Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • En iyi bar tabureleri 2020: kahvaltı barınızda şık bir şekilde oturun

En iyi bar tabureleri 2020: kahvaltı barınızda şık bir şekilde oturun

Bar tabureleri, mutfağınızda veya mutfağınızda iyi görünmesinin yanı sıra yerden tasarruf sağlayan harika bir çözüm olabilir. Daha uzun, genellikle daha ince bar taburesi, ortalama bir koltuğunuzdan daha az hantal görünebilir ve dikey alanı kullanmanın bir odayı nasıl daha büyük hissettirdiğini hepimiz biliyoruz, bu yüzden bizim için gerçek bir tasarım galibiyetidir.


Ancak bir paket çıkarım varsa, bu onları tezgah tabureleri ile karıştırmamak olacaktır. Tezgah tabureleri genellikle zeminden yaklaşık 24 inç yüksekte iken, bar tabureleri 30 inç veya üzerinde biraz daha yüksek oturma eğilimindedir.

Emin olmak için, taburelerinizin ne kadar yükseklikte olması gerektiğini bulmak için zeminden kahvaltı barınızın en yüksek noktasına kadar (veya peşindeyseniz tezgah) ölçün.

Neyse ki, listemizdeki bar taburelerinin çoğu, gaz kaldırma kolları veya döner koltuklarla ayarlanabilir yükseklik sunan biraz kıpırdatma odası veriyor. Standart olmayan bir yükseklikte oturan ısmarlama bir kahvaltı barınız varsa bu sadece iyi bir haber değil, aynı zamanda evinizde ayağa kalkmaktan fayda sağlayacak küçük insanlar varsa.

En iyi bar tabureleri seçimimiz için okumaya devam edin.


1. Cobain bar taburesi açık gri

Rekabeti boşverin, bu uygun fiyatlı bar taburesi açık ara favorimiz

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tasarım Yükseklik: 110cm Malzeme: Krom / suni deri Yükseklik ayarlanabilir mi ?: Evet (gaz kaldırma)
Satın alma nedenleri
+ Harika tasarım + Üst düzey bir görünüm için uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Bu fiyata, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI yok Amazon'a bakın

Lakeland's Cobain bar taburesinin origami tarzı sırtı ve hafifçe kavisli oturağı, özellikle kişisel favori yumuşak gri gölgemizde, ona gerçek bir üst düzey görünüm verir, ancak gerçek yerine suni derinin eklenmesi, her şeyin ekonomik olmasını sağlar.


Çizilmez bir taban, garip bir aşırı hevesli vakumlamaya maruz kalsa bile yeni görünmeye devam edeceği anlamına gelir ve sahipler, yastığın da rahat bir oturma sağladığını söylüyor. Görünüm, konfor ve harika fiyat için bunlar, şu anda satın alınabilecek en iyi bar tabureleri olarak ilk sırayı alıyor.


2. La Palma Lem Bar Taburesi

Çağdaş mutfaklar için ödüllü modern tasarım

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Modern alanlar Yükseklik: 63cm Malzeme: Krom / meşe Yükseklik ayarlanabilir mi ?: Evet (gaz kaldırma)
Satın alma nedenleri
+ Şık, tek parça tasarım + Rahat kavisli koltuk
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı (ama çok hoş) BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Lem tabure, ödüllü bir tasarım simgesidir, bu nedenle, şehre layık modern bir mutfağın peşindeyseniz, elinizde bulundurmanız kesinlikle iyi bir şirkettir.

Eğimli kenarlı, tek parçalı çerçeve, ayak dayama yeri olarak iki katına çıkacak şekilde aşağı doğru uzanırken, dalgalı koltuk, rahat bir oturma için doğal şekillendirme ve destek sağlar. Tabii ki, inanılmaz derecede pahalı, ama kesinlikle bir yatırım parçası ve zekice tasarlanmış ve zamandan bağımsız bir parça.

3. Kitson Tabure ikili set

Retro sevenler için bir (veya iki)

Teknik Özellikler
En iyisi: Retro görünüm Yükseklik: 78cm Malzeme: Kontrplak / suni deri Yükseklik ayarlanabilir ?: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Taşınması ve taşınması kolay + Minimal tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Yüksekliği ayarlayın BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Akşam yemeğinde kapasiteyi artırmak için evin etrafında sandalyeleri sürüklemek gibi mutsuz bir görevi olan herkes, Kitson'ın tasarımına bayılacak - benzersiz halka şeklindeki suni deri koltuk, sadece aşırı derecede rahat olmayı amaçlamakla kalmıyor, aynı zamanda iyi yerleştirilmiş bir koltuk sunuyor. taşımak ve taşımak için el deliği.


Yine de bu tabureler sadece kullanışlı değil; ayrıca ince konik ayakları ve hem retro hem de modern mutfak şemalarına uyan minimal tasarımıyla harika görünüyorlar.

4. Lakeland Cuban Bar Taburesi

Bu inanılmaz derecede özelleştirilebilir tabure ile gökkuşağı tonlarından birini seçin

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Konfor ve hareket Yükseklik: 109cm Malzeme: Krom / suni deri Yükseklik ayarlanabilir ?: Evet (gaz kaldırma)
Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir ve rahat + İnanılmaz renk yelpazesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı renkler diğerlerinden daha pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Lakeland Mobilya'nın bir başka muhteşem teklifi olan Küba bar taburesi (Cobain ile karıştırılmamalıdır), sahibi olanlar tarafından rahat, montajı kolay ve çok şık olduğu konusunda anlaştı.

Krem ve griden kelly yeşili ve ateşli turuncuya kadar değişen tonları ile listemizdeki herhangi bir modelden kolayca en iyi renk seçeneğine sahiptir, bu nedenle ona atabileceğiniz herhangi bir şemaya uyacaktır, ancak bu, en iyi özelliği ile bağlanmıştır. mükemmel ayarlanabilirlik.

Optimum açılı sırt, ayak dayama yeri, 360 derece döndürme ve yükseklik ayarı ile, çok yönlü harika.

5. Toledo Tarzı Döner Bar Taburesi

Steampunk içi? Bu repro retro dışkılardan başka yere bakma

Teknik Özellikler
En iyisi: Vintage tasarım Yükseklik: 100cm Malzeme: Çelik Yükseklik ayarlanabilir mi ?: Evet (döner)
Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir döner koltuk + Modaya uygun bakır kaplamalı klasik tarz
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI herkesin zevkine göre olmayacak Amazon'a bakın

Mutfak-yemek yemeğinize kişilik katmak için farklı bir parça mı arıyorsunuz? Bu üreme Toledo tabureleri tam da budur.

Okullar ve atölyeler için tasarlanan orijinal 20. yüzyılın başlarındaki tasarımla oynayan bu reprolar, bakır kaplamalı bir çelik çerçeve üzerinde açıkta kalan somun ve cıvataların hepsi biraz çılgın Steampunk hissine sahiptir.

Ancak bu tasarım bir parça simge haline gelse de, aynı zamanda pratiklikle de ilgilidir: yüksekliği ayarlanabilen döner koltuk, beklenmedik konuklar için çok yararlı olan farklı masa yüksekliklerinde kullanılabilecekleri anlamına gelir.

6. Dörtlü Set - Hartleys Uzun Endüstriyel Tasarım Tabureler

Sağlam ve modaya uygun, bu endüstriyel tabureler ucuzdur ancak size bol miktarda tasarım övgüsü verir.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Endüstriyel temalar Yükseklik: 76cm Malzeme: Çelik Yükseklik ayarlanabilir ?: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Dayanıklı endüstriyel tarz + Dörtlü paket için çok uygun
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz sert ve bazı zevklere hazır olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Endüstriyel bir iç mekan, rustik ahır dönüşümü veya hatta güverte veya teras için bar taburelerinin peşindeyseniz, bu tabureler kesinlikle parçaya bakacaktır. Muhteşem metalik renkli parlak toz boya kaplamalı dayanıklı çelikten yapılmış olup, elementlere maruz kaldıklarında bile yıllarca dayanacak şekilde ayarlanmıştır.

Piyasadaki birçok endüstriyel tasarımın aksine, bu tabureler, zeminleri çizilmeye karşı korumak ve o korkunç sesi önlemek için nazikçe lastik ayaklarla birlikte gelir (birini biliyorsunuz). Ayrıca, dört dışkı seti için £ 100 RRP'nin altında oldukça olağanüstü.

7. Ikea Bernhard

Kahvaltı barınıza şık, minimal bir katkı için Ikea'ya bakın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Minimalizm Yükseklik: 90cm Malzeme: Deri Yüksekliği ayarlanabilir ?: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Şık tek parça sandalye + Gerçek deri için harika fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Yüksekliği ayarlayamıyorum BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Ikea’nın Bernhard taburesi ilk bakışta biraz sert görünebilir, ancak bu minimal tasarımda, eğer birçok adanmışına inanılacaksa, şaşırtıcı derecede rahat ve esnek bir oturma deneyimi yatıyor.

İnce, kavisli koltuk tek bir deri parçasıyla kaplanmıştır, yani kırıntıların saklanacak hiçbir yeri yoktur ve bu nedenle Bernhard, aile kahvaltı barları için mükemmel bir seçenek haline gelir. Gerçek deri için de mutlak bir pazarlıktır. Listemizde çocuklu aileler için en iyi bar tabureleri.

8. Bertoia Telli Bar Taburesi Sandalyesi

Yüzyıl ortası modern tarz: çivilenmiş

Teknik Özellikler
En iyisi: Klasik tasarım Yükseklik: 110cm Malzeme: Deri / metal Yükseklik ayarlanabilir ?: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Ayırt edici Bertoia görünümü + Küçük mutfaklar için harika
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI'na girmek ve çıkmak zor olabilir Amazon 7 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Yine bir başka tasarım ikonu olan Bertoia Barstool, yemek alanınıza yüzyıl ortası serinliği eklemenin çarpıcı ve kusursuz bir yoludur. Klasik tel ızgara tasarımı, sağlam bir koltuktan daha az engelleyicidir, küçük bir mutfakta daha fazla alan yanılsaması verir ve ince ayakları küçük bir ayak izine sahiptir.

Gözden geçirenler ne kadar rahat oldukları konusunda olumlu yorumlarda bulundular, ancak bazıları onlara onurlu bir şekilde girip çıkmanın bir öğrenme eğrisi olduğunu belirtti.

Uygulamayı yapmaktan memnunsanız, bunların herhangi bir modern mutfağa tasarım odaklı fantastik bir katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Ayrıca, çoğu bar taburesinden biraz daha yüksek bir sırtın ek faydası ile, bunlar karşılaştığımız rahatlık için en iyi bar tabureleri.

Yemek mobilyanızı değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz? İçin bu kılavuzu inceleyinen iyi yemek masalarıTheRadar'daki arkadaşlarımız tarafından.