Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • 2020 için en iyi Chromecast cihazları: ses ve video yayınlamak için en iyi donanım

2020 için en iyi Chromecast cihazları: ses ve video yayınlamak için en iyi donanım

Google Chromecast2013'e geldiğinde mütevazı küçük bir cihaz gibi görünüyordu, ancak birçoğumuzun film ve şov izleme şeklini değiştirdiğinden bu yana, herhangi bir şeyden içerik oluşturmayı kolaylaştırdı.en iyi televizyonlarWi-Fi ve HDMI bağlantıları ile.


yanındaChromecast donanım kilitleribizzat kendileri, daha birçok cihazın Chromecast yetenekleri var ve bu yüzden 2019 için en iyi Chromecast cihazlarını toplamak için buradayız. Artık videolarınızı küçük bir telefon ekranında izlemek için gözlerinizi kısmanıza gerek yok.

En iyi Chromecast cihazını satın alırken, baktığınız her donanım parçasında aynı temel işlevselliği elde edersiniz, bu nedenle ana karşılaştırma noktaları diğer iki alanda olacaktır: fiyat ve ekstra işlevler.

Elbette bütçenizi aşmamalısınız ve neyse ki Chromecast cihazları çok çeşitli fiyat noktalarını kapsıyor. Çok fazla harcamanıza gerek yok - ama isterseniz yapabilirsiniz.

Bu ekstra işlevlere gelince, yine çok sayıda seçenek var. Temel Chromecast yeteneklerinin etrafına sarılmış akıllı bir ekrana veya tam bir TV'ye sahip olabilirsiniz, bu yüzden seçiminizi yapın. Evinizde kurduğunuz cihazlara bağlı olacaktır.


En iyi Chromecast cihazları 2019

Google Chromecast Ultra en iyi Chromecast cihazları 2019

Google Chromecast Ultra


1. Chromecast Ultra

Çoğu insan için en iyi Chromecast cihazı

Satın alma nedenleri
+ 4K çözünürlük desteği + Küçük ve kullanımı basit
Kaçınılması gereken nedenler
-Boş Liste BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 69 £ JD Williams'ta görüntüle 69 £ Jacamo'da görüntüle Amazon'u kontrol et

Bir Chromecast dongle'ın hemen peşindeyseniz, Chromecast Ultra sizin için 2019'un en iyi Chromecast cihazıdır. Temel sürümden biraz daha pahalı, ancak onu kullanan uygulamalar için (Netflix, Google Play Movies & TV ve Plex dahil) 4K video desteği ile birlikte geliyor.

Bunun da ötesinde Chromecast Ultra, ayrı bir dongle aracılığıyla kablolu internet bağlantısı özellikleri sunar (bu size ekstra maliyet getirir). En hızlı ve en güvenilir web bağlantısını istiyorsanız ve bunu bir Ethernet kablosuyla yönlendiricinize bağlayabiliyorsanız, dikkate değer.


Google Chromecast en iyi Chromecast cihazları 2019

Google Chromecast

2. Chromecast

Bütçesi kısıtlı olanlar için en iyi Chromecast cihazı

Satın alma nedenleri
+ Basit, güvenilir akış + Size çok pahalıya mal olmayacak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 30 £ Amazon'da Görüntüleyin£ 30 John Lewis & Partners'ta görüntüleyinCurrys PC World'de £ 30 İncele

Artık 3. nesil Chromecast cihazına sahibiz, ancak temel bilgiler aynı: Android ve iOS'ta düzinelerce ve düzinelerce uygulamadan ses ve video içeriğini büyük bir TV'ye yayınlama yeteneği. Bu birim, 2. nesil olandan biraz daha hızlı performans gösteriyor.

Unutmayın, bu küçük Chromecast dongle'ların Android cihazlardan (Google Home uygulaması aracılığıyla) ekranları yansıtabildiğini veGoogle Home hoparlörler(örneğin 'hey Google, Chromecast yatak odasında The Crown oynamaya başla' diyebilirsiniz)


Nvidia Shield TV 2019

Nvidia Shield TV

3. Nvidia Shield TV

Tam set üstü kutu deneyimi için en iyi Chromecast cihazı

Satın alma nedenleri
+ Uygulamalar ve seçeneklerle dolu + Oyuncular için özellikle iyi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 270.99 Amazon'da Görüntüle