Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en ucuz iPad mini fırsatları

Aralık 2020 için en ucuz iPad mini fırsatları

İşte bu Kara Cuma şehirdeki en iyi iPad mini fırsatlarını keşfedebileceğiniz yer: Apple, minyatür tabletini 2020 için yeniledi, bu nedenle daha büyük iPad'ler ile iPhone arasında bir yere oturan bir cihaz istiyorsanız, o zaman buraya geldiniz. Doğru yer.


Bu daha küçük, mükemmel biçimlendirilmiş Apple tableti seçmenin cazibesinin bir kısmı, daha büyük modellerin çoğundan daha düşük maliyetli olmasıdır, bu da gerekenden fazlasını harcamayacağınız anlamına gelir ve en yeni iPad mini 5 için fırsatlar her zaman gelir. özellikle şimdi sayesindeSiber Pazartesi fırsatları.

Apple, eksiksiz bir iPad'in iç kısımlarını kullanışlı ve zarif 7,9 inçlik bir kabuğa sığdırmak konusunda gerçek bir beceri gösterdi: iPad mini'yi yalnızca bir elinizde tutmakla kalmaz, bu tabletler de son derece ince ve hafiftir ve kullanım için idealdir. giderken.

İPad mini'nin küçük boyutuna rağmen pil yine de size 10 saatlik sağlam bir kullanım sağlar. Bu oldukça etkileyici - bu nedenle aşağıdaki en iyi iPad mini fırsatlarına göz atın. İPad mini 5'in yanı sıra, eski iPad mini'leri için de anlaşmalarımız var.

  • En iyi iPad fırsatları
  • En iyi iPad Pro fırsatları
  • En iyi Apple fırsatları

En İyi Siber Pazartesi iPad mini fırsatları

İPad'in Black Friday anlaşmaları alması oldukça yaygındır. İPad mini, bu yıl bazı teklifler için en iyi aday - Apple ürünleri genellikle satışta oldukları uzun süredir daha büyük indirimler alıyor ve iPad mini, 2020'de güncellenmeyen tek Apple tableti, bu yüzden görme şansı çok yüksek Hareket halindeyken oyun oynamak ve film izlemek için mükemmel olan bir tablette harika fırsatlar.


En iyi iPad mini 5 Siber Pazartesi fırsatları

iPad Mini fırsatları

(Resim kredisi: Apple)

En yeni ve en iyi iPad mini, iPad mini 5'tir ve en hızlı dahili bileşenleri, daha fazla dahili depolama seçeneği ve (birinci nesil) Apple Pencil için destek istiyorsanız, tercih etmeniz gereken şey budur.


Boyut ve tasarım açısından iPad mini 5, iPad mini 4'e çok benzer, ancak çoğu insan için fazladan harcamaya değeceğini düşünüyoruz. Ekran biraz daha parlaktır ve iPad mini 4'ün sahip olmadığı True Tone teknolojisini (ortam aydınlatmasına göre renk dengesini ayarlayan) ekler.

Bugünün en iyi Apple iPad Mini (2019) fırsatları İndirimli Fiyat Yeni Apple iPad Mini 2019 ... Becextech904 ABD doları 804 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleAmazon Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi iPad mini 4 Cyber ​​Pazartesi fırsatları

en iyi iPad mini fırsatları 2020


7 inçlik bir iPad istiyorsanız, ancak en son ve en iyi özelliklere ihtiyacınız yoksa, iPad mini 4 tam size göre (orijinal olarak incelendiğinde tam not aldı). Tasarım, öncekilerden daha ince ve bu nedenle tutması çok daha hoş. 2048 x 1536 ekran çözünürlüğü, daha kompakt boyutlar göz önüne alındığında etkileyicidir ve kalitesi de memnuniyetle karşılanmaktadır - bunu neredeyse doğrudan ışıkta tamamen kullanabilmek taşınabilirliğe yeniden katkıda bulunur. Bugün mevcut olan en iyi iPad mini 4 fırsatlarına göz atın:

Bugünün en ucuz iPad mini 4 fırsatları: İndirimli Fiyat Apple iPad Mini 4 (128GB, ... Kogan.com699 669 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleAmazon Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi iPad mini 3 Cyber ​​Pazartesi fırsatları

en iyi iPad mini fırsatları 2020

Gerçek şu ki, iPad mini 3 çıktığında o kadar popüler değildi. Piyasaya sürüldüğünde iPad 2'den daha pahalı iyi bir dela idi ve yine de çok az ekstra teklif etti. Birçoğu, Apple'ın bir tasarımdan olabildiğince çok para kazanmaya çalıştığını ve bu nedenle incelemelerin biraz olumsuz olduğunu düşünüyordu. Ama yine de iyi bir tabletti. Hala iPad 2'den biraz daha iyiydi ve bu nedenle bu günlerde doğru fiyat penceresine düştüğünü fark ederseniz almaya değer. Şu anda mevcut olan en iyi iPad mini 3 fırsatları burada:

Bugünün en ucuz iPad mini 3 fırsatları İndirimli Fiyat Demo olarak kullanılır Apple iPad Mini ... Dick Smith559 395 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Apple iPad Mini 3 Wifi + ... Dick Smith514 ABD doları 395 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Apple iPad Mini 3 Wifi + ... Kogan.com514 ABD doları 395 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Demo Olarak Kullanılır Apple iPad Mini ... Kogan.com559 395 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDemo olarak Kullanılan İndirimli Fiyat Apple iPad Mini ... Becextech517 ABD doları 417 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En iyi iPad mini 2 Cyber ​​Pazartesi fırsatları

en iyi iPad mini fırsatları 2020


iPad mini 2Mümkün olduğunca az paraya harika bir 7 inçlik tablet istiyorsanız kesinlikle almaya değer. Bu muhtemelen piyasadaki en iyi bütçeye sahip 7 inçlik tablettir ve yine de süper keskin Retina ekran ve birçok güçlü bileşenle birlikte gelir. Aşağıdaki en iyi iPad mini 2 fırsatlarına göz atın:

Günümüzün en ucuz iPad mini 2 fırsatları: Manfrotto Digital Director -... Camera House649 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleAmazon Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi iPad mini Cyber ​​Pazartesi fırsatları

en iyi iPad mini fırsatları 2020

Apple'ın övülen Retina ekranlarından birine sahip değildi ve en son modellerden çok daha az güçlü. Ancak mini'yi 200 poundun altında bulabilirseniz, kesinlikle bir göz atmaya değer. Yine de internette gezinmek ve çoğu uygulamayı oynamak için harika bir iş çıkaracak, bu yüzden birkaç yaşında olduğu için ondan istediğinizin çoğunu yapmayacağını düşünmeyin. Şu anda mevcut olan en iyi iPad mini fırsatları şunlardır:

Bugünün en ucuz iPad mini fırsatları Apple iPad Mini Wi-Fi + ... Kogan.com219,99 Anlaşmayı GörüntüleYeni Apple iPad Mini 16GB ... Kogan.com269 ​​ABD doları Anlaşmayı GörüntüleYeni Apple iPad Mini 16GB olarak ... Dick Smith269 ​​ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Apple iPad Mini Wifi + ... Kogan.com369 ABD doları 269 ​​ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Apple iPad Mini Wifi + ... Dick Smith369 ABD doları 269 ​​ABD doları Anlaşmayı GörüntüleYalnızca Apple iPad mini Wi-fi ... Kogan.com269 ​​ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDemo olarak Kullanılan İndirimli Fiyat Apple iPad Mini ... Becextech507 ABD doları 407 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple MUQW2X / Bir iPad mini ... mwave599 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple Yeni iPad Mini 5. Nesil ...639 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple MUQY2X / A 7,9 inç iPad ... Amazon Prime 699 $ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • iPad Pro incelemesi