Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en ucuz Ring Görüntülü Kapı Zili fırsatları

Aralık 2020 için en ucuz Ring Görüntülü Kapı Zili fırsatları

Kameralı kapı zillerinin yılın en çok istenen ürünlerinden biri olarak derecelendirilmesiyle, bu Ring Video Doorbell fırsatları bir göz atmaya değer - onlaren iyi video kapı zilimodeller, kolayca. Yıl sonu satışlarının bazı harika teklifleri oldu ve çevrimiçi olarak her zamankinden daha önemli tatil ürünleri / hediyeleriyle, 2020'de anlaşılır bir şekilde daha popülerler.


Halka Görüntülü Kapı Zili, ortalama kapı ziliniz gibi değildir. Aslında, kapıda olduklarını bilmeniz için ziyaretçinizin kapı ziline basmasına bile gerek yoktur. Bunun nedeni, biri yaklaşırken size bildirim gönderen akıllı hareket dedektörüdür (tabii ki, birisi düğmeye bastığında size bir bildirim de gönderecektir).

Bildirimi aldıktan sonra, ziyaretçinizle bir video görüşmesi yapmayı seçebilirsiniz; bu, kapıya gelemeyecek kadar meşgulseniz, teslimat görevlisinden paketinizi kapının eşiğine bırakmasını isteyebileceğiniz anlamına gelir. Evin dışındasın ve o paketi kaçırmadığından emin olmak istiyorsun.

Elbette, kapı zilini istediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı olacak bir dizi ayar vardır. Hareket sensörünün hassasiyet seviyesini seçebilir veya hiç açmamayı seçebilirsiniz. Ayrıca, kapı zilinizi bir Amazon Echo veya Google Assistant cihazı aracılığıyla kontrol etmenize olanak tanıyan Wi-Fi'nize de bağlayabilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç Halka Görüntülü Kapı Zili vardır: bütçe versiyonu, meraklısı Ring 3, daha sonra daha da meraklısı Ring 3 Plus ve düz kapılar için bir gözetleme deliğinin yerini alan Kapı Görüş Kamerası. Her yeni sürüm, gelişmiş video kalitesi ve ek akıllı özellikler sunar.


Yepyeni Ring Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) vs Ring Görüntülü Kapı Zili 3

En iyi Yepyeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) fırsatları

Tamamen yeni Halka Görüntülü Kapı Zili 2. nesil


(Resim kredisi: Yüzük)

En ucuz Ring Görüntülü Kapı Zili, özellikler için aslında çok daha pahalı olan Ring Video Doorbell 3'e (aşağıda) oldukça yakındır. Ultra geniş bir yay içinde 1080p HD video yakalar. Yakın çekim hareketini daha uzaktan ayırt etme yeteneği de dahil olmak üzere gece görüşü ve hareket algılama özelliği vardır. Gizlilik nedenleriyle videonun bir bölümünü engelleyen özelliklere de sahiptir, iki yönlü konuşma, bulut kaydı ve tamamen kablosuzdur, yerleşik bir pilden güç alır (isterseniz kablolayabilirsiniz). Halka Kapı Zili 3 ile karşılaştırıldığında ana dezavantajı, pilin çıkarılamamasıdır, bu nedenle şarj etmek için tüm üniteyi duvara monte plakadan çıkarmanız gerekir.

Günümüzün en iyi Ring Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) ve indirimler Ring Görüntülü Kapı Zili (2. Nesil) Amazon $ 99,99 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Ring Görüntülü Kapı Zili 3 fırsatları

Bu, özellikle de hassasiyet söz konusu olduğunda, daha gelişmiş hareket algılama yetenekleri ekleyerek diğer Halka seçeneklerine dayanır.kullanışlıbildirimler, çünkü artık ona yakın olan kişileri (yolun aşağısı yerine) özellikle algılayabilir. Ayrıca, daha kararlı ve net video için çift bantlı Wi-Fi'ye sahiptir. Mevcut kapı zili kablolarından veya hızlı serbest bırakılan şarj edilebilir bir pilden çalıştırılabilir (pil her iki şekilde de gereklidir).


Ayrıca Ring Video Doorbell 3'ün biraz daha pahalı olan, ancak 'pre-roll' adı verilen yeni bir özelliğe sahip bir 'Plus' sürümü de var, yani her zaman az miktarda videoyu arabelleğe alıyor, böylece bir hareket uyarısı aldığınızda, harekete neden olan dört saniyeyi (siyah beyaz) ve ardından gelenleri (tam kalitede) görebilirsiniz.

Günün en iyi Ring Görüntülü Kapı Zili 3 fırsatları İndirimli Fiyat Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Amazon $ 199.99 $ 139.99 Anlaşmayı Görüntüle Anlaşma sona eriyor Cuma, Aralık 25 Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Crutchfield.com139,99 Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus fırsatları

Bu tıpkı yukarıdaki kapı zili gibidir, ancak 'pre-roll' adı verilen yeni bir özelliğe sahiptir, yani her zaman az miktarda videoyu arabelleğe alır, böylece bir hareket uyarısı aldığınızda, yol açan dört saniyeyi görebilirsiniz. harekete kadar (siyah beyaz) ve ardından gelenlere (tam kalitede) kadar. Tek fark bu, bu yüzden sadece biraz daha pahalı.

Günün en iyi Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus fırsatları İndirimli Fiyat Ring Görüntülü Kapı Zili 3 –... Amazon Prime 199,99 $ 139,99 $ İndirimli Fiyat Halka Görüntülü Kapı Zili 3 Plus –... Amazon Prime $ 229,99 $ 159.99 Teklifi Görüntüle Her gün için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar

En iyi Ring Door View Cam fırsatları

Teknoloji açısından bu, 1080p Full HD video ve mükemmel hareket algılama özelliğine sahip Halka Görüntülü Kapı Zili 2'ye çok benzer, ancak komşunuzun kapısını yakalıyor olabileceğinden gizlilik bölgeleri ayarlama yeteneğini içerir. Ancak diğer kapı zilleri duvara monte edilmiş bir brakete uyacak şekilde tasarlanırken, bu aslında gözetleme deliği aracılığıyla işinize bağlanır - ve aslında bir gözetleme deliği ve kamera teknolojisi içerir. İnsanlar düğmeye basmasa bile vuruşları da algılayabilir. Pille çalışır, bu nedenle kapınızdan koridora kadar kablo çıkmaz.

Günümüzün en iyi Halka Kapı Görünümü Kamera fiyatları İndirimli Fiyat Halkalı Gözetleme Deliği Saten ... Yatak Banyosu ve Ötesi 129,99 $ 69,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Gözetleme Deliği Kamerası ... Deal Ring Peephole Cam Crutchfield.com99,99 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz