Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en ucuz iMac fırsatları

Aralık 2020 için en ucuz iMac fırsatları

Bu sayfada sizin için 2020'deki en iyi iMac fırsatlarını bir araya getirdik -WalmartABD'den Birleşik Krallık'taki Curry's'e kadar - bu sayede, bakarken mümkün olan en düşük fiyatı ödediğinizden emin olabilirsiniz.en iyi Apple fırsatlarıhepsi bir arada bilgisayarı için.


Şu anda bu iki katına çıkıyorSiber Pazartesi fırsatlarıSüper indirim.

Ünlü Bondi Blue iMac'in 1998'de piyasaya sürülmesinden bu yana, Apple’ın hepsi bir arada masaüstü bilgisayarı, muhteşem tasarımı ve güçlü performansıyla bir bilgisayarın ne olabileceğinin standartlarının belirlenmesine yardımcı oldu. İMac'in ikonik olduğunu söylemek doğru.

Apple, iMac ile sınırları zorlamaya devam ediyor, bu yüzden birini seçmekle ilgileniyor olabilirsiniz: 27 inç modeller şu anda dünyanın en iyi ekranını, devasa bir 5K (5120x2880 piksel) çözünürlüğü ve önceki modellere göre daha geniş renk gamı.

  • En iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlar
  • En iyi hafif dizüstü bilgisayarlar
  • Disney Plus İngiltere

'Standart' iMac serisinde de birkaç güncelleme yapıldı. Daha iyi ekranlar, daha fazla bellek, en yeni Intel işlemciler, daha fazla depolama alanı ve Thunderbolt 3 ile iki USB Type-C bağlantı noktasından bahsediyoruz. 21,5 inç iMac'e ayrıca bir retina 4K ekran ve ayrık grafik eklendi, bu yüzden dikkate almaya değer daha küçük model de.


Hangi modelle ilgilenirseniz ilgilenin, size şu anda piyasadaki en iyi iMac fırsatlarını sunmayı misyon edindik: Web'deki en güncel fiyatlar için aşağıdaki widget'lara bir göz atın.

Retina 4K ekranlı 21,5 inç iMac fırsatları

4K Retina Ekranlı (2019) günümüzün en iyi Apple iMac fırsatları Amazon'da Benzer Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Retina 5K ekranlı 27 inç iMac

Bugünün en iyi Apple iMac 27 inç (2019) fırsatları Amazon Amazon'da Benzer Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz