Close
  • Ana
  • /
  • Ahlaksızlıklar
  • /
  • 2020'nin en iyi biraları: İngiliz biraları, biralar ve buğday biraları

2020'nin en iyi biraları: İngiliz biraları, biralar ve buğday biraları

Yerel barınız en iyi biralardan harika bir seçkiye sahip olsa da, yerel sulama deliğinizin sınırları dışında damak tadınızı bira ayetine bırakana kadar, onları gereksiz yere kısıtladığınızı anlarsınız.


Bira dünyasına giriş

Bir bira uzmanı olmak istiyorsanız, aralarındaki farkları daha iyi anlamanız gerekir. IPA'nızı koyu biranızdan ve hafif biradan alacağınız hafif biradan bilmek sadece bir başlangıçtır, bu nedenle size aşağıdaki farklılıkların kısa bir özetini verdik.

Biralar için temel fark renktir - özellikle yaz aylarında çok içilebilen koyu, malt, karamelli ale ve daha açık, meyveli ale vardır.

Farklı lager türleri de vardır; Amerikan, Alman, Alman Pilsner ve Czech Pilsner dahil olmak üzere hafif biralar kendi farklı tatlarına sahiptir, Amerikan birası tipik olarak renk ve tat bakımından hafiftir ve Czech Pilsner biraz acı ve hoppalıdır. Dark lager biraz daha sıra dışıdır ve tipik olarak birayla ilişkilendirilen acı, hoppier tatları alır.

Popüler ale ve lagerlerden uzaklaşan IPA ve Stout, bir sonraki büyük isimlerdir. Hindistan Pale Ale'nin kısaltması olan IPA, normal hafif biralara kıyasla tipik olarak daha çiçeksi ve çirkin bir tada sahiptir ve ayrıca hacim olarak daha güçlüdür - bu nedenle, en iyi biraları aramak için doğuya gitmek istiyorsanız kararlı olun.


Stout gidebileceğiniz kadar karanlıktır ve siyahımsı rengi ve köpüklü kafası ile tanınır. Çoğu kişi için Guinness en popüler ve lezzetli şişman ve İrlandalı Dry Stout şemsiyesinin altına giriyor.

Bir de malt olarak buğdayı kullanan buğday birası ve genellikle daha baharatlı, daha tatlı ve meyveli bir tada sahip olan Belçika birası var. Daha fazla bira dünyasının derinliklerine gidecek olsaydık, bara gidecek vaktimiz olmazdı, bu yüzden hangi biraya gideceğinizden hala emin değilseniz, çevrimiçi bir bira rehberine uğradığınızdan emin olun. almak.


Listeden ne beklenir

En iyi biralar listemizin başında, tüm niyet ve amaçlarla damak tadınızı memnun etmek için 'uygun bir iş' yapan St Austell Uygun İş var.

Ayrıca, koyu ve açık biralar ve biralar kombinasyonu da sunuyoruz, böylece tüm diller yeterince titiz. Bu listeyi uygun bir bira tadımı yapmak amacıyla okuyorsanız, iyi bir bira tadımı yaptığınızdan emin olun.bira bardağı seti- bardağınızın şekli inanılmaz derecede önemlidir, özellikle de seçtiğiniz içkinin harika tatlarını deneyimlemek istiyorsanız.


Öyleyse, daha fazla waffle olmadan, satın alınabilecek en iyi biralara bir göz atalım.

St Austell Uygun İş

1. St Austell Uygun İş

Bir Hindistan Soluk Ale'si…. Cornwall

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Cornish IPA Alkol içeriği:% 5,5 Türü: IPA Tat: Turunçgiller, baharatlı ve çiçeksi şerbetçiotu
Satın alma nedenleri
+ CBoB'da Champion Bottle Beer dahil olmak üzere ödüllü + Yaz için mükemmel
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için çok meyveli Amazon'a bakın

St Austell, Birleşik Krallık'taki tüm modern IPA'ların öncüsü olarak kendi IPA'larını iddia etti. Tipik olarak bir Hindistan Soluk Ale'sini oluşturan kritik tatları alıp onları daha verimli bir seviyeye yükselten St Austell, bu birayı narenciye, ananas ve greyfurt aromalarıyla dolu olarak tanımlıyor.

Bu nedenle, derinlemesine ferahlatıcı bir içecek ve bizim için mükemmel bir yaz başlangıcı olmalı. Champion Premium Best Bitter ve Champion Bottle Beer gibi unvanlar kazanan bu IPA'nın bir numaralı sıramızı perçinlemesinin her nedeni var.


Weihenstephaner Hefeweissbier

2. Weihenstephaner Hefeweissbier

Hoş bir muz aromasına sahip hafif, ferahlatıcı bir buğday birası

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Alman birası Alkol içeriği:% 5,4 Türü: Buğday birası Tat: Muz, maya
Satın alma nedenleri
+ İçmesi pürüzsüz + Balık ve deniz ürünleri ile servis yapın
Kaçınılması gereken nedenler
- Tadımcılar BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARINI doldurmayı söylüyor Amazon'a bakın

Büyük ölçüde dünyanın en eski bira fabrikası olarak algılanan Weihenstephaner Hefeweissbier, muz ve maya ipuçlarıyla öne çıkan ödüllü bir buğday birasıdır.

Beyaz bir köpük olarak dökülen ve her lezzet katmanından yararlanmak için kafasından içilmesi gereken hafif ama tam gövdeli bir biradır.

Açık renkli, tadımcılar bu biranın oldukça doyurucu olduğunu söylüyorlar ve balık, deniz ürünleri, baharatlı peynir ve hatta tüm önerilen eşliklerle, en sevdiğiniz yemekler bir daha asla eskisi gibi olmayacak.

Brooklyn Brewery Brooklyn Lager

3. Brooklyn Brewery Brooklyn Lager

Bu Amerikan kehribar birasının kökleri yasak öncesi döneme sıkı sıkıya bağlıdır.

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Günlük yiyecek eşliğinde Alkol içeriği:% 5,2 Türü: Amber lager Tat: Karamelli malt ve biberli şerbetçiotu
Satın alma nedenleri
+ İngiliz ve Viyana bira tekniklerini birleştirir + Çok çeşitli yiyecekleri tamamlar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 30,79 TL Amazon'da görüntüle