Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi karıştırıcılar 2020: Yiyecekleri ince hamur haline getirme zamanı

En iyi karıştırıcılar 2020: Yiyecekleri ince hamur haline getirme zamanı

En iyi blender pazarı tamamen aşırı doymuş durumda. Mutfak markaları, teknik yeteneklerini göstermenin bir yolu olarak karıştırıcılara öncelik veriyor gibi görünüyor ve bazı inanılmaz derecede güçlü ve pahalı modeller mevcut. Bu büyük, yemek püre haline getiren, dalgalanan bir yarışma, ama aynı zamanda yapılması gereken blender pazarlıkları da var.


Uzun süredir favorimiz KitchenAid Artisan Magnetic Drive Blender'dı, ancak KitchenAid şimdi tasarımını ve bıçağı son derece hızlı bir şekilde döndürme becerilerini daha uygun fiyatlı bir karıştırıcıya çevirdi: KitchenAid K400.

Bazıları hala herhangi bir KitchenAid'i biraz pahalı bulabilir ve onlar için Nutribullet 600 Serisini öneriyoruz. Bu, özellikle bir smoothie yapımcısı olarak satılır, ancak temelde bir blenderdir. Ayrıca temizlenmesi kolaydır, oldukça güçlüdür ve belirli bir bilim kurgu seks çekiciliğine sahiptir.

Blenderler her zamanEn iyi Siber Pazartesi fırsatlarıBu nedenle, en iyi karıştırıcıların bu listesini incelerken fiyatlandırma gereçlerimizde fiyat düşüşlerine dikkat edin…

Neden bir blender almalı?

Blenderler genellikle smoothie veya çorba yapmak için satın alınır, ancak bundan çok daha çok yönlüdürler. Ekmek kırıntıları yapmak, soslar hazırlamak ve bazı modellerde hamur üretmek istiyorsanız, karıştırıcılar bunu yapabilir. Hatta bazıları çorbaları üretmenin yanı sıra ısıtabilir.


Karıştırıcılar, meyve suyu sıkıcılardan önemli bir şekilde farklılık gösterir. Meyve sıkacakları, meyve suyunu, tüm meyve suyunu ve meyve suyundan başka hiçbir şeyi çıkarmak için meyveyi santrifüjlü veya yavaş çiğneme kuvvetleri kullanarak ezir veya öğütür. Bu sistem, büyük miktarlarda meyve ve sebze besinlerini tokluk ve şişkinlik hissetmeden tüketmenizi sağlar. Kaba yem yokluğu ayrıca sindirim sisteminin besinleri daha etkili bir şekilde emmesine izin verir. Dezavantajı, meyve sıkacaklarının temizlenmesi ve her zaman yükseklik ve genişlikte büyük bir baş belası olmasıdır.

Diğer yandan, karıştırıcılar, tüm partiyi hem meyve suyu hem de lif bakımından zengin hamurdan oluşan tek bir kalın meyveli karışım halinde sıvılaştırır. Bu, sindirim sistemi için eşit derecede iyidir, ancak daha çok doyurucudur ve özellikle tek seferde bir bardak dolusu attıysanız, bunun sizin üzerinizde tekrar ettiğini görebilirsiniz.


En iyi blender için, bütçeden 'Aman tanrım, blender nasıl tutabilir?oçok?' Aşağıdaki liste, en sevdiğimiz orta fiyat, bütçe ve birinci sınıf karıştırıcılarımızla başlar.

Sırayla satın alınabilecek en iyi karıştırıcılar

En iyi blender: KitchenAid Artisan K400Pingtwitter Best Buy logosu


(Resim kredisi: KitchenAid)

1. KitchenAid Zanaatkar K400

En iyi blender

Teknik Özellikler
Güç: 1,5 hp Kapasite: 1,4l Boyutlar: 19 x 23 x 40 cm
Satın alma nedenleri
+ Çoğu şey için yeterince güçlü + İyi boyut + KitchenAid için keskin fiyat + Her zamanki seksi KitchenAid stili
Kaçınılması gereken nedenler
-Glass sürahi bugünün en iyi teklifleri biraz ağır239 £ Appliances Direct'te görüntüle 279 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyinCurrys PC World'de £ 279 İncele

KitchenAid, piyasadaki en iyi karıştırıcılardan bazılarını yapar - şık, güçlü ve son derece cazip. Sonuç olarak oldukça pahalı olma eğilimindedirler, ancak Artisan K400 ile KitchenAid fiyatı 300 £ 'un altına düşürdü. Kuşkusuz bu, diyelim ki bir Nutribullet ile karşılaştırıldığında oldukça pahalı, ama ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz.

KitchenAid Artisan K400, retro olmaktan çok zamansız bir görünüme sahip ve çoğu insan için yapmak istedikleri her şey için yeterince büyük ve yeterince güçlü olacak.

Temel hususların hepsi iyi işlenir - kapak iyi oturur ve işler karışırken bırakılabilir. Ancak, 1,5 beygir gücündeki bir motor tarafından suda döndürülen bulaşık deterjanı oldukça korkutucu köpüklenme eğiliminde olduğundan, elinizi üstüne koymadan kendi kendini temizleme döngüsünü kullanmayın.

Cam kavanoz, bir BPA kavanozu kadar lekelenmemeli veya rengini değiştirmemelidir ve ayrıca bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ayrıca kalın cam olduğu için oldukça ağırdır ve eminim beton bir zemine düşürmek istemezsiniz, ancak görünüş ve kolay bakım açısından harika.


Bir blender ile yapmak istediğiniz 10 şeyden 9'u için, K400 kolayca yeterince güçlüdür. Örneğin fındık ezmelerini çıkarabilir ve lahanayı oldukça başarılı bir yüzlüğe dönüştürebilir. Daha kalın karışımlarla, ara sıra spatulayı çırpmanız veya biraz daha sıvı eklemeniz gerekebilir, ancak durumun böyle olmadığı bir blender ile hiç karşılaşmadım.

Şu anda satın almak için daha iyi bir blender yok ve abartısızdan göze çarpmaya kadar 11 farklı renkte geliyor. Merakla, John Lewis, KitchenAid Artisan K4 adlı bir şey satıyor. Görebildiğim kadarıyla, bununla aynı blender, 279 £ ile aynı fiyata, ancak daha sınırlı bir renk yelpazesine sahip. Hayır, neden bilmiyorum.

2. Nutribullet 600 Serisi

En ucuz blender ve en iyi smoothie yapımcısı

Teknik Özellikler
Güç: 600 watt Kapasite: 680ml Boyutlar: 35 x 13 x 13 cm Özellikler: bol aksesuar
Satın alma nedenleri
+ Temizlemesi kolay + Uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok güçlü değil-Düşük kapasite BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 59,99 £ JD Williams'ta görüntüle 59,99 £ JD Williams'ta görüntüle 65,17 £ Amazon 643'te görüntüle Amazon müşteri incelemeleri

Özellikle smoothie'ler için iyi olan küçük, verimli bir blender için pazardaysanız, NutriBullet 600'den başkasına bakmayın.

Kalıcı olarak tezgah üzerinde bırakılabilecek kadar küçüktür, bunu yapmak istemezseniz çok kolay depolanır ve maksimum rahatlık için üç farklı boyutta kap ve bıçak konfigürasyonuyla birlikte gelir. Aynı zamanda kullanmak bir oyun.

Bu model, vitaminleri katletmeden meyve ve sebzelerinizin iyiliğini çıkarmak için siklonik bir etki üreten 600 watt'lık bir motorla donatılmıştır.

Öncelikle bir smoothie yapımcısı olarak satılmasına rağmen, Nutribullet çorbalar, buzlar ve neye sahip olduğunuz için ara sıra bir blender olarak mükemmel şekilde yeterlidir. Açıkçası, Sage veya KitchenAid kadar iyi bir yere yakın değil, ancak fiyatı göz önüne alındığında, hata yapması çok zor.

3. KitchenAid Artisan Manyetik Tahrikli Blender

En iyi blender

Teknik Özellikler
Güç: 1.300 watt Kapasite: 1.75 litre Boyutlar: 41 x 19 x 33 cm Özellikler: motor içeriğe göre ayarlanır, 700-20.000 rpm
Satın alma nedenleri
+ Akıllı tasarım + Bol miktarda güç
Kaçınılması gereken nedenler
- Sürahiyi yerleştirmenin bir püf noktası var - BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 249 £ Amazon'da Görüntüle 405,42 £ Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüle

Blenderi yeniden tanımlayan bu (başlangıçta) çok yüksek fiyatlı, yüksek parlaklıkta, teknoloji dolu makine, sürahinin tabanına yapıştırılmış bıçakları döndürmek için güçlü mıknatıslar kullanıyor. Sonuç olarak, güvenle bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Artisan Magnetic Drive, karıştırıcının gövdesine güvenli bir şekilde yerleştirildikten sonra - bu oldukça güçlü ve erkeksi bir itme gerektirir - ayrıca içinden hiçbir şeyin kaçamayacağı, kesinlikle emprenye edilemez bir kapağa sahiptir.

Bunun tek hafif tarafı, karıştırırken malzemeleri eklemek için bir oluğun kapağa kesilmesi gerektiğidir. Kabus gibi olmasa da, doğal olarak, temizlenmesi normdan daha zordur.

Bu hem sizin için hem de harmanlayabileceği yüksek hız göz önüne alındığında yararlıdır. Kullanılabilir aralık iddia edilen 700-20.000 rpm'dir ve motor 1.300 Watt olarak derecelendirilmiştir.

Bu nedenle, bıçak destekli karıştırmadan baharatların, unun, şekerin vb. Tam olarak püre haline getirilmesine ve öğütülmesine kadar her şeyi yapabilir. Diğer yüksek güçlü karıştırıcıların aksine, sürahinin içindekileri ısıtmaz, böylece sadece çorba yapmak istiyorsanız ocağı kullanmalısınız. Oh iyi. Hepsinden iyisi, bu günlerde orijinal RRP'sinin yaklaşık yarısı için sık sık mevcut olması, onu hem şehirdeki en iyi blender hem de en iyi blender anlaşması yapıyor.

Vitamix A3500 Ascent Serisi Blender

4. Vitamix A3500 Ascent Serisi Blender

En iyi premium blender

Teknik Özellikler
Güç: 1200 watt Kapasite: 2 litre Boyutlar: 20 x 43 x 28 cm Özellikler: Beş program ve çok yönlülük
Satın alma nedenleri
+ Sezgisel tasarım harika bir yardımdır + Sabotaj özelliği daha fazla tutarlılık sağlar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 935,69 harika sürahiyi satın almak Amazon 298 müşteri incelemesini görüntüleyin

Vitamix A3500 Ascent Series gibi iyi bir blender, ya sosyal bir toplantı, açgözlü aile üyeleri ya da dondurma amacıyla toplu olarak yiyecek üretmeyi hedefliyorsanız çok önemlidir. Ve bu cihaz bunu kolaylıkla yapar. Ayrıca çeşitli yiyecek hazırlama görevlerini üstlenmek konusunda da gerçekten iyidir, bu nedenle örneğin fıstık ezmesini hazırlayabilme konusunda çok hevesliyiz, ancak çorba yapmak da eşit derecede mutlu.

Bunun merkezinde, sunulan ayarlar dizisidir. Vitamix A3500 Ascent Serisi beş farklı programa sahiptir, ancak buna ek olarak, cihaz ne tür bir kap kullandığınızı belirler ve buna göre ayarlar. Varsayılan seçeneği beğenmezseniz Vitamix başka şekiller ve boyutlar satar. Bu bakımdan bu gerçekten sezgisel bir kit parçası, ancak aynı zamanda programlanabilir, yani başka şeyler yapıyorsanız kendi cihazlarına bırakılabilir.

Başparmak yukarı, yiyeceklerin kap içinde hareket etmesini sağlayan ve sürekli olarak malzemeyi merkeze doğru çeken kurcalamaya da gitmelidir. Bu, döngünün ortasında kapağı çıkarma ve kenarları temizleme gibi can sıkıcı görevi yerine getirmek zorunda olmadığınız anlamına gelir. Kesinlikle kazanan bir özellik. Vitamix A3500 Ascent Serisinde pek çok şey olduğu düşünüldüğünde, her ikisini de temizlemek fena değil ve 1200 watt'lık motorun performansı nadiren hayal kırıklığına uğratıyor.

5. KitchenAid Artisan Power Plus

K400'ün ağabeyi ile dalga geçilmeyecek

Teknik Özellikler
Güç: 1.800 watt Kapasite: 1.65 litre Boyutlar: 45 x 26.7 x 23 cm Özellikler: 11 hız, artı 4 önceden ayarlanmış fonksiyon
Satın alma nedenleri
+3,5 beygir gücü karıştırma + Kullanımı kolay + Hızın doğru kontrolü
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINDA kapağı tutmalısınız £ 649 Amazon'da görüntüleyin 10 Amazon müşteri yorumu

KitchenAid ürünlerini bizim kadar seviyorsanız, ancak Magnetic Drive'ın yeterince pahalı olmadığını veya yeterince güçlü olmadığını düşünüyorsanız, o zaman sizin için daha geleneksel görünümlü bir model var.

KitchenAid, Watt veya rpm cinsinden derecelendirmek yerine, 3,5 beygir gücünde maksimum güç çıkışı olduğunu iddia ediyor. Ve bunun gerçekten çok (at) güçlü olduğunu doğrulayabilirim. Bu mod devreye girdiğinde, bıçakların verdiği artık ısı, sıcak çorba yapmak için yeterlidir.

Smoothies ve dilimleme için de kolay ayarlar var, ancak genellikle kendimi yavaş ve metodik bir pirzoladan çılgın, sallanan, kasırga ölüm girdabına kadar her şeyi seçmenize izin veren ana kontrol düğmesini kullanırken buldum.

Sonuç olarak, maksimum güçteyken kapağı açık tutmanız gerekiyor - oğlum, bunu zor yoldan mı buldum - ama bu tür turbo şarjlı karışımlar için ödenmesi gereken küçük bir bedel. Ne yazık kiakımödemeniz gereken pound veya dolar cinsinden fiyat kesinlikledeğilküçük, ama oraya gidiyoruz.

6. Vitamix S30

Üst düzey bir Nutribullet gibi

Teknik Özellikler
Güç: 800-950 watt Kapasite: 1,2 litre Boyutlar: 40,6 x 15 x 22,8 cm Özellikler: Hareket halindeyken içecekler için 0,6l kap
Satın alma nedenleri
+ Nutribullet tarzı, taşınabilir sürahiyle birlikte gelir + Küçük ayak izi
Kaçınılması gereken nedenler
-Yüksek kaliteli parçalar-Önceden ayarlanmış programlar yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 8 Amazon müşteri yorumlarını kontrol edin

Ticari blender üreticisi Vitamix, dünyadaki birçok smoothie ve kokteyl barını tedarik etmektedir, böylece konu hakkında bir veya iki şey bildiğinden emin olabilirsiniz.

S30, ABD şirketinin ilk yerli 'kişisel blender' modellerinden biridir. Yüksek fiyatlı profesyonel sabit arkadaşları gibi, ekstra dayanıklılık ve güvenilir uzun vadeli kullanım için tamamen metal işleme parçalarıyla mükemmel bir şekilde üretilmiştir.

Ayrıca, ortalama tezgah modelinden çok daha küçük bir ayak izine sahiptir (sadece 15 santimetre genişliğindedir), bu nedenle depolama veya yerleştirme o kadar büyük bir sorun olmamalıdır.

S30, kırılmaz ve bulaşık makinesinde yıkanabilir 1,2 litrelik bir kapla birlikte, ekstra yalıtım için çift cidarlı çok daha küçük 0,6 litrelik paket servis şişesi ve siz bir üzerindeyken içeriğin mağazanın her yerine dökülmesini önlemek için kauçuk bir kapakla birlikte gelir. koşu bandı veya her neyse.

Kullanması daha kolay olamazdı. Sadece bir kap seçin, bıçak tertibatını vidalayın, malzeme ile doldurun ve motor miline takın.

Şimdi değişken hız kontrol kadranını gereken ayara ve su kaydırağındaki bira göbekli bir adam gibi kayan olağanüstü derecede pürüzsüz bir karışım olan bingo'ya çevirin.

En iyi gezginlerin tercihi ve smoothie'ye özgü olmayan tüm blender gereksinimlerinizi karşılama yeteneğinden daha fazlası olan bu, aslında profesyonel kalitede bir Nutribullet'tir.

7. Smeg BLF01

Retro tarz, iyi donanımlı blender

Teknik Özellikler
Güç: 800 watt Kapasite: 1,5 litre Boyutlar: 40 x 17 x 18 cm Özellikler: dört hız ayarı, alüminyum gövde
Satın alma nedenleri
+ Bir blender için alışılmadık derecede çekici + Opsiyonel seyahat şişesi + Çeşitli renkler
Kaçınılması gereken nedenler
-Kötü etiketli kontrol tekerleği-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kadar güçlü değil 179,95 £ Amazon'da görüntüle 199 £ Amazon'da görüntüleyin

Smeg muhtemelen bu toplamadaki en iyi görünen blenderdir ve yumuşak ev aletlerinin o kadar çirkin olmak zorunda olmadığının kanıtıdır, kullanılmadıklarında onları gizleme ihtiyacı hissedersiniz.

Öte yandan, Smeg’in çok farklı, retro tarzı diğer markaların ürünlerine her zaman pek uymuyor - muhtemelen Smeg bunun bariz cevabının yalnızca ürünlerini satın almak olacağını söyleyecektir.

Her biri Smeg'in klasik logosuyla süslenmiş yedi çarpıcı renkte mevcut olan BLF01, 800 watt motorlu kalıp döküm metal gövde, endüstri standardı, 1,5 litrelik darbeye dayanıklı Tritan sürahi ve tek bir kontrol düğmesi ile birlikte gelir. smoothies ve buz kırma için iki ön ayarın eklenmesi.

Emzik benzeri bir yudum hunisiyle dolu bir biberon gibi görünse de, hareket halindekiler için çok kullanışlı bir 600 ml seyahat şişesi de mevcuttur.

Kontrol tekerleğindeki kötü okunabilir metne rağmen, bu model hayranlık uyandıran bir performans gösterdi, buzu kırdı ve donmuş meyveyi tamamen püre haline getirerek arkasında farkedilebilir topaklar bırakmadı. Para için, bu 50'ler tarzı gerileme hardalı (ve diğer her şeyi) keser.

AEG Gourmet 7 Pro Sağlık Blender TB7-1-4CW

(Resim kredisi: AEG)

8. AEG Gourmet 7 Pro Health Blender TB7-1-4CW

Pürüzsüz ve pürüzsüz olmasını seviyorsanız en iyi blender

Teknik Özellikler
Güç: 900 watt Kapasite: 1,5 litre Boyutlar: 43,5 x 25 x 18,4 cm Özellikler: Beş ayar tüm temelleri kapsar, eğimli karıştırma
Satın alma nedenleri
+ Açılı tasarım, daha pürüzsüz karışımlar sağlar + Kullanımı ve temizliği süper kolaydır
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz mülayim görünüyor-Kapasite çok büyük değil

AEG, Gourmet 7 Pro Health Blender TB7-1-4CW'nin görünümü söz konusu olduğunda özellikle harika bir iş çıkarmadı, ancak yaya stiliyle yaşayabilirseniz harika. Spesifikasyon açısından, piyasada daha güçlü modeller var, ancak Gourmet 7'nin 900 watt'ını hedefleme şekli gerçekten kalıcı bir izlenim bırakıyor. Motor, malzemeleri açılı bir sürahinin içinde karıştırmak için kullanılır ve 10 derecelik eğim, döktüğünüz şeyde gerçekten bir fark yaratıyor gibi görünüyor.

Her türlü harmanlama görevini üstlenecek beş program ve üç hız vardır; günlük smoothie ve çorba talepleri Gurme 7 için kolay olur. Tuhaf kokteyl ve çok sayıda ezilmiş buz da AEG için bir kaçamaktır. ünitesi ve 1,5 litrelik kapasite, gıda hazırlama işlerinin çoğu için uygun görünmüyor. Ancak yüksek hacimli tüketiciler aynı fikirde olmayabilir.

Power-Tilt teknolojisi, AEG'nin adlandırmayı sevdiği şekliyle, gerçekten harmanlamanın büyüsünü normalden biraz daha etkileyici hale getiriyor, özellikle de ekstra pürüzsüz, erimiş, smoothie'ler için etli darbe işlevini kullanıyorsanız. Daha da iyisi, kontrol düğmeleri ünitenin ön tarafında bulunur ve bu nedenle AEG'yi çalıştırması en kolay karıştırıcılardan biri yapar. Bununla birlikte, AEG'nin sol tarafa bıraktığı ve herhangi bir yeni cihazla gelen ilk kurulum heyecanı sırasında kaçırılabilecek ana güç düğmesine dikkat edin.

Karıştırıcıları temizlemek acı verici olabilir, ancak Gourmet 7 bulaşık makinesinde yıkanabilir olduğu için öyle değil. Böylelikle bıçak, sürahi, kapak ve aksesuarların tümü halledilir, yani sadece ana ünitenin zaman zaman manuel olarak silmeye ihtiyacı olacaktır. Bu biraz yumuşak dış görünüş, bu açıdan da bir artıdır, çünkü can sıkıcı bir şekilde elde edilmesi zor olan stil gelişmeleri de yoktur. Dahası, yalnızca 3,4 kilo ağırlığındadır, bu nedenle Gourmet 7 işiniz bittiğinde çabucak paketlenebilir.

9. Philips Viva Collection Pro Blend 5

Sağlam bir bütçe karıştırıcısı

Teknik Özellikler
Güç: 600 watt Kapasite: 2 litre Boyutlar: 34 x 26 x 19 cm Özellikler: çoklu hız ayarları
Satın alma nedenleri
+ Fiyat için verimli
Kaçınılması gereken nedenler
BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI buz kırmada en iyisi değil Amazon 974 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Sadece arada bir tuhaf smoothie veya milkshake yapmak istiyorsanız, bu plastik kaplamalı, uygun fiyatlı Philips girişi işe yarayacaktır.

Yedi hızlı 600 watt motoru ve beş yıldızlı tırtıklı 'ProBlend' bıçağı, buzu çok iyi kırmasa da çoğu smoothie tarifi için harika bir kombinasyondur.

Bununla birlikte, aralıklı darbe modu, engelleyici malzemeleri 1,5 litrelik kabın duvarlarından dürtmek için kullanışlı oldu. Nominal satış fiyatı göz önüne alındığında, bu bütçe modeline bir vızıltı vermekten çok daha kötüsünü yapabilirsiniz.

Cuisinart SSB3U Çorba Yapıcı Plus

10. Cuisinart SSB3U Çorba Yapıcı Plus

Blender olmayan en iyi blender

Teknik Özellikler
Güç: 500 watt Kapasite: 1,75 litre Boyutlar: 46 x 23 x 20 cm Özellikler: Kullanışlı sote seçeneği üç ısı ayarından biri
Satın alma nedenleri
+ Soslar ve çorbalar için ideal + Termal kavanoz yiyeceklerinizi sıcak tutar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 79 £ Amazon'da 79 £ PRC Direct'te İncele 140 £ Go Electrical'da İncele çorba veya sos peşinde değilseniz çok sert olabilir

Kelimenin tam anlamıyla bir blender değil, Cuisinart SSB3U Soup Maker Plus bunun yerine sadece bunu yapıyor - çorba. Onun çoğu. Gerçekten, şekillenmeye ve sağlıklı olmaya çalışıyorsanız ya da tıpkı çorba gibi, o zaman bir kase taze yapılmış sebzeli sıvı idealdir. Elbette, cihaz elini makarna soslarına ve köriye de çevirebilir, bu yüzden çok yönlü küçük bir şeydir.

Etli motor sayesinde daha inatçı sebzelerle başa çıkmak için çok fazla güce sahip olursunuz, ancak konu gıda hazırlığı olduğunda Cuisinart SSB3U Soup Maker Plus'ın birçok farklı şeyi yapabilmesinden daha çok etkileniyoruz. Yani, örneğin soteleyebilir, karıştırabilir, kaynatabilir, harmanlayabilir ve hamur haline getirebilirsiniz. Aslında, ünite üç ısı ayarından herhangi biri aracılığıyla hızlı bir şekilde güzelleşir ve ısınır, bu nedenle şeylerin sote tarafını bir muamele yapar.

Neyse ki, fıçı çorba ve diğer sıvılaştırılmış gıda maddeleri üreteceğinizi düşünürsek, Cuisinart SSB3U Çorba Yapıcı Plus'ın iş bittiğinde temizlenmesi şaşırtıcı derecede kolaydır. Ve bu sürahi güzel ve tıknazdır ve size zamanın testinden geçeceğini hissettirir. Bir blenderden daha fazlasını istiyorsanız, bu modelin işleri katıdan daha sıvılaştırılmış halde bırakabileceğini unutmayın. Bu nedenle buna çorba üreticisi deniyor, ancak gerekirse dört hız ayarından daha yavaş olanı seçebilirsiniz.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın KitchenAid Zanaatkar ...KitchenAid K400 Artisan BlenderAletleri Doğrudan239 £ Görünüm Tüm fiyatları görün