda hi-fi'nizin yerini almayacaktır.


Bu görüntülü aramaya gelince, Echo Show ve Alexa uygulamasına sahip herkesin kullanabileceği ekstra bir 'giriş' özelliği var - otomatik olarak alınan bir video görüşmesi başlatma yeteneği (bunu yapmak için önceden izin verilmişse).

Bunlar, ekranlı bir Yankı satın almanız için yeterli nedenler olmalı, ancak daha fazlasına ihtiyacınız varsa, ekran ayrıca dönen haber başlıklarını getirebilir, birçok Alexa yanıtına görsel eşlik edebilir, ekrana geri sayım sayaçları koyabilir ve tabii havanın nasıl olacağını size göstereceğim.


Ayrıca, şimdi göz önünde bulundurmanız gereken yepyeni Amazon Echo Show 5 de var; bu, tam boyutlu şovdan her şeyi alıp kompakt bir 5.5 inç form faktörüne sığdırıyor.

Amazon Echo Fırsatları göster

Amazon Echo Show cihazlarında en iyi fırsatları arıyorsanız, Cyber ​​Monday sizin için mükemmel bir fırsattır:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıözel merkezimizde.


Amazon'un bu sefer satış bolluğunu işaretlemek için tam olarak ne yapacağını tahmin etmek zor, ancak özellikle daha pahalı Echo Show 2 modelinde bazı önemli indirimler bekleyin.

Bu önsözün ortadan kalkmasıyla, bunlar şu anda mevcut olan en iyi Amazon Echo Show fırsatları:

Amazon Echo Gösterisi 8

(Resim kredisi: Amazon)
Günün en iyi Amazon Echo 8 fiyat göster 1 Amazon müşteri incelemesi İndirimli Fiyat Echo Tanıtımı 8 | ... Amazon Prime £ 119.99 £ 94.99 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Amazon Echo 8 Alexa ile Göster very.co.uk 119,99 £ 94,99 Anlaşmayı Görüntüle Amazon Echo Göster 8 Smart ... John Lewis & Partners94,99 Anlaşmayı GörüntüleAMAZON Echo Show 8 (2019) -... Currys PC World 94,99 £ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Amazon Echo Gösterisi 5


Bugünün en iyi Amazon Echo 5 fırsat Göster İndirimli Fiyat Echo 5 - İrtibatta Kalın ... Amazon Prime £ 79.99 £ 64.99 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Amazon Echo 5 Alexa ile göster very.co.uk 79,99 £ 64,99 Fırsatı Görüntüle AMAZON Echo 5 Göster (2019) -... Currys PC World 64,99 £ İndirimli Fiyatı Alexa Littlewoods ile Amazon Echo 5 Göster 109,99 £ 84,99 Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Amazon Echo Gösterisi 2

Günün en iyi Amazon Echo Show (2. Nesil) fiyatları 3 Amazon müşteri yorumu Echo Show 2nd Gen Premium ... Amazon £ 198,99 Fırsatı Görüntüle Amazon Echo Show (2Nd Gen) ... very.co.uk £ 219,99 Fırsatı Görüntüle Amazon Echo Show ( 2Nd Gen) ... Littlewoods £ 279.99 Teklifi Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Amazon Echo Gösterisi

Günün en iyi Amazon Echo Fiyatları göster 3 Amazon müşteri yorumu Amazon Echo Göster Black JD Williams 199,99 TL Fırsatı Görüntüle Amazon Echo Göster Beyaz JD Williams 199,99 TL Fırsatı Görüntüle Amazon Echo Göster - White argos.co.uk219,99 Anlaşmayı GörüntüleAmazon Echo Show (2. Nesil) Jacamo 229,99 £ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz