Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • Noel için en ucuz Le Creuset satış fırsatları: dökme demir satışları ve teklifleri (ve taş ürünleri)

Noel için en ucuz Le Creuset satış fırsatları: dökme demir satışları ve teklifleri (ve taş ürünleri)

Le Creuset tencere için her zaman büyük talep vardır ve bu günlerde evde daha çok yemek pişiriyorsanız, mutfağınızda bu yüksek kaliteli tavalardan bir set bulundurmanın kesinlikle faydasını göreceksiniz. Sorun şu ki - ve bundan kaçış yok - Le Creuset tencere en ucuzu değil. Ama tabii ki harika kalite için para ödüyorsunuz. Le Creuset ayrıcaen iyi Noel fırsatlarıbulacaksın.


Amerika'da tencere için benzer tatil sezonu fırsatları var. LeCreuset.com'da Hollanda fırınlarındaki fırsatlara göz atın!

• Le Creuset USA 'Colourful' indirimi: en iyi fırsatları satın alın

İngiltere'de indirim keyfi de sizin olabilir.

İyi haber şu ki, bir yerlerde her zaman indirimli Le Creuset tencere indirimi var, Amazon buna iyi bir örnek.

• Tüm Le Creuset fırsatlarını Amazon'da satın alın


Bu Le Creuset fırsatları buradaşimdive o zaman indirimde olanlardan daha iyi olmasa da iyi olmalıdır. Şu anda geçerli olan teklifleri kontrol ettik ve bu satışların en iyilerini aşağıda bulduk.

Le Creuset satışları şimdi: İngiltere

En iyi Le Creuset fırsatlarından bazıları, yeni bir Pet Koleksiyonu içeren Le Creuset'in kendi sitesinde bulunabilir. Evet, artık evcil hayvanınız Le Creuset seramik kaseden yiyerek yemeklerinin tadını sizin kadar çıkarabilir.


Le Creuset sitesinin şu anda web sitesinde, uygun pişirme gereçlerinin tam RRP'sinden% 30 indirim sağlayan yeni bir teklif var. Tek yapmanız gereken kendi Le Creuset tencere setinizi yapmak. Minimum satın alma tutarı £ 500 iken, Signature Dökme Demir, Signature Paslanmaz Çelik, 3 katlı Paslanmaz Çelik ve Sertleştirilmiş Yapışmaz tencere ve Su Isıtıcısı serilerinin herhangi bir karışımından seçim yapabilirsiniz.

Le Creuset'in Sezonluk Teklifler bölümünde de BÜYÜK tasarrufların keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca şu anda çalışan çok sayıda 3 için 4 ve 2 için 3 anlaşmaları var. Örneğin, Yemek Tabakları, Yan Tabaklar, Makarna Kaseleri ve Tahıl Kaseleri dahil olmak üzere seçtiğiniz renkte dört parça Yemek Takımı satın alın ve en ucuz ürünü ücretsiz alacaksınız.


Aşağıdaki fırsatlara da göz atın:

Le Creuset Cook’un Spesiyalleri

Köpüklü Şarap Tacı - 38,00 Sterlin, Şimdi 24,50 Sterlin

Köpüklü Şarap Açacağı - 32,00 Sterlin, Şimdi 20,30 Sterlin

Köpüklü Şarap Durdurucu - 15,00 Sterlin, Şimdi 10,50 Sterlin


Seyahat Kupa - 25,00 Sterlin, Şimdi 20,00 Sterlin

Lecreuset.co.uk adresindeki tüm özel teklifleri görüntüleyin.

• LEZZETLİ FIRSAT Dökme Demir 3 parçalı Başlangıç ​​Seti Beze - 553,00 Sterlin, Şimdi 387,00 Sterlin

• Dökme Demir Şov Durdurucu Seti Saten Siyah - 1024,00 Sterlin, Şimdi 716,00 Sterlin

• SINIRLI TEKLİF Sertleştirilmiş Yapışmaz 2 Parçalı Set - oldu 224,00 £, Şimdi 135,00 £

• Dökme Demir 5 parçalı Temel Set Saten Siyah - 1053,00 Sterlin, Şimdi 737,00 Sterlin

• Dökme Demir 8 parçalı Ultimate Set Saten Siyah'da BÜYÜK bir tasarruf elde edin - 1713,00 £ idi, Şimdi £ 1199,00

• Dökme Demir Eğlence Seti Saten Siyah'da 200 £ tasarruf edin - oldu 664,00 £, Şimdi 464,00 £

En iyi Amazon Le Creuset fırsatları

Ardından, anlaşmaların sık sık değiştiği Amazon İngiltere'nin Le Creuset indirim sayfasına bir göz atın. Şu anda, kızartma tavaları, dökme demir tavalar, paella tavaları, tavalar ve çok daha fazlası için fırsatlar var. Örnek olarak, bunlar ne olacak?

Le Creuset 3 parçalı Set (16/18 / 20cm Kapaklı Tencere dahil), Alüminyum | £ 276,00 | 345,00 TL | % 20 tasarruf edin

Le Creuset Signature Emaye Dökme Demir Yuvarlak Tencere Kapaklı, 24 cm, 4.2 Litre, Volkanik | £ 192.00 | 225,00 TL | % 15 tasarruf edin

Le Creuset Dökme Demir Tava Izgara, Dikdörtgen, 32 cm | £ 80,14 | 149,00 TL | £ 68,86 tasarruf edin

Sayfanın düzenli olarak (günlük!) Değiştiğini unutmayın, bu nedenle nelerin değiştiğini görmek için her zaman tıklamaya değer. Tıklarsanız ve sayfada 'Üzgünüz, şu anda mevcut fırsat yok' yazıyorsa kızartma tavaları, tencereler, güveçler, ızgaralar vb. Üzerindeki indirimleri görmek için sayfadaki menüyü kullanmanız yeterlidir.

Amazon'un Le Creuset fırsatlarını buradan satın alın.

En iyi John Lewis Le Creuset fırsatları

Şimdi John Lewis & Partners'daki Le Creuset satışına geçelim. Perakendeci, web üzerindeki en iyi Le Creuset indirimlerinden bazılarını sunuyordu.Kara Cumaancak bu satış sona erdi (belli ki).

Tüm John Lewis Le Creuset fırsatlarını inceleyin.

Ne yazık ki, Eylül 2019 itibarıyla artık Debenhams'ta iyi bir Le Creuset satışı elde edemeyeceksiniz, mağaza artık markayı stoklamıyor.

Başka yerdeEcookshop Le Creuset satışıaçık ve çeşitli Le Creuset ürünlerinde% 34'e varan indirimler var:dökme demir güveç yemeklerive ızgaraların yanı sıra indirimli tencere setleri, seramik pişirme kapları ve daha fazlası.

Le Creuset Signature Dökme Demir 18cm Yuvarlak Tencere Volkanik| 99,00 £ | 149,00 TL 34% kazanın

Harts of Stur, yaz indirimi sırasında tencere, bıçak ve su ısıtıcısı gibi çeşitli ürünlerde fırsatlar sunuyor.

Harts of Stur Le Creuset Sertleştirilmiş Yapışmaz Açıklığı buradan görüntüleyin.

Harts of Stur Le Creuset satışını buradan görüntüleyin.

The Hut şu anda kupalar, su ısıtıcılar, çaydanlıklar, dökme demir güveçler, taş fırın tepsileri ve diğer ürünler için fırsatlar sunuyor. Acele edin, fazla bir şey kalmadı.

Son olarak, bir TK Maxx mağazasından geçiyorsanız, tencere bölümünü kontrol etmeye değer. TK Maxx'teki her şeyde olduğu gibi, bölümde oldukça rastgele ve sürekli değişen bir malzeme seçimi var, ancak Le Creuset, orada oldukça düzenli olarak ortaya çıkan bir markadır - tam olarak olduğunuz öğeyi veya rengi alamayabilirsiniz. umuyorum, ama gerçekten iyi bir fiyat alacaksınız.

Le Creuset satışları şimdi: ABD

ABD'deyseniz, Le Creuset ABD sitesindeki Özel Ürünlere kesinlikle göz atmalısınız.

Birinci sınıf tencere markası, 7 litrelik Signature Roaster'ı istenen fiyattan 85 $ indirimle kaptırıyor ve bu da onu şükran günü için hazır olması için lezzetli bir 200 $ yapıyor. Emaye kaplama dökme demir tasarımı, mükemmel ısı tutma özellikleri sunar ve tüm ocaklarla uyumludur ve 500 ° F'ye kadar aşırı güvenlidir.

Le Creuset ayrıca, 5 Parçalı Paslanmaz Çelik Seti 555,00 $ 'dan 292,50 $' a, 7 Parçalı Paslanmaz Çelik Set 735,00 $ 'dan 375,00 $' a ve Paslanmaz Çelik Kızartma Tavaları ile Paslanmaz Çelik setlerinde% 50 indirimli satışa sahiptir. 230 $ 'dan sadece 123.75 $' a düşürülen 2 ikili set. Ayrıca 240,00 $ olan ve şu anda çok çekici bir 180,00 $ olan muhteşem Paslanmaz Çelik Yapışmaz Derin Kızartma Tavası gibi tek ürünlerde de indirimler var.

Hala 300 $ ve üzeri alışverişlerle ücretsiz bir tuz ve karabiber değirmeni setini paketleyebilirsiniz.

Çeşitli tava ve fırıncılık setlerinde daha fazla tasarruf elde edin. Tencere ve tavalarınızı yükseltirken kelimenin tam anlamıyla yüzlerce dolar tasarruf edebilirsiniz. Ek olarak, Hollanda fırınları ve dökme demir tavalar dahil olmak üzere, Le Creuset ürünlerine özel bazı lezzetli fırsatlar var.

Her zamanki gibi, Amazon ABD'de bazı iyi fırsatlar var. Aslında, şu anda Le Creuset Cast Iron ve Stoneware'de% 40'a varan indirimden yararlanabilirsiniz.

• Le Creuset Emaye Dökme Demir İmza Yuvarlak Geniş Hollandalı Fırın, 6.75 qt. | Şimdi 250 $ | 380 $ Oldu | 130 $ veya% 34 tasarruf edin

• Le Creuset Emaye Dökme Demir Signature Sauteuse Fırını, 3.5 qt. | Şimdi $ 179.95 | 299,95 $ 120 $ veya% 30 tasarruf

• Le Creuset Emaye Dökme Demir Signature Derin Yuvarlak Izgara, 9.75 '| Şimdi $ 99.95 | 169,95 $ 70 $ veya% 41 tasarruf edin

Şu anda Amazon'da saklama kaplarından tuz ve karabiber değirmenlerine kadar pek çok harika Le Creuset anlaşması var.

• Tüm Le Creuset fırsatlarını Amazon'da satın alın

Bu anlaşmalardan herhangi birinin ne kadar süreceğinden emin değiliz, bu yüzden yemek pişirmeyi planlıyorsanız ve bunu şık bir şekilde yapmak istiyorsanız, acele etmek isteyebilirsiniz.

Williams Sonoma, Le Creuset'te% 50'ye varan indirime sahip

Le Creuset Dutch fırınları ve daha fazlasını Amazon.com'da satın alın

Macy's'de Le Creuset Dutch fırınlarında 140 $ indirim kazanın!

Wayfair'de Le Creuset fırsatlarını satın alın

Le Creuset tencere fiyat karşılaştırmaları

Günümüzün en iyi Le Creuset Dökme Demir Yuvarlak Güveç fırsatları 69 Amazon müşteri yorumu LE CREUSET İmzası ... Amazon Prime £ 99 Anlaşmayı Görüntüle Le Creuset İmzası ... Amazon Prime £ 99 Fırsatı Görüntüle Le Creuset Signature Cast ... Amazon Prime £ 114 Teklifi Görüntüle Le Creuset Signature Oyuncular ... John Lewis & Partners224,99 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Le Creuset Stoneware Petite Güveç Dish fiyatları 97 Amazon müşteri yorumu Le Creuset Stoneware Petite ... Amazon Prime £ 19,99 Fırsatı Görüntüle Le Creuset Stoneware Petite ... Coggles İngiltere £ 20 Anlaşmayı Görüntüle Le Creuset Stoneware Petite ... The Hut UK 20 £ Anlaşmayı Görüntüle Le Creuset Stoneware minyon ... Selfridges 20 £ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Le Creuset Stoneware Fırın Yemek fiyatları 24 Amazon müşteri yorumu Heritage kumtaşından derin fırın ... Selfridges £ 30 Teklifi Görüntüle LE CREUSET Fırın Tabağı Meydanı ... Amazon £ 32,25 Teklifi Görüntüle Le Creuset Stoneware Sığ ... Amazon Prime £ 81 Teklifi Görüntüle Le Creuset Dökme Demir 25cm ... John Lewis ve Ortakları£ 115 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Le Creuset 23cm Signature Skillet fırsatları Le Creuset Cast Iron 23cm ... John Lewis & Partners£ 119 Anlaşmayı GörüntüleLe Creuset Signature Cast ... Coggles UK 119 £ Anlaşmayı Görüntüle Le Creuset Cerise İmzası ... Selfridges £ 119 Anlaşmayı Görüntüle Le Creuset Signature Cast ... The Hut UK 119 £ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için Bugünün en iyi Le Creuset 26cm Signature Square Grillit fırsatları 308 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Le Creuset Signature ... Amazon Prime £ 125 £ 107,39 Teklifi Görüntüle Le Creuset Signature Cast ... Amazon Prime £ 109 Fırsatı Görüntüle Le Creuset Signature Cast ... Harvey Nichols£ 125 Anlaşmayı GörüntüleLe Creuset Cerise Signature ... Selfridges 125 £ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Le Creuset Ahşap Saplı 26cm Dökme Demir Tava fiyatları 293 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Le Creuset Signature Cast ... Amazon Prime 155 £ 127,20 £ İndirimli Fiyat Teklifi Görüntüle Le Creuset Signature Cast ... Amazon Prime £ 155 £ 127,20 Teklifi Görüntüle Le Creuset Signature Cast ... Amazon Prime 155 £ Teklifi Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar Bugünün en iyi Le Creuset Toughened Non-Stick 3-Piece Set fiyatları 162 Amazon müşteri yorumu Le Creuset Toughened ... John Lewis & Partners£ 345 Anlaşmayı GörüntüleLe Creuset Güçlendirildi ... Amazon Prime £ 499,99 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Le Creuset Cast Iron Tagine fırsatları 342 Amazon müşteri yorumu LE CREUSET Tagine with Cast ... Amazon Prime £ 156 Teklifi Görüntüle Oyuncularla LE CREUSET Tagine ... Amazon Prime 156 TL Anlaşmayı Görüntüle Oyuncularla LE CREUSET Tagine ... Amazon Prime £ 175,71 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Le Creuset 25138311400422 ... Amazon Prime 225 £ 185,50 £ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster Kontrol ediyoruz En iyi fiyatlarla her gün 130 milyon ürün Bugünün en iyi Le Creuset Rainbow Stoneware Espresso Kupaları teklifi 26 Amazon müşteri yorumu Le Creuset Stoneware Rainbow ... Amazon Prime £ 65 Fırsatı Görüntüle Le Creuset Stoneware Rainbow ... John Lewis & Partners£ 65 Anlaşmayı GörüntüleLe Creuset Stoneware Espresso ... Amazon Prime £ 117,04 Teklifi Görüntüle Her gün en iyi fiyatları için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • En iyi bulaşık makinesi- tavalarınızın bulaşık makinesinde yıkanabilir olup olmadığını kontrol edin; çoğu Le Creuset