Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ağustos 2021 için en ucuz Dell dizüstü bilgisayar fırsatları

Ağustos 2021 için en ucuz Dell dizüstü bilgisayar fırsatları

İndirimdeki en ucuz Dell dizüstü bilgisayarları mı arıyorsunuz? En iyi Dell dizüstü bilgisayar fırsatlarına yönelik kılavuzumuz, ön ve orta Dell dizüstü bilgisayarlar için en ucuz fırsatları bir araya getirerek size ev, okul veya iş için yeni bir dizüstü bilgisayarda çok şey bulmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunar.


Dell, öğrenciler, evden çalışma ve oyun oynama için eksiksiz bir dizüstü bilgisayar yelpazesi sunar. Dell'in en iyi dizüstü bilgisayar fırsatlarına yönelik kapsamlı kılavuzumuzla, size uygun dizüstü bilgisayarı bulmakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz.

O eski ev dizüstü bilgisayarını yükseltmeyi mi umuyorsunuz? Satışta yeni bir öğrenci dizüstü bilgisayarı bulmak ister misiniz? Dell dizüstü bilgisayarlar, herkesin ihtiyacına uygun çok çeşitli yapılandırmalarda sunulur. Biraz sabır ve biraz da şansla aradığınız laptopu aşağıda indirimde bulacaksınız.

Hatta dahil edeceğizEn iyi Prime Day fırsatlarıDell dizüstü bilgisayarlarda da bu ay. Amazon Prime Day'in 21 Haziran Pazartesi ile 22 Haziran Salı arasında olacağına dair son haberler sayesinde, dört gözle bekleyeceğimiz güzel bir tasarruf ayı var. Birçok marka, harekete geçmek için kendi Prime Day benzeri indirimlerini kendi başlarına yürütmeyi sever, bu da aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla fırsat ve teklif anlamına gelir.

Inspiron Serisi, XPS Serisi ve G Serisi oyun dizüstü bilgisayarları dahil olmak üzere Dell'in en popüler modellerini kapsayan Dell dizüstü bilgisayarlarla ilgili en yeni ve en büyük fırsatları aşağıda bulacaksınız. Dell'in en popüler modelleriyle ilgili en son tekliflere göz atmak için sayfanın üst kısmındaki hızlı gezinme çubuğunu kullanın.


Dell Fırsatları ve Tasarrufları
Dell'in en iyi makinelerinden bazılarında şimdi dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve daha fazlasıyla ilgili fırsatlarla %20 veya daha fazla tasarruf edin. Dizüstü bilgisayarlarda olduğu kadar oyun dizüstü bilgisayarlarında da indirimlerle bu, Dell dizüstü bilgisayarları ucuza almak için büyük bir şans.


Dell Inspiron 3000 dizüstü bilgisayar fırsatları

en ucuz dell dizüstü bilgisayar fiyatları

Dell'in Inspiron 3000 Serisi mükemmel bir bütçe dostu seçenek sunar.


(Resim kredisi: Dell)

Giriş seviyesi serisi olarak Inspiron 3000 serisi dizüstü bilgisayarlar, bütçesi kısıtlı sağlam bir dizüstü bilgisayar almak isteyen herkes için harika bir başlangıç ​​noktası sunar.

Fiyatlar 300 $ gibi düşük bir fiyata başlar ve seçilen donanıma bağlı olarak yükselir, ancak Inspiron 3000 dizüstü bilgisayarlar Intel ve AMD'nin en son teknolojilerinden bazılarıyla donatılmıştır. Hafif kullanım için tasarlanan ve kişisel bir ev dizüstü bilgisayarı olarak mükemmel olan 3000 serisi, 15,6' HD ekran veya daha büyük 17,3' FHD ekran, 8 GB'a kadar RAM ve.

Kaputun altındaki donanım, web'de gezinme, akış ve görüntülü sohbet gibi temel kullanım için mükemmeldir ve Inspiron 3000 serisini basit ama güvenilir bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyanlar için mükemmel hale getirir.

Dell Inspiron 5000 dizüstü bilgisayar fırsatları

en ucuz dell dizüstü bilgisayar fiyatları


Inspiron 5000 Serisi, öğrenciler için ve temel bir iş dizüstü bilgisayarı olarak en uygun, sağlam bir beygir dizüstü bilgisayarıdır.

(Resim kredisi: Dell)

3000 Serisinin bir sonraki adımı olan Inspiron 5000 Serisi, kaputun altına biraz daha fazla güç katıyor.

Hem standart dizüstü bilgisayar hem de 2'si 1 arada yapılandırmalarda mevcut olan Inspiron 5000, standart ve dokunmatik özellikli ekranlara sahip 14' ve 15' modellerde mevcuttur. Intel veya AMD CPU tarafından desteklenen bu makineler, ihtiyacı olanlar için biraz daha fazla güç sunuyor.

400 dolardan başlayan fiyatlarla Inspiron 5000 Serisi dizüstü bilgisayarlar ve 2'si 1 arada bilgisayarlar, evde veya öğrenci dizüstü bilgisayarı olarak çalışmak için mükemmel bir seçenektir.

Dell Inspiron 7000 dizüstü bilgisayar fırsatları

en ucuz dell dizüstü bilgisayar fiyatları

Dell'in Inspiron 7000 Serisi dizüstü bilgisayarları ve 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlar, yoğun kullanım için tasarlanmış birinci sınıf bir deneyim sunar.

(Resim kredisi: Dell)

Inspiron dizüstü bilgisayarların ve 2'si 1 arada bilgisayarların birinci sınıf serisi olan Inspiron 7000 Serisi, ağır işlerin ve yoğun kaynak gerektiren görevlerin üstesinden gelmek için eksiksiz bir sistem yelpazesi sunar.

Öğrenci dizüstü bilgisayarı veya iş dizüstü bilgisayarı olarak kişisel kullanım için harika olan Inspiron 7000, en yeni AMD ve Intel CPU'lar ve seçtiğiniz FHD veya QHD ekranlarla donatılmıştır. Tam bir UHD ekran ve kaputun altında en yoğun kaynak gerektiren işlerin üstesinden gelmek için yeterli güç ile mümkün olan en net ve en temiz görüntüleri görüntüleyin.

Ev dizüstü bilgisayarını biraz daha sağlam bir şeye yükseltmek isteyen profesyoneller, bakmak isteyeceğiniz dizüstü bilgisayarlar bunlar. 999,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla Dell, hemen hemen her ihtiyaç için eksiksiz bir özellik ve yapılandırma yelpazesi sunar.

Dell XPS dizüstü bilgisayar fırsatları

en ucuz dell dizüstü bilgisayar fiyatları

Dells XPS 13, 15 ve 17 dizüstü bilgisayarlar arasından seçim yapabileceğiniz, giriş düzeyinden profesyonel düzeye kadar eksiksiz bir model yelpazesi.

(Resim kredisi: Dell)

Dell'in XPS Serisi dizüstü bilgisayarlar, hemen hemen herkes için eksiksiz bir özellik ve yapılandırma yelpazesi sunar.

Temel ev dizüstü bilgisayarlarından toplam iş istasyonlarına kadar, XPS serisi 13', 15' ve 17' varyasyonlarda mevcuttur. Hepsi en yeni Intel ve AMD işlemcilere sahip olacak ve çoğu durumda Inspiron emsallerinden daha fazla RAM'e sahip olacaklar. 16 GB'a kadar RAM ve 1 TB'a kadar SSD'lerle sunulan XPS serisi, yeni başlayanlar ve uzun süreli hayranlar için sağlam bir seçimdir.

800 ABD dolarından başlayan fiyatlarla XPS 13, 15 ve 17 dizüstü bilgisayarlar standart ve 2'si 1 arada yapılandırmalarda mevcuttur ve dokunmatik özelliklere sahip bir FHD UHD ekranı içerecektir.

Dell G Serisi oyun dizüstü bilgisayarı fırsatları

en ucuz dell dizüstü bilgisayar fiyatları

Dell'in muhteşem oyun dizüstü bilgisayarları, 1080p'den 4K'ya kadar oyunların üstesinden gelmeye hazır.

(Resim kredisi: Dell)

Dell'in G Serisi oyun dizüstü bilgisayarları, 1080p HD oyunları ve daha fazlasını işlemeye hazır en son teknolojiyle donatılmış olarak gelir.

NVIDIA veya AMD mobil GPU'larla birlikte sunulan G Serisi dizüstü bilgisayarlar, çeşitli bütçelere uygundur. 16 GB'a kadar RAM, 2 TB SSD ve belirli modellerde dokunmatik özellikli 4K UHD ekranlarla donatılmış G Serisi oyun dizüstü bilgisayarları, mevcut en iyilerden bazılarıdır.

Fiyatlar 700 dolardan başlar ve seçtiğiniz donanıma bağlı olarak oradan yükselir. AMD kurulumları genellikle biraz daha ucuz olacak, ancak hem NVIDIA hem de AMD sürümlerindeki fırsatlarla satışta sağlam bir makine bulacaksınız.