Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Amazon Kindle fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Amazon Kindle fırsatları

Birinci sınıf bir e-kitap okuyucu ister misiniz? O halde, 2020 kış tatili sezonu indirimleri sırasında şu anda mevcut olan en iyi Amazon Kindle fırsatları ile çok ilgileneceksiniz.


Her gün, her Kindle modelinde web'in her yerinden (Amazon'un kendi fiyatları dahil) en ucuz fiyatları kontrol etmekle meşgulüz. Doğrudan resmi sayfaya gitmek istiyorsanız, bu bağlantıyı tam Amazon Kindle serisine takip etmeniz yeterli.

İster standart Kindle, Kindle Paperwhite veya süper havalı Kindle Oasis ile ilgileniyor olun, satın alma işlemini mali durumunuzda olabildiğince kolaylaştıracak anlaşmalarımız var.

Renkli ekrana ve çeşitli uygulamalara sahip, biraz daha yoğun medya gerektiren bir şey arıyorsanız,en iyi Amazon Fire tablet fırsatlarısayfa.

Sizin için en iyi Amazon Kindle nasıl alınır

Kindle'ı satın almanın telefonunuzda veya tabletinizde Kindle uygulamasını kullanmaya kıyasla ana faydası, ekranın daha az parlamasıdır. Kindle'da cam olmaması ekran yansımasını engelleyerek her yerde okumanın keyfini çıkarmanıza olanak tanır.


Ayrıca Kindle eokuyucularda LCD ekranlar veya güçlü dahili bileşenler bulunmadığından, tabletler ve telefonlardan çok daha ucuzdurlar. Ek bir bonus olarak, pil de daha uzun süre dayanacak.

Standart bir Kindle arıyorsanız, bu en ucuz modeli genellikle ara sıra indirimlerle bulabilirsiniz. Orta seviyedeki bir şeyin peşinde olanlar Kindle Paperwhite'a gitmeli, Kindle Oasis ise biraz daha fazla para harcamak istiyorsanız harikadır.


Bugün en iyi Kindle fırsatları

en iyi Kindle fırsatları 2020

En iyi Kindle Oasis fırsatları

Ciddi okuyucu için en iyinin en iyisi


Kindle Oasis hakkında sevilecek çok şey var ve adanmış eokuyucu hayranları ekstra hafifliği ve geliştirilmiş ekran aydınlatmasını takdir edecekler. Ancak bu lüks için kesinlikle bir prim ödeyeceksiniz. Bir göz atın bizimKindle Oasis incelemesiAmazon'un Kindle serisinin neden geleceği olduğu hakkında daha fazla bilgi için. Parayı tam olarak ödeyemiyorsanız, Paperwhite ve standart modeller mükemmel alternatiflerdir.

Bugünün en ucuz Kindle Oasis fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi Amazon UK Benzer Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

kindle paperwhite fiyatları 2020

En iyi Kindle Paperwhite fırsatları

Paranızın tam karşılığı

Bu sağlam Paperwhite Kindle, türünün en iyisi ve piyasadaki en uygun maliyetli e-okuyucu.


Kindle Page Flip, yerinizi kaybetmeden bir e-kitaba göz gezdirmenizi sağlarken, Akıllı Arama, kelimelerin sözlük tanımlarını ve Wikipedia açıklamalarını verir. Harika özelliklerle dolu.

Performans ve tasarıma dayanarak, Kobo Aura gibi rakiplerini kolayca yener ve şimdi yerleşik bir ön ışıkla birlikte gelir.

Bugünün en ucuz Kindle Paperwhite fırsatları 18 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Kindle Paperwhite 8GB ... argos.co.uk119,99 104,99 Anlaşmayı GörüntüleKindle Paperwhite | ... Amazon Prime 129,99 TL İndirimli Fiyat Kindle Paperwhite 32GB ... argos.co.uk149,99 134,99 Anlaşmayı GörüntüleAmazon Yepyeni Kindle ... Littlewoods 149,99 £ Teklifi Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

kindle fırsatları 2020

en iyi Kindle fırsatları 2020

En iyi standart Amazon Kindle fırsatları

En ucuz seçenek aynı zamanda en yenilerden biridir

Bir Kindle almak istiyorsanız, standart, en ucuz Kindle'ı seçin. En düşük çözünürlüğe ve daha eski bir tasarıma sahip modeldir, ancak para için harika bir değerdir ve şimdi yerleşik bir ön ışıkla birlikte gelir.

En son model artık beyaz veya siyah renkte mevcuttur, RAM hızını Amazon tarafından çıkarılan orijinal Kindle eokuyucusuna göre iki katına çıkarır ve son derece saygın bir 4GB depolama alanına sahiptir. Alabileceğin en ucuz Kindle.

Bugünün en iyi amazon kindle (2019) fırsatları Yeni Amazon Kindle Touch 4GB ... eBay£ 68,90 Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma 24 Aralık Perş Kindle'da sona eriyor | Şimdi yerleşik bir ... Amazon Prime 69,99 £ Teklifi Görüntüle Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

kindle fırsatları 2020