Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Amazon Fire tablet fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Amazon Fire tablet fırsatları

Burada Pingtwitter'te, mükemmel işlevselliği paranın karşılığını veren teknolojiyi seviyoruz ve Amazon Fire tabletleri kesinlikle bu kısma giriyor: Amazon bu süper ucuz tabletleri çıkarmaya devam ediyor ve en iyi Amazon Fire tablet fırsatlarını burada bir araya getirdik. senin için.


Bu cihazları daha da cazip hale getirmek için Amazon Fire serisindeki en yeni seçeneklerin tümü birlikte gelirAlexaiçeride - hava durumu tahminlerini, mutfak zamanlayıcılarını, müzik çalmayı vb. işlemeye hazır.

Amazon Prime'a zaten kaydolduysanız, bu Amazon Fire tabletlerinden birini ekstra müzik ve film özellikleriyle birlikte satın almanız için birkaç neden daha ekliyor. Bir tabletten ne isterseniz isteyin, Amazon Fire tablet serisi size uyuyor fatura.

en iyi Amazon Fire tablet fırsatları

Rakip Spotify'a bir düzeyde müzik erişimi istiyorsanız, Amazon Music Unlimited için yılda 79 £ daha ödeyebilirsiniz, bu iyi bir anlaşma. Amazon Echo'nun aksine, daha ucuz, yalnızca tek cihazlık bir abonelik teklifi yoktur, ancak bir Amazon Prime hesabıyla daha sınırlı Amazon Müzik elde edersiniz.


Sen de yapamazsınChromecastChromecast'in Amazon Fire TV cihazlarına rakip olduğunu anlayana kadar belli belirsiz bir deli gibi görünüyor.Ancak, Bluetooth aracılığıyla her zaman yüksek kaliteli bir hoparlöre bağlanabilirsiniz.

En iyi Amazon Fire HD 10 fırsatları

Günümüzün en iyi Fire HD 10 (2017) fırsatları 10 Amazon müşteri yorumu Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ekran10,1 inç, 1280x800 IPS LCD

Batarya10 saat


İşlemci / RAMQuadcore 1,8 GHz / 2 GB

Depolama256 GB'a kadar microSD ile 32 veya 64 GB ve 'tüm Amazon içeriği için ücretsiz, sınırsız bulut depolama alanı'

Ön ve arka kameralar

Bağlantı802.11ac Wi-Fi, Bluetooth


En iyi Amazon Fire HD 8 Plus fırsatları

Günümüzün en iyi Amazon Fire HD 8 teklifi 120 Amazon müşteri yorumu Amazon Fire HD 8 32GB 8 Inch ... Laptop Direct82,97 £ Anlaşmayı GörüntüleAlexa -... eBay ile Amazon Fire HD 884,95 £ Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma 17 Aralık Perşembe günü bitiyor Amazon All-New Fire Hd 8 ... very.co.uk 89,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Amazon All-New Fire Hd 8 ... Littlewoods 114,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her bir 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için gün

Ekran8 inç, 1280x800 IPS LCD

Batarya12 saat

İşlemci / RAMQuadcore 2.0GHz / 3GB

Depolama256 GB'a kadar microSD ile 32 veya 64 GB ve 'tüm Amazon içeriği için ücretsiz, sınırsız bulut depolama alanı'

Ön ve arka kameralar2 MP ön ve arka, 720p HD video kaydı

Bağlantı802.11ac Wi-Fi, Bluetooth

En iyi Amazon Fire HD 8 fırsatları

Günün en iyi Fire HD 8 (2017), 8 Amazon müşteri yorumu YENİ ✔ Amazon FIRE HD 8 Alexa ... eBay149,99 Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma sona eriyor Paz, 27 Aralık Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ekran8 inç, 1280x800 IPS LCD

Batarya12 saat

İşlemci / RAMQuadcore 1.3 GHz / 1 GB

Depolama256 GB'a kadar microSD ile 16 GB ve 'tüm Amazon içeriği için ücretsiz, sınırsız bulut depolama alanı'

Ön ve arka kameralarÇözünürlük belirtilmedi

BağlantıN Wi-Fi, çift bant, Bluetooth

En iyi Amazon Fire 7 fırsatları

Bugünün en iyi Fire 7 (2017) fırsatları 15 Amazon müşteri yorumu Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ekran7 inç, 600x1024, IPS LCD

Batarya8 saat

İşlemci / RAMQuadcore 1.3 GHz / 1 GB

Depolama256 GB'a kadar microSD ile 8 GB veya 16 GB ve 'tüm Amazon içeriği için ücretsiz, sınırsız bulut depolama alanı'

Ön ve arka kameralarÇözünürlük belirtilmedi

BağlantıN Wi-Fi, çift bant, Bluetooth

En iyi Amazon Fire HD 10 Kids Edition fırsatları

Bugünün en iyi Amazon Fire HD 10 Kids Edition fırsatları YENİ Amazon Fire HD 10 Kids ... eBay198,99 Anlaşmayı GörüntüleFire HD 10 'Çocuk Sürümü ... Currys PC World £ 199 Anlaşmayı Görüntüle Yeni Amazon Fire HD 10 Tablet ... eBay199,49 £ Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma 19 Aralık Cumartesi günü bitiyor Fire HD 10 Çocuk Sürümü ... Amazon Prime 199,99 £ Anlaşmayı Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ekran10,1 inç, 1920 x 1200, IPS LCD

Batarya12 saat

İşlemci / RAMSekiz Çekirdekli 2.0 GHz / 2 GB

Depolama512 GB'a kadar microSD ile 32 GB

Ön ve arka kameralar2 MP ön ve arka, 720p video kaydı

BağlantıN Wi-Fi, çift bant, Bluetooth

En iyi Amazon Fire HD 8 Kids Edition fırsatları

Amazon Fire Kids Edition tabletleri, yetişkinlerin enkarnasyonlarıyla aynıdır ancak çocuklar için güvenli bir arayüz, iki yıllık, sorgusuz sualsiz garanti, Amazon'un birçok Gigabaytlık çocuk eğlencesine bir yıllık ücretsiz erişim ile (bundan sonra bir abonelik ödemek zorunda baba) ve büyük bir tampon dava.

Yani bu Fire 8 HD gibi ancak 32 GB depolama ve microSD üzerinden 256 GB'a kadar, Amazon Fire for Kids Unlimited'a bir yıllık abonelik, 'çocuklara dayanıklı' kılıf ve 2 yıllık garanti.

En iyi Amazon Fire 7 Kids Edition fırsatları

Bugünün en iyi Fire 7 Kids Edition fırsatı 3 Amazon müşteri yorumu Amazon Fire 7 Kids Edition ... eBay£ 79 Anlaşmayı GörüntüleYeni Amazon Fire 7 Kids ... eBay84,49 £ Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma 23 Aralık Çarşamba günü sona eriyor Amazon Fire 7 Çocuk Sürümü 7 ... argos.co.uk99,99 Anlaşmayı GörüntüleYeni Kindle Fire 7 Çocuk ... JD Williams 109,99 £ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Fire 7 gibi ancak 16 GB depolama alanı ve microSD üzerinden 256 GB'a kadar, Çocuklar için Amazon Fire için bir yıllık abonelik, 'çocuklara dayanıklı' kasa ve 2 yıllık garanti.

En yeni Amazon Fire tabletleri neler yapabilir?

Echo cihazlarının aksine, ancakAmazon'un Fire TV medya yayıncı hattı,AlexaFire tabletlerde varsayılan olarak bir düğmeye basılarak etkinleştirilir. En son Fire tablet modellerinde, Alexa'ya eller serbest erişiminiz olabilir ('hey Alexa'), ancak bu özelliği cihaz ayarlarında etkinleştirmeniz gerekir.

Etkinleştirildiğinde, Alexa'dan hava durumu, maç sonuçları, haberler ve çok daha fazlasını isteyebilirsiniz. TıpkıYankı GösterisiAkıllı ekranlar, Fire tabletleri belirli yanıtlara görsel bir unsur ekler, örneğin ekranda bir haftalık hava durumu olayları görünür.

Gösterinin yapmadığı şey, görüntülü görüşmeler yapmanıza veya yaşlı akrabalarınızı kontrol etmenize izin vermesidir (arama hizmeti henüz Birleşik Krallık'ta henüz başlatılmadığından, bu tartışmalı bir nokta).

Aslında, muhtemelen Amazon, temel Göster işlevlerinin çoğunu Fire tabletlere sunmayacaktır, çünkü eğer öyleyse, neden bir Şov satın almakla uğraşasınız ki?

Gördüğümüz kadarıyla, genel tablet etkinlikleriyle entegrasyon çok düzgün, işten çıkarmanıza izin veriyorAlexa, ama sonra bir açılır menü aracılığıyla geri çağırın, hava durumu hakkında ne söylediğini veya kafanıza takılan melodinin ne olduğunu unuttuğunuzu fark ettiğinizde.

Alexa'nın müziği ve haber akışları, tablet ile ilgili diğer şeyleri yaptığınız gibi arka planda çalabilir ve çok çeşitli akıllı ev kiti için tüm olağan destek, ampul kısma ve termostatla uğraşma zevkiniz için mevcut ve doğrudur.

Memnuniyetle,Alexaönceki nesil Fires'te (eskiden 7 inç olarak adlandırılırdı) ve ücretsiz bir yazılım güncellemesiyle HD 8 ve HD 10 tabletlerde de mevcuttur.

Kimse Fire tabletleri en son işlem gücü veya güzel tasarımla suçlamayacak olsa da, bunlar pratik olarak tüm standart tablet görevleri için fazlasıyla yeterli, tutması ve manevrası kolay ve £ 50'nin altında ve £ 80'in altında kir ucuz sırasıyla 7 inç ve 8 inç modeller için.

Ekran çözünürlükleri eski modellere göre değiştirilmese de, e-kitapların okunmasını kolaylaştırmak ve videonun biraz daha ping yapması için kontrast artırıldı.

Aynı zamanda sağlam ve renklidirler, Kids Edition'larda kendine özgü nitelikleri vardır ve her ikisi de düzenli olarak güncellenir.