Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • En iyi kamp aksesuarları 2020: nihai kamp gezisi için ihtiyacınız olan aletler ve ekipmanlar

En iyi kamp aksesuarları 2020: nihai kamp gezisi için ihtiyacınız olan aletler ve ekipmanlar

Günlük stresin örümcek ağlarını patlatmak için kamp gezisi gibisi yoktur, özellikle sırt çantanız açık hava dünyasının sunduğu en iyi kamp aksesuarlarıyla doldurulmuşsa.


Çadırlar ve uyku tulumları burada verilmiştir, bu yüzden kamp aksesuarları derken, geceleri tuvalete giden yolu görmenize yardımcı olacak fenerler, kahve hazırlamak ve şekerleme eritmek için portatif ocaklar ve şimdiye kadar yapılmış en rahat kamp battaniyesi gibi şeyleri kastediyoruz. Evet, böyle bir şey var.

En iyi kamp aksesuarları sizi doğada güvende, kuru tutacak, beslenecek ve eğlendirecek şekilde tasarlanmıştır… Vahşi doğanız Devon'da iyi donanımlı bir kamp yeri anlamına gelse bile (hey, burada yargılama yok). Aydınlatma, gezinizi daha iyi hale getirmenin kolay bir yoludur, çünkü bir kamp feneriyle akşamları takılabilirsiniz (ve ne yaptığınızı görebilirsiniz).

Çadır ışıkları söz konusu olduğunda, pil gücünden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, gitmenin yolu LED'dir. Bir başlık fikrini tercih ediyorsanız, lümen ne kadar yüksekse o kadar iyidir.

Dikkate alınması gereken bir diğer konu da kendinizi nasıl besleyeceğiniz ve bunu ekibinize gıda zehirlenmesi vermeden nasıl yapacağınızdır.


Aşağıda, yemek pişirmeye yardımcı olacak bazı kamp aksesuarları ve sizi kızartıp eğlendirecek lüks kamp aletleri bulacaksınız (bilirsiniz, ağaçlara yeterince baktığınız zamanlar için).

Öyleyse, hazır kampçılar mısınız? O halde dışarıda geçirdiğiniz zamanı bir sonraki seviyeye taşımak için en iyi kamp aksesuarları listemize göz atın ...


En iyi kamp aksesuarları

1. BioLite Kamp Ocağı II

Telefonunuz için kahve demleyin ve ateşi güce dönüştürün

Satın alma nedenleri
+ Yangını elektriğe çevirir + Dumansız tasarım + Alev boyutunu kontrol etmek için dört fan hızı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kullanıldıktan sonra bir süre sıcak kalır149,99 Bass Pro Mağazalarında Görüntüle 172,46 ABD doları Backcountry.com'da görüntüleyin229,95 $ Amazon'da Görüntüle