Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi ekmek üreticisi 2020: en iyi ekmek makineleri ve ekmek yapımcıları ile evde ekmek

En iyi ekmek üreticisi 2020: en iyi ekmek makineleri ve ekmek yapımcıları ile evde ekmek

En iyi ekmek üreticisi, hepimizin bildiği gibi, Paul Hollywood'dur. Bununla birlikte, daha az beceriye sahip olanlar için, elektrikli tipte bir ekmek makinesi, günlük somununuzu almak için daha pratik bir çözümdür. ABD'de ekmek makineleri olarak bilinen en iyi ekmek üreticileri şimdi kendi başlarına geliyor. Herkes kendi kendini izole ediyor ve sosyal olarak uzaklaşıyor ve ekmek süpermarket raflarında göründüğünde hızla satılıyor… ve bir kısmı da biraz şüpheli, hijyen açısından.

Sonuç olarak, aşağıda önerilen modellerin birçoğunun şimdilik stokta kalmadığını göreceksiniz, bu nedenle kalanlarla yetinmek zorunda kalacaksınız.

Şu anda Argos, ekmek yapımcıları veya ekmek yapımcıları söz konusu olduğunda şehirdeki tek oyundur.

• Argos UK'de ekmek üreticileri için alışveriş yapınPanasonic'in ekmek yapımcıları dahil 45 £ ila 240 £ arası modeller. Bazı nedenlerden dolayı, mobil cihazlarda 'ekmek yapımcılarının hepsi tükendi' mesajı, satılık ekmek üreticileri listesinin üzerinde görünüyor. Boşver!


• Bununla ilgili daha fazla bilgi edininNisan Argos ekmek üreticisi anlaşmasışimdi.

• Amazon UK'de ekmek üreticileri satın alın- satıldı
• John Lewis'te ekmek üreticileri satın alın- oh, ayrıca tükendi


• Sears USA'da ekmek makinesi satın alın
• Best Buy USA'da ekmek makinesi satın alın

Ekmek üreticileri iyi çalıştığında, bu gerçekten çok basittir, bir yük malzemeyi atıp sonra daha üretken bir şey yapmak için uzaklaşmak,tuvalet kağıdı bul. Yoğurmak yok, karıştırmak yok, karışık tohumlar dökmek yok: en iyi ekmek üreticileri bunu sizin için yapar.


Mevcut olduğunda satın alabileceğiniz en iyi ekmek üreticisinin Panasonic SD-ZB2512 olduğunu düşünüyoruz. Güvenilir, gelişmiş ve kullanımı inanılmaz derecede basit. Onu seviyoruz, ancak sizin için doğru olmayabilir, bu yüzden diğer yedi mükemmel ekmek üreticisini topladık, inceledik ve sıraladık.

Sizin için en iyi ekmek yapıcı nasıl seçilir

Açıkçası, bir ekmek makinesi satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, makinenin aslında ekmeği ne kadar iyi pişirebileceğidir. Neyse ki, testin bu kısmını sizin için yaptık ve makineleri kaliteli somunları ne kadar güvenilir şekilde pompaladıklarına göre sıraladık.

Ayrıca ne tür bir makine istediğinize de karar vermeniz gerekecek - bu listedeki çoğu kullanımı oldukça basittir, sadece malzemeleri ekleyin, birkaç düğmeye basın ve makinenin sizin için tüm işi yapmasına izin verin. Sage gibi bazıları biraz daha karmaşıktır ve Paul Hollywood düzeyinde becerilere sahip fırıncıları hedef alır.

Ekmek üreticilerinin de sağlık açısından faydaları var, bilmiyor musunuz: buradaki bazı seçimlerimizde glütensiz modlar var. Ve tuhaf bir şekilde, bunları genellikle reçel yapmak için kullanabilir ve size tek bir cihazdan tam bir kahvaltı verebilirsiniz. Sevmeyecek ne var?


Talep üzerine taze, sağlıklı somun ekmekleri ve Pingtwitter test odasındaki bir boulangerie tadı ile, en iyi hepsi bir arada minyatür fırını keşfetmek için en iyi sekiz pişirme robotunu denedik.

Aylaklık etmeyi bırakın, ekmek yapımcılarınızla tanışma zamanı…

Fantezionunla bir kahve?… Ya da ne olacakbiraz taze sıkılmış meyve suyu?

Şimdio ekmeği kızartmaya ne dersin? Bazılarıyla, şey,kaynar sıcak su? Nefis.

Bugün satın alabileceğiniz en iyi ekmek üreticileri

1. Panasonic SD-ZB2512

Alabileceğiniz en güvenilir ekmek üreticisi

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede güvenilir + Çok sayıda tarif
Kaçınılması gereken nedenler
-Tall-No window Bugünün en iyi Panasonic SD-ZB2512 fırsatları Amazon'a göz atın

Eski makine ekmeği bilimini öne çıkaran bir marka varsa, o da Panasonic'tir. Bu son model, iki aşamalı 'rustik hamur' işlevi de dahil olmak üzere her zamankinden daha fazla özellikle birlikte geliyor.

Bu en zanaatkâr ekmek türlerinde ve sunulan diğer 33 programın bazılarında elimizi denedik.

Alışılmadık derecede uzun bir makinedir, çünkü menteşeli kapağın içine yerleştirilmiş bir değil, biri fındık ve tohumlar ve diğeri maya için iki dağıtım bölmesi vardır. Son yenilik, aktif bileşenin maksimum etki için zamanlanmasını sağlar. Bu, hamurunuza bakabileceğiniz bir pencere için yer olmadığı anlamına gelir, ancak artan güvenilirlik için yapmaya değer bir fedakarlık gibi görünüyor.

Bu süreklilik aynı zamanda makinenin hem içindeki hem de dışındaki sıcaklığı izleyen sensörlere de borçludur. Soğuk bir mutfakta, pişirme aşaması başlamadan önce malzemelerinizi hızlandırmak ve sıcak bir mutfakta olduğu gibi aynı sonuçlarla zamanında patlamasını sağlamak için ilk yükselme aşaması uzatılır.

Diğer benzersiz özellik, rustik ekşi hamur döngüsüdür. Bu, fermente edilmiş bir hamur başlangıcının yükselmesini gerektiren, özellikle lezzetli zanaatkâr somunudur. SD-ZB2512 ile, yoğurdunuzu ve mayalarınızı karıştırabileceğiniz iki plastik kap ve ertesi gün pişirmeye hazır bir gece buzdolabında saklamadan önce tüplerde (karıştırmadan) ısıtan bir ayar elde edersiniz.

Hiçbir mutfak becerimiz olmadan, dolgun ve doyurucu bir ekşi hamur oluşturmayı başardık. Sıkıcı kısmı halledecek bir makine olsa da gerçek pişirme gibi geliyor.

Alternatif olarak, kolaylık olması için bir ekmek makinesi satın alıyorsanız ve bu hala başa çıkabileceğinizden daha zor bir iş gibi geliyorsa, Temel Hızlı Pişirme ayarı tam size göre. Sadece malzemeleri yükleyin, 'git' düğmesine basın ve somununuz 1 saat 55 dakika içinde hazır olacaktır

Kısacası, bu ekmek yapımcısını almanızı öneririz. Ancak başka seçenekler de var ...

2. Kenwood BM450

Bir ekmek üreticisinin mutlak bir pazarlığı

Satın alma nedenleri
+ Ucuz + İyi yapılmış
Kaçınılması gereken nedenler
-Paddle somuna takılıyor Bugünün en iyi Kenwood BM450 fırsatları Amazon 395 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Bu yakışıklı ekmek üreticisi, metal ve cam yapısı ve çıkarılabilir kapağıyla son derece iyi yapılmış hissediyor. Ekmeğinizin ilerlemesini kontrol etmek için bir pencere ve uygun zamanda karışıma fındık, tohum veya kuru meyve dökmek için otomatik bir dağıtıcı vardır.

Glutensiz ekmeğin pişirilmesi oldukça zordur, ancak ilk çabamız Kenwood'un GF modunu kullanarak tam bir başarıydı. Kek, pizza hamuru ve reçel dahil olmak üzere toplam 20 mod arasından seçim yapabilirsiniz.

Ekmek yapımcılarında çoğu zaman olduğu gibi, çıkarılabilir kanat neredeyse her zaman somununuzda sıkışır ve yoğurma aşamasından sonra çıkarmayı hatırlamadığınız sürece, balık tuttuğunuzda bir delik bırakır.

Diğer tüm açılardan, bu, genellikle cömertçe indirim yapıldığını fark ettiğimiz mükemmel bir ekmek üreticisi.

3. Cuisinart CBK-250

Sesli ama iyi görünüyor

Satın alma nedenleri
+ İyi görünüyor + Sıcak modu koru
Kaçınılması gereken nedenler
-Aksesuar yok-En gürültülü burada Bugünün en iyi Cuisinart CBK-250 fırsatları Amazon'a göz atın

Cuisinart'ın fırçalanmış çelik ekmek üreticisi birinci sınıf bir makineye benziyor ve daha iyi pişirme için bir fındık dağıtıcısı ve konveksiyonlu hava sirkülasyonu gibi iyileştirmeler içeriyor.

12 önceden ayarlanmış program, glütensiz bir mod içerir ve zamanında pişirmeyi planlamak için 13 saatlik bir gecikme işlevi vardır.

CBK-250 herhangi bir aksesuarla birlikte gelmiyor, ancak mükemmel bir tarif kitabı alıyorsunuz, ondan çok prezentabl glutensiz bir pasta ve iyi bir somun hazırladık. Sabırsız olarak ekmeği bir saat 24 dakikada 'ultra hızlı modda' pişirdik ve yine de tatmin edici bir sonuç elde ettik.

Buradaki tek dezavantaj, fanın gürültüsüdür. 'Sıcak tutma' modunda bile, testimizdeki en gürültülü makineydi.

4. Russell Hobbs 18036 Hızlı Pişirme

Sabırsızlar için hızlı pişirme

Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Çok hızlı mod
Kaçınılması gereken nedenler
- Ucuz görünüyor - Sadece 12 mod Bugünün en iyi Russell Hobbs 18036 Fast Bake fırsatları Amazon 811 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Mutlak kıç gibi görünüyor, ancak bu ucuz plastik damlası, normal ve glütensiz ekmeklerin mükemmel şekilde kabul edilebilir somunları çıkıyor ve bize de mükemmel bir pasta yaptı.

Bu, somun dağıtıcısı veya birlikte verilen aksesuarlar olmadan kompakt, gösterişsiz bir şeydir, ancak tava diğer makinelerle aynı hacimdedir, bu da somununuzun özellikle büyük gözetleme deliğine kadar yükseldiği anlamına gelir.

Sadece 12 önceden ayarlanmış mod var, ancak bizim için çok iyi çalışan glütensiz bir döngü ve belki biraz aceleye getirilen ve hamur gibi sonuçlar veren rekor kıran 55 dakikalık hızlı pişirme modunu içeriyor.

Kılavuz sadece bir kitapçıktır, ancak şaşırtıcı derecede iyi yazılmış ve ipuçları ve harika tariflerle doludur. Elbette, çirkin, ama bu Russell Hobbs aslında bir dolaba sığan tek ekmek üreticisi ve onu en iyi bütçe olarak tavsiye etmekte hiçbir tereddütümüz yok.

5. Lakeland Breadmaker Plus

Ustaca ölçülere sahip ekmek yapımcısı

Satın alma nedenleri
+ Hamuru şekillendirir + Yerleşik ölçekler
Kaçınılması gereken nedenler
-Karışık sonuçlar-Büyük Bugünün en iyi Lakeland Breadmaker Plus fırsatları Amazon'a göz atın

Birçok ekmek üreticisi sadece normal somun yapma işlevine sahiptir; bu bebek ek bir adım atarak hamurunuzu mini bagetlere dönüştürmenize izin verir. Ön ayarlar ekmekleri, kekleri ve hamurları kolayca çırpmanıza izin verir ve bunların tümü bir zamanlayıcıda yapılabilir - böylece geceleri onu çalıştırırsınız ve sabahları o güzel pişmiş ekmek aromasıyla uyanırsınız.

Açıkçası bir diğer dahiyane eklenti, makinenin tepesine kolayca kayan ve malzemeleri tartmanız gerektiğinde her zaman elinizin altında olacağı anlamına gelen çıkarılabilir terazidir. Sağlam, birinci sınıf bir ekmek üreticisi ve bu tür cihazlar gibi kötü bir görünüm değil.

6. Heston Blumenthal Custom Loaf tarafından hazırlanan Sage

Ne yaptıklarını gerçekten bilen insanlar için ekmek yapımcısı

Satın alma nedenleri
+ Gelişmiş özellikler + Özel tarifler
Kaçınılması gereken nedenler
-Yoğun kılavuz-Amatörler için değil Heston Blumenthal tarafından sunulan bugünün en iyi Sage Özel Loaf fırsatları Amazon'a göz atın

Her zamanki gibi, bu Heston onaylı ekmek üreticisi hem rakiplerinden daha iyi görünüyor, biraz daha pahalı hem de biraz daha 'ciddi' - İngiltere'nin baştan savma gıda bilimcisinin bir ürününe yakışır şekilde.

Zaman kazandıran bir oyuncak olmaktan ziyade, bu makinenin kendi el yapımı somunlarını mükemmelleştirmek isteyen hevesli fırıncılar için bir araç olduğunu anlayabiliriz.

Bu nedenle, otomatik önceden ayarlanmış pişirme döngülerinin manuel olarak geçersiz kılınması söz konusudur ve bir tarif kitabı yerine, kendi 'özel tarif çizelgelerinizi' doldurmanız için kullanım kılavuzunda boş alanlar verilir. El kitabının ağır işlediğini gördük, ancak baştan sona okursanız, ekmek yapma sanatı hakkında biraz anlayışla karşılaşırsınız, bu Russell Hobbs hakkında söyleyebileceğiniz bir şey değildir.

Ne yazık ki, onunla gerçek ekmek yapma girişimlerimiz bir felaketti. Fiyat göz önüne alındığında, bu kadar az özelliğe sahip bir makineyi tavsiye etmek zordur - örneğin ayrı maya dağıtıcısı ve birlikte verilen aksesuar yoktur. Bu seti profesyonellere bırakacağız.

7. Panasonic SD-ZB2502BXC

Panasonic'ten bir başka harika ekmek üreticisi

Satın alma nedenleri
+ Üç boy somun + Daha uygun fiyatlı Panasoic
Kaçınılması gereken nedenler
-Uzun boylu-
Günümüzün en iyi Panasonic SD-ZB2502BXC fırsatları Amazon 1 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Hayır, Panasonic SD-ZB2512 kadar iyi değil, ancak bu daha ucuz ve yüksek kaliteli somun sunan gerçekten teknoloji ile çalışan başka bir makine.

Bir tepsi, mayanın uygun şekilde hazır olmadan pişirme işlemine girmemesini sağlar - başka bir dağıtıcı meyve ve tohum ekler - ve Panasonic'in yavaşça olgunlaşan ekmek makinesi, reçelin yanı sıra üç boyutta somun da çalkalama kapasitesine sahiptir.

Yine,% 100 glütensiz bir ortam var ve Özel Mod, çeşitli ilginç tahılları denemenize yardımcı oluyor. Güzel.

8. Morphy Richards 48326

Çalışıyor, ama uzun sürmeyecek

Satın alma nedenleri
+ Somun yapar
Kaçınılması gereken nedenler
-Small loaf-Top heavy Bugünün en iyi Morphy Richards 48326 fiyatları Amazon 95 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Büyük olmasına rağmen, bu makine en küçük fırın tepsilerinden birine sahiptir, bu nedenle somununuz 900 g ile sınırlıdır. Özellikler ayrıca zeminde incedir, somun dağıtıcısı yoktur ve yalnızca 13 ön ayar modu vardır.

Morphy Richards, tasarımı ergonomik olarak tanımlıyor, ancak bu yukarı bakan ekran küçük ve devasa kapak, onu çok ağır hissettiriyor. Açıkçası, böyle bir cihaz için saçma bir plastik miktarı, gürültülü yoğurma çarkı ise bu şeyin çok geçmeden bir çöp sahasına sarılmasını sağlayacak güçsüz bir motor öneriyor.

Bazı aksaklıklı elektrikler nedeniyle ayarların nasıl değiştirileceğini anlamak birkaç dakika sinir bozucu oldu ve sonunda ortaya çıkan somun vasat oldu.

Tamam, bu ekmek üreticisi çalışıyor, ancak bu bir hayal kırıklığı ve Russell Hobbs'un benzer bütçe alternatifine kıyasla kesinlikle yanlış bir ekonomi gibi geliyor.

Bunu beğendin mi?

Fantezio somunla bir kahve?… Ya da ne olacakbiraz taze sıkılmış meyve suyu?

Şimdio ekmeği kızartmaya ne dersin? Bazılarıyla, şey,kaynar sıcak su? Nefis.