Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Aralık 2020 için en ucuz Philips Hue fırsatları

Aralık 2020 için en ucuz Philips Hue fırsatları

İşte burada: Pingtwitter'ün, bağımsız ampullerden başlangıç ​​Hue kurulumunda paradan tasarruf etmenizi sağlayan değerli paketlere ve aradaki her şeyden tasarruf etmenizi sağlayan gezegendeki en iyi Philips Hue fırsatları kılavuzu.


Hue'yu burada seviyoruz - bu,en iyi akıllı ampuller- ve biz de bir teknoloji pazarlığını seviyoruz, bu yüzden bu güçlü bir kombinasyon: burada en iyi Hue ampullerini, en iyi bağımsız Hue ışıklarını ve en iyi Hue başlangıç ​​kitlerini mümkün olan en ucuz fiyata bulacaksınız.

  • Philips Hue Sync Box, akıllı aydınlatmanın görüntülenen TV içeriğiyle senkronize edilmesini sağlar
  • Ikea Tradfri, Philips Hue vs Lifx: akıllı ışık markaları, kafa kafaya

Renkli bir ampul, ışık şeridi veya uzaktan kumanda arıyor olmanız fark etmez, size mükemmel bir fırsat bulmak için en iyi çevrimiçi satıcıları aradık. Siber Pazartesi'ye geliyoruz, bu da teklifte ekstra fırsatlar anlamına geliyor, ancak yılın herhangi bir zamanında yapılması gereken pazarlıklar var.

Seni kör olarak gönderdiğimizi düşünmeyin. Size en iyi Hue fırsatlarını sunuyoruz, ancak her şeyin ne yaptığını ve akıllı ışık kurulumunuzda tam olarak neden isteyeceğinizi açıklayacağız. Ve evde bir ses asistanı çalıştırıyorsanız - Alexa, Google Assistant veya hatta Siri - Hue ışıkları bununla iyi çalışacaktır, bu yüzden kurulum için harika bir yoldur. Sesli bir asistan çalıştırmıyorsanız, akıllı ışıklarınızla ikiye katlamak ve birini seçmek harika bir fikirdir; sayfalarımıza bir göz atınGoogle Home fırsatlarıveAmazon Echo fırsatlarıyanı sıra.

  • En iyi Philips Hue Dış mekan ışıkları

Philips Hue fırsatları

Philips Hue fırsatları


Philips Hue Color Ambiance Başlangıç ​​Kiti

1. Philips Hue Renkli Ortam Başlangıç ​​Seti (vidalı ampul)

Çok renkli ev aydınlatmasında son nokta

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet (dahil) Montaj: Vida (A19 veya E27) Ortam: Evet Renk: Evet Daha zengin renk: Evet Güç: Şebeke Uzatılabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz renk çeşitliliği + 3. taraf denetleyiciler tarafından yaygın olarak desteklenir + Üç ampul içerir

İlk parmağınızı Philips Hue sularına daldırıyorsanız, Color Ambiance Başlangıç ​​Kiti ile başlamanızı kesinlikle öneririz. Size, ikinci nesil Hue Bridge baz istasyonunun yanı sıra çok canlı bir renk yelpazesi sunan Hue'nun Zengin Renkli ampullerinden üçünü verir. Ampuller partiler için mükemmeldir, ancak aynı şekilde rahatlamak veya çalışmak için size sıcak veya soğuk beyaz ışık vermek için de iyidir.


Burada anahtar gerçekten renkler değil, Hue Bridge; Bu, 47 adede kadar ek ampulü kontrol edebilen köprünün yanı sıra Innr gibi şirketlerin donanımlarını da içerecek şekilde genişletmeniz için alan sağlar. Ayrıca, Hue uygulamasının geniş renk tarifleri yelpazesi ve hatta akıllıysanız TV'niz gibi ampulleri diğer şeylerle senkronize etmenize de olanak tanır.

Bu fiyatlar, E27 / A19 veya Edison Vida bağlantı parçalı setler içindir; süngü bağlantı parçaları arıyorsanız aşağıdan kontrol edin.


Günümüzün en iyi Philips Hue E27 A19 Color Ambiance Starter Kit fırsatları 754 Amazon müşteri yorumu Philips Hue White and Color ... John Lewis & Partners124,99 Anlaşmayı GörüntülePhilips Hue Beyaz ve Renkli ... John Lewis & Partners134,99 Anlaşmayı GörüntülePhilips Hue Beyaz ve Renkli ... Amazon £ 210 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue Color Ambiance Başlangıç ​​Kiti

2. Philips Hue Renkli Ortam Başlangıç ​​Seti (süngü ampul)

Çok renkli ev aydınlatmasında son nokta

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet (dahil) Montaj: Bayonet (B22) Ortam: Evet Renk: Evet Daha zengin renk: Evet Güç: Şebeke Uzatılabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz renk çeşitliliği + 3. taraf denetleyiciler tarafından yaygın olarak desteklenir + Üç ampul içerir

Bu ampuller, donanım açısından, yukarıdaki Hue ampullerle tamamen aynıdır - tek fark, klasik İngiliz B22 (daha iyi bilinen adıyla süngü) standardına uyan armatürleridir. Daha eski tavan armatürleri veya masa lambaları çalıştırıyorsanız, ihtiyacınız olan tür budur, ancak İngiltere'nin (ve süngü kullanan diğer bölgelerin) yavaş yavaş daha modern E27 / A19 / Edison armatürüne geçtiğini unutmayın. Hepimizin hemfikir olabileceği, mümkün olan en kısa sürede tek bir isimle standartlaştırılması gerekiyor.

Bunlar eski tavan adaptörlerine ve lambalara uygun olacaktır, ancak yine de sizi E27 ampullerine yönlendirebiliriz çünkü bunlar size yaklaşık 1 sterline mal olacak bir ara bağlantı ile bayonete uyarlanabilirler; Aynı durum genellikle tersi durumda geçerli değildir, bu nedenle daha sonra E27 soketlerine geçerseniz, ampullerinizi yanınıza alamazsınız.


Günün en iyi Philips Hue B22 Color Ambiance Starter Kit fırsatları 506 Amazon müşteri yorumu Philips Hue White and Color ... Amazon 99,99 £ İndirimli Fiyat Echo Dot (3. Nesil), Plum ... Amazon Prime £ 189.98 £ 116.98 Anlaşmayı Görüntüle Philips Hue Beyaz ve Renkli ... very.co.uk 169,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Philips Hue Beyaz Ve Renkli ... Littlewoods 219,99 £ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue Color Ambiance Başlangıç ​​Kiti

3. Philips Hue Color Ambiance Starter Kit (spot ampuller)

Çok renkli ev aydınlatmasında son nokta

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet (dahil) Montaj: Spot Işığı (GU10) Ortam: Evet Renk: Evet Daha zengin renk: Evet Güç: Şebeke Uzatılabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz renk çeşitliliği + Çok sayıda uygulama + Üç ampul içerir

Philips Hue White ve Color Ambiance Starter Kit serisindeki son ürün bu spot ampul setidir. Bu tür ampuller GU10 olarak da bilinir. Bunlar büyük üçlünün en modern armatürleridir ve genellikle mutfak aydınlatmasında, dolaplarda, bölmelerde ve yeni inşa edilmiş banyolarda bulunur.

Çoğu mutfak en az altı spot ampulüne sahip olma eğiliminde olduğundan, her yuvayı bir Hue ampulle doldurmak oldukça pahalı olabilir, bu nedenle en ucuz fiyatları bulmak daha da önemlidir. Satın almadan önce evinizdeki ampullerle eşleştiğinden emin olmak için resimlerdeki 'ayakları' kontrol ettiğinizden emin olun. Not: Her şey olduğu gibi GU10 Philips Hue Başlangıç ​​Kiti, ABD'de mevcut değildir.

Günümüzün en iyi Philips Hue GU10 Renkli Ambiyans Başlangıç ​​Kiti fırsatları Philips Hue Renkli ve Beyaz ... Amazon £ 99,99 Anlaşmayı Görüntüle Philips Hue Beyaz ve Renkli ... Amazon Prime 169,99 £ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue White Başlangıç ​​Seti

4. Philips Hue White Başlangıç ​​Seti

Philips Hue'yu evinize taşımanın en ucuz yolu

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet (dahil) Montaj: Vida (A19 veya E27) Ortam: Hayır Renk: Hayır Daha zengin renk: Hayır Lümen: 750 Güç: Şebeke Uzatılabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Akıllı Telefon / Alexa kontrolü + Kısılabilir aydınlatma + Ucuz

Bu giriş seviyesi Philips Hue White Başlangıç ​​Kiti, standart Hue Bridge ile birlikte iki beyaz ampulle birlikte gelir - ayak parmaklarınızı Philips Hue dünyasının sularına daldırmak istiyorsanız buradan başlayın.

Bu kitin rengi veya beyaz 'sıcaklıkları' olmayabilir, ancak yine de kısık aydınlatma, zamanlayıcılar ve uzaktan anahtarlama (akıllı cihazlarınız aracılığıyla) gibi akıllı özellikler içerir. Philips Hue White Başlangıç ​​Kitleri için en iyi fiyatları aşağıda mevcut her ampul türünde listeledik.

Günümüzün en iyi Philips Hue E27 A19 White Starter Kit fırsatları Philips Hue White Starter ... Apple Türkiye£ 59,95 Anlaşmayı GörüntülePhilips Hue White E27 Başlangıç ​​... JD Williams 59,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Philips Hue White E27 Başlangıç ​​... Jacamo £ 59,99 Teklifi Görüntüle Amazon UK'yi Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue White Ambiance Başlangıç ​​Kiti

5. Philips Hue White Ambiance Başlangıç ​​Kiti

Renksiz Başlangıç ​​Kitleri seçimimiz

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet (dahil) Montaj: Vida (A19 veya E27) Ortam: Evet Renk: Hayır Daha zengin renk: Hayır Lümen: 860 Güç: Şebeke Uzatılabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Pitch mükemmel mobil kontrol + Kablosuz kısma anahtarı + Daha geniş çeşitlilikte sıcak ve soğuk beyaz ışık içerir

Diğer Philips Hue Başlangıç ​​Kiti anlaşmalarının aksine,çoğuWhite Ambiance setlerinden biri evinizin her yerinde kullanabilmeniz için kablosuz kısma anahtarıyla birlikte gelir. Bu, diğer uzaktan kumandalarınızla birlikte bir masada veya bir duvara yapıştırırsanız ekstra bir ışık anahtarı olarak bile olabilir (kablo veya delme gerekmez) - mevcut duvar anahtarlarınızdan herhangi biri bulmadan önce karanlıkta bir tökezleme gerektiriyorsa mükemmeldir. .

White Ambiance ampuller, beyaz ışığın farklı tonlarını veya sıcaklıklarını yayabildikleri ve ışık kısma aralıkları da standart beyaz ampullerden çok daha etkileyici olduğu için standart beyaz ampullerden çok daha fazlasını yapabilir.

Böylece, onları keskin, parlak beyaz bir ışığa çevirebilir veya sahneyi gün doğumu / gün batımına benzer daha sıcak, doğal bir parıltıyla soğutabilirsiniz - gözler için daha kolay ve evinizi görmenin yeni ve harika bir yolu. çok renkli ampullerden rahatsız değilsiniz, o zaman bunlar tercih edilecekler. Philips Hue White Ambiance Başlangıç ​​Kiti, sadece iki veya üç ampullü E29 / A19 vidalı ampullerle mevcuttur.

Günümüzün en iyi Philips Hue E27 A19 White Ambiance Starter Kit fırsatları 93 Amazon müşteri yorumu Philips Hue White Ambiance ... Appliances Direct109,97 £ Anlaşmayı GörüntülePhilips Hue White Ambiance ... Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan109,97 £ Anlaşmayı GörüntüleAmazon UK Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue Bridge 2.0

6. Philips Hue Bridge 2.0

Tam Hue kontrolü için gereklidir

Teknik Özellikler
Uyumlu cihazlar: Hue White ampuller, Hue White Ambiance ampuller, Hue White ve Color Ambiance ampuller, Hue Bloom lambası, Hue Iris lambası, Hue Go lambası, Hue Hareket Sensörü, Hue Işık Şeritleri, Hue Tap, Hue Switch Duvara monte edilebilir: Evet (isteğe bağlı ) Yönlendirici bağlantısı: Yalnızca Ethernet
Satın alma nedenleri
+ Küçük alan gerekir + Yeni ışıkları senkronize etmek çok kolaydır + 50 adede kadar Philips hue ürününü kontrol edebilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Tüm Hue ışıkları için zorunlu bir öğe-Kablosuz yönlendirici bağlantı seçeneği yok

Philips Hue Bridge 2.0, birPhilips Hue ekosisteminin önemli bir parçasıçünkü ampullerinizi birbirine bağlayan ve bunları telefonunuzdan uygulamalarla veya bağlı akıllı cihazlarla (örn.Echo Dotveya Google Home).

Philips Hue Bridge aynı anda 50 adede kadar ışığı kontrol edebildiğinden, bağlı, ampuller, lambalar ve ışık şeritleriyle gerçekten şehre gidebilirsiniz. Yani evet, temelde her odayı Vegas'a çevirebilirsiniz, tabii ki korku ve tiksinti hariç. Dolayısıyla, ambiyans ampullerinin renklerini değiştirmek isterseniz,ihtiyaçHue Bridge 2.0'a sahip olmak.

Henüz herhangi bir Philips Hue ampul satın almadıysanız, dahil olmak için en ucuz seçeneğiniz, birkaç ampul ve bu Philips Hue Köprülerinden biriyle birlikte gelen yukarıda bahsedilen Philips Hue Başlangıç ​​Kitlerinden birini satın almaktır. Zaten birkaç ampulünüz varsa veya eski Bridge'den yeni yükseltme yapıyorsanız, bunlar Philips Hue Bridge 2.0 için en iyi fiyatlardır.

Günün en iyi Philips Hue Bridge 2.0 fırsatları 959 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Philips Hue Hue Bridge 2.0 ... Amazon Prime £ 49.99 £ 36 Anlaşmayı Görüntüle Philips HUE Bridge - Smart ... Appliances Direct48,97 £ Anlaşmayı GörüntülePhilips HUE Bridge - Akıllı ... Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan48,97 £ Anlaşmayı GörüntülePhilips Hue Bridge Uk / Eu very.co.uk 49,99 £ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue E27 A19 Renkli Ambiyans Ampulü

7. Philips Hue E27 A19 Renkli Ambiyans Ampulü

En iyi Philips Hue ampul

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Montaj: E27 / A19 Vida Ortam: Evet Renk: Evet Daha zengin renk: Evet Lümen: 800 Güç: Şebeke Uzatılabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+16 milyon renk + 25.000 saat ortalama ömür
Kaçınılması gereken nedenler
-Renkleri değiştirmek için Bridge gerektirir

Bir başlangıç ​​kitiyle ayarlandıysanız veya zaten bir Hue Bridge aldıysanız, Philips Hue disko ateşine yakalandığınızı ve evinizi ekstra beyaz ve renkli ambiyans ampulleriyle doldurma görevinde olduğunuzu hayal ediyoruz. Burada ampullerdeki orta boy vida için en iyi fiyatları bulacaksınız. Birleşik Krallık'ta bunlar E27 olarak sınıflandırılırken, Amerika Birleşik Devletleri'nde A19 veya Edison ampuller olarak tanıyor olabilirsiniz.

Günümüzün en iyi Philips Hue E27 A19 Color Ambiance Bulb fırsatları 2 Amazon müşteri yorumu Philips Hue White and Color ... Amazon Prime £ 48,95 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue B22 Renkli Ambiyans Ampulü

8. Philips Hue B22 Renkli Ambiyans Ampulü

En iyi süngü Philips Hue ampul

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Montaj: B22 Bayonet Ortam: Evet Renk: Evet Daha zengin renk: Evet Lümen: 800 Güç: Uzatılabilir Şebeke: Evet
Satın alma nedenleri
+16 milyon renk + 25.000 saat ortalama ömür
Kaçınılması gereken nedenler
-Renkleri değiştirmek için Bridge gerektirir

ABD okuyucuları arasında ilerleyin, bu küçük tuhaflıklar genellikle sadece Birleşik Krallık'ta görülüyor ve görünüşe göre birileri karanlıkta değiştirmenin gerçekten eğlenceli olan garip bir dönüş ve kilit ampulüne sahip olmanın harika olacağını düşünüyor. Neyse ki bunların 25.000 saatlik bir ömürleri var!

Philips Hue B22 bayonet ampuller, yukarıdaki E27 ampullerle aynı işleve sahiptir, ancak eski tarz süngü armatürü ile. İngiltere'deki evlerde genellikle en az bir süngü olduğunu görüyoruz, bu nedenle diğer ampuller için zaten bir E27 vidalı başlangıç ​​kiti satın aldıysanız, bu tek seferlik kullanışlı bir satın alımdır.

Günümüzün en iyi Philips Hue B22 Color Ambiance Bulb fiyatları 348 Amazon müşteri yorumu Philips Hue White and Color ... John Lewis & Partners42,99 Anlaşmayı GörüntülePhilips Hue Beyaz ve Renkli ... Amazon Prime £ 48,95 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue GU10 Renkli Ambiyans Ampulü

9. Philips Hue GU10 Renkli Ambiyans Ampulü

En iyi spot Philips Hue ampul

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Uygulama: GU10 Spot Işığı Ortam: Evet Renk: Evet Daha zengin renk: Evet Lümen: 750 Güç: Genişletilebilir Şebeke: Evet
Satın alma nedenleri
+16 milyon renk + 25.000 saat ortalama ömür
Kaçınılması gereken nedenler
-Renkleri değiştirmek için Bridge gerektirir

GU10 ampuller, evinizdeki spot lambalar içindir. Aşağıdaki fiyatlar sadece bir ampul içindir ve çoğu spot ışığı birden fazla ampulden (örneğin bir mutfak tavanı) oluştuğundan, maliyetler oldukça hızlı bir şekilde kontrolden çıkabilir.

Bunu akılda tutarak. Bunun yerine benzer bir işi çok daha ucuza yapmak için bir Hue Bloom veya Hue Go lambası satın almayı düşündünüz mü? Her ikisi için de fiyatları bu sayfanın aşağısında listeledik, ancak tavanınızı spot ışıklarla dolduracak paranız varsa, o zaman size engel olamayacağız.

Günümüzün en iyi Philips Hue GU10 Renkli Ortam Ampul fiyatları 532 Amazon müşteri yorumu Philips Hue Kişisel Kablosuz ... Amazon Prime £ 49,95 Teklifi Görüntüle Philips Hue Beyaz ve Renkli ... John Lewis & Partners49,99 Anlaşmayı GörüntülePhIlips Hue Beyaz ve Renkli ... Currys PC World £ 49,99 Anlaşmayı Görüntüle Philips Hue Beyaz ve Renkli ... Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan£ 51,97 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue E14 E12 Renkli Ambiyans Ampulü

10. Philips Hue E14 E12 Renkli Ambiyans Ampulü

Küçük lambalar için en iyi renkli ampul

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Montaj: E12 (ABD) E14 (İngiltere) Küçük vida Ortam: Evet Renk: Evet Daha zengin renk: Evet Lümen: 800 Güç: Şebeke Uzatılabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+16 milyon renk + 25.000 saat ortalama ömür
Kaçınılması gereken nedenler
-Renkleri değiştirmek için Bridge gerektirir

Bu ampuller için o kadar çok farklı isim var ki, onları takip etmek biraz kabus olabilir. Bu daha küçük vidalı ampuller ABD'de A12, İngiltere'de A14 olarak kodlanmıştır ve ayrıca mum veya şamdan ampuller olarak da bilinir. Bu boyuttaki ampuller, özellikle başucunuzun yanında bulundurabileceğiniz türden küçük lambalarda çok popülerdir.

Sinir bozucu bir şekilde, Philips henüz bu ampullerden herhangi biriyle bir başlangıç ​​kiti yapmıyor. Zaten diğerlerinden birine sahipseniz, bunlar en çok arananlar listesinizdir. Satın almadan önce herhangi bir lambanın armatürlerini kontrol ettiğinizden emin olun, ancak yukarıda bulunan orta büyüklükteki vidalar yerine bu daha küçük olanlara ihtiyacınız olduğundan emin olun.

Günümüzün en iyi Philips Hue E14 E12 Color Ambiance Bulb fiyatları 646 Amazon müşteri yorumu Philips Hue Ambiance E14 Bulb ... Amazon Prime £ 49.99 Teklifi Görüntüle Philips Hue Beyaz ve Renkli ... John Lewis & Partners49,99 Anlaşmayı GörüntülePHILIPS Hue Beyaz ve Renkli ... Currys PC World £ 49.99 Anlaşmayı Görüntüle Philips Hue Beyazı ve Renkli ... John Lewis & Partners84,99 Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue E27 A19 Beyaz Ambiyans Ampulü

11. Philips Hue E27 A19 Beyaz Ambiyans Ampulü

Normal ampul ışığına göre büyük bir gelişme

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Montaj: A19 (ABD) E27 (İngiltere) Vida Ortam: Evet Renk: Hayır Lümen: 806 Güç: Şebeke Uzatılabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Yatıştırıcı doğal ışık + 25.000 saat ortalama ömür
Kaçınılması gereken nedenler
-Sıcaklığı değiştirmek için Bridge gerektirir

Renkli ambiyans ampulleri şu anda biraz pahalıysa, bunun yerine Philips Hue White Ambiance ampulü tercih ederek çok tasarruf edebilirsiniz. Bu ampulü öne çıkaran sadece kısılabilir aydınlatma veya Alexa özellikli kontrol değil, aynı zamanda beyazın ortam dereceleri veya ışığın 'sıcaklıkları'dır.

Kısa versiyon: Beyazın tonlarında doğal bir güneş ışığı hissi ve aralarından seçim yapabileceğiniz mütevazı sarı, beyaz veya turuncu ipuçları var. Gün batımı ve gün doğumundaki o muhteşem yumuşak altın ateş gibi parıltı gibi mi? Bunu günün herhangi bir saatinde varsayılan olarak alabilirsiniz. Standart beyaz aydınlatmaya bundan sonra geri dönmek zordur.

Aşağıda listelenen bir E27 (İngiltere) veya A19 Edison (ABD) bağlantı parçası ile bu ampul için en son ve en ucuz fiyatları bulacaksınız. ABD ve Birleşik Krallık'ta farklı bir adla adlandırılan aynı ampuller, görünüşe göre onlar hakkında uluslararası bir makale yazmaya çalışan herhangi bir fakir ruhu cezalandırıyor.

Günün en iyi Philips Hue E27 A19 White Ambiance Bulb fiyatları 386 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Philips Hue White Ambiance ... Amazon Prime £ 24,99 £ 19,60 Anlaşmayı Görüntüle Philips Hue White Ambiance ... BT Shop £ 19,60 Teklifi Görüntüle Philips Hue White Ambience .. . Amazon Prime £ 24,99 Anlaşmayı Görüntüle Philips Hue White Ambiance ... John Lewis & Partners24,99 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue B22 Beyaz Ambiyans Ampulü

12. Philips Hue B22 Beyaz Ambiyans Ampulü

Normal süngü ampul ışığına göre büyük bir gelişme

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Montaj: B22 Bayonet Ortam: Evet Renk: Hayır Lümen: 806 Güç: Uzatılabilir Şebeke: Evet
Satın alma nedenleri
+ Yatıştırıcı doğal ışık + 25.000 saat ortalama ömür
Kaçınılması gereken nedenler
-Sıcaklıkları değiştirmek için Bridge gerektirir

Biz İngiliz halkı, ailelerin nesillerdir taktıktan sonra yavaşça geri çekildiğini gören B22 süngü ampullerin ana kalabalığıyız. Bu fiyatlarla kesinlikle bunun olmasını istemezsiniz. Bu ampulleri seviyoruz ve doğal güneş ışığı parlıyor (o zamandan beri büyükanne ve büyükbabamız bize güneşin çıktığını anlattılar) doğal olduğunu varsayıyoruz.

Günün en iyi Philips Hue B22 White Ambiance Bulb fiyatları 168 Amazon müşteri yorumu Hue White Ambiance Single ... Amazon Prime £ 19,57 Anlaşmayı Görüntüle Philips Hue Ambient White LED ... Amazon Prime £ 24,99 Anlaşmayı Görüntüle Philips Hue Bt - Beyaz ... çok. co.uk £ 39,99 Teklifi Görüntüle Philips Hue Bt - Beyaz ... Littlewoods 49,99 £ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue anlaşması

Philips Hue GU10 Beyaz Ambiyans Ampulü

13. Philips Hue GU10 Beyaz Ambiyans Ampulü

İki paket halinde gelir

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Montaj: GU10 Spot Işığı Ortam: Evet Renk: Hayır Lümen: 250 Güç: Uzatılabilir Şebeke: Evet
Satın alma nedenleri
+ Yatıştırıcı doğal ışık + 15.000 saat ortalama ömür
Kaçınılması gereken nedenler
-Sıcaklıkları değiştirmek için Bridge gerektirir

Mevcut spot ampullerinizi, varsayılan steril beyaz ışıktan biraz daha az sert bir şeyle değiştirmek mi istiyorsunuz? Philips Hue White Ambiance spot ampulleri ucuz olmaktan çok uzaktır, ancak en iyi fiyatları bulmak için kapsamlı bir perakendeci listesini gözden geçirdik. Aşağıdan en son fiyatları kontrol edin: yine bunlar ayrı spot ışıkları içindir, bu nedenle bütün bir odayı yapmak size pahalıya mal olacaktır.

Günümüzün en iyi Philips Hue GU10 White Ambiance Bulb fırsatları Philips Hue White Ambiance ... BT Mağazası 19,60 TL Teklifi Görüntüle Philips Hue White Ambiance ... Appliances Direct24,97 £ Anlaşmayı GörüntülePhilips Hue White Ambiance ... Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan24,97 £ Anlaşmayı GörüntülePhilips Hue Bt - Beyaz ... very.co.uk £ 24,99 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue E14 E12 Beyaz Ambiyans Ampulü

14. Philips Hue E14 E12 Beyaz Ambiyans Ampulü

Küçük lambalar için en iyisi

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Montaj: E12 (ABD) E14 (İngiltere) Küçük vida Ortam: Evet Renk: Hayır Lümen: 470 Güç: Şebeke Uzatılabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Yatıştırıcı doğal ışık + 25.000 saat ortalama ömür
Kaçınılması gereken nedenler
-Sıcaklıkları değiştirmek için Bridge gerektirir

Bu daha küçük vidalı ampuller ABD'de E12 ve İngiltere'de E14 ampuller olarak bilinir. Veya onları şamdan / mum ampullerin altında bulabilirsiniz. Yine, bu beyaz ambiyans ampulü, yani doğal görünen ışığın birden çok sıcaklığını alıyorsunuz. Modern başucu lambalarının çoğu bu ampul boyutunu kullanır ve bu, daha büyük ampullerin çalışmasını sağlamak için orta ila küçük Edison ampul dönüştürücü satın almaktan daha iyi bir seçenektir.

Bunu araştırdık ve bu dönüştürücülerin birçoğu, Amazon'un incelemeleri hakkında çılgınca farklı görüşlere sahipler, birçoğu çalışmıyor veya biraz bağlantı bükülmesi gerektirmiyor. Sadece doğru ampulü satın almakçok daha güvenli geliyorbize.

Bugünün en iyi Philips Hue E14 E12 White Ambiance Bulb fiyatları 445 Amazon müşteri yorumu Philips Hue White Ambiance ... Amazon Prime £ 24 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue E27 A19 Beyaz Ampul

15. Philips Hue E27 A19 Beyaz Ampul

En temel Philips Hue ampul

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Montaj: E27 (İngiltere) A19 (ABD) Vida Ortam: Hayır Renk: Hayır Lümen: 750 Güç: Şebeke Uzatılabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ En ucuz Philips Hue ampul + 25.000 saatlik ortalama ömür
Kaçınılması gereken nedenler
- 'Akıllı' hale getirmek için köprü gerekli

Bu, piyasadaki en temel Philips Hue ampulünüzdür ve tek özellik olarak kısılabilir aydınlatmadan memnunsanız, bunlar bir göz atmaya değer. Bundan yararlanmak için bir Hue Bridge veya Light Switch'e ihtiyacınız olacak. Aşağıdaki fiyatlar standart orta boy E27 veya A19 vidalı veya Edison ampul içindir. Süngü bağlantıların peşindeyseniz, bunları daha da aşağıya çekiyoruz.

Günümüzün en iyi Philips Hue E27 A19 Beyaz Ampul fırsatları Philips Hue White Single ... Amazon Prime £ 13,98 Teklifi Görüntüle Philips Hue White E27 Single ... Appliances Direct14,97 £ Anlaşmayı GörüntülePhilips Hue White E27 Single ... Dizüstü Bilgisayarlar Direct14,97 £ Anlaşmayı GörüntülePhilips Hue Smart Ampul Beyaz ... İyileşme25 £ Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue B22 Beyaz Ampul

16. Philips Hue B22 Beyaz Ampul

En basit süngü Philips Hue ampul

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Montaj: B22 Bayonet Ortam: Hayır Renk: Hayır Lümen: 750 Güç: Şebeke Uzatılabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ En ucuz Philips Hue ampul + 25.000 saatlik ortalama ömür
Kaçınılması gereken nedenler
- 'Akıllı' hale getirmek için köprü gerekli

Yukarıdaki ampul gibi, sadece basit bir beyaz ampul. Kısılabilir aydınlatma veya uzaktan anahtarlama gibi akıllı özelliklerden yararlanmak için Hue Bridge veya Hue Işık Anahtarını elinize aldığınızdan emin olun. Bunların hiçbirinden rahatsız değilseniz, bir ampul için bu kadar para ödemenin pek bir anlamı yok!

Aşağıdaki tablo, süngü ampuller olarak da bilinen B22'yi arayan İngiltere'deki alıcılar içindir. Görünüşe göre dünya David Beckham, Downton Abbey ve İngilizceyi kucaklamaktan mutluydu, ama garip, beceriksiz ampullerimizi değil. Neden olduğunu düşünemiyorum.

Günümüzün en iyi Philips Hue B22 Beyaz Ampul fiyatları 1 Amazon müşteri incelemesi İndirimli Fiyat Philips Hue Bt - Beyaz B22 -... very.co.uk 24,99 £ 14,99 Teklifi Görüntüle Philips Hue Smart Wi-Fi ... Robert Dyas £ 14,99 Teklifi Görüntüle Düşük Stok Philips Hue B22 LED Sıcak ... B & Q 15 £ Anlaşmayı Görüntüle Philips Hue White Kişisel ... Amazon Prime £ 21,29 Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue Go

17. Philips Hue Go

Taşınabilir bir parti keyfi?

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Ampul gerekli: Dahili Ortam: Evet Renk: Evet Daha zengin renk: Evet Lümen: 300 Güç: Şebeke ve şarj edilebilir pil
Satın alma nedenleri
+ Tek başına veya bir duvarı aydınlatmak için harika görünüyor + Çok renkli bir lamba için iyi bir değer + Bloom'dan daha yumuşak doğrudan ışık

Evinize çok renkli bir stil eklemek için yarım küre şeklinde sıcak parlayan ışık mı istiyorsunuz? O zaman Philips Hue Go'ya ihtiyacınız olacak. Bu LED lamba düz veya açılı olarak uzanabilir ve tek başına harika görünebilir veya geniş bir yelpazede aydınlatmak için bir duvara bakacak şekilde çevrilebilir. Odaya bakarsanız, ışık çok parlak değildir (oysa Hue Bloom doğrudan bakmak için biraz fazla delicidir).

Oh, ve merak ettiyseniz, bu bir kase değil: bu sağlam bir yarım top. Philips Hue Go, bir elektrik fişi ile çalışır, ancak dahili şarj edilebilir pil ile üç saate kadar kablosuz olarak da çalışabilir, yani onu dışarı çıkarabilir veya partiler için en iyi göründüğü yere taşıyabilir veya en iyi deneyimler yapabilirsiniz. kablolar araya girmeden yerleştirmek için bir oda alanı.

Her Hue Go, yaklaşık 16 milyon güçlü bir aralıktaki renkleri gösterme yeteneğine sahiptir, bu nedenle bunların yalnızca ayrı renklerde geldiklerini düşünmeyin - perakendeci sitelerinde gösterilenler, neler yapabileceğinin yalnızca örnekleridir. Örneğin kırmızı, mavi veya yeşil ile sıkışıp kalmayacaksınız.

Bugünün en iyi Philips Hue Go fırsatları 573 Amazon müşteri yorumu Philips Hue Go Portable ... Amazon Prime £ 69,99 Anlaşmayı Görüntüle Logitech Harmony Elite Hub ... Amazon Prime 454,93 £ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue Bloom

18. Philips Hue Bloom

Duvarları aydınlatmak için en iyi Philips Hue

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Gerekli ampuller: Dahili Ortam: Evet Renk: Evet Daha zengin renk: Evet Lümen: 120 Güç: Şebeke
Satın alma nedenleri
+ Duvarları parlak bir şekilde aydınlatır + TV'nin arkasında harika çalışır + Büyük değer

Philips Hue Bloom, oda aydınlatması açısından yukarıdaki lambaya benzeyen Philips Hue Go'ya benzer. Go'nun taşınabilir özelliklerinden yoksundur ve daha ince ampul kapağı sayesinde doğrudan bakıldığında daha sert görünen bir ışık yayar, ancak odanın bir tarafını renkli olarak yıkamak için bir duvara bakıldığında genellikle daha etkilidir.

The Go, gösterilmek üzere öne çıkan konumlara yerleştirilecek bir parti parçasının favorisidir. Ancak, esas olarak bir duvarı aydınlatmak için bir şeyin peşindeyseniz ve onu bir şeyin arkasına saklamaktan memnunsanız, o zaman biraz para biriktirebilir ve bu daha ucuz Philips Hue Bloom'u tercih edebilirsiniz. Arkadaki duvarı seçtiğimiz farklı renklerde aydınlatmak için TV'nin arkasına / bir tarafına koymaktan özellikle zevk aldık - korku için koyu mavi, futbol için yeşil vb.

Günümüzün en iyi Philips Hue Bloom fırsatları 459 Amazon müşteri yorumu Philips Hue Livingcolours LED ... Amazon Prime £ 89,99 Anlaşmayı Görüntüle Philips Hue Bloom Dimmable ... Amazon Prime £ 99,99 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue Lightstrip Plus

19. Philips Hue Lightstrip Plus

Yolunuzu aydınlatın

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Gerekli ampuller: Yerleşik Uzunluk: 2m (İngiltere) 6 ft (ABD) Ortam: Evet Renk: Evet Daha zengin renk: Evet Lümen: 1600 Güç: Uzatılabilir Şebeke: Evet
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel özelleştirme seçenekleri + İnce 'her yere yapışan' aydınlatma + Fütüristik vibe

Philips Hue Lightstrip Plus, uygulama üzerinden seçim yapabileceğiniz yumuşak, sıcak bir renk dizisi ile sektördeki açık ara en iyi çok renkli ışık şerididir. Yapışkan bantlı alt kaplama, şeridi istediğiniz yere koyabileceğiniz anlamına gelir. Evin içinde hareket ettirmeye devam etmek istiyorsanız, yapışkan versiyonu kullanmak zorunda değilsiniz.

Onları kahvaltı barlarının altında, masaların altında, televizyonların arkasında, aynaların etrafında ve daha pek çok şeyde çalışırken gördük. Bunları uyacak şekilde kesebilirsiniz, ancak bunları bir araya getiremeyeceğiniz için bunu gerçekten önermiyoruz. Philips Hue Lightstrip Plus, Birleşik Devletler'de 6 fit (1,82 m) uzunluğunda ve Birleşik Krallık'ta iki metredir. Doğru, Amerika, İngilizler Hue Lightstrip'lerinde 18 cm daha fazla oluyor. Şeritlerinizi, aşağıda görüldüğü gibi resmi Philips Hue Işık Şeridi Uzantıları ile daha da uzatabilirsiniz.

Bugünün en iyi Philips Hue Lightstrip Plus fırsatları 567 Amazon müşteri yorumu Philips Hue Lightstrip Plus ... BT Mağazası 69,99 £ Teklifi Görüntüle Philips Hue Lightstrip Plus ... Amazon Prime 94,95 £ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue Lightstrip Uzantısı

20. Philips Hue Işık Şeridi Uzantısı

Daha da ileri git

Teknik Özellikler
Köprü gerekli: Evet Gerekli ampuller: Yerleşik Uzunluk: 1m (İngiltere) 3ft (ABD) Ortam: Evet Renk: Evet Daha zengin renk: Evet Lümen: 1600 Güç: Orijinal Lightstrip Plus tarafından desteklenmektedir Uzatılabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Orijinal Lightstrip Plus'ı uzatır + Dokuz şerit daha ekleyebilir + Daha yaratıcı seçeneklere izin verir

Not: SizPhilips Hue Lightstrip Plus'ı satın almanız gerekiyor(yukarıya bakın) bu Lightstrip uzantılarını satın almadan önce, bunun yerine bunları kullanarak biraz para biriktirebileceğinizi düşünmeyin. Ayrıca, bir ışık şeridi yerine gerçek bir ışık şeridi uzantısı satın aldığınızdan emin olun.kablouzantı.

İkincisi, üzerinde ışık olmayan bir kablodur ve birçok arama sonucuna gizlice girer. Philips Hue Işık Şeridi Uzatma uzunlukları, Birleşik Krallık'taki bir metreye kıyasla 3ft (91cm) kısa pipeti çeken ABD müşterileriyle, havuzun her iki tarafında da değişiklik gösteriyor.

Günümüzün en iyi Philips Hue Lightstrip Extension fırsatı 5 Amazon müşteri yorumu Lightstrip-1M Hue Lightstrip ... Amazon Prime £ 22,57 Teklifi Görüntüle HP L2747A # B19 Scanjet Pro ... Amazon 259 TL Teklifi Görüntüle HP Renkli Scanjet Pro 2500 f1 ... Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan279,97 £ Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue Hareket Sensörü

21. Philips Hue Hareket Sensörü

Anahtarlara veda edin

Teknik Özellikler
Hue Bridge ve Hue ışıkları gereklidir: Evet Programlanabilir: Evet Güç: 2 AAA Pil Gün Işığı Sensörü: Evet Boyut: 2cm x 5.5cm x 5.5cm Yerleşimler: Her Yerde
Satın alma nedenleri
+ Artık karanlıkta anahtarlara ulaşmak yok + Işık sensörleri enerji tasarrufu sağlar + Her yere yerleştirmek ücretsiz

Philips Hue ürünleri için ses ve mobil kontrolleri kullanmayı sevmemize rağmen, hareketle etkinleştirilen aydınlatma fikri çok güzel. Yine de harika olmaktan çok daha fazlası, inanılmaz kullanışlı ve hatta evinizi daha güvenli hale getirebilir. Bu ziyaretleri gece geç saatte tuvalete götürün. Eviniz, yatak odanızın kapısından gülünç bir şekilde uzakta, koridor ışık anahtarıyla mı inşa edildi? Düğmeye doğru tökezlerken karanlıkta ayakkabılara / Lego / hırsızlara / evcil hayvanlara takılmaktan bıktınız mı? Philips Hue Hareket Sensörü ile o günlere veda edin.

Doğal olarak, aydınlatmak istediğiniz alana bir Philips Hue ışığının kurulması gerekir. Yerleşik ışık sensörünün gün boyunca kapanmamasını ve elektriği boşa harcamamasını sağlıyoruz. Gün içinde biraz Mordor benzeri görünmesi ihtimaline karşı hassasiyeti de ayarlayabilirsiniz.

Hue Hareket sensörü de bir çift AAA pil ile çalışır, yani bir elektrik fişine bağlı kalmak yerine istediğiniz yere koyabilirsiniz. Mıknatıs sayesinde yere, bir pencere pervazına, masaya koyun, duvara monte edin ve hatta buzdolabı kapısının üzerine koyun, ancak bu gece yarısı atıştırmalıkları için gizlice kaçmak anlamına gelebilir.

Günümüzün en iyi Philips Hue Hareket Sensörü indirimi 815 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Philips Hue Kablosuz Uygulaması ... Amazon Prime £ 34.99 £ 27.99 Teklifi Görüntüle PHILIPS Hue Hareket Sensörü Currys PC World £ 27.99 Teklifi Görüntüle Philips Hue Hareket Sensörü very.co.uk £ 34.99 Fırsatı Görüntüle Düşük Stok Philips Hue White ... B & Q 35 £ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue Tap

22. Philips Hue Tap

Powered by .... büyü?

Teknik Özellikler
Hue Bridge ve Hue ışıkları gerekir: Evet Programlanabilir: Evet Güç: Kinetik (pil gerekmez) Yerleşimler: Her Yerde
Satın alma nedenleri
+ Uygulamadan daha hızlı + Her yerde performans kullanın + Pil veya fiş gerekmez

Philips Hub ampulleriniz için bu kullanışlı ışık anahtarı teknik bir harikadır. Elektrik şebekesine takılmaz, duvarlara bağlanmaz ve pillerle çalıştırılmaz. Bunun yerine, işlevler, sadece düğmeye basarak toplanan kinetik enerjiden güç alır. Bize büyücülüğün sağlam bir kanıtı gibi geliyor. Tüm uzaktan kumandaların bu şekilde ilerlemesini çok isteriz lütfen. Üçlü A piline ölüm!

Philips Hue Tap ile evinizdeki herhangi bir Philips Hue ışığını programlayabilir ve önceden ayarlanmış renk şemalarınıza, kısılabilir özelliklerinize erişebilir veya ışıkları açıp kapatabilirsiniz - ve çakılmadığı için evin herhangi bir odasına koyabilirsiniz. . Philips Hue aydınlatmanın en temel özellikleri için telefonunuzdaki uygulamayı kullanmaktan bıktıysanız, bu sizin için önemli bir satın alma olabilir. Pil yok demiş miydik?

Günümüzün en iyi Philips Hue Tap fırsatı 200 Amazon müşteri yorumu Philips Hue Wireless Tap ... Laptops Direct49,97 £ Anlaşmayı GörüntülePhilips Hue Kablosuz Musluk ... Cihazlar Doğrudan49,97 £ Anlaşmayı GörüntülePhilips Hue Hue Kişisel ... Amazon Prime £ 49,99 Teklifi Görüntüle Düşük Stok Philips Hue Beyaz Anahtar S & Q 50 £ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue fırsatları

Philips Hue Dimmer Anahtarı

23. Philips Hue Dimmer Anahtarı

Geleneksel ve güvenilir

Teknik Özellikler
Hue Bridge gereklidir: Güç Yok: 1x CR2450 pil Yerleşimler: Her Yerde
Satın alma nedenleri
+ Uygulamalarla uğraşmak zorunda değilsiniz + Duvara monte edilebilir ... + ... ancak uzaktan kumanda olarak da kullanılabilir

Bazen Philips Hue ışıklarınız için klasik bir anahtar tam ihtiyacınız olan şeydir. Özellikle Alexa'dan her şeyi yapmasını istemiyorsanız veya ampullerinizin temel ayarlarını her değiştirmek istediğinizde telefonunuzu çıkarmanız gerekiyorsa. Bu anahtar, Philips Hue Dimmer Switch uzaktan kumandasına yerleştirmek için duvara monte edilebilen bir yuva ile birlikte gelir, böylece onu en kullanışlı olan yere yerleştirebilirsiniz.

Bu karanlık bir koridor olabilir veya eve geldiğinizde ön kapınızın hemen yanında olabilir. Düğmeyi sehpanıza koymak için doğaçlama bir uzaktan kumanda olarak çıkarabilmek de çok kullanışlıdır ve halihazırda sahip olduğunuz Philips Hue sistemini genişletmenin mükemmel bir yoludur.

Bugünün en iyi Philips Hue Dimmer Switch fiyatları 391 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat PHILIPS Hue Dimmer Switch Currys PC World £ 17.99 £ 14.49 Teklifi Görüntüle Philips Hue Dimmer Switch Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan14,97 £ Anlaşmayı GörüntülePhilips Hue Kablosuz Dimmer ... very.co.uk 17,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Philips Hue Kablosuz Aydınlatma ... Amazon Prime £ 19,99 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz