Close
 • Ana
 • /
 • Fırsatlar
 • /
 • Aralık 2020 için en ucuz 4K TV fırsatları

Aralık 2020 için en ucuz 4K TV fırsatları

Markaya göre fırsatlar

Doğrudan atla…
Samsung TV Fiyatları
LG TV Fırsatları
Sony TV Fırsatları


Samsung, Sony, LG ve daha fazlasında ucuz 4K TV fırsatları arayan müşteriler: bu arama çubuğuna BİR DAHA FAZLA harf yazmayın. Amazon, Best Buy ve daha fazlası gibi perakendecilerin en iyi TV fırsatlarından bazılarını tek bir kullanışlı yerde bir araya getirmek için yorulmadan çalıştık.

Samsung, LG gibi en yüksek puanlı markaların en iyi 4K TV'lerinden bazılarında ve daha fazlası için fırsatlar topladık.Sony 4K Smart TV'lerde fırsatlarbu, belirli modellerde% 30'a varan oranda tasarruf sağlayabilir. Şu anda devam eden harika fırsatlardan bazılarını keşfetmek ve yeni bir 4K TV almak için kendinize biraz para kazandırmak için okumaya devam edin.

Ve unutmayın, bizde bazılarının bir listesi varses çubuklarında en iyi fırsatlaronları gördüğünüzde kulaklarınıza müzik getirecek tasarruflarla. Yeni 4K TV'niz için mükemmel bir fiyata yeni ve tatlı bir ses sistemi alma şansınızı kaçırmayın.

Size en uygun TV'yi bulmak için biraz yardıma mı ihtiyacınız var? Pingtwitter'ün toplanmasına gidin.bu yıl satın alınabilecek en iyi TV'ler.


TV'ler, 4K TV'ler ve Akıllı TV'lerde en iyi fırsatlara göz atın

 • Amazon- Yüzlerce favori marka ve modelde TV fırsatları
 • En iyi satın alım - 4K TV'lerdeki fırsatlar ve daha fazlası için Best Buy'ın çevrimiçi mağazasına göz atın
 • B & H Fotoğraf - tüm şekil ve büyüklükteki bütçeler için sağlam bir TV fırsatları seçimi
 • Dell.com- bu doğru, Dell'in bile TV'lerde oldukça harika teklifleri var
 • Newegg- TV ve aksesuarlarda günlük flaş satışlar ve devam eden fırsatlar
 • Walmart- Yüzlerce markalı TV'de harika indirimli fiyatlarla fırsatlar

En İyi Samsung TV Fırsatları: Samsung 4K TV'lerde tasarruf edin

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung 4K TV'ler, onu yedekleyecek teknolojiyle birlikte 4K ve 8K'daki en iyi görsellerden bazılarını sunar. Otomatik derinlikli görüntü iyileştirme, HDR, dinamik renk ayarı ve daha fazlası, Samsung TV'ler, uygun fiyat etiketi ile birinci sınıf bir deneyim sunar. Ucuz çalışmayabilirler ama kesinlikle iyi görünüyorlar!


Neyse ki, hemen hemen her marka 4K TV için bir anlaşma bulabilirsiniz ve Samsung TV'ler istisna değildir. Şu anda Samsung 4K TV'lerde geçerli olan en iyi fırsatlardan bazılarına bir göz atın veya şu seçeneklerden seçimlerimize bakın:en iyi Samsung 4K TV'lerbu yıl hangi TV'nin size uygun olduğunu görmek için.

Günün en iyi Samsung Q60R QLED TV fiyatları 723 Amazon müşteri yorumu SAMSUNG QN50Q60TA 50 'Q60T ... Amazon $ 647,99 Fırsatı Görüntüle Samsung Q60 Serisi QN55Q60RAF ... Amazon $ 764,13 Fırsatı Görüntüle SAMSUNG QN55Q60TA 55' Q60T ... Amazon 767,99 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Samsung QN65Q60TA 65 'Q60T ... Amazon $ 1.149 $ 897.99 Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Samsung QE55Q70R QLED TV fiyatları 722 Amazon müşteri yorumu Samsung Q70 Series 65-Inch ... Amazon Prime $ 1,499 Görüntüle Satın Al Samsung Q70 Serisi 55 İnç ... Amazon Prime $ 1.599,99 Teklifi Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En İyi LG TV Fırsatları: LG 4K TV'lerde Tasarruf Edin


(Resim kredisi: LG)

LG, OLED TV alanında adından söz ettirerek, daha pahalı markaların sunduğu fiyatın çok altında birinci sınıf görüntü kalitesi sunan uygun fiyatlı ancak çene düşüren OLED 4K TV'leri piyasaya sürdü. (Sana bakıyoruz Samsung!)

Son sürümüyleLG C9 Serisi OLED 4K TV'lerLG, pahalı fiyat etiketleri olmadan büyük çocuklarla rekabet etmek için gerekenlere sahip olduklarını kanıtladı. Şu anda devam eden en iyi LG TV fırsatlarından bazılarına bir göz atın!

Bugünün en iyi LG OLED TV fiyatları 542 Amazon müşteri yorumu LG Electronics OLED55E7P ... Amazon Prime 1.788 $ Anlaşmayı Görüntüle LG Electronics OLED55B7A ... Amazon 1.999,99 $ Anlaşmayı Görüntüle LG Electronics LG İMZA ... Amazon Prime 2.999 $ Teklifi Görüntüle Her 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için gün Bugünün en iyi LG 65SM9500 fırsatları İndirimli Fiyat LG 65SM9500PUA Alexa Dahili ... Amazon Prime 1.999,99 $ 1.363,99 Fırsatı Görüntüle LG Nano 9 SM9500PUA 65 'Class ... BHPhoto1.399 Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi LG OLED55C9PUA fiyatları 583 Amazon müşteri yorumu LG C9 Serisi Smart OLED TV -... Amazon Prime 2.448,88 $ Anlaşmayı Görüntüle Düşük Stok İndirimli Fiyat LG 86SM9070PUA Alexa Dahili ... Amazon Prime $ 4.299 $ 2.996.99 Teklifi Görüntüle Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En İyi Sony TV Fırsatları: Sony 4K TV'lerde Tasarruf Edin

(Resim kredisi: Sony)

Fiyat ve değer arasında mükemmel bir denge sağlayan Sony, herkesin ihtiyaçlarına uygun mükemmel bir bütçe, orta seviye ve yüksek kaliteli 4K TV teklifine sahiptir. Belki de en çok Bravia Serisi ile tanınan Sony TV'ler, HDR, 120 Hz'e kadar yenileme hızı, aktif renk ayarı ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm zil ve ıslıklarla olağanüstü bir 4K görüntüleme deneyimi sunar!


Günümüzün en iyi KD-55AG9 fırsatları İndirimli Fiyat Sony XBR-55A9G 55 İnç TV: ... Amazon Prime 2.299,99 $ 1.898 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyatı Görüntüle Sony XBR-55A9G 55 'BRAVIA ... Dünya Çapında Stereo 2.799,99 $ 1.898 Anlaşmayı Görüntüle Sony XBR55A9G 55' 4K Smart ... Crutchfield.com2.098 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kara Cuma Satış Kılavuzları

Şimdi 27 Kasım'a kadar Pingtwitter,en iyi Black Friday indirimlerisezonun en büyük perakendecileri için eksiksiz rehberlerle yılın. Aşağıdaki kapsamlı anlaşma kılavuzlarımızdan birkaçına zaten göz atabilirsiniz!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehber! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.