Close

Aralık 2020 için en iyi Chromecast fırsatları

2020'nin en iyi Chromecast fırsatlarını arıyorsanız, doğru yere geldiniz: Chromecast Ultra ve en yeni nesil Chromecast'teki en iyi indirimleri gösteren ustalıkla seçilmiş sayfamız.


Google Chromecast, TV'nizdeki HDMI bağlantı noktasına takıldığında, telefonunuzdan YouTube veya iPlayer gibi video içeriğini TV'nize aktarmanıza olanak tanır. Eski TV'nizi 'akıllı' hale getirmenin en kolay ve en ucuz yollarından biridir ve birçok farklı görev için kullanılabilir.

Chromecast'in çalışması için ihtiyacınız olan tek şey bir TV, Wi-Fi ve bir iPhone, iPad, Android telefon veya dizüstü bilgisayar gibi bir mobil cihazdır. Hemen hemen her şeyle uyumludur. En sevdiğiniz programları, filmleri, video klipleri, müzikleri ve sporu cihazınızdan TV'nizde izlemenizi sağlamak için Wi-Fi kullanır.

Kurulumun da size maliyeti olmamalı ve burada modele göre ayrılmış en iyi Chromecast fırsatlarına sahibiz.

Google TV fırsatları ile en iyi Chromecast

Google TV ile Chromecast


(Resim kredisi: Google)

Google'ın en yeni Chromecast'i, bağladığınız herhangi bir TV'ye Android TV'yi ve tüm uygulamalarını (en sevdiğiniz programlara devam etmenizi ve yenilerini bulmanızı kolaylaştıran yeni Google TV arayüzüyle birlikte) getiren, ilk kez bağımsız bir medya cihazıdır. için. Aynı zamanda TV'nize müzik ve film akışı sağlamanın kolay bir yolu olarak hareket ederken de!

• Tamamı okuyunGoogle TV incelemesine sahip Chromecast


Google TV ile bugünün en iyi Google Chromecast'i Google Chromecast ile Google ...59,99 Anlaşmayı GörüntüleGoogle TV ile Chromecast -... Currys PC World 59,99 £ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Chromecast Ultra fırsatları

ucuz chromecast ultra fırsatları 2020

Chromecast Ultra, tam olarak vaat ettiği şeyi yapar. Uyumlu TV'lere güvenilir 4K HDR akışı sunar. Tek fark, artık TV USB bağlantı noktasından güç alabiliyor olması, bir duvar prizine takılması gerekiyor.


4K TV'niz varsa veya bir tane almayı planlıyorsanız, Ultra belki sizin için Chromecast olabilir.

Günün en iyi Chromecast Ultra fırsatları Google Chromecast Ultra JD Williams 69 TL Anlaşmayı Görüntüle Google Chromecast Ultra Jacamo 69 TL Anlaşmayı Görüntüle Amazon UK'yi Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

3. nesil Chromecast

(Resim kredisi: Google)

En iyi Chromecast fırsatları

Üçüncü nesil Chromecast, piyasadaki en iyi paranın karşılığını veren TV akış donanımlarından biri olmaya devam ediyor. Dağınık kablolar veya uzun kurulum talimatları olmadan inanılmaz derecede basittir. Düzgün bir şekilde TV'nizin arkasına oturur, bağlandıktan sonra orada olduğunu bile bilmeyeceksiniz.

Neyse ki Google, oldukça anlamsız Chromecast uygulamasını bıraktı ve her şeyi, akıllı ev donanımınızın geri kalanıyla birlikte Google Home'a ​​taşıdı. Chromecast'in ayarlarını değiştirmek için bu uygulamayı kullanın ve içeriği gerçekten yayınlamak için müzik ve video uygulamalarınızı kullanın.


Günün en iyi Google Chromecast 3 fırsatları Google Chromecast Smart TV ... Amazon Prime 30 £ Anlaşmayı Görüntüle Google Chromecast (2018) John Lewis & Partners£ 30 Anlaşmayı GörüntüleGOOGLE Chromecast - Üçüncü ... Currys PC World 30 Sterlin Fırsatı Görüntüle Google Chromecast (2018) BT Mağazası 30 Sterlin Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz