Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • En iyi Apple Watch uygulamaları: oyunlardan zindeliğe ve yaşam tarzında olmazsa olmazlara

En iyi Apple Watch uygulamaları: oyunlardan zindeliğe ve yaşam tarzında olmazsa olmazlara

Apple İzlesürekli gelişiyor ve saat olmanın ne anlama geldiğini ilerletiyor. Çünkü, gerçekten, saati söylemek onun pek çok özelliğinden yalnızca biri ve en son Apple Watch, üstüne daha da fazlasını ekliyor. Kalp atış hızınızı takip edebilir, telefonunuza ulaşmadan arama yapabilir, bu bildirimleri nerede olursanız olun bileğinize bir bakışta kontrol edebilirsiniz.


  • Kontrol etyeni başlayanlar için en iyi çalışan uygulamalar
  • Hava durumu güncellemesini seviyor musunuz? Buradaen iyi hava durumu uygulamaları
  • Biz seçtiken iyi yoga uygulamalarıtonlamak ve rahatlamak için

Ancak bunlar sadece temel bilgiler. Apple Watch uygulamalarıyla, bu saatin yeteneklerini katlanarak artırabilirsiniz. Ve orada, hava durumunu kontrol etmekten bisiklet sürerken yol tarifi almaya, zorlu yabancı iklimlerde kişisel tercüman olarak hareket etmeye kadar her kullanım için bir şeyler var.

Yepyeni Series 4 Apple Watch'a kadar her nesil Apple Watch ile çalışması gereken uygulamaları burada ele aldık - ancak bu makalenin en yeni Apple'ı ele geçirmeden önce yazıldığını lütfen unutmayın. İzleyin, bu yüzden uyumluluğa% 100 kefil olamayız. Ayrıca, saatinizi suyla doldurmak istemiyorsanız, birinci nesil bir Apple Watch kullanıyorsanız, Swim.com uygulamasını bir dalış için kullanmamanız gerektiğini de belirtmek gerekir. Ve muhtemelen yapmıyorsun.

Liste ücretsiz ve ücretli uygulamaları içerir; dürüst olmak gerekirse, en yüksek kalitede deneyim için, bir uygulamanın ücretli sürümünü de seçmenizi öneririz. Bileğinizdeyse, doğru olması gerekir. Ancak parayı doldurmadan önce işlevselliği test etmek gibi ücretsiz olmanın faydaları vardır - ancak bu ödeme duvarının arkasında sıkışıp kalmış bazı özellikler bulabilirsiniz.

Muhtemelen çok iyi bildiğiniz gibi, Apple cihazları için uygulamalar yalnızca App-tly adlı App Store'dan indirilebilir; bu nedenle, ister Apple Watch acemi olun, ister bir sonraki eğlenceli özelliği arıyorsanız, keşfedin Aşağıdakileri okuyarak App Store'daki en iyi Apple Watch uygulamaları.


Lifesum en iyi apple watch uygulamaları

1. Hayat

Her zaman yanınızda olan yaşam tarzı takibi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kalori sayaçları Tür: Sağlık Uygulama satın alımlarında: Evet
Satın alma nedenleri
+ Zahmetsizce takipte kalın + Çok daha fazla ölçüm izlenir
Kaçınılması gereken nedenler
-Tam plan abonelik gerektirir

Apple Watch'unuz sürekli bir arkadaştır ve kaçınılmaz olarak çevrenizdeki çoğu zaman en ulaşılabilir aygıt olacaktır. Kendinize bakmak için, özellikle de kalori alımınızı kontrol etmek için çaba harcıyorsanız, Lifesum bu notları güncel tutmanın harika bir yoludur - mazeret yok.


El ile kalori ekleyebilir veya alımınızı hızlı bir şekilde kaydetmek için yaygın olarak tüketilen yiyeceklerin bir listesini arayabilirsiniz ve Lifesum gün için kalan kalori miktarı hakkında sizi bilgilendirecektir. Bu çok kullanışlı bir bilgidir - ve siz de hacim kazanıyorsanız bile kullanabilirsiniz.

Dahası, Lifesum su alımınızı, hareketinizi, esnemenizi ve önemli olan her şeyi takip etmenize yardımcı olabilir.


en iyi apple watch uygulamalarını yerleştir

2. Yuva

Bileğinizdeki termostatınız

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Enerji tasarrufu Tür: Yaşam Tarzı Uygulama satın alımlarında: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Termostatınıza ekstra bir bağlantı + Enerji tasarrufunun ötesine geçer
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün EN İYİ FIRSATLARI Biraz basit, £ 303.98 Amazon'da Görüntüleyin