Close

2020'nin en iyi prezervatifleri: Durex'ten Truva'ya

Korumayı seçmek çok kişisel bir karardır. Sizin için en iyi prezervatif, kendinizi iyi hissettiren ve eğer onu giyen sizseniz, tam oturacak olan prezervatif olacaktır. Ayrıca cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı güçlü bir koruma sağlamalı ve ilişkinizle ilgiliyse planlanmamış hamileliği güvenilir bir şekilde önlemelidir. En sevdiğiniz yağla uyumlu olup olmadığına yardımcı olur (kılavuzumuza bakın.en iyi yağlamaşimdi). Size ve onlar için eğlenceli olan bir prezervatif; zevki alıp götürmekten çok artıran bir şey. En iyi prezervatif, kullanmak istediğiniz şekilde çalışan kondomdur.


Sorun şu ki, bu bir prezervatifi tanımlamıyor. Hepimiz farklıyız; Kendiniz ve partneriniz için mükemmel prezervatifi bulmak veya yeni bir randevu veya gece dışarı çıkacak olanı bulmak kolay değildir. Kadınlar için en iyi prezervatif, erkekler için en iyi prezervatifle aynı olmayabilir. Ve zevk için en iyi prezervatif, sizi en güvende tutan prezervatif olmayabilir.

İyi oturan bir prezervatif kaymayı önlemenin iyi bir yolu olabilir, ancak çok sıkı gidin ve prezervatifin kırılma riskini artırıyorsunuz. Daha kalın bir prezervatif, daha zorlu durumlarda korunmak için harikadır, ancak yalnızca tüm hassasiyeti ortadan kaldırmazsa. Sizin için doğru ürünü ve önceliklerinize uygun olanı bulmanıza yardımcı olmak için, şu anda mevcut olan en iyi prezervatiflere yönelik bu kapsamlı kılavuzu bir araya getirdik.

Sorumluluk reddi: Hiçbir prezervatif% 100 etkili değildir ve oranlar markalar arasında farklılık gösterir, bu nedenle satın almadan önce araştırmanızı her zaman yapın.

  • İle seks hayatınızdaki sıcaklığı artırınen iyi seks oyuncakları
  • Bu, ile yakın ve kişisel olmayı içerir.en iyi dildolar...
  • ... ya da vızıltıyı hissetmeken iyi vibratörler
  • En iyisine göz atınBlack Friday yatak fiyatları


Kara Cuma 2020
Kara Cuma, bazı günlerde pazarlık yapmak için mükemmel bir fırsat olabilir.en iyi seks oyuncaklarıgibi cinsel mutluluk şirketleriyleLovehoneygenellikle harika indirimler sunar. Aynı zamanda Amazon gibi perakendecilerden ucuza prezervatif gibi temel malzemeleri stoklamak için de iyi bir zaman. Fiyat aracımız, tüm teklifler dahil en ucuz fiyatları otomatik olarak çekecek ve biz de burada Pingtwitter.com'da en iyi teklifleri raporlayacağız.

İkiniz için de en iyi prezervatifi bulmak

Her durumda herhangi bir prezervatifi kullanmaktan sizi alıkoyan hiçbir şey olmasa da, elinizdeki iş için en iyi prezervatifi seçmek (tabiri caizse) önemlidir. Başka bir deyişle, ihtiyaçlarınızı ve arzularınızı, eşinizin ve kapalı kapılar ardında nelere ulaşma olasılığınızı göz önünde bulundurun.

Prezervatif basit bir doğum kontrol yöntemi olarak mevcutsa, ince ve ultra hassas bir prezervatif, penisi olan bireye daha fazla fayda sağlayabilir. Seks ve erotik oyunu ikiniz için daha heyecanlı hale getirmek için, dokulu bir prezervatif veya kayganlaştırılmış bir prezervatifi deneyerek ılık veya nane gibi soğuk bir his uyandırın.


Anal seks biraz daha kalın bir prezervatif ve daha fazla kayganlaştırıcı gerektirir - ve bu biraz daha hassas bölgeleri tahriş etmemek için aromasız bir şey seçmeye dikkat edin.

Cinsel sağlık pratisyenleri, özellikle yeni bir partnerle takılıyorsanız, oral seks için de prezervatif kullanmanızı tavsiye ederler ve aromalı prezervatifler size burada en iyi hizmeti verecektir. Ayrıca paylaşmayı planlıyorsanız prezervatif kullanmanızı tavsiye ediyorlar.seks oyuncakları, gibidildolarveyavibratörler.

Bazı insanlar lateks alerjisinden muzdariptir ve neyse ki bunun yerine tercih etmek için lateks içermeyen prezervatifler vardır. Ve geçmişte etik nedenlerden dolayı belirli markaları ertelediyseniz, kazein kullanmayan artan sayıda vegan prezervatif vardır. Bu tür daha çevre dostu johnnies genellikle daha düşük kimyasal yüke sahiptir.

Şimdi satın almak için en iyi prezervatifler

En iyi prezervatif: Skyn ​​Intense Feel


(Resim kredisi: Skyn)

1. Skyn ​​Intense Feel Prezervatif

Hissetmek için en iyi prezervatif (cilde yakın)

Satın alma nedenleri
+ Lateks olmayan malzeme + Pürüzsüz kayganlaştırıcı + Noktalı dalgalı desen + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 8,13 £ Amazon'da görüntüle 10,50 £ Boots.com'da görüntüle 11,72 £ Amazon'da görüntüle

Lateks prezervatifler evrensel değildir. Bazı insanlar esnek maddelere karşı şiddetli bir alerjiye sahiptir, bu nedenle Skyn'in süper ince poliizopren yapısı - STI'lere ve lateks olmadan gebeliğe karşı aynı düzeyde koruma sağlar - başka hiçbir şeyi kullanamayanlar için en iyi seçimdir.

Alerji olsun ya da olmasın, bu malzeme önemli ölçüde daha yumuşak ve evet, standart lateksten daha cilde benzer, bu da bunların normal prezervatif hissini sevmeyenlere hitap edebileceği anlamına gelir. En iyi prezervatif üst seçimimiz için, Büyük bir çeşit ve Ekstra Yağlanmış sürüm de dahil olmak üzere bir dizi çeşit sunulmaktadır. Bu gelişmiş malzemeden yararlanmak için Yoğun Hissi (resimde) denemenizi öneririz.

En iyi prezervatifler: Durex Lateks İçermez

(Resim kredisi: Durex)

2. Durex Lateks İçermez

Hassas ciltler için en iyi prezervatif

Satın alma nedenleri
+ Rahat uyum + Alerjisiz malzeme + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Harika his Siteyi Ziyaret Edin

Skyn'in prezervatifleri gibi, Durex Latex Free de lateks yerine poliizoprenden yapılmıştır, bu da ağaç kauçuğuna alerjisi olan herkes için tamamen uygun oldukları anlamına gelir - yanan veya sürtünen prezervatifler bulduysanız, bunun nedeni sadece sürtünme. Latekse karşı hassas olsanız da olmasanız da, bunlar harika bir seçenektir, çünkü çoğu sentetik malzemeyi cilde daha yakın hissetmek ve ısıyı daha iyi aktarmak için bulur.

Durex burada 56 mm'lik bir nominal genişliği listeler; Poliizopren doğal kauçuktan daha az esnek olduğu için, aynı çevredeki diğerlerine göre penise biraz daha sıkı oturabilirler. Yine de, bu prezervatiflere silikon kayganlaştırıcı uygulanmış olduğuna dikkat edin, bu nedenle silikon tahriş ediciyse başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz. Değilse, neden biraz ekstra kayganlaştırıcı eklemiyorsunuz? Durex, hem bu prezervatifler ile uyumlu olan hem de alıştıktan sonra biraz ağrıyanlar için harika bir Aloe Vera çeşidi sunar.

En iyi prezervatifler: Hanx prezervatifleri

(Resim kredisi: Hanx)

3. Hanx Vegan Prezervatif

Onun için de iyi hissettiren çok yönlü bir prezervatif

Satın alma nedenleri
+ Vegan lateks + Ekstra katkı maddesi yok + Keskin olmayan koku BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 4,99 Boots.com'da görüntüle pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click£ 12,99 Boots.com'da görüntüle 47 Amazon müşteri yorumu

Çoğu lateks prezervatifi, cilde karşı daha rahat hale getirmek için lateksi yumuşatmaya yardımcı olan bir inek sütü türevi olan kazein içerir. Hanx bunu devedikeni özü için değiştirerek bu konturlu prezervatifi vegan olarak sertifikalandırır.

Burada kullanılan sperm öldürücü veya paraben yoktur, bu nedenle kimyasal yük çok daha düşüktür ve temiz bir koku lateksin rahatsız edici kokusunu örter. Hissetmeye gelince, onlar ince ve rahatlar ve ikiniz için de iyi hissediyorlar. Daha çevre dostu bir prezervatif istiyorsanız ... ve ambalajında ​​oldukça şık görünen bir prezervatif.

En iyi prezervatif: Durex Pleasure Me

(Resim kredisi: Durex)

4. Durex Beni Sevindir

Yeni başlayanlar için en iyi prezervatif

Satın alma nedenleri
+ Fantastik doku + Uygulaması kolay + Heyecan verici deneyim BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Siteyi Ziyaret Edin

Vajinada penis seks için yüksek puan alan, zevki büyük ölçüde artıran nervürlü ve noktalı bir dokuya sahip olan Pleasure Me prezervatifleri sadece çok fazla deneyime sahip olanlar için harika değil - ilk kez kullananlar için mükemmel bir seçenektir. çok.

Neden? Sizin veya partnerinizin saniyeler içinde sürmesi kolay olan emzik uçlu tasarımıyla, ilk olarak uygulamak kolaydır. Çok eğlenceliler - gerginliği biraz kırmak istiyorsanız gerçek bir kazanç faktörü olabilecek bir şey.

Ve en önemlisi, her iki taraf için de harika hissediyorlar. Tasarım, kadın için fiziksel uyarımı artırmak için stratejik olarak yerleştirilmiş kaburga ve noktalara sahiptir. Ne kadar yaşlı olursanız olun, seks hakkındaki duygularınız ne olursa olsun, ilk karşılaşmanız veya uzun bir çizginin sonuncusuysa, lateksin her iki tarafındaki herkesin iyi vakit geçirmesini sağlamak için deneyiminizi renklendireceklerdir.

En iyi prezervatifler: TheyFit / MyOne prezervatifi

(Resim kredisi: TheyFit / MyOne)

5. TheyFit / MyOne

Kişiye özel uyum için en iyi prezervatif

Satın alma nedenleri
+ Uzunluk ve genişlik olarak özel boyutlandırılmış + Çevrimiçi montaj süreci + Ayrı ambalaj + Çok rahat BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 9 £ Amazon'da 9 £ Görüntüle Amazon'da 9 £ Görüntüle Amazon'da Görüntüle

Penisi olan kişilerin sadece% 12'sinin aslında tam olarak uyan prezervatif kullandığı tahmin edilmektedir. TheyFit, uzunluğa ve genişliğe bağlı olarak 66 ayrı boyut sunar ve daha büyük, daha küçük veya daha büyük, daha küçük veya doğru boyutu bulmanızı sağlamak için montaj sürecinde size rehberlik eder (bu tek başına yapılması gerekmez ...) arasında bir yerde.

2017 yılında Karex tarafından satın alınan şirketle, TheyFit markası şimdi benzer ABD markası MyONE Perfect Fit'e geçiyor - aynı ürün. Bununla birlikte, bunların bazı insanlar için tahriş edici olabilen bir silikon kayganlaştırıcı kullandığını unutmayın.

En iyi prezervatifler: Rough Rider Studded

(Resim kredisi: LifeStyles)

6. Kaba Sürücü Çivili

Kadınlarla şaşırtıcı bir vuruş

Satın alma nedenleri
+ Çivili doku + Dayanıklı lateks + Oyuncaklar için harika BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon Sitesini Ziyaret Edin

Burada sunum için puan yok - şehvetli ambalaj kesinlikle 'çarşaflar arasında şık bir geceden' daha fazla 'şaka hediyesi' diye bağırıyor - ama Rough Riders bir kahkahadan daha fazlası: onlar için bolca puan alan denenmiş ve test edilmiş prezervatifler Zevk. Çizgi film motorcu kızı olsun ya da olmasın, bunlar vajinası olanların iyi vakit geçirmesine yardımcı olmalıdır.

Vajinal hissi arttırmak için açık bir şekilde tasarlandılar, çok fazla doku ekleyen ağır çivili bir desen ve sert bir şekilde sürüyorsanız mutsuz bir kazaya neden olmayacak dayanıklı bir yapıya sahipler.

Yine de birçok alıcının yaptığı bir nokta, daha ince boyuta yönelmeleridir, bu nedenle geleneksel 56 mm prezervatif taban genişliğini biraz bol bulan bir penis için en uygunlardır. Okamoto'nun Zero Zero Three'sine daha heyecan verici (ve biraz daha sert) bir alternatif mi? Belki - ve her zaman bir seks oyuncağına tokat atabilirsin.

En iyi prezervatifler: Okamoto 003 Smooth

(Resim kredisi: Okamoto)

7. Okamoto Zero Zero Three Smooth

Daha küçük boyutlu bir prezervatif ister misiniz? Hadi bakalım

Satın alma nedenleri
+ Süper ince lateks + Isı aktarım özellikleri + Olağandışı toz yağlayıcı + Daha küçük çevre BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 12.98 Amazon'da Görüntüle

Yaklaşık 52 mm olarak ölçülen daha dar bir taban halkası, bu Japon ithalatlarının bazılarında biraz gergin olabileceği anlamına gelir, ancak biraz daha az çevresi olan penis için bunlar iyi bir uyum olacaktır. Bu & lsquo; Sıfır Sıfır Üç & rsquo; Hem yumuşaklık hem de ortaklar arasında gelişmiş ısı transferi için tasarlanmış süper ince 0,03 mm lateksi ifade eder. Biraz hassasiyet arıyorsanız mükemmeldir, ancak bu lateks çok güçlü olsa da, almamayı tavsiye ederiz.çokonunla kaba.

Alışılmadık bir şekilde, bu kıvrılmamış prezervatifler, başka yerlerde nadiren bulacağınız bir şey olan toz kayganlaştırıcı kullanır. Diğer birçok prezervatifin tercih ettiği yapışkan ve çoğu zaman keskin kayganlaştırıcılar olmadan pürüzsüz bir his için harikadır. En iyi prezervatif rehberimize değerli bir katkı.

En iyi prezervatif: Durex Mutual Climax

(Resim kredisi: Durex)

8. Durex Karşılıklı Doruk

Akşam işleri için en iyi prezervatif

Satın alma nedenleri
+ Benzokain madeni + Savurgan tekstüre + Çok fazla eğlence + Uygulaması kolay BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 7,33 Amazon'da görüntüle pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickDüşük Stok 15 £ Tesco Marketlerinde İncele

Ortaklarımızla her zaman senkronize olamayacağımız bir gerçek ve bunun için sihirli bir mermi yok. Bu dengeyi bulmak için birlikte çalışmak eğlenceli ama bazen sinir bozucu bir deneyimdir. İşleri biraz daha iyi sıralamak istiyorsanız, bu kolay prezervatifler iki doz yardım sağlar: vajinayı uyarmaya yardımcı olmak için nervürlü ve noktalı olup, benzokain ile aşılanmış bir kayganlaştırıcı olan Durex's Performa'yı paketlerler. orgazm geciktirmek için penisi hafifçe uyuşturmaya yardımcı olun. Gerisi size bağlı.

En iyi prezervatifler: Pasante Unique

(Resim kredisi: Stajyer)

9. Benzersiz Lateks İçermeyen Prezervatif Stajyer

Yağ bazlı kayganlaştırıcı ile kullanımı güvenli olan ultra ince bir prezervatif

Satın alma nedenleri
+ Cüzdan dostu ambalaj + Geniş genişlik + Isı ile daralan teknoloji + Lateks içermez BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 5,64 £ Amazon'da Görüntüle 5,99 £ Amazon'da Görüntüle 6,99 £ Amazon'da Görüntüle

En iyi prezervatif kılavuzumuzdaki diğer kauçuklarla karşılaştırın, Pasante'nin Benzersiz prezervatifleri tam da şudur: Sadece farklı şekilde paketlenmekle kalmazlar, katlanıp üçleri halinde sağlam, düz, kredi kartı boyutunda bir konteynere kaydırılırlar. cüzdan veya cüzdan, ancak diğer prezervatiflere oldukça benzemiyorlar.

Lateks olmayan reçine esaslı sentetik bir malzemeden yapılmıştır, yani yağ bazlı kayganlaştırıcılar ile kullanılabilirler, Unique prezervatifler penise yapışmak ve rahat bir oturuş sağlamak için vücut ısısını kullanır. Bu kullanışlı, çünkü genişletilmiş bir tabanları var ve 60 mm genişlikte bazılarından biraz daha cömertler.

En önemlisi, bunlar etraftaki en ince prezervatifler arasındadır, bu nedenle aşırı duyarlılık arıyorsanız, bunlar güçlü bir seçimdir. Hâlâ paketin içindeyken onları çok sıcak tutmayın, çünkü onların kendilerini biraz erken küçülttüğüne dair raporlar duymuşuzdur.

En iyi prezervatifler: LELO Hex prezervatifi

(Resim kredisi: LELO)

10. Lelo Hex Prezervatif

Zengin olanlar için en iyi prezervatif

Satın alma nedenleri
+ İnce, yeni nesil yapı + Su bazlı madeni yağ + İyi kırılmalarla fırsatlar + Daha büyük seçenek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 5,35 £ Amazon'da 8,89 £ Amazon'da 13 £ Görüntüle Amazon 748'de görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Grafenin süper güçlü yapısından esinlenen İsveç markası LELO, suyla yağlanmış Hex'i benzersiz bir güç ve inceliğin kombinasyonu olarak üretti - ve prezervatifin herhangi bir yerinde bir kırılma olursa, altıgen ağ onu tek bir panelde barındıracaktır. .

Birden fazla açıdan çoğundan daha ince (bazıları standart Hex'in çoğu markadan biraz daha sıkı çalıştığını bildiriyor), biraz daha fazla çevresi olanlar için ikinci bir seçenek var: Hex Respect XL% 10 daha büyük ama yine de aynı derecede ince.

En iyi prezervatifler: Passante Extra

(Resim kredisi: Passante)

11. Ekstra Prezervatif Stajyeri

Daha güvenli anal seksten zevk almanıza yardımcı olacak

Satın alma nedenleri
+ 1 mm kalınlığında duvarlar + Ekstra kayganlaştırılmış + İyi boyutlandırılmış + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 3,75 £ Amazon'da görüntüle 3,88 £ Amazon'da 4,20 £ Görüntüle Amazon'da Görüntüle

Biraz ek koruma ve güce ihtiyacınız olduğunda, daha kalın bir prezervatif sizin için en iyi prezervatiftir. Pasante'nin Ekstraları ortalama boyuttadır, bu yüzden onları sığdırmak için herhangi bir sorun yaşamazsınız, ancak aynı zamanda tam 1 mm kalınlığındadır, yani ekstra güçlü faaliyetler için uygundur ve endişesiz anal seks için harikadır.

Çok fazla his kaybedeceğinizi düşünmeyin; Maksimum his için gemide ekstra sperm öldürücü olmayan silikon kayganlaştırıcı var - daha fazlasını eklemeniz gerekiyorsa, lateksi bozmamak için su bazlı olduğundan emin olun.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın SKYN Intense Feel Pack Of ... Skyn ​​Intense Feel Amazon £ 8,13 GörüntüleTüm fiyatları görünHanx Ultra İnce Vegan Prezervatifler ... Hanx Prezervatif Botları.com £ 4.99 GörüntüleTüm fiyatları görünmyONE Perfect Fit Prezervatifler ... TheyFit MyOne prezervatifi Amazon £ 9 GörüntüleTüm fiyatları görünOkamoto Zero Zero Three ... Okamoto Zero Zero Three Düzgün Amazon £ 12,98 GörüntüleTüm fiyatları görünDurex Şeffaf Aşk Seks ... Durex Karşılıklı Doruk Amazon £ 7.33 GörüntüleTüm fiyatları görünEşsiz Dünya Stajyeri ... Benzersiz Prezervatifler Amazon Stajyer £ 5,64 GörüntüleTüm fiyatları görün