Close
  • Ana
  • /
  • Ahlaksızlıklar
  • /
  • En iyi burbonlar 2020: Eski Kentucky'nin en iyisi juleps, eski moda veya sadece buzlu

En iyi burbonlar 2020: Eski Kentucky'nin en iyisi juleps, eski moda veya sadece buzlu

Çoğu iyi şey gibi, burbonun kökenini çevreleyen sağlıklı miktarda gizem vardır. Ya Kentucky vilayetinin adı, Bağımsızlık Savaşı'nda Amerikalılara yardım eden Fransız kralı ya da yine Fransızlar tarafından kurulan New Orleans'taki Bourbon Caddesi olan sefahatin yuvasıdır. Şaşkın? Biz de.

Neyse ki, bugünlerde en iyi Kentucky burbonunun ne olduğu konusunda hiçbir kafa karışıklığına gerek yok, çünkü şu anda mağazalardaki en iyi bourbon listemizle ilgileniyoruz.

Burbon için nasıl alışveriş yapılır

Başlamadan önce, biraz rehberlik ve sınıflandırma üzerine talihsiz ama gerekli bir ders. Ruhun 'burbon' olarak adlandırılabilmesi için Amerika Birleşik Devletleri'nde bir yerde yapılması gerekirken, gerçekçi olarak herkes ve büyükanneleri bunun gerçekten `` Kentucky'de üretildiğini '' bilir; dünyanın burbonunun% 95'i de bize veren eyaletten gelir. dünyaca ünlü derbi, parmak yalayan kızarmış tavuk ve Muhammed Ali.

Burbondom'a ilk girişinizde ekstra özel bir şeye gitmeye cazip gelseniz de, uzmanlar genellikle buna karşı tavsiyede bulunurlar, çünkü birinci sınıf viskiler çok daha güçlü bir lezzet profili sunma eğilimindedir ve sizi burbon için uygun olmadığını düşünmek için kandırabilir. sen. Bu arada, daha uygun fiyatlı giriş seviyesi içkiler, yeni başlayanlar için daha lezzetli olan vanilya ve karamel notalarda daha ağır olma eğilimindedir.


Kokteyller için satın alıyorsanız, bunun eski şeylerden kurtulabileceğiniz anlamına geldiğini düşünmeyin. Bir Manhattan, Old Fashioned veya Julep, içine giren viskiyi dikkatlice düşünürseniz her zaman bir sonraki seviye olacaktır ve aşağıdaki diğer malzemelerle güzelce oynayabilecek birkaç çeşidi belirledik.

Son olarak, bir sorumluluk reddi beyanı: bunlar en iyi viskiler olmayacakdünyada. Binlere mal olan sınırlı çalıştırma bir şişeyi elinize almak için dışarı çıkıp kendinizi bir bekleme listesine kaydetmenizi önermek üzere değiliz, ancak uygun fiyatlı, erişilebilir ve lezzetli bourbonlar olduğu sürece, bu liste Sizi doğru yolda sağlam bir şekilde yönlendirir.


1. Dört Gül Küçük Toplu Kentucky Düz Bourbon Viski

Dört Gül, grubumuzun en iyisi burbonumuz olarak beş yıldız alıyor

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Biraz tekme Tatlar: Tatlı meşe, karamel, zengin ve baharatlı notalar Bitiş: Uzun ve pürüzsüz ABV: 45%
Satın alma nedenleri
+ Harika karmaşık tadı + Ondan daha pahalı
Kaçınılması gereken nedenler
-Piclik, yeni başlayanlar için en iyisi değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 27,19 Amazon'da görüntüle 31,66 £ TheDrinkShop'ta görüntüle£ 40 Harvey Nichols'da görüntüleyin851 Amazon müşteri değerlendirmesi

İçecek dolabınızı aydınlatacak bir şişesi ve parlak bir karamel tonu vardır; ve Four Roses'a göre, bu fiyat aralığındaki belki de herhangi bir bourbonun tartışmasız en iyi dengelenmiş lezzetlerini sunan baştan çıkarıcı baharatlı-tatlı bir burun - ve Four Roses'ı listemizdeki en iyi Kentucky burbonu yapan da budur.


Adanmışlar, üç figürlü şişelere damakla kolayca rakip olduğunu söylüyor: biraz tatlı, biraz ekşi, çoğunlukla pürüzsüz, katır gibi bir tekme ile. Tabii ki tekme her zevke hitap etmeyecek, ancak bir karıştırma çubuğunu sallayabileceğinizden daha karmaşık bir şekilde, tekrar tekrar dönmek için bir viski arıyorsanız, işte budur.

2. Eagle Nadir 10 Yaşındaki Bourbon Viski

Paranızın karşılığını daha fazla burbon aroması alır

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Düz içmek Tatlar: Bal, tereyağlı ekmek, ceviz, kırmızı meyve Bitiş: Vanilya, meşe baharat, deri ABV:% 45
Satın alma nedenleri
+ İyi, pürüzsüz bir siper + Karmaşık tatlı ve baharatlı lezzet
Kaçınılması gereken nedenler
-Pürüzsüzlük bazıları tarafından BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI olarak algılanıyor 30 £ Amazon'da Görüntüle 30 £ Amazon'da Görüntüleyin39,90 £ The Bottle Club'da görüntüle287 Amazon müşteri değerlendirmesi

Eagle Rare, bize güvenin, kötü bir şey olmayan, tamamen yolun ortası burbon olmanın ... iyi, nadir bir ayrımına sahiptir. Hem sert meraklılar hem de yeni başlayanlar tarafından sevilen bu lezzet, karmaşıklık için baharat, meşe ve cevizlik ipuçlarıyla desteklenen, ısınan vanilya notalarıyla biraz tatlı olacak şekilde damıtılır.

Eleştirmenler, doğrudan ya da en çok bir su sıçraması ile yudumlamak için harika buldular, her şeyi ilginç kılmak için yeterli tekme ile takip edilen ağır basan pürüzsüzlüğü hakkında yorum yaptılar. Buffalo Trace'in bir avuç gerçekten iyi 50 £ altındaki sürümlerinden biri, bu hediye vermek (sınır çizgisi Tolkein-esque etiketi yardımcı olur) veya kendiniz için saklamak için sağlam bir bahis.


3. Blanton's Bourbon Özel Rezerv Viski

Alışılmadık derecede harika bir kapta alışılmadık derecede meyveli lezzet

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Buzlu Tatlar: Narenciye, vanilya, bal Bitiş: Baharat, tarçın ve elma notalarıyla gevrek ABV:% 40
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede pürüzsüz ve meyvemsi + İyi kılçık
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Vakit geçirmiyor Amazon 107 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Tüm önemli tadı bir kenara bırakırsak, bu şişenin ne kadar havalı olduğunu anlamak için bir dakikanızı ayırabilir miyiz? Kesinlikle dolap şekeri. Her neyse, lezzetten bahsediyorsak, Blanton's da bolca var - eleştirmenlere göre, her şey lezzet ve yumuşak meyve notaları ve inanılmaz derecede yumuşak aroma ile ilgili ve en iyisi tek bir buz küpü ile tadını çıkarıyor.

Çok fazla ısırık yok, bu yüzden bu tür şeylerden hoşlanıyorsanız, Knob Creek'i deneyin, ancak pürüzsüz (ve kabul edelim, tamamen şık) bir şişe burbon için, bunu yenmek zor.

4. Knob Creek Küçük Toplu Kentucky Düz Bourbon Viski

Tatlı bourbon kazmıyorsanız, bu baharatlı meşe zevki için gidin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sade içmek Tatlar: Armut damlaları, kavrulmuş fındık, tahıl, meşe Bitiş: Uzun, zengin ve parlak ABV:% 50
Satın alma nedenleri
+ Ortalamadan daha güçlü ve daha parlak + Uzun bitiş
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 30 £ Amazon'da görüntüle 32.97 £ Amazon'da görüntüle 44.99 £ Selfridges'ta 420 Amazon müşteri yorumu

Knob Creek, içecek dolabınızda casusluk yapmak için biraz kıkırdamaya layık bir isim olabilir, ancak bu 'sabırla yaşlanmış', çavdar ağır burbon gülünecek bir konu değil. Tadımcılar, güçlü baharatlı bir tekme ile bazı giriş seviyesi tekliflerden daha az tatlı buldular ve bu her zevke uygun olmasa da, hepsi bu konuda daha yumuşak viskilerin eksik olabileceği lezzetli ve daha lezzetli bir şey olduğu konusunda hemfikirdi.

Güçlüdür, bu nedenle sadece biraz ihtiyacınız vardır ve son kat uzun ömürlüdür. Kükreyen bir ateşin önünde birkaç saatten fazla yudumlamak için mükemmel.

5. Vahşi Türkiye 81 Proof Bourbon

Yandığında büyük olmayan büyük lezzet

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Pürüzsüzlük Tatlar: Karanfil, hindistan cevizi, ballı meyve Bitiş: Yumuşak bal ve vanilya ABV:% 40,5
Satın alma nedenleri
+ Süper pürüzsüz + Ortalama ABV'den daha düşük
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ 101 FIRSATI kadar güçlü değil Amazon'a bakın

Hoş ve pürüzsüz bir tadı ve tonlarca sıcak, tatlı ve baharatlı notasıyla Wild Turkey, yeni başlayanlar için muhtemelen en iyi burbonumuzdur. Burunda yumuşaktır, bu nedenle ruhlara alışık değilseniz yaklaşırken sizi utandırmaz ve biraz daha kullanıcı dostu ABV, onu genellikle önerilen Wild Turkey 101'de avantaj sağlar.

Yüksek çavdar içeriği ve ağır kömür fıçısı yaşlandırması, ona daha fazlasını istemenizi sağlayacak, ancak daha dayanıklı bir ruhun gargara benzeri yanıklarından hiçbiri olmadan ona muazzam, karmaşık bir tat verir. Her yönüyle harika.

6. Bulleit Bourbon Frontier Viski

Bu çok yönlü burbon gerçek bir kalabalığı memnun ediyor

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kokteyller Tatlar: Ballı tahıl, vanilya fasulyesi, pralin Bitiş: Yumuşak ve baharatlı ABV:% 45
Satın alma nedenleri
+ Pürüzsüz baharatlı buluşuyor + Kokteyllerde harika
Kaçınılması gereken nedenler
-Rye, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için biraz güçlü olabilir 22 £ Amazon Low Stock'ta görüntüle 22 £ Tesco Groceries'de görüntüle 28.02 £ TheDrinkShop'ta görüntüle 1 Amazon müşteri incelemesi

Old Fashioned, Manhattan veya Mint Julep'inizi ekstra özel kılmak istiyorsanız, bunu Bulleit ile yapmanızı yürekten tavsiye ederiz. Kokteyller için tüm iyi viskiler gibi, eleştirmenler de onu, yumuşak kuru meyve, ceviz ve baharat notalarının izlediği önceden baharatlı çavdar tekme ile hoş bir fıstık olarak buldular.

Parti sonrası içkiler için dışarı çıkacak veya bir Cuma günü kendinizi şımartacak kadar uygun fiyatlı, ancak çok yönlü olarak kabul edilmiş kalite ve hemen hemen herkes tarafından sevilen bir tada sahip - övgüye değer incelemelere inanılacaksa - saklanması harika bir şey içecek dolabında.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Four Roses - Small Batch, ... Four Roses Small Batch Kentucky Straight Bourbon Viski Amazon £ 27,19 GörüntüleTüm fiyatları görün