Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • 2020'nin en iyi kompakt bateri seti: küçük alanlar için en iyi akustik davullar

2020'nin en iyi kompakt bateri seti: küçük alanlar için en iyi akustik davullar

Pingtwitter'ün yeni başlayanlar, çocuklar ve profesyoneller için en iyi kompakt mini davul setleri resmi sıralamasına hoş geldiniz. Büyük davul üreticilerinin çoğu, yeni başlayanlar, çocuklar, müzik pratiği, küçük mekanlar veya alanı kısıtlı olan ve gerçekten küçük bir ayak izine sahip bir bateri seti isteyen herkes için kendi mini 'bop' kitlerini üretir.

Kesinlikle bu pembe listeden çok daha ucuz davul kitleri satın alabilirsiniz, ancak onları ayarlamak için yıllar harcayacaksınız ve yine de standartların altında ses çıkaracaklar. Her müzisyenin bildiği gibi, kulağa korkunç gelen bir enstrümanı çalmak kişinin ilhamı için hiçbir şey yapmaz; aslında, kötü ses kalitesi ve zayıf işçilik, insanların bir müzik aleti öğrenmekten vazgeçmelerinin ana nedenlerinden ikisidir. Listedeki davullar, dünyanın en iyi beş davul şirketi (Pearl, Sonor, Gretsch, Tama ve Ludwig) tarafından üretilmiştir, bu nedenle harika ses çıkardıklarından ve iyi çaldıklarından ve uzun vadede bu şekilde kalacaklarından emin olabilirsiniz.

•En iyi Siber Pazartesi fırsatları

Davullar size göre değilse ve sahnenin önünde (ya da oturma odası) boynunuza bir gitar bağlanarak olmayı tercih ediyorsanız,yeni başlayanlar için en iyi elektro gitarlarya dayeni başlayanlar için en iyi akustik gitar. Ayrıca özel bir rehberimiz var best-keyboard-2020-best-keyboards-piano


En iyi kompakt mini davul setlerimize başlamadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç nokta. Bu kitlerdeki bas davulları çok küçük olduğundan (ortalama 16 inç), hepsinde bas davulu yerden birkaç inç yukarı kaldıran bir bas davul yükselticisi ile donatılmış olarak gelirler, böylece pedal çırpıcısı merkezdeki kafaya vurabilir. Bas davul yükseltici, tüm bas davulun havada süzüldüğü izlenimini verir.

Çoğu orta sınıf davul kitinde olduğu gibi, bu modellerin hiçbiri pedal, sehpa veya zil gibi donanımlarla gelmez, bu nedenle sipariş verirken bunu aklınızda bulundurun. Unutmayın, tam bir donanım setini 120 £ 'dan daha ucuza ve bir dizi zil için de aynı fiyata kolayca alabilirsiniz.


Tercih sırasına göre en iyi kompakt tamburlar

2020Pingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Pearl)

1. Pearl Midtown

Pound için en iyi kompakt bateri kiti pound

Teknik Özellikler
Bas davul: 16 inç Ahşap: Kavak Bas davul monte zil standı: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel yapı kalitesi + Harika ses + Ayarlaması kolay BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok Stoku 416 £ Gear 4 Music'te Görüntüle 590,78 £ Amazon'da Görüntüleyin

• Pearl Midtown'u Gear4Music'ten satın alın


Pearl, mükemmel davul donanımıyla da tanınan birinci sınıf bir davul üreticisidir. Fiyat için,şehir merkezi mükemmel yuvarlak 6 katlı kavak kabukları ve pürüzsüz ışıltılı sargıdan yüksek kaliteli tom tutacağına ve basit ama çok etkili ayarlanabilir tambur yükselticisine kadar içte ve dışta mükemmel bir şekilde üretilmiştir.

Midtown'un 16 inçlik bas davulu - uyumlu ahşap çemberlerle dolu - böylesine düzenli küçük bir paket için mükemmel bir düşük ses performansı sunar ve aynı şey, her ikisi de ayarlaması kolay olan 10 inçlik rack tom ve 13-inç floor tom için de geçerlidir. hoş, derin bir ton için aşağı doğru. Tüm bu mini kitlerde olduğu gibi, 13 x 12 inç trampet tamburu zayıf halkadır (profesyonel dünyada, trampet davulları her zaman ayrı olarak satın alınır). Bununla birlikte, hem meyilli hem de trampet başları değiştirildiğinde ve tambur jelleri veya dairesel bir plastik susturucu kullanılarak bir miktar sönümleme uygulandığında ses ve tepki ölçülemez bir şekilde gelişir.

Üç farklı renkte mevcuttur - Siyah Altın Pırıltı, Siyah Kiraz Parıltısı ve Öğütücü Taşı Parıltısı - Pearl Midtown, beş yaşından itibaren yeni başlayanlar ve çocuklar için ideal bir davul setidir ve isteğe bağlı çanta setiyle birlikte kullanılırsa, profesyonel performans davulcuları için bir nimettir. etrafında büyük kitler ile. Kulağa harika gelen ve kolayca ayarlanan gerçekten iyi yapılmış bir mini davul seti arıyorsanız, o zaman tercih etmeniz gereken budur. Şiddetle tavsiye edilir.

en iyi kompakt davullar 2020: Sonor AQ2 Safari


(Resim kredisi: Sonor)

2. Sonor AQ2 Safari

Dünyanın en iyi davul üreticilerinden birinden yüksek kaliteli mini kit

Teknik Özellikler
Bas davul: 16 inç Ahşap: Katı akçaağaç Bas davul monte zil standı: Evet
Satın alma nedenleri
+ Tanınmış Sonor yapı kalitesi + Ayarlaması kolay + Harika rezonans BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Sonor AQ2 Safari'yi Davul Mağazasından satın alın

Bu sağlam akçaağaç kitinde ilk fark ettiğiniz şey, son derece saygın Alman markası Sonor'un tipik özelliği olan inanılmaz yapı kalitesidir. Sonor SQ2 Safari, entegre davul yükselticili 16 inçlik bir bas davul, 10 inç rack tom, 13 inç zemin tom ve 13x6 inç trampetten oluşur. Sonor'dan bekleneceği gibi, mermiler kusursuz ve donanımı mükemmel. Kit, birlikte verilen tom yuvasına takılan bir zil koluyla birlikte gelir.

Ses kalitesi örnek niteliğindedir ve tüm davulların ayarlanması gerçekten çok kolaydır. Verilen, Ludwig Breakbeats'in tomları, kutudan çıkar çıkmaz daha çekici ve derin bir tona sahip, ancak yapım kalitesi, Safari'nin yüksek standardına yakın değil. Ve Ludwig’in bas davul yükselticisinin kötü tasarlanmış ve zor bir mesele olduğu durumlarda, Sonor mükemmel çalışıyor.

Dört farklı renk seçeneğiyle sunulan Sonor Safari, düşük ayarlandığında harika ses çıkarır ve Sonor’un ayrıntılara gösterdiği titizliğin her yerde kanıtı vardır. Evet, buradaki diğer modellerin çoğundan daha pahalıdırlar ancak bir kez ayarlandıktan sonra bu küçük davullar şarkı söyler.

en iyi kompakt davullar 2020: Gretsch Catalina Club

(Resim kredisi: Gretsch)

3. Gretsch Catalina Kulübü

Daha büyük bas davulu ile en iyi kompakt model

Teknik Özellikler
bas davul: 18 inç Ahşap: Maun Bas davul monte zil standı: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Caz müzisyenin tercihi + Güzel, sıcak ses + Harika yüzeyler
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha geniş çaplı bas davul BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 581,60 Amazon'da görüntüle£ 689 Bax-shop UK'de görüntüleyin£ 845 Amazon'da Görüntüleyin

Gretsch, yıllar boyunca büyüklerin çoğu tarafından çalınan caz kitleriyle ünlüdür. Catalina Club, 18 inçlik bir bas davulu (bu sayfadaki diğerlerinden iki inç daha büyük çapta) ile birlikte gelir, ancak derinliği sadece 14 inç olduğu için kapladığı alan aşağı yukarı aynıdır. Bize inanın, fazladan iki inç bas davulları söz konusu olduğunda çok önemli ve elbette, bu gerçekten derin ve güçlü ve iyi bir saldırı ile geliyor.

Catalina’nın rack tom (12 & rdquo;) ve floor tom (14 & rdquo;) da bu listedeki diğer kitlerden biraz daha büyük ve daha derindir ve bu aynı zamanda onları rock ve pop gibi müzik tarzları için ne kadar düşük ayarlayabileceğiniz konusunda bir fark yaratır. Kabukların kendileri, geçmişin eski davullarını anımsatan sıcak ve keskin bir ton üreten maun ağacından yapılmıştır.

Dört muhteşem ahşap kaplama (siyah, kıpkırmızı pat, saten antika solma, saten ceviz sır) ve iki inci sargısı (sarı ve mavi) olarak mevcut olan bu set, yalnızca evde yüksek kaliteli bir uygulama kiti istemiyorsanız seçmeniz gereken kittir. daha büyük mekanlarda ciddi şekilde oynayabileceğiniz bir şey.

en iyi kompakt davullar 2020: Ludwig Breakbeats

(Resim kredisi: Ludwig)

4. Ludwig Breakbeats

Kutudan çıkar çıkmaz inanılmaz ses

Teknik Özellikler
Bas davul: 16 inç Ahşap: Açıklanmayan sert ağaç Bas davul monte zil standı: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Üstün tom sesi + Beefy bas davul
Kaçınılması gereken nedenler
-Korkunç bas davul yükseltici-Zayıf trampet davulu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI394 £ Bax-shop UK'de görüntüleyin402,99 £ Amazon Low Stock'ta Görüntüleyin 419 £ Gear 4 Music'te Görüntüleyin

Ludwig's Breakbeats, Root’un davulcusu Ahmir & lsquo; Questlove ’Thompson (aynı zamanda Jimmy Fallon’un & lsquo; Tonight Show’unda da çalmıştır) tarafından geliştirilmiş dinamik bir sondaj mini kitidir. Breakbeats kabuk paketi, 16 inçlik sevimli bir bas davul, 10 inçlik küçük bir rack tom, eşit derecede küçük 13 inç zemin tom ve 14x5 inçlik bir tahta trampetten oluşur. Üç ışıltı seçeneği mevcuttur - siyah, kırmızı ve gümüşi beyaz.

Bazı aşırı sert çıkıntıların yanı sıra, kitle ilgili tek büyük sorun, sağlanan bas davul yükselticisinin pedal plakasının, tahrik zincirleri veya kayışları arka çembere sürtünmeden bazı bas davul pedallarına uyum sağlayamayacak kadar kısa olmasıdır. Unutmayın, bunun sizi ertelemesine izin vermeyin çünkü kit kutudan çıkar çıkmaz harika ses çıkarır ve davul yükseltici sorununu çözmenin yolları vardır. Bas davulu muazzam bir derinliğe ve etkiye sahiptir ve tomlar zengin ve odunsu bir ses çıkarır. Gerçekten de, tek düşürme, daha iyi davul kafalarının takılmasından kesinlikle fayda sağlayan trampet davuludur.

Sesi gerçekten öne çıkaran yetenekli ve süper fiyatlı kompakt bir kit arıyorsanız, hemen gidin ve bunlardan bir set sipariş edin. Bazı üretim anormalliklerine rağmen, Breakbeats yatak odası veya salon kullanımı için mükemmel bir kit ve çocuklar için harika bir başlangıç ​​kitidir.

2020

(Resim kredisi: Tama)

5. Tama Kulübü-JAM

Üstün taşınabilirlik için garip bir tarza sahip mini kit

Teknik Özellikler
Bas davul: 18 inç Ahşap: Mersawa ve kavak Bas davul monte zil standı: Evet
Satın alma nedenleri
+ Harika bir şekilde taşınabilir + Gerçekten kompakt + Harika Tama sesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Herkesin beğenisine olmayan kısa kat BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 233 TL Amazon'da görüntüle233 £ Bax-shop UK'de görüntüleyinDüşük Stok 235 £ Gear 4 Music'te Görüntüleyin

Alan büyük bir sorunsa veya sadece taşımayı zorlaştıran yüksek kaliteli bir marka kiti istiyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır. Club-JAM, sıcaklık için yumuşak mersawa ağacından ve rezonans ve süreklilik için sert kavaktan üretilmiştir. Sonuç, yuvarlak ve gür ve mükemmel projeksiyonlu bir kittir.

Bu forma ve bu toplamadaki diğerleri arasındaki en göze çarpan fark, tom zeminin sığlığıdır. Sadece yedi inç derinlikte, düzgün bir ton üretmek için çok sığ görünüyor, ancak yanılıyorsunuz çünkü bu küçük zemin doğru ayarlandığında şarkı söylüyor. Tonu da beklediğinizden daha derin ve bu çoğunlukla biraz daha geniş olan 14 & rdquo; çap. 10 & rdquo; Rafa monteli tom aynı zamanda, saldırı yığınları ve odaklanmış sıcaklığı olan küçük bir krakerdir ve tuzak da çok kötü değildir, özellikle de alt kafa sıkı bir şekilde kaldırılırsa.

Yukarıdaki Gretsch gibi, bu kit de 18 inçlik bir bas davulla birlikte gelir, ancak derinliği sadece 12 inç olduğundan, tüm kit, piyasadaki herhangi bir kompakt kitin en küçük ayak izlerinden birine sahiptir. Yerden tasarruf sağlamak için bas davuluna bir zil tutucu takılmıştır. Club-JAM, bir kabuk seti (başka bir deyişle sadece davullar) olarak veya yüksek şapka standı, bas davul pedalı ve tabure ile birlikte mevcuttur.